28. dubna 2021

Evidence přítomných pro možnost zpětného trasování

Na základě Obecných doporučení k protiepidemickým opatřením MŠMT je fakulta povinna zajistit evidenci přítomných studentů, uchazečů o studium a pracovníků fakulty, popř. dalších přítomných osob v budovách, a to pro možnost zpětného trasování.

Od 29. 4. 2021 je proto při každém vstupu do budov fakulty nutné:

Magdalény Rettigové 4

zapsat se ve vrátnici

(Uváděná data: jméno, příjmení, účel návštěvy, číslo občanského průkazu, číslo mobilního telefonu, podpis)

Magdalény Rettigové 8

zaměstnance/externisty

před vstupem do budovy přiložit zaměstnanecký/studentský průkaz ke čtečce u vchodu do budovy R8, příp. R4

zapsat se ve vrátnici budovy R4

Myslíkova 7

zaměstnance/externisty

před vstupem do budovy přiložit zaměstnanecký/studentský průkaz ke čtečce u vchodu do budovy, příp. ke čtečce u vrátnice

Celetná

všechny osoby

podle pokynů správy budovy

Brandýs nad Labem

zapsat se ve vrátnici budovy

(Uváděná data: jméno, příjmení, číslo zaměstnaneckého nebo studentského průkazu)

zapsat se ve vrátnici budovy

Povinnost platí po dobu trvání nařízení protiepidemických opatření. Osobní údaje poskytnuté za účelem zajištění možnosti zpětného trasování budou uchovány nejdéle po dobu 14 dnů po skončení platnosti opatření.