Nabídky jiných vzdělávacích institucí

27.3.2017

 • Mezinárodní rodina žijící v Irsku hledá au pair/učitelku s možným nástupem od konce září/ začátku října 2017 do května 2018. Učitelku pro naší 6 let starou dceru, která je registovaná pro domácí školu. V září začne první rok české školy. Au pair pro obě naše dcery ve věku 3 a 6 let. Naše starší dcera je velice klidná a trpělivá. Tento rok již absolvuje domácí školu v ruském jazyce a nedělá jí problém absolvovat výuku i 4 hodiny v kuse. Jejími dalšími zájmy jsou: Irské tance, balet, malování, plavání a také se od září učí hrát na piano. Nabízíme: Jednolůžkový pokoj vybavený, Wifi, Vegetarianskou či veganskou stravu bio původu, mobilní telefon s irským čísle.120 euro týdně za 30 hodin týdně. Možnost účastnit se výletů po Irsku s rodinou. Požadavky: Pedagogické vzdělání, či návštěvu pedagogické školy. Logopedické zaměření také vítáno. Možnost hrát na piano, kladný vztah ke sportu, zdravý životní styl vítáme, ale není podmínkou. Pozice velice vhodná pro někoho se zájmem o alternativní školství. Další požadavky: nekuřačka. Kontakt: email - zenina.katerina@gmail.com


23.3.2017

 • Sháním lektora francouzštiny, zejména na konverzaci, pro 14letou dceru, která studuje v primě na Gymnáziu Jana Nerudy. S francouzštinou začala teprve v září 2016, potřebuje dohnat spolužáky. Na hodiny by mohla docházet každé pondělí nebo středu po 16. hodině. V případě zájmu mě prosím kontaktujte po 17. hodině na telefonním čísle 723 541 021. Děkuji, Jana Břeská.

 • Redaktor e-learningových materiálů. Podrobnosti ZDE


20.3.2017

 • V rámci projektu „Integrace cizinců na lokální úrovni 2017“  dotovaného  MV ČR sháníme lektora či lektorku pro výuku českého jazyka cizinců na mateřské škole. Jedná se o dvě lekce v týdnu, každá po 30 min. Projekt realizuje  Oddělení integrace cizinců a národnostních menšin Úřadu městské části Praha 7, kontakt: Tomáš Taich, TaichT@Praha7.cz, tel. 603-372-148.

 • Sháníme asistenta pedagoga pro naši 7 letou dceru, která má ADHD. Z PPP máme veškerá doporučení. Asistenta potřebuje na každý den po dobu výuky.

  Pavel Zahradník, Mobil: +420602211474, Office: +420283842003-4

15.3.2017

 • Hledáš praxi? Hledáš brigádu? Lata hledá lektory! Podrobnosti zde a zde


10.3.2017

 • Jazykové centrum Tykadýlko (v Brandýse nad Labem), které se zabývá výukou anglického jazyka uchazečů všech věkových kategorií, rozšiřuje svůj tým. Hledáme lektory angličtiny s organizačními schopnostmi (práce s dětmi i dospělými). Možnost práce na plný úvazek, zkrácený úvazek, dohodu i ŽL.

  V případě zájmu zašlete svá CV v českém i anglickém jazyce na e-mailovou adresu: kancelar.tykadylko@gmail.com

 • Hledám studentku na pravidelné večerní hlídání dvou malých dětí 5 a 6 let jednou týdně ve čtvrtek, dále ve středu a v pátek odpoledne doprovod na kroužky. Lokalita v Praze 4 Modřany.  

  Bližší informace na email: iva.balvin@gmail.com


7.3.2017

 • Do našeho týmů přijmeme lektora/ku cvičení s batolaty a s předškoláky. Hlavní náplní práce vedení kurzů cvičení a další aktivity dle zájmů a zkušeností naší nové kolegyně či kolegy.

  Požadujeme: kladný vztah k pohybu a dětem, pedagogické schopnosti, otevřenou přátelskou a odpovědnou osobnost

  Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, plný či zkrácený úvazek (možnost zvolit pracovní dobu v určité dny a hodiny), smysluplnou a zajímavou práci, přátelskou atmosféru

  V případě, že vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis. Uveďte, prosím, vaše zkušenosti na obdobné pozici, časové možnosti.

  Kontakt: Jana Brabcová,

  FitBaby, Voskovcova 61, Praha 5 – Barrandov, www.fitbaby.cz

 • Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 10 hledá zaměstnance na pozici psycholog a/nebo speciální pedagog. Požadavkem je dokončené magisterské vzdělání ve studijním oboru psychologie, či speciální pedagogika (nikoliv speciální pedagogika – učitelství). Hlavní náplní práce bude diagnostika dětí a dospívajících (zejména se zaměřením na specifické poruchy učení) a další přidružené aktivity dle individuálních možností uchazeče – reedukace, terapie atp.

  Praxe v oboru není podmínkou (přijímáme i čerstvé absolventy).Zkušenost ze školského prostředí a znalost školské legislativy je však výhodou. Preferujeme zájemce o celý úvazek. Nástup možný ihned.

  Kontaktní údaje: Mgr. Pavla Kubíčková – ředitelka poradny: kubickova@ppp10.eu, 776 731 312


2.3.2017

 • Mezinárodní jazyková škola Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. lektory k výuce češtiny jako cizího jazyka. Pravidelně organizujeme jazykové kurzy a přípravné programy českého jazyka ke studiu na VŠ. Požadavky na kandidáta: student (absolvent) VŠ v oboru, znalost metodiky výuky, příjemný a reprezentativní vzhled, schopnost výuky zajímavou a poutavou formou, práce s důrazem na výsledek.

  Nabízíme: dobré finančí ohodnocení, práci v příjemném kolektivu a dlouhodobou spolupráci.

  Informace o naší jazykové škole najdete na webových stránkách: www.icjcz.ru, www.bohemianschool.cz. Nabídky a své životopisy zasílejte na email: info@icj.cz.

 • Hledám studentku/absolventku (nebo studenta/absolventa) speciální pedagogiky se zaměřením na logopedii, která by se 2xtýdně věnovala mému čtyřletému synovi Šimonovi. Podrobnosti ZDE.


27.2.2017

 • Hledáme nové pomocníky pro děti se zrakovým postižením. Podrobnější informace ZDE.

 • Člověk v tísni, pobočka Kladno, shání do Předškolního klubu logopeda/logopedku (může jít o studenta logopedie). Jedná se o práci na DPP na 3 hodiny týdně v dopoledních hodinách, tj. jeden den v týdnu na 3 hodiny (ideálně v úterý nebo ve čtvrtek). Odměna 300 Kč/hodinu. V případě zájmu se ozvěte na email , nebo na tel. 731105517.

