30. března 2017

Milí kolegové,

jak možná víte, na naší univerzitě působí od roku 2010 spolek Charlie, který vznikl především jako místo pro setkávání lesbických, gay, bisexuálních, transgender a jiných genderově menšinových členek a členů akademické obce.

Po sedmi letech existence Charlie potřebuje nové podněty pro své další fungování. Jaké potřeby by měl Charlie naplňovat, jakou roli by měl na Univerzitě hrát, co by měl dělat právě pro mě?

Ideální příležitostí pro vyjádření těchto myšlenek bude valná hromada, kterou Charlie pořádá v úterý 4. 4. 2017 od 19:30 v prostorách Café Kampus v Náprstkově ulici č. 10 (nedaleko Betlémské kaple). Přijďte podpořit spolkový život naší akademické obce!

Těší se na vás,

Váš Charlie

PS: Nechceme vyvolat dojem, že uplácíme, ale prvních 15 příchozích se může těšit na drink na uvítanou.