10. února 2021

Informace k výuce a provozu v letním semestru

Až do konce zkouškového (to je 14. února) platí Usnesení vlády č. 56, což znamená, že:

• zkoušky můžou probíhat prezenčně a může vás na nich být maximálně 9 + 1 vyučující,

• jsme pedagogická fakulta a díky tomu pro nás platí výjimka pro prezenční praxi,

• může se konzultovat, takže se na fakultě můžeš setkat s konkrétním vyučujícím.

I v letním semestru bude výuka převážně distanční a na začátku semestru (to je 15. února) bude všechno platit jako teď. Opatření ale nejspíš budou polevovat, takže zřejmě umožní praktickou, laboratorní nebo uměleckou výuku v posledních ročnících studia.

Pokud studuješ obory a ročníky, kterých se to týká, nezapomeň sledovat nejnovější zprávy na webu a sociálních sítí fakulty! Na seminářích by bylo max. 20 studentů a byly by podle rozvrhu na letní semestr. Zatím je to jen předpoklad, až zjistíme víc, dáme ti vědět. Pokud se chystáš na fakultu, nezapomeň na ochranu úst a nosu, která je povinná pro všechny. Jedině v případě, že by výuka vyžadovala, abys viděl/a vyučujícího přímo, může vyučující nahradit roušku nebo respirátor štítem.

Na fakultě se můžeš cítit bezpečně, v souladu s opatřeními se všechny prostory pravidelně větrají.

Katedry

Svoje vyučující na katedrách najít můžeš, ale počítej s tím, že tam nejsou pořád. Takže bez domluvené konzultace se na fakultu raději nevydávej a domluv se předem e-mailem. Neakademická pracoviště Jejich provoz zatím zůstává stejný, takže v pondělí a ve středu od 9:00 do 14:00 jsou dveře otevřené (nebo se otevřou díky ISICu). Z neakademických pracovišť je pro tebe hlavní asi studijní oddělení.

Provoz budov (otevřená budova znamená i otevřenou vrátnici)

M. Rettigové

Myslíkova

Celetná