Fakultní školy

Mateřské školy

Fakultní mateřská škola při PedF UK (Na Výšinách 3/1075, 17000 Praha 7)

Fakultní mateřská škola se speciální péčí (Arabská 681/20, 16000 Praha 6)

Fakultní mateřská škola Sluníčko pod střechou při PedF UK, Praha 13 (Mohylová 1964, 15500 Praha 5 - Stodůlky)

Integrovaná mateřská škola Opletalova (Opletalova 14, 11000 Praha 1)

Mateřská škola (Sokolovská 182/513, 18000 Praha 8 - Libeň)

Mateřská škola (Štolmířská 602/4, 19800 Praha 9 - Hloubětín)


Základní školy

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb (K Sídlišti 840, 14000 Praha 4 - Podolí)

Fakultní základní škola (Chodovická 2250, 19300 Praha 9 – Horní Počernice)

Fakultní Základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky (Umělecká 8, 17000 Praha 7)

Fakultní Základní škola prof. Otokara Chlupa PedF UK Praha 13 (Fingerova 2186, 15800 Praha 5 – Nové Butovice)

Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK (Drtinova l/1861, 15000 Praha 5 - Smíchov)

FZŠ a MŠ Barrandov II (V Remízku 7/919, Praha 5)

Malostranská základní škola (Josefská 7, 11800 Praha 1)

MŠ a ZŠ sv. Augustina (Hornokrčská 3, Praha 4 - Krč)

ZŠ a MŠ (Ohradní 49, 140 00 Praha 4)

ZŠ Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky (Uhelný trh 4/425, 11000 Praha 1)

ZŠ Duhovka, s.r.o. (Nad Kajetánkou 134/9, 16900 Praha 6 – Břevnov)

ZŠ Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků (Františka Křížka 2, 170 00 Praha 7)

ZŠ Hanspaulka a MŠ Kohoutek (Sušická 1000/29, 16000 Praha 6)

ZŠ Tip Toes Primary School (Královická 915, 250 01 Brandýs nad Labem)

ZŠ Veselá škola - církevní ZŠ a ZUŠ (Soukenická 10, 110 00 Praha 1)

Základní škola (Školní 700, 14700 Praha 4) hole

Základní škola (Korunovační 8/164, 17000 Praha 7 – Bubeneč)

Základní škola (Palachova 337, 25001 Brandýs nad Labem)

Základní škola a mateřská škola (Lyčkovo nám. 6, 18600 Praha 8)

Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12 (Angelovova 3183/15, 14300 Praha 4 - Modřany)

Základní škola a mateřská škola Červený vrch (Alžírská 26/ 680, 16000 Praha 6)

Základní škola a Mateřská škola Ústavní (Hlivická 1/400, 18100 Praha 8)

Základní škola a mateřská škola K Dolům v Praze 12 (U Domu služeb 29/2, 14300 Praha 4 – Modřany)

Základní škola a mateřská škola Na Slovance (Bedřichovská 1/1960, 18200 Praha 8)

Základní škola Bohumila Hrabala (Zenklova 52/26, 18000 Praha 8 – Libeň)

Základní škola Campanus (Jírovcovo nám. 1782, 14800 Praha 4)

Základní škola Dědina (Žukovského 6/580, 16100 Praha 6)

Základní škola Emy Destinnové (nám. Svobody 3/930, 16000 Praha 6)

Základní škola Fakultní škola Pedagogické fakulty UK (Slovenská 1726/27, 12000 Praha 2)

Základní škola genpor. Františka Peřiny (Socháňova 1139, 16300 Praha – Řepy)

Základní škola Gutova (Gutova 1987/39, 10000 Praha 10)

Základní škola Křimická (Křimická 314, 10900 Praha 10 – Hor. Měcholupy)

Základní škola Klíček, o.p.s. (Donovalská 1863/44, 14900 Praha 4 – Chodov)

Základní škola Kunratice (Předškolní 420/5, 14800 Praha 4 - Kunratice)

Základní škola Libice nad Cidlinou (Školní 465, 28907 Libice nad Cidlinou)

Základní škola Na Chodovci (Na Chodovci 54/2700, 14100 Praha 4)

Základní škola Na Líše (Na Líše 936/16, 14100 Praha 4)

Základní škola nám. Curieových (nám. Curieových 2, 11000 Praha 1)

Základní škola Písnická v Praze 12 (Písnická 760/11, 14200 Praha 4 - Kamýk)

Základní škola Petřiny – sever (Na Okraji 43/305, 16200 Praha 6)

Základní škola Pod Marjánkou (Pod Marjánkou 2/1900, 16900 Praha 6)

Základní škola Praha 3 (nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685, 13000 Praha 3)

Základní škola Ratibořická 1700, Praha 9 – Horní Počernice (Ratibořická 1700, Praha 9 – Horní Počernice)

Základní škola s RvJ (K Milíčovu 674, 149 00 Praha 4)

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, fakultní škola PedF UK (Kladská 1, 12000 Praha 2)

Základní škola sv. Voršily v Praze (Ostrovní 9, 11000 Praha 1)

Základní škola Táborská (Táborská 45/421, 14000 Praha 4 – Nusle)

Základní škola U Krčského lesa (Jánošíkova 1320, 14200 Praha 4 – Krč)

Základní škola V Rybníčkách (V Rybníčkách 31/1980, 10000 Praha 10)

Základní škola Vodičkova (Vodičkova 22 , 11000 Praha 1)

Základní škola, Praha 10 (Olešská 18/2222, 10000 Praha 10, Strašnice)

Základní škola, Mateřská škola, Základní umělecká škola Jesenice  (K Rybníku 800, 25242 Jesenice)

Základní škola, Praha 4 (Donovalská 1684, 14900 Praha 4)

Základní škola, Praha 4, Pošepného nám. 2022 (Pošepného nám.2022, 14800 Praha 4 - Chodov)


Gymnázia

EKO GYMNAZIUM PRAHA , o.p.s. (Nad vodovodem 460/81, 10800 Praha 10 – Malešice)

Gymnázium (Českolipská 373, 19000 Praha 9)

Gymnázium (Palackého 191/1, 29301 Mladá Boleslav)

Gymnázium (Omská 1300, 10000 Praha 10)

Gymnázium Sázavská, s. r. o. (Sázavská 5/830, 12000 Praha 2)

Gymnázium U Libeňského zámku (U Libeňského zámku 1, 180 00 Praha 8)

Gymnasium Jižní Město, s.r.o. (Tererova 17, 149 00 Praha 4)

Malostranské gymnázium (Josefská 7, 11800 Praha 1)


Střední odborné školy, odborná učiliště

Církevní střední zdravotnická škola Jana Pavla II. (Ječná 33, 12000 Praha 2)

Střední škola – Centrum odborné přípravy technickohospodářské (Poděbradská 1/179, 19000 Praha 9)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště (Drtinova 3, 15000 Praha 5)

Střední odborná škola sociální sv. Zdislavy (Ječná 33, 12000 Praha 2)

Vyšší odborná škola zdravotnická Suverénního řádu maltézských rytířů (Ječná 33, 12000 Praha 2)


Speciální školy

Škola Jaroslava Ježka Mateřská škola, Základní škola, praktická škola a ZUŠ pro zrakově postižené (Loretánská 19, 11800 Praha 1)

Církevní základní škola logopedická Don Bosco¨a Mateřská škola logopedická (Dolákova 555, 18100 Praha 8)

Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené (Radlická 115, 15800 Praha 5)

Mateřská škola speciální a SPC (Štíbrova 1691, 18200 Praha 8)

Odborné učiliště a Praktická škola (Chabařovická 4/1125, 182 00 Praha 8)

SŠ, Základní škola a Mateřská škola Praha 10 (Chotouňská 476, 10800 Praha 10 – Malešice)

Soukromá Mateřská škola, Základní škola a SŠ Slunce, o.p.s. (Hornická 410, 27303 Stochov)

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené (Holečkova 4, 15000 Praha 5)

ZŠ pro zrakově postižené (Nám. Míru 19, 120 00 Praha 2)

Základní škola a Střední škola (Kupeckého 576, 14900 Praha 4)

Základní škola Boleslavova (Boleslavova 1, 14000 Praha 4)

Základní škola logopedická a Základní škola praktická (Libčická 399/8, 18100 Praha 8 - Čimice)

Základní škola praktická a Praktická škola Karla Herforta (Josefská 4, 11800 Praha 1 – Malá Strana)

Základní škola praktická a Základní škola speciální (Ružinovská 2017, 14200 Praha 4 - Krč)

Základní škola pro žáky se specifickými poruchami chování (Na Zlíchově 19, 15200 Praha 5)


Základní umělecké školy

Základní umělecká škola Music Art (V Remízku 926, 15200 Praha 5)


Ostatní zařízení

Centrum sociálních služeb Tloskov (Tloskov 1, 25756 Neveklov)

Dětské integrační centrum a Mateřská škola, s.r.o. (Hurbanova 1285, 14200 Praha 4)

Dětský diagnostický ústav, Základní škola a školní jídelna (U Michelského lesa 222, 14000 Praha 4 – Krč)

Jedličkův ústav a školy (V Pevnosti 4/13, 12841 Praha 2)

Pedagogicko-psychologická poradna (Glowatského 6/555, 181 00 Praha 8)

Pobytové rehabilitační a rekvalifikační středisko pro nevidomé Dědina (Šmolíkova 866/1, 16100 Praha 6)

Raná péče EDA, o.p.s (Trojická 2/387, 12800 Praha 2)

Sdružení na pomoc dětem s handicapy (Vlčkova 1067, 19800 Praha 14 – Černý Most)

Tyfloservis, o.p.s. (Krakovská 21, 11000 Praha 1)

Výchovný ústav a středisko výchovné péče Klíčov (Čakovická 51, 19000 Praha 9)



Poslední změna: 5. říjen 2017 10:13 
Sdílet na: