23. dubna 2021

Informace pro zaměstnance

Změny ve výuce

Od 26. 4. 2021 do odvolání platí (změny jsou vyznačeny), že:

• je možná účast na prezenční praktické výuce studentů posledních ročníků (laboratorní, experimentální, sportovní a umělecká výuka),

• prezenční zkoušky se mohou konat za účasti nejvýše 10 přítomných osob,

• pro fakulty s učitelskými studijními programy platí výjimky pro prezenční praxi jako doposud,

• je možné konat prezenční přijímací zkoušky za účasti nejvýše 20 přítomných osob (za podmínek stanovených v mimořádném opatření MZDR v Příloze č. 2),

• je možná účast na individuálních konzultacích nebo při poradenských službách (pouze jeden student a jeden akademický pracovník nebo jiná osoba).

Prosíme katedry, aby garanti předmětů, jejichž výuka může podle opatření probíhat prezenčně, kontaktovali co nejdříve příslušné studenty s aktuálními informacemi k výuce od 26. 4. 2021.

Očekává se však, že se budou opatření měnit a dojde k dalšímu rozvolnění, tedy zejména k rozšíření možnosti konat praktickou výuku i v dalších ročnících studia. Katedry mohou již nