• Aktuality

Aktuality

15. července 2016

Studenti Pedagogické fakulty významnou měrou přispěli k celkovému vítězství Univerzity Karlovy ve sportovní soutěži vysokých škol. Po loňském druhém místě v Olomouci dosáhlo družstvo florbalistek Univerzity Karlovy ve všech utkáních turnaje ČAH na vítězství, a studentky tak získaly titul akademických mistryň ve florbalu pro rok 2016. Z Pedagogické fakulty se v týmu uplatnila na pozici obránce Eva Bartoňová. Další první místa obsadily a tituly akademických mistryň pro rok 2016 získaly studentky Markéta Červenková ve vrhu koulí a Michaela Drábková v běhu na 1500 m. Akademickým mistrem v trojskoku se stal rovněž student PedF David Beneš, který navíc obsadil 3. místo ve skoku do dálky. 3. místo v badmintonovém turnaji ČAH obsadila studentka Kateřina Hejdrychová ve smíšené čtyřhře a ve dvouhře skončila čtvrtá.