29. listopadu 2016

Seznam nositelů fakultní medaile udělených u příležitosti 70. výročí PedF UK

S velkou radostí zveřejňujeme seznam nositelů fakultní medaile.

prof. PhDr. Marie Bořek-Dohalská, DrSc.             (Katedra francouzského jazyka a literatury)

doc. PhDr. Petr Dostál, CSc.                          (Katedra biologie a environmentálních studií)

prof. RNDr. Milan Hejný, CSc.                        (Katedra matematiky a didaktiky matematiky)

prof. PhDr. Zdeněk Helus, DrSc.                       (Katedra psychologie)