Den otevřených dveří doktorských studií

Zaujala vás vědecká práce natolik, že přemýšlíte o doktorském studiu? Na fakultě máme mnoho doktorských programů v českém jazyce, během kterých můžete bádat v jednotlivých oborech

22. března 2024

Noc s Andersenem

Knihovna srdečně zve děti a vnoučata zaměstnanců naší fakulty na tradiční literární večer a přespání ve studovně. Tématem letošního literárního večera bude tvorba Petra Síse.

22. března 2024

Jarní trhy

Zveme vás na tradiční jarní trhy, které se letos konají 20. března 2024, tedy na první jarní den!

20. března 2024

Náročné chování jako způsob komunikace u lidí s intelektovým postižením či autismem

Přednáška pro veřejnost Tonyho Osgooda. Tony vás poutavě zasvětí do problematiky náročného chování a ukáže vám cesty, jak mu porozumět a řešit.

19. března 2024

Mezi Budyšínem, Prahou a Římem

Katedra dějin a didaktiky dějepisu vás srdečně zve na konferenci Mezi Budyšínem, Prahou a Římem - Kontexty a interakce církevních dějin střední Evropy a transregionální perspektivě.

14. března 2024

Mezinárodní den matematiky

Přijďte, podívejte se a zapojte se do her a rébusů na Mezinárodní den matematiky na Pedagogické fakultě UK.

14. března 2024

EuDaMuS (European Day of Music in School)

EuDaMuS je evropská iniciativa, která si klade za cíl připomenout důležitost a smysl hudby a hudební výchovy ve školách. Koná se každoročně 15. března, nebo v týdnu okolo tohoto data. Katedra hudební výchovy se akce připojuje a pořádá pro své studenty i všechny další zájemce z řad studentů naší fakulty.

12. března 2024

Matematické putování

Matematická soutěž pro 4. a 5. ročníky ZŠ. Soutěž připravují a organizují studenti Pedagogické fakulty a probíhá každoročně již od roku 2011.

11. března 2024

Vyjádření Univerzity Karlovy k hromadnému vyděračskému e-mailu

V pondělí 11. 3. 2024 přišel Univerzitě Karlově hromadný e-mail s žádostí o výkupné. E-mail obdrželo celkem 6 vysokých škol z celé ČR. Po přijetí e-mailu jsme informovali Policii ČR, která věc prošetřuje.

11. března 2024

Mathematical flexibility: A promising focus for research and practice

Katedra matematiky a didaktiky matematiky vás srdečně zve na přednášku "Mathematical flexibility: A promising focus for research and practice" profesora Jona R. Stara, který působí na Harvardské univerzitě.

7. března 2024