9. ledna 2016

Studenti katedry výtvarné výchovy PedF UK se zúčastnili výstavy „100 plakátů pro Terryho ponožky“

Studenti katedry výtvarné výchovy PedF UK Veronika Filcíková, Tereza Kunderová, Johana Lišková, Miroslava Mayerová, Marie Nováčková, Zuzana Pikorová, Martin Pondělíček, Sára Roeselová a Václav Světlík se zúčastnili výstavy „100 plakátů pro Terryho ponožky“.

Výstava právě probíhá v artových kinech BIO OKO, Kino Světozor, Kino Aero, Bio Central a Kino Scala. Studenti obeslali přehlídku souborem filmových plakátů, který vznikl v rámci semináře Užitá tvorba 2 (projekt média) pod vedením Martina Raudenského. Filmová galanterie Terryho ponožky všechny plakáty soutěže prezentuje souběžně s výstavou na webu.