6. dubna 2017

Setkání s řediteli školy v projektu OP VVV „Zvýšení kvality vzdělávání žáků, rozvoje klíčových kompetencí, oblastí vzdělávání a gramotností“, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_011/0000664

7. 4. 2017, 13-15 hod, Pedagogická fakulta UK, M. Rettigové 4, Praha 1, Velký sál.

Úvodní setkání s řediteli zapojených škol do projektu má za cíl představit projekt po obsahové i formální stránce a nastínit formy spolupráce i řešené obsahy projektu v jednotlivých vzdělávacích modulech (čtenářská gramotnost, matematická gramotnost, informační gramotnost, občanské a sociální kompetence, Člověk a příroda).

Hlavní ideou projektu je budování Společenství praxe, jehož prostřednictvím a ve spolupráci s některými dalšími Pedagogickými fakultami (Masarykovy univerzity v Brně, Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a Technické univerzity v Liberci) a učiteli základních a středních škol z celé České republiky budou naplňovány cíle projektu, směřující ke zvýšení kvality ve vzdělávání. Do projektu je také zapojena nezisková organizace META, o.p.s.

Základní informace o projektu je možné čerpat z webových stránek: http://pages.pedf.cuni.cz/sc25.

Těšíme se na spolupráci!

Doc. PhDr. PaedDr. Anna Kucharská, Ph.D.

Hlavní manažerka projektu SC2,5

Ing. Petra Tobolářová