10. února 2016

ECEL 2016 na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze

Ve dnech 27. a 28. 10. 2016 se bude v prostorách fakulty v ulici M. Rettigové konat již 15. mezinárodní konference věnovaná e-learningu ECEL 2016. Konference se obvykle zúčastní 200 až 250 odborníků z přibližně 40 zemí z různých oborů; společné mají to, že se zabývají různými aspekty e-learningu. Electronic Journal of e-Learning vždy věnuje speciální číslo konferenci ECEL. Na pořádání konference se podílejí dvě katedry z naší fakulty: katedra matematiky a didaktiky matematiky a katedra informačních technologií a technické výchovy.

V rámci konference proběhne pod záštitou katedry informačních technologií a technické výchovy mini track věnovaný problematice virtuálních vzdělávacích prostředí pro evaluaci a sebehodnocení, který se bude zabývat danou problematikou v kontextu studentů a učitelů a jejich komunikace, spolupráce a interakce s akcentem na sociální sítě a cloudové technologie.

Důležitá data:

Termín pro odevzdání abstraktů příspěvků: 7. 4. 2016

Termín pro odevzdání plných znění příspěvků: 26. 5. 2016

Zveřejnění výsledků recenzního řízení s případnými požadavky na úpravy: 4. 8. 2016

Termín odevzdání definitivní verze přijatých příspěvků: 1. 9. 2016

Další informace o konferenci naleznete ZDE