 • Hledám šikovnou angličtinářku z vyššího ročníku (2. ročník bakalářského studia a výše) nebo absolventku se zkušenostmi ze zahraničí (např. delší pobyt v dané zemi). Potřebovala bych pomoci s malým podnikem, který nabízí výuku angličtiny pro jednotlivce. Pokud se chceš naučit vést výuku bez učebnice, máš čas pracovat na sobě a vzdělávat se, chceš si vydělat peníze ozvi se. Melinda Morvay, www.morvay.cz, 777 015 450.

 • Hledam studentku na doucovani od 10/2017 do cca 4/2018 pro me dcery. Jedna se o doucovani v zahranici. Ukol, pripravit me dcery na rozdilovky v ceskem skolstvi, ktere se budou konat cervnu 2018. Jedna nastoupi v zari do 3. tridy ZS (cesky jazyk a trosku matematika) a druha nastoupi do 6.tridy (cesky jazyk, vlastiveda a matematika). Blizsi informace na emailu. Adresa:


24.2.2017

 • Přijmu klinického logopeda či logopeda se SZZ z logopedie a surdopedie pro pracoviště Tábor, příp. i Soběslav. Úvazek možný dle dohody 0,5 -1,0. Možnost garance předatestační přípravy, zajímavé finanční ohodnocení. Nástup červenec - září 2017. V případě zájmu mě kontaktujte na tel. 773 435 534 či na e-mailu , PhDr. Mgr. Veronika Malechová


23.2.2017

 • SPC, zřízené při základní škole pro zrakově postižené, náměstí Míru 19, Praha 2, přijme ihned na HPP speciálního pedagoga se zaměřením na tyflopedii, nebo poradenství. Přijmeme i čerstvé absolventy studia. V případě zájmu přijmeme CV uchazečů na mailu

 • Organizace InBáze, která se věnuje integraci cizinců v ČR nabízí praxi pro studenty/ky či zájemce o dobrovolnou práci. V současnosti bychom ocenili pomoc

  během následující aktivit:

  - ASISTENT/KA LEKTORCE ČJ pro děti - pátek 16:00-17:30, sobota 13:00-15:30 - v kurzu je asi 7 dětí z různých zemí (6-12 let), úroveň češtiny - začátečníci, kurz probíhá v InBázi, Legerova 50, zapojení dle vašich časových možností

  - INDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ českého jazyka dětí cizinců (1xtýdně 60-90 min)

  Upřednostňujeme spolupráci min. 4 měsíce.

  Kontakt: Jana Magdaléna Vlastníková - koordinátorka dobrovolníků, , +420 733 785 679, www.inbaze.cz

 • LETNÍ DĚTKÝ TÁBOR NA LIPNĚ HLEDÁ NA LÉTO 2017: ODDÍLOVÉ VEDOUCÍ, KERAMIKY A ZDRAVOTNICI. VÍCE INFORMACÍ E-MAILEM: TABORYORISEK@EMAIL.CZ NEBO TEL: 777 187 100.

 • Hledám učitelku pro 1.stupeň ZŠ (4 .třída) na doučování cca 3x týdně dlouhodobě. Předměty: čj, Praha 9., tel: 605 215 054, email: irinar@email.cz


20.2.2017

 • CK Robinson hledá spolupracovníky - Pořádáme školy v přírodě, letní tábory a další akce pro děti. Právě nyní hledáme nové instruktory, ideálně studenty pedagogiky nebo psychologie. Podrobnosti ZDE.


16.2.2017

 • Cestovní kancelář pro školy – zařízení certifikované pro vedení programů primární prevence - shání posily do týmu instruktorů pro vedení škol v přírodě a adaptačních a stmelovacích kurzů. Vedle zábavné příležitostné brigády nabízíme možnost zajímavé praxe v oboru, zkušenosti s vedením skupin a zážitkové práce s třídními kolektivy. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, metodické vedení i účast na supervizi.

  Kontakt: Mgr. Jana Lidická, tel.: 737 738 809, https://www.wenku.cz/o-wenku/kariera/


14.2.2017

 • Hlídání 3 dětí 150 Kč / hod. Hledáme spolehlivou studentku na hlídání a vytváření programu pro naše tři děti (2-5 let). Obvykle 2x týdně ve večerních hodinách (od 17/18hod), případně o víkendech. Bydlíme Praha-Karlín (metro B Křižíkova). Kontakt tel: 775201255; email: hanamariankova@seznam.cz

 • Sháním po svoji dceru (2.tr.ZS) studenta- absolventa se zkušenosti v oblasti speciální pedagogiky na doucovani matematiky (možná forma dyskalkulie). Nejlépe 2x týdne v odpoledních hodinách, místo Praha 10-Dubeč (cena dohodou - nabízíme i proplacení času straveneho cestováním).

  Nabídky prosím zasílejte na Miriam.elmanova@icloud.com nebo volejte 736608472. Děkuji.


4.2.2017

 • Jazyková škola Lingua Viva hledá do svého týmu nového lektora/ku angličtiny. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, výuku v mezinárodních firmách, veřejné, individuální a specializované kurzy. Možnost práce na DPP/ DPČ/ IČO. V případě zájmu nám zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na naši emailovou adresu:


  Jazyková škola Lingua Viva hledá do svého týmu nového lektora/ku němčiny. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, výuku v mezinárodních firmách, veřejné a individuální kurzy. Možnost práce na DPP/ DPČ/ IČO. V případě zájmu nám zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na naši emailovou adresu: Více informací o naší škole najdete na: http://www.linguaviva.cz/
31.1.2017

 • Hledám asistenta/asistentku pedagoga pro svého syna do 3. třídy. (úvazek 22 hodin/týden) Syn má SPU, chodí do školy ZŠ Rakovského v Praze 12. Pokud budete mít zájem, ozvěte se mi na telefonní číslo: 776 741 818 nebo 777 864 880. Děkuji, Mgr. Tomáš Severa


28.1.2017

 • Hledáme asistenta/-ku trenéra do oddílu karate na Praze 10 (blízko metra Skalka) a Praze 5 (Smíchov).

  Náplň práce: Dohled nad cvičením přidělené skupiny dětí (věk 6-10) dle instrukcí trenéra I. tř., později i samostatně.

  Požadujeme:

  - kladný vztah ke sportu a detem

  - spolehlivost, zájem o práci s dětmi, zdravotní minimum (lze doplnit), chuť se vzdělávat

  - znalost karate či jiného bojového umění - výhodou, nikoli podmínkou

  Nabízíme:

  - 180 Kč/hodinu – možnost navýšení po 6 měsících

  - možnost bezplatného cvičení v oddíle

  - vzdělávání v oblasti tradičního karate pod kvalifikovaným trenérem

  Vhodné pro studenty (jako přivýdělek a praxe), učitele tělesné výchovy či nadšence pro práci s dětmi.

