7. dubna 2016

Specifika VŠ studia studentů se zdravotním postižením na UK

Informační, poradenské a sociální centrum UK pořádá vzdělávací kurz Specifika vysokoškolského studia studentů se zdravotním postižením. Kurz je určen pro všechny pracovníky, jejichž předmětem činnosti je poskytování služeb studentům se speciálními vzdělávacími potřebami, ale pochopitelně také pro vyučující/lektory a poradenské pracovníky. Účelem kurzu je zvýšit informovanost v problematice zabezpečení speciálních vzdělávacích potřeb studentů se zdravotním postižením v průběhu vysokoškolského studia. Kurz je pořádán formou prezenční, dvoudenní (proběhne ve dvou, na sobě navazujících pracovních dnech) 27. a 28. dubna 2016 a uskuteční se v Císařském sále (Karolinum, Ovocný trh 3, Praha 1). Kurz je ukončen složením znalostního testu. Každý úspěšný účastník obdrží osvědčení o jeho absolvování.

Více informací ke kurzu je možné získat ZDE.

Zaregistrace ZDE.