23. února 2018

Nová observační laboratoř MysLab byla slavnostně otevřena na katedře psychologie.

MysLab tvoří dvě místnosti, jež jsou odděleny jednocestným zrcadlem. Testovací část je vybavena třemi HD kamery a stropním mikrofonem, dále počítačovým stanovištěm se softwarem pro nahrávání obrazovky a snímání tváře uživatele. V druhé pozorovací místnosti lze veškeré děje sledovat skrze jednocestné zrcadlo. Zároveň disponuje moderním softwarem pro záznam a analýzu chování. Testovací místnost je prostorná a umožňuje jak individuální, tak skupinové aktivity.

Observační laboratoř na katedře psychologie je určena především pro pracovníky a studenty Pedagogické fakulty UK, po dohodě ale může být zpřístupněna komukoli z řad odborné veřejnosti.

Vybudování laboratoře bylo financováno z projektu „Komplexní podpora a inovace přípravy studia pedagogických pracovníků na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy“ v rámci tzv. Fondu vzdělávací politiky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Fotogalerie ZDE