7. března 2016

Studentské psychologické dny 2016

Katedrové kolo Studentských psychologických dnů 2016 se bude konat 10. března 2016 v 17.00 v místnosti M006. Mezinárodní kolo SPD proběhne 28.-29. dubna 2016 v Prešově. Za katedru budou nominovány dvě studentské práce. Srdečně zveme všechny zájemce!

Studující na katedře psychologie PedF UK jsou různými způsoby podporováni ve svých odborných aktivitách, ať již při sbírání praktických zkušeností, nebo při badatelské práci. SPD představují již více než desetiletou tradici každoročních soutěžních konferencí, které umožňují porovnat nejlepší vědecké počiny studentek a studentů psychologie. Soutěž má dvě kola - katedrové a mezinárodní. Přihlásit se do něj mohou všichni studující psychologie se svým odborným textem. Práce a jejich ústní prezentace jsou hodnoceny porotou. Tři vítězné práce získávají finanční a knižní odměny. Dvě nejlepší práce jsou následně nominovány do mezinárodního kola soutěžní konference, kterého se účastní všechny katedry psychologie z České a Slovenské republiky. Účast na katedrové a zejména na mezinárodní soutěžní konference bývá výjimečnou a cennou zkušeností.