16. října 2020

Vítáme Vás na fakultě online. Portál, který se věnuje podpoře nejen při distanční výuce, ale i práci či vedení týmů a katedry online.

U každého doporučeného programu jsou pro přehlednost uvedeny klady a zápory dané platformy.

Odkaz naleznete zde

Chci učit online

Zabezpečit kvalitní on-line výuku v době povinně nařízeného distančního vzdělávání může být nejen velmi složité, ale i stresující. A to jak pro akademické pracovníky, sedící na jedné straně monitoru, tak pro studenty, sedící na straně protější. Z tohoto důvodu Vám nabízíme soubor odkazů na aplikace, jež doporučujeme využívat ke vzájemné komunikaci (synchronní/asynchronní), k různým způsobům vedení e-learningu a k odkazování na informační prameny/zdroje.

Chci pracovat online

Zde najdete seznam nástrojů, které doporučujeme pro práci online. Jedná se o soubor programů pro zefektivnění a ulehčení vaší práce „z domova“.

Chci vést tým/katedru online

Vést tým bez setkávání a pravidelných porad může být velmi složité. Proto přinášíme soubor programů, které doporučujeme k vedení týmů/kateder. Primárně se jedná o nástroje na project management, přičemž každý z nástrojů má své výhody i nevýhody.