30. května 2023

Nastal čas ohodnotit výuku

Výuka v letním semestru je za námi, zkouškové období je v plném proudu, a to znamená jediné – nastal čas hodnocení výuky.

Do hodnocení se mohou zapojit všichni studenti bakalářských a magisterský programů a probíhá elektronicky na této adrese (kam se přihlásíte přes CAS, stejně jako do SIS).

Hodnocení výuky má smysl

• Nenechávejte si svůj názor a pohled pro sebe, chceme slyšet, co si myslíte.

• Zpětná vazba pomáhá zlepšovat kvalitu výuky. Vy se tak můžete stát součástí zkvalitňování studia na naší fakultě.

Co byste měli vědět?

• Hodnocení je anonymní. Vyučující tedy nemohou vidět vaše osobní údaje.

• Hodnocení výuky nemusíte vyplnit najednou. Odpovědi lze uložit a vrátit se k nim později.

• Nemůžete hodnotit předměty, které jste v daném semestru neměli zapsané.

Jak vypadá správné hodnocení?

• Něco se vám nelíbilo? Popište konkrétně co, vysvětlete, proč. Jen tak mohou vyučující, garanti studijní programů či vedoucí kateder správně reagovat a případně něco změnit.

• Nebojte se i pochválit. Napište, v čem byl předmět přínosem, co hodnotíte pozitivně.

• Buďte věcní, slušní a kritiku podložte relevantními příklady.

Aplikace pro hodnocení je otevřena do 26. 6. 2023 do 12:00. Poté už nebude možné předměty hodnotit.

Více informací o hodnocení výuky, včetně přesného harmonogramu, najdete zde.