31. května 2015

Setkání k dotazníkovému šetření pro přípravu nových akreditací

Druhé setkání k dotazníkovému šetření pro přípravu nových akreditací mezi studenty učitelských oborů na PedF UK v Praze se uskuteční ve čtvrtek 4. 6. 2015 od 14 hodin ve Velkém sále, v suterénu budovy M. Rettigové. Dotazníkové šetření probíhalo v době od 18. 3. do 12. 4. 2015 pod záštitou děkanky fakulty, doc. PaedDr. Radky Wildové, CSc. Bylo zaměřeno na zkušenosti studentů se současným pojetím studia a mělo by posloužit pro případné změny v bakalářských, navazujících i magisterských studijních programech v rámci nově připravovaných akreditací. Setkání je určeno pro všechny zájemce, členky/členy akademické obce, studentky/studenty a pro ty, kteří neměli možnost účastnit se první prezentace, probíhající v polovině května. Na setkání jsou zvána média.