  Kontakt: - hlavní trenér a hospodář oddílu karate PSK Olymp Praha

 • LOGISCOOL - LEKTOR KURZŮ PRO DĚTI - Pořádáme počítačové kurzy a letní tábory pro děti. Nejsme žádná nudná škola. Zábava zaručena. Podrobnosti ZDE.


19.1.2017

 • Sháním studentku na doučování dítěte ve věku 8 let - ČJ + M, 2x týdně, hodina na Proseku - Praha 9.

  Cena 200,-Kč/hodinu. E-mail:

 • Hledám aktivní doučování pro 13 letou dceru - čj - příprava na 6.leté gymnázium - knihy CERMAT (ty máme) Dobré finanční ohodnocení. Spěchá, nejlépe hned. Více info na geminidens@seznam.cz nebo na 605 173 174.

 • HLEDÁME LEKTORY PRO KROUŽKY A DALŠÍ AKCE PRO DĚTI NA TÉMA LEGO®.

  V programech Bricks 4 Kidz(R) využíváme oblíbenou stavebnici LEGO(R). S její pomocí prohlubujeme obecné znalosti žáků a představujeme jim vědu, techniku, strojírenství a další odborné oblasti.

  Koncept Bricks 4 Kidz(R) je postaven na vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty. Jsou plné nápaditých témat, jako například: vesmír, stavitelství, zábavné parky atd. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz(R) umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her. Nabizíme odpolední kroužky, narozeninové oslavy, workshopy a přiměstské tábory. V Bricks 4 Kidz(R) zastáváme názor, že se děti nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu. Bricks 4 Kidz(R) dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO(R).

  Kontakt: vfojtu@bricks4kidz.com http://www.bricks4kidz.cz/praha5/


13.1.2017

 • Hledá se terapeut pro tříletého chlapcem s PAS do raného intenzivní programu ABA

  KDY: 2 x týdně á 2h. Po, Út, Pá / příp. víkendy, dopoledne mezi 8-11h nebo odpoledne 15-19h. Délku a čas terapie lze dle potřeby měnit.

  KDE: v domácím prostředí, Praha 5 - Zbraslav.

  JAK: Formou hry v domácím prostředí (nácvik komunikace ve znakové řeči při hře, představování nových hraček a aktivit). Později také zapojení intenzivního učení za stolem.

  POŽADAVKY na terapeuta: student/ka speciální pedagogiky, psychologie nebo jiného pedagogického oboru. Terapeut bude průběžně školen ABA supervizorem.

  FINANČNÍ OHODNOCENÍ: vstupně 120 Kč/h, po zaškolení 150Kč/h, výhledově s růstovou tendencí.

  VÝHODY: jedinečná příležitost jak získat zdarma praxi a školení v ABA. Více informací o ABA na www.csaba.cz

  KONTAKT: matka - Silvia Kubíková, email:

 • Hledáme spolehlivého hlavního vedoucího tábora, oddílové vedoucí a praktikanty, a sice k doplnění týmu na letní dětský tábor pořádaný Generálním finančním ředitelstvím pro děti svých zaměstnanců. Tábor bude uspořádán v našem vzdělávacím zařízení ve Smilovicích, které se nachází v krásném prostředí na břehu Slapské vodní nádrže, asi 50 km na jih od Prahy (GPS: 49° 43´ 36.831“N, 14° 21´ 22.567“E).

  Jedná se o úžasnou nabídku, jak získat praxi v práci s dětmi, užít si spousty legrace a najít nové kamarády. Jsme připraveni Vás finančně ohodnotit (hlavní vedoucí a oddílové vedoucí), všem potom zajistit ubytování a stravu.

  Preferujeme studenty, kteří mají zkušenosti v pořádání podobných akcí, zkušenosti s prací s dětmi a baví je tato činnost.

  Neváhejte a hlašte se nám prosím na níže uvedené kontakty co nejdříve, uvítáme pomoc při přípravě ještě před vypuknutím léta a dětského tábora (a nikoli zadarmo).

  Více informací také sdělíme na níže uvedených kontaktech. Tato lákavá nabídka platí do  10. 2. 2017.


  Kontakt: Generální finanční ředitelství, Sekce personální, Oddělení personální podpory: Ing. Michaela Synková: tel. 296 851 838, email:  Michaela.Synkova@fs.mfcr.cz  nebo Ing. Jana Šarochová: tel. 296 854 047, email: Jana.Sarochova@fs.mfcr.cz 


10.1.2017

 • Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) vyhlašuje výběrové řízení na pozici týmový manažer/týmová manažerka individuální pomoc. Více ZDE.12. 12 2016

 • Pro tříletého syna s podezřením na PAS hledáme asistentku pedagoga do soukromé školky. Požadujeme: 4. /5. ročník oboru

  speciální pedagogika, zájem o problematiku PAS. Asistence je nutná každý pracovní den, 8-12h ve školce v Praze 10 - Petrovice.

  Jedná se o pracovní smlouvu, částeční placená státem. Motivační dopis a životopis prosím pište na .

  Tel. 702103177.


28. 11. 2016

 • Člověk v tísni, o.p.s., vzdělávací program Varianty hledá spolupracovníka/spolupracovnici na HPP na pozici

  Koordinátor/koordinátorka globálního rozvojového vzdělávání. Více zde.


28. 11. 2016

 • Státní zámek Vimperk přijme edukačního pracovníka

  Národní památkový ústav, správa státního zámku Vimperk vypisuje výběrové řízení na místo edukačního pracovníka. Více zde


24. 11. 2016

 • Obchodní institut přijme lektora/rku češtiny pro cizince a angličtiny. Výuka dospělých ve skupině či individuálně v našich prostorech na Praze 5 a 4. Nabízíme dlouhodobou spolupráci a úvodní zaškolení. Nástup možný od 1.12.2016 či dle dohody. Své CV můžete zasílat na email: či volat na tel.732 187 284.


18. 11. 2016

 • Hledame studenta/tku specialni pedagogiky obor logopedie, ktery by se chtel a mel cas venovat 6-letemu chlapci. Kdy by v ramci hlidani velice nenasilnou a pozvolnou formou zapojoval do hry prvky z logopedie a pomohl nam syna vice rozmluvit . Dny, hodiny, delka hlidani, odmena dle dohody. Hlidani by probihalo u nas doma, na Praze 4. Blizsi informace nebo 776 368 166


16. 11. 2016

 • Lektor mobilního planetária – brigáda/částečný úvazek. Pro naši novou pobočku v Praze hledáme vhodného kandidáta se zájmem o vesmír a astronomii. Naučíte se pracovat s moderní technologií z NASA, která nemá v ČR konkurenci.


  Náplň práce:

  Obchodní zastupování firmy, Prezentační/lektorská činnost v mateřských, základních a středních školách,Vedení programů pro veřejnost, Tvorba vlastních programů, Obsluha a cestování s mobilním planetáriem, Dohlížení na dodržování bezpečnostních zásad


  Požadujeme:

  Student/ka VŠ – pedagogické nebo přírodovědecké fakulty, Výborné organizační schopnosti, Kladný vztah k dětem a zájem o astronomii, Zájem o moderní formu vyučování, Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, Vlastní automobil, Výborné komunikační a prezentační dovednosti

  Nabízíme:

  Flexibilní pracovní dobu, Zajímavé finanční ohodnocení, Cestování po ČR a poznávání nových míst, Kariérní růst, Práci v malé rodinné firmě


  V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s fotografií na email:


12. 11. 2016

 • Nabízíme praxi pro studenty v zajímavém prostředí a možnost získat zkušenosti v oblasti gamifikace a vzdělávaní hrou. Více informací získáte zde.


9. 11. 2016

 • Pro svého syna 12 let hledám dlouhodobé doučování 1 - 3 x týdně v Předboji (busem z Ládví 30 minut) směr Neratovice. Nabídka 400

  Kč / 90 minut. Nabídky volejte na 733 569 550. Spěchá. Děkuji.


1. 11. 2016

 • Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni, o. p. s. hledá Metodika/metodičku pro spolupráci mezi školou a rodinou Více zde


1. 11. 2016

 • Vychovatelka do Rodinného centra

  Hledáme vychovatelku do rodinného centra v Praze 10 - Petrovicích. Práce s dětmi od 15 měsíců do 4,99 let včetně. Požadujeme pedagogické vzdělání (může být i student), čistý trestní rejstřík. Hra na hudební nástroj a znalost AJ výhodou. Nástup možný ihned. Práce na částečný úvazek (2-3 dny v týdnu). Odměna 100,- Kč/hod. Zasílejte CV a motivační dopis na e-mail: , kontaktní osoba: David Snop. tel: 721200319.


1. 11. 2016

 • Do našeho soukromého centra hledáme lektorku angličtiny pro děti. Jsme franšízový partner Mortimer angličtiny. V tuto chvíli jsou domluvené 4 lekce/ týden (UT + ST, ev. PO) v odpoledních hodinách (Hodinová výuka je 50 minut, plat 280/ lekci. Do budoucna plánujeme rozšíření, záleží na lektorovi, jak klienty zaujme. Požadujeme angličtinu na úrovni B2-C1, pedagogické vzdělání výhodou. Nabízíme příjemné prostředí, možnost seberealizace.


17. 10. 2016

 • Hledám příjemnou studentku učitelství, která by pomáhala s domácími úkoly dětem, které studují na dvojjazyčné škole na Praze 4. Dále by se jednalo o doučování matematiky, češtiny, angličtiny a případně němčiny v rozsahu učiva ZŠ a víceletého gymnázia. Věk dětí je 8, 10 (ZŠ) a 14 let (gymnázium). Děti jsou moc hodné, bezproblémové. Jedná se o pravidelnou výpomoc, cca 2 - 3 hodiny, každý den od pondělí do čtvrtka, pouze v odpoledních hodinách, po dohodě mezi 16,00 a

  20,00 hodinou. Jiná práce nebude požadována. Bydlíme v rodinném domě v Ohrobci na Praze - západ, s pravidelnou autobusovou dopravou do Prahy. V domě je možnost po dohodě i bydlet, v zařízeném bytě 2+kk, který je v podkroví domu. Brigáda je tak vhodná pro mimopražskou studentku, která hledá i ubytování. Prosím pouze zájemci o dlouhodobou spolupráci. Kontakt: .


12. 10. 2016

 • CENTRUM CZECH IN Poradny pro integraci hledá LEKTORY češtiny pro cizince v Praze pro skupinové a individuální kurzy určené dětem i dospělým. Nabízíme také doučování různých předmětů a dalších jazyků. Požadujeme chuť pracovat v interkulturním prostředí a kladný vztah k dětem. Vhodné jako přivýdělek pro studenty pedagogického zaměření. Přizpůsobujeme se studentskému rozvrhu. Poskytujeme úvodní proškolení i metodickou podporu. Po dohodě s Vaší fakultou si lze u nás plnit povinnou praxi. Své CV zasílejte na e-mail:


12. 10. 2016

 • Doucovani 2x2hod tydne (po+st). Priprava na prijimacky z devate tridy - predevsim fyzika a matematika a pripadne i cj. Dcera je clenka MENSA, nicmene je treba projit vse od zakladu. Ne formou drilu a definic, ale vysvetlenim. Odmena 200 Kc/hod. Praha 3, Flora. Kontakt:


7. 10. 2016

 • Pro svého syna 12 let hledám dlouhodobé doučování 1 - 3 x týdně v Předboji (busem z Ládví 25 minut). Doba výuky 60-90 minut. Nabídka 300 Kč / návštěva. Nabídky volejte na 733 569 550. Děkuji.


7. 10. 2016

 • Hledám pro syna (4. třída ZŠ, dyslexie) šikovnou doučující z řad studentů PF UK, nejlépe se zaměřením na speciální pedagogiku, na práci 2x týdně odpoledne, á 200,-Kč/hod., Barrandov Praha 5.

  Kontakt: Nováková, tel. 602 425 228


5. 10. 2016

 • DĚTSKÝ KLUB MIMOSA HLEDÁ DO SVÉHO TÝMU KOLEGYNI:

  HLEDÁME KOLEGYNI, KTERÁ MÁ TYTO ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI:

  pedagogické vzdělání (studenti dálkového studia), zkušenost s dětmi od 1 roku, přehled a zájem o pedagogiku - environmentalní, lesní, respektující přístup k dětem a rodičům, zájem o dramatickou výchovu, hra na alespoň jeden nástroj, samostatnost a zodpovědnost, kreativitu, anglický jazyk, dobrou fyzičku


  NABÍZÍME:

  hezké a přátelské pracovní prostředí, prostor pro vlastní realizaci, vzdělávací materiály a kurzy, strava, prace na ŽL, nebo na dohodu

  Své CV zasílejte na email: .


4. 10. 2016

 • Doucovani 2x2hod tydne (po+st). Priprava na prijimacky z devate tridy - predevsim fyzika a matematika a pripadne i cj. Dcera je clenka MENSA, nicmene je treba projit vse od zakladu. Ne formou drilu a definic, ale vysvetlenim. Odmena 200 Kc/hod. Praha 3, Flora. Kontakt:


3. 10. 2016

 • Hledáme hlídací tety – brigáda pro maminky, studentky. Více zde.


3. 10. 2016

 • Studentská organizace AIESEC hledá posily do svého týmu! Máš možnost vyzkoušet si zajímavé pozice, zlepšit své organizační a prezentační dovednosti, zdokonalit se v angličtině a potkat plno nových přátel z celého světa. Přihlásit se na můžeš na http://aiesec.cz/studenti/clenstvi/prihlaska-cuni/ do 9. 10., tak na nic nečekej a podívej se koho hledáme .


26. 9. 2016

 • Plavecký instruktor (učitel plavání) Více zde


20. 9. 2016

 • Prosím, syn potřebuje cca 1x/týdně vysvětlit probírané učivo z matematiky z 8. třídy. Jsme z Prahy 4 - Písnice, pokud by byla možná výuka přímo u nás doma, nebo poblíž, budeme moc rádi.


20. 9. 2016

 • Česká centra, příspěvková organizace Ministerstva zahraničních věcí ČR, vyhlašují výběrové řízení na tříměsíční stáž v ústředí Českých center na úsek komunikace. Nabídka je určena pro studenty bakalářského nebo magisterského studia. Více zde


19. 9. 2016

 • Hledáme lektory jazyků v Praze angličtina, Němčina, španělština. Více zde


19. 9. 2016

 • Hledám studentku či učitelku 1.stupně ZŠ pro doučování dětí - 2. a 3.třída . 2x týdně dlouhodobě, Praha 8. Prosím o kontakt na .


19. 9. 2016

 • VÝUKA/ DOUČOVÁNÍ ANGLIČTINY SHÁNÍM LEKTORA/LEKTORKU NA VÝUKU ANGLIČTINY DĚTÍ VE VĚKU OD 7 DO 15 LET. VÝUKA PROBÍHÁ VE VYBAVENÉ JAZYKOVÉ UČEBNĚ V PRAZE 5 - LIPENCÍCH. JEDNÁ SE PŘEVÁŽNĚ O VÝUKU INDIVIDUÁLNÍ A VÝUKU MENŠÍCH SKUPINEK ( 2-3 STUDENTI)

  Odměna: 120 Kč/hodina

  Kontakt: Kristina Chejlavová V Roklích 246 Praha 5 Lipence

  Tel: +420 736541061 Mail:


19. 9. 2016

 • STÁŽ: Lektor/ka vzdělávacích programů na školách více zde


19. 9. 2016

 • Vedoucí dětské skupiny

  Nezisková organizace JAHODA o.p.s. hledá vedoucí zaměstnanecké dětské skupiny (oblast státní správy). Jde o zařízení rodinného typu pro maximální počet 10 dětí ve věku od 2 let. Požadujeme: vzdělání nutné pro pečující osobu dle zákona o poskytování, služby péče o dítě v dětské skupině, profesní pedagogické zkušenosti s malými dětmi (věk cca 2 roky), organizační schopnosti, zkušenosti s vedením menšího týmu, kultivovaná forma písemné i ústní komunikace

  Místo výkonu práce: Praha 2.

  Druh pracovního poměru: HPP, úvazek 1,0.

  V případě vašeho zájmu zašlete své CV s fotografií a stručný

  motivační dopis na adresu: .

  V předmětu e-mailu uveďte: Vedoucí DS.


13. 9. 2016

 • Jsme mala rodinna spolecnost La Mamka, ktera se zabyva poradanim krouzku a primestskych taboru pro prvni stupen ZS. Nas pristup se od ostatnich lisi tim, ze ke vsem krouzkum pristupujeme velmi netradicne (krouzek vareni je tak mnohdy krouzkem gastronomicko-zemepisne-tanecnim, krouzek pokusu je mnohdy exkurzi do historie apod). V tuto chvili shanime lektora pro Prahu 5.


8. 9. 2016

 • Pro svého syna (14 let, osmá třída ZŠ) sháním trpělivého studenta/ studentku na doučování. Dvakrát či třikrát v týdnu po dvou až třech hodinách, dle potřeby a možností ČJ, AJ, NJ, MATEMATIKA, FYZIKA, DĚJEPIS Nabízím 200,-/ hod i s cestou. Praha 9, Černý most. Petr Chaloupka 728 759 663,


5. 9. 2016

 • Hledám pro svého syna (2 roky a 4 měsíce) s poruchou autistického spektra asistenta pedagoga do soukromé školky na Praze 8. Jedná se o práci každý den 8-13 hodin. Syn je ve školce plně adaptován, líbí se mu tam, nepláče. Jedná se o malý kolektiv dětí (max 5 dětí), příjemná atmosféra. Plat dohodou. Prosím o nabídky na email


30. 8. 2016

 • LOGISCOOL - LEKTOR KURZŮ PRO DĚTI

  Jsi student a chceš, aby tvá práce byla cool a dávala smysl? Rád předáváš své znalosti a zkušenosti dál? Pak je tato práce jako stvořená pro tebe! Jsme Logiscool – unikátní projekt v České republice. Pořádáme počítačové kurzy a letní tábory pro děti. Nejsme žádná nudná škola. Zábava zaručena :-) Více zde


29. 8. 2016

 • Ideální šance pro studenty! Proč si to u nás zamiluješ? Mrkni na web a seznam se s naším Týmem! Pokud jsi nadšenec tělem i duší pro práci s dětmi, pak Ti

  můžeme nabídnout profesionální zázemí, odborné školení a zajímavé finanční ohodnocení.

  Již 17 let organizujeme zájmové kroužky pro děti v základních a mateřských školách po celé Praze a okolí. Neustále rozšiřujeme náš milý a mladý kolektiv.

  Najdeme Ti kroužek, který Ti sedne. Dej nám o sobě vědět a dostaneme Tě do formy! Více zde


29. 8. 2016

 • Můj syn nastupuje nyní v září 1.rocnik [1] ZS. Má diagnistikovanou dyslalii a do budoucna možná dislexii a disgrafii. Skola bohužel doposud nesehnala žádného asistenta, proto se s velkou prosbou obracím na Vás zda by někdo ze šikovných studentů neměl zájem. Jednalo by se o 4 hodiny v dopoledních hodinách. Dibelkova Martina tel:608 908 999


19. 8. 2016

 • Hledám asistenta pro dvoji desetiletou dceru v době od 10 hod. do 12 hod. eventuel. do 13 hodin v ZŠ Starostrašnická. Kontakt 733 150 683


16. 8. 2016

 • YMCA Praha - od září hledáme nové brigádníky do našeho projektu, který se věnuje doučování dětí ze znevýhodněného prostředí. Více zde


16. 8. 2016

 • Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic: pečující osoba v Dětské skupině.

  Požadavky: ukončené min. SŠ vzdělání s maturitou, odborná způsobilost dle § 5 odst. 5 zákona č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, zdravotní způsobilost, dosažení věku 18 let, plná svéprávnost, znalost práce na PC, organizační a komunikační schopnosti, kreativita, občanská bezúhonnost, vítány jsou zkušenosti s péčí a výchovou dětí ve věku 1 – 6 let

  Hlavní náplň činnosti:, výchova dětí ve věku 1 – 6 let, péče o děti – hygienické návyky, stravování, pitný režim, zajištění bezpečnosti, příp. poskytnutí první pomoci, atd., administrativní činnost, komunikace s rodiči

  Nabízíme: další profesní vzdělávání, zaměstnanecké benefity, pracoviště v centru Prahy

  Nástup dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou. Platové podmínky – platová třída 8.

  Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem doručte (osobně na podatelnu, elektronicky nebo poštou) na adresu: Ministerstvo práce a sociálních věcí, Na Poříčním právu 1, 128 01 Praha 2 nebo na e-mail:


8. 8. 2016

 • Chcete si vyzkoušet pedagogické schopnosti přímo v praxi, být užiteční a zároveň si užít předvánoční či předvelikonoční čas v tradičním duchu?

  BOTIČ o.p.s., Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr v Praze, hledá studenty na praxi! Více zde


1. 8. 2016

 • Jazykový projekt

  Chcete se podílet na vzniku materiálů pro výuku češtiny pro cizince?

  Požadujeme: vynikající znalost českého jazyka, samostatnost, spolehlivost, smysl pro detail, schopnost efektivní práce na PC, student nebo absolvent humanitní VŠ.

  Nabízíme: práci na zajímavém jazykovém projektu, flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova, spolupráci formou DPP, DPČ, případně ŽL (až se vše pořádně rozběhne, zaměstnáme Tě na plný úvazek), konkurenční ohodnocení.

  Kontakt: Marek Pavluch,21. 7. 2016

 • Úřad vlády ČR, Odbor pro sociální začleňování (Agentura) hledá učitele z praxe a odborníky na obsazení 17 typů pozic v rámci realizace šestiletého individuálního projektu systémového „Inkluzivní a kvalitní vzdělávání v územích se sociálně vyloučenými lokalitami“. Více zde


23. 6. 2016

 • Atletický oddíl Atletik Rudná přijme do svého týmu další trenéry mládeže

  Náplň práce: trénování kategorií žáků a přípravky, doprovod při závodech, výkon činnosti: stadion ZŠ Rudná a ZŠ Nučice

  Požadujeme: flexibilta, praxe v oblasti mládežnické atletiky, min. 18 let, trestní bezúhonost, předchozí trenérská zkušenost výhodou

  Nabízíme: nadstandradní finanční odhodnocení, příjemné pracovní prostředí

  CV prosím zasílejte na:


20. 6. 2016

 • Pečující osoba do dětské skupiny

  Hledáme pečující osoby do dětské skupiny v Praze na plný a zkrácený úvazek a na dohodu o provedení práce.

  Požadavky: ukončené min. SŠ vzdělání s maturitou, odborná způsobilost dle § 5 odst. 5 zákona č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině a o změně souvisejících zákonů, zdravotní způsobilost, dosažení věku 18 let, plná svéprávnost, znalost práce na PC, organizační a komunikační schopnosti, kreativita, občanská bezúhonnost, vítány jsou zkušenosti s péčí a výchovou dětí ve věku 1 – 6 let


  Hlavní náplň činnosti: výchova dětí ve věku 1 – 6 let, péče o děti – hygienické návyky, stravování, pitný režim, zajištění bezpečnosti, příp. poskytnutí první pomoci, atd.

  administrativní činnost, komunikace s rodiči

  Nabízíme: další profesní vzdělávání, zaměstnanecké benefity, pracoviště v centru Prahy

  V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: , .


18. 6. 2016

 • Hledáme dobrovolníky na dětský tábor!

  Nezisková organizace Romodrom o.p.s. shání dobrovolníky na práci s dětmi v rámci pravidelného týdenního tábora v Ratajích nad Sázavou. Tábor se uskuteční 4. – 11. 7. 2016. Tábory pořádáme každoročně pro děti ze sociálně vyloučených lokalit Prahy 8 a okolí, které docházejí do našeho Nízkoprahového klubu pro děti a mládež K09 v Karlíně. Tábora se zúčastní cca 15 dětí. Ubytování a strava bude zajištěna po celou dobu pobytu.

  Není pro nás problém následně vystavit dobrovolníkovi potvrzení o praxi v obecně prospěšné společnosti.

  Romodrom o.p.s. je nevládní nezisková organizace založená v roce 2001. Posláním organizace je prosazování práv a integrace osob ohrožených sociálním vyloučením do společnosti, poskytování sociálních služeb a poradenství lidem v obtížných životních situacích, podpora dětí a mládeže ze sociálně znevýhodněného prostředí a podpora principů demokratické společnosti. Více o naší práci si můžete prohlédnout na www.romodrom.cz.


  Zaujala-li Vás naše nabídka, kontaktujte, prosím, ředitelku Marii Gailovou na tel. čísle 604 113 592, případně Kateřinu Sváčkovou e-mailem: . Budeme se těšit na spolupráci!


18. 6. 2016

 • Severský lektorský tým hledá kolegu na pozici lektor ekologických výukových programů pro jeho pracoviště v Horním Maršově ve východních Krkonoších. Součástí pracovní náplně může být ale i vedení projektů na školách, vedení dalších vzdělávacích projektů a příprava souvisejících grantových žádostí v rámci národních i mezinárodních dotačních titulů spojených s naplňováním poslání střediska SEVER sever.ekologickavychova.cz, nebo podíl na fundraisingu a PR. Pro podrobné specifikace klikněte na na tento článek. Více zde


18. 6. 2016

 • Jazyková škola AJROUDNICE rozšiřuje náš tým lektorů, a proto bychom Vašim studentům či absolventům rádi nabídli volné pracovní pozice lektora pro anglický jazyk.

  Požadujeme:, kompetentního uživatele jazyka, čerstvého pedagoga absolventa či absolventa v oboru vzdělávání, vysokou míru zodpovědnosti, vystupování a práci s klienty, chuť se dále vzdělávat a učit se novým věcem, časovou flexibilitu, týmovou spolupráci a sdílení

  Nabízíme: , práci, kde za sebou vidíte skutečné výsledky, podporu pro Váš profesní rozvoj, poskytneme Vám metodický výcvik, aktivní podíl na rozvoji a chodu školy, práci v přátelské atmosféře a motivovaném kolektivu

  Pro více informací nás kontaktujte. AJROUDNICE.CZ facebook.com/ajroudnice.cz 604 945 561


7. 6. 2016

 • Domov mládeže a školní jídelna Lovosická hledá do svého kolektivu nového pracovníka/pracovnici na pozici vychovatel/vychovatelka. Více zde


6. 6. 2016

 • Ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina vyhlašuje dle § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na pozici úřednice/úředník na úseku organizace školství (na úseku speciálních škol) odboru školství, mládeže a sportu s místem výkonu práce Věžní 28, Jihlava Více zde


31. 5. 2016

 • Nabízím brigádu a zároveň formu praxe od června 2016 v baby clubu Oliver - 5 hodin denně na Vinohradech.

  Prosím jen zájemce, kteří mají již zkušenost s péčí o dítě či praxí s nimi. Věková skupina je u nás od 2 do 4 let.

  Veškeré informace případným zájemcům budou sděleny při osobním pohovoru.

  V případě zájmu prosím volejte na tel: 774 642 094 - pí. Kantová


30. 5. 2016


30. 5. 2016

 • Dětské centrum Milovice, p.o. shání psychologa s nástupem co nejdříve. Jedná se o dětský domov spadající pod oblast zdravotnictví, náplní práce je především diagnostika dětí od 6 měsíců do 7 let, terapeutická práce s dětmi s raným traumatem a provázení pěstounů či osvojitelů. Plat je tabulkový, úvazek dohodou. Milovice jsou z Prahy dobře dostupné autem i přímým vlakem (cesta cca 45 minut). Pro podrobnější informace viz webové stránky: http://www.dcmilovice.cz/. V případě zájmu kontaktujte ředitelku zařízení Mgr. Petru Černovskou na tel. čísle 325 577 166, nebo na e-mailu: .


25. 5. 2016

 • Jazyková škola Rybička hledá na školní rok 2016 – 2017 lektorky angličtiny pro děti. Výuka probíhá v odpoledních hodinách. Požadujeme nadšení pro práci s dětmi a zodpovědnost, nabízíme dobré platové podmínky a příjemné pracovní prostředí.


  Kontakt: tel: 604 215 036, mail –


22. 5. 2016

 • Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy, hledá na příští školní rok 2016/2017 lektory hry na kytaru a ukulele. Výuka probíhá na Praze 6-Podbaba jeden až dva dny v týdnu podle vašich časových možností. Jde o práci na DPP s ohodnocením 150-200 Kč/hodinu. , 222 333 875, www.ddmpraha.cz/stanice-techniku


18. 5. 2016

 • Hledáme do naší party přátel vedoucího oddílu pro letní dětský tábor Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy, který se koná od 20. července (na 19 dní) na Šumavě, Hory Matky Boží u Sušice. Tábor je na krásném místě, udržovaný s perfektním vybavením, jsou zde zkušení vedoucí, pravidelná strava, připravená táborová hra atd.

  Spojení aktivní dovolené, práce s dětmi a "brigády" současně (HZS nabízí vedoucímu odměnu ca  7 tisíc korun). Jezdil jsem tam léta a mám to místo rád, ale letos nemůžu, máme 4 děti a žena by na ně byla sama. Děkuji, ozvěte se prosím co nejrychleji, první vážný zájemce vyhrává. Honza, 777 966 794 (v Praze 16. května 2016)


17. 5. 2016

 • Placená praxe v rodinném centru

  Pro naše rodinné centrum v Praze 10 - Petrovicích nabízíme placenou praxi (100,- Kč/hod) v období květen - září 2016 (poté možnost dlouhodobé spolupráce na HPP, nebo zkrácený pracovní úvazek - např. DPP, DPČ, ŽL). Jedná se o práci s dětmi od 15 měsíců do 4 let. Požadujeme pedagogické vzdělání (může být i student), kladný vztah k dětem, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost. Hra na hudební nástroj a znalost AJ výhodou. Čistý trestný rejstřík. Zájemci zasílejte CV na e-mail : . Kontaktní osoba: David Snop, tel: 721200319.


10. 5. 2016

 • Hledáme vedoucího 2 kroužků ELEKTRO-TECHNIK- děti 5-7 let a starší 7-12 let(2x 60min.) pro rodinné centrum v Praze 5 - Zbraslavi. Kroužky by měly být zaměřeny na získání základních technických znalostí formou jednoduchých úkolů a aktivit přizpůsobených věku dětí. (Možnost využití stavebnic BOFFIN, MERKUR aj., k dispozici bude nářadí, baterie a materiál dle dohody.)

  Zahájení kurzů v září 2016, ukončení červen 2017.

  Nabízíme:

  - smlouvu DPP, příp. Sml. o dílo, lektorné dle dohody(až 230Kč/h)

  - práci v přátelském prostředí rodinného centra

  - potvrzení o absolvované praxi


  Požadujeme:

  - základní technické znalosti v oboru ELEKTRO

  - zodpovědnost, kreativitu a pozitivní vztah k dětem

  - zkušenosti s dětmi vítány

  - vhodné pro studenty starší 18 let


  Více informací: Lenka Soukupová, tel. 737 447 411,


10. 5. 2016

 • Pedagogicko-psychologická poradna Nový Jičín přijme pracovníka na pozici psycholog.

  Požadované vzdělání: Ukončené studium v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie. Předpokládaný nástup 1. 9. 2016. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis do 25. 5. 2016 na e-adresu: V případě dotazů volejte na tel. číslo 731 664 766


10. 5. 2016

 • Pedagogicko-psychologická poradna Nový Jičín přijme pracovníka na pozici speciální pedagog. Požadované vzdělání: Ukončené studium v akreditovaném magisterském studijním programu speciální pedagogiky dle §18 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících. Předpokládaný nástup 1. 9. 2016. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis do 25. 5. 2016 na e-adresu: V případě dotazů volejte na tel. číslo 731 664 766


5. 5. 2016

 • Dětský pěvecký sbor Jiskřička sídlící v ZŠ Jandusů v Praze – Uhříněvsi přijme korepetitora od září 2016. Výuka pondělí či středa odpoledne (16.00 – 18.00, dle dohody, jednou týdně). Notový materiál poskytneme vždy s dostatečným předstihem.

  Dohoda o provedení práce, dle odehraných hodin v rozmezí 3000 – 4000 Kč/měsíčně, práce i pro studenta.

  V případě zájmu kontaktujte A. Mundilovou 602 660 738,


4. 5. 2016

 • Státní zámek Vimperk přijme edukačního pracovníka

  Národní památkový ústav, správa státního zámku Vimperk vypisuje výběrové řízení na místo edukačního pracovníka. Více zde


 • Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy hledá na příští školní rok 2016/2017 lektory kroužků pro děti v oblasti vědy a techniky. Kroužky probíhají jeden až dva dny v týdnu podle Vašich časových možností. Jde o práci na DPP s ohodnocením 160-200 Kč/hodinu. Pozice je ideální např. pro studenty nebo absolventy pedagogických oborů, přírodovědných a technických oborů.

  , www.ddmpraha.cz • Prak-prevence,poradenství,z.s. hledá novou posilu do týmu lektorů prevence kriminality. Jedná se o brigádu na DPP - občasné dopolední 2 - 3 hodinové bloky v ZŠ po celé Praze. Témata: kyberšikana, média - manipulace, doprovody na akce (7 - 15 hod).

  Požadavky: spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zvládání dětí na druhém stupni ZŠ.

  Nabízíme: 120 - 150 Kč /hod.

  Pro více informací pište na e-mailovou adresu: . Nebo volejte na tel.: 775 204 207.


 • Nabídka pozice Oddílový vedoucí. V současné době hledáme 2 nové „dospěláky" a rádi bychom tak dali příležitost právě studentům Vaší fakulty: www.letni-detske-tabory.cz/hledame Snažíme se dětské tábory dělat co nejkvalitněji to jde - posoudit můžete sami na naší stránce www.letni-detske-tabory.cz Vše děláme maximálně pro děti - program, kuchyně, zázemí i vybavení.


 • Křesťanský domov mládeže u sv. Ludmily (Francouzská 585/1, 120 00 Praha 2), který již více jak 25 let poskytuje ubytování, stravování a výchovu žákyním středních škol a studentkám vyšších odborných škol, přijme vychovatelku. Více info a kontakty ZDE.

 • Jazyková škola organizující studijní pobyty pro budoucí vysokoškoláky ze zemí, kde se mluví rusky hledá pro příští školní rok učitele češtiny, ale i dalších předmětů (cizích jazyků, matematiky, fyziky, zeměpisu, ZSV, biologie, chemie). Nabízíme: kontakt se zahraničními studenty, možnost nacvičit, procvičit a upevnit si učitelské dovednosti, práci v příjemném prostředí v centru Prahy, 5-30 hodin týdně dle Vašich možností. Více info: http://www.oca-praga.cz/, j , tel. 702 015 449.

 • Do hudebních kroužků na Tyršově základní škole v Jinonicích (5 min od metra) hledáme učitele nebo učitelku klavíru s nástupem od března 2016. Jedná se o individuální hodiny přímo v prostorách základní školy. Práce na DPP s odměnou 200,- Kč/60 min, jeden den v týdnu v odpoledních hodinách  (cca 13 - 17h dle domomluvy). Preferujeme dlouhodobější spolupráci. Kromě hodin klavíru se zde vyučuje také zobcová flétna a kytara. Pořádáme několik koncertů pro rodiče během školního roku. Více info na tel. 777 706 847 (Jiří Žák), nebo email: info@hudebnicek.cz

 • Jazykové studio ABOUT YOU přijme lektory angličtiny. Hledáme spolupracovníky pro individuální výuku dospělých na cca 4 h týdně s postupným nárůstem až na 15-20 hodin dopoledne i odpoledne. Lektorům poskytujeme výukové materiály, k dispozici je kopírka, knihovna, teplé a studené nápoje. Učebny se nacházejí u metra Anděl.

  Email: , tel: 724151361.

 • Vzdělávací společnost Tutor hledá vhodné kadidáty na pozice lektorů přípravných kurzů ANGLIČTINY, MATEMATIKY a FYZIKY. Podrobnější informace naleznete ZDE.

 • Ateliér Kreativní malování shání lektora/lektorku. Více info ZDE.

 • Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici speciální pedagog. Více info o nabízené pozici ZDE. V případě zájmu zasílejte do 6. 11. 2015 strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: .

 • Ústav pro jazyk český AV ČR, Letenská 4/123, 118 51 Praha 1 – Malá Strana hledá do oddělení současné lexikologie a lexikografie spolehlivého a zodpovědného studenta/studentku bohemistiky na pozici excerptora, výhradně z 1. a 2. ročníku bakalářského studia (rodilého mluvčího), který by se chtěl dlouhodobě podílet na budování lexikálních sbírek ústavu. Jedná se o přijetí do pracovního poměru na dobu určitou (zatím 1 až 2 roky), s tříměsíční zkušební lhůtou, pracovní úvazek je poloviční (výše mzdy za poloviční úvazek je měsíčně 7 000 Kč). Rozhodně nejde o krátkodobou nezávaznou pracovní brigádu. Předpokládaný termín nástupu je 1. únor 2016. V případě zájmu zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis do 10. prosince 2015 na e-mailovou adresu tinterova@ujc.cas.cz. Více informací o nabízené pozici ZDE.

 • Jazyková škola v Praze hledá lektory/ky pro výuku FRANCOUZSKÉHO JAZYKA. Pracovní vytížení dle Vašich časových možností a preferencí. Požadujeme umění učit a předávat dál informace. V případě spokojenosti uvítáme dlouhodobou spolupráci. Máte-li zájem, zašlete nám svůj životopis na vyuka.ad@gmail.com nebo volejte na telefon +420 722 217 688.

 • Pražská taneční konzervatoř a střední odborná škola, s.r.o., Laudova 10/1024, Praha 6 - Řepy přijme vyučujícího španělského jazyka v počtu 3-9 hodin týdně ve všech čtyřech ročnících (maturovat ze španělštiny nikdo nebude). Kontaktní osoba je paní Kateřina Čepická, tel. 251621744, 251627089, skola@ptksos.cz.

 • Mortimer English Club – Praha východ hledá lektory angličtiny. Požadavky: kladný vztah k výuce a dětem, dobré komunikační dovednosti, ŘP skupiny B. Kontakt: 724 369 712. Možnost profesního růstu, po zaškolení možnost práce na HPP. Více informací na www.tykadylko.cz.

 • Asociace pomáhající lidem s autismem - APLA Praha, Střední Čechy, o.s., hledá koordinátora volnočasových aktivit pro děti s poruchou autistického spektra (PAS). Více info o pozici ZDE.

 • APLA PRAHA A STŘEDNÍ ČECHY – Asociace pomáhající lidem s autismem přijme na DPP lektory cvičení pro děti s poruchou autistického spektra. Cvičení probíhá v Sokolovně Libeň, Zenklova 37, Praha 8. Jedná se o Cvičení rodičů s dětmi 2,5 – 5 let v pondělí 17 – 18h nebo o Cvičení pro děti 9 – 12 let ve čtvrtek 17 – 18h. Odměna je 200Kč/h hlavní lektor. Pro cvičení ve čtvrtek ještě asistent lektora 100/h. Ve skupince je 8 dětí. V tématu autismu zaškolíme. V případě zájmu se ozvěte na e-mail hrbkova@apla.cz. Případně volejte na tel. 774 723 114.

 • Jazyková škola v Praze hledá lektory/ky pro výuku ANGLICKÉHO JAZYKA a ČESKÉHO JAZYKA. Pracovní vytížení dle časových možností a preferencí. Možnost dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu zasílejte životopisy na vyuka.ad@gmail.com nebo volejte na telefon +420 722 217 688.

 • Institut celoživotního vzdělávání shání lektora češtiny pro zahraniční studenty od října 2015 do května 2016 na 10 -15 hod. týdně (tj. asi 4 hodiny denně, 9:00 -12:15). Předpoklady: vysokoškolské vzdělání v oboru český jazyk a literatura, praxe ve výuce češtiny pro cizince je velkou výhodou. Alespoň základní znalost ruštiny je také výhodou, nikoliv však nutností. Místo výkonu práce: Praha 2, nedaleko zastávky metra I. P. Pavlova. Více informací: odov.icv@mendelu.cz, tel. 545 135 216.Poslední změna: 27. březen 2017 14:34 
Sdílet na: