Kdy nás můžete navštívit?

Kdy nás můžete navštívit

Velmi rádi Vám ukážeme naši fakultu odshora dolů, jak to u nás chodí a seznámíme Vás i s našimi studenty, kteří mohou poradit s velmi praktickými dotazy ohledně budoucího studia či přijímacího řízení. Je několik možností, jak se k nám dostat.

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří jsou již tradiční akce, která se pro uchazeče koná. Jejich hlavním cílem je přiblížit uchazečům studium tak, aby neměli obavy se na naši fakultu přihlásit a aby získali jasný přehled o našich oborech a co je ve studiu čeká. Součástí Dní otevřených dveří jsou prezentace všech oborů, komentovaná prohlídka vedená našimi studenty hlavní budovou i stánky, kde si můžete se studenty promluvit o tom, jak studium na naší fakultě přesně vypadá.


Den otevřených dveří se bude konat 6. 12. 2017 v 8:00–14:00 hod. (od 14:00 hod. pro uchazeče se speciálními potřebami - místn. R018)

Harmonogram bude zveřejněn.


Individuálně na fakultu

Pokud by Vám Dny otevřených dveří nestačily, tak je možné zajít si osobně na studijní oddělení a promluvit s referentkou, která má na starosti uchazeče.


Otevírací hodiny studijního oddělení najdete zde (web) – pro Vás platí číslo 1.

Kontakt na studijní referentku paní Zvelebilovou zde:


Možné je také zeptat se přímo na katedře, která daný obor zajišťuje. Seznam našich kateder je dostupný zde (web)


Skupinová prohlídka fakulty

Pokud byste se chtěli dozvědět více anebo máte rádi komentované prohlídky, tak můžeme nabídnout skupinovou prohlídku fakulty i s možností se účastnit přednášky.


Provádět Vás budou buď naši studenti, nebo vedoucí vnějších vztahů Tomáš Bederka.


Pokud jste sami nebo Vás je pár, tak vůbec nevadí – ozvěte se. K někomu Vás přidáme – alespoň poznáte nové lidi, které třeba pak potkáte znovu už jako kolegy.


Kontakt pro skupinové prohlídky fakulty zde:

Veletrhy

Je možné nás navštívit i mimo budovu naší fakulty, a to na veletrzích. Pravidelně se účastníme různých akcí, které se zabývají vysokoškolským vzděláváním.


Nejbližší veletrhy:

31. 10. - 3. 11. 2017 Veletrh Brno - blíže zde

24. 1. - 25. 1. 2018 Veletrh Gaudeamus Praha
Poslední změna: 14. červenec 2017 14:04 
Sdílet na: