Postdoktorandská stipendia pro výzkumné pobyty na Universidad de GranadaVážená paní, vážený pane,dovolujeme si Vás informovat o následující nabídce.


Postdoktorandská stipendia pro výzkumné pobyty na Granadské univerzitě


V rámci stipendijního programu pod názvem MSCA – COFUND ATHENEA3I Reserch Fellowship Programme bude (pro rok 2018) uděleno celkem 10 postdoktorandských stipendií (pro všechny země) určených pro výzkumné pobyty na univerzitě v Granadě (Universidad de Granada). Tato stipendia se budou poskytovat na 3 roky (36 měsíců). Stipendijní program je spolufinancován Evropskou unií.Ucházet se o ně mohou zájemci (v podstatě z jakéhokoli oboru), kteří získali doktorskou hodnost (Ph.D.) v posledních sedmi letech (v některých zvláštních případech v posledních čtrnácti letech). Nemohou se hlásit uchazeči, kteří v uplynulých tří letech strávili ve Španělsku více než 12 měsíců. Výše stipendia činí 4000 EUR měsíčně hrubého (výsledná čistá částka bude tedy o něco nižší), navíc se poskytují některé příplatky.Uzávěrka přijímání žádostí (o pobyty, které začnou 3. září 2018) je 29. září 2017.Kontakt a bližší informace:

e-mail: athenea3i@ugr.es

Internet: https://athenea3i.ugr.es/   


Informace o této nabídce je dostupná také na naší webové stránce http://www.dzs.cz/cz/akademicka-informacni-agentura/stipendia/?type_id=6&country_id=42


Prosíme o předání této nabídky případným zájemcům na Vaší škole a děkujeme za spolupráci.S pozdravemKarla Benešová


Akademická informační agentura

Dům zahraniční spolupráce

Na Poříčí 1035/4   I   110 00 Praha 1

Tel.: +420 221 850 504   I   aia@dzs.cz

www.dzs.cz I  http://www.dzs.cz/cz/akademicka-informacni-agentura/
Poslední změna: 29. srpen 2017 11:40 
Sdílet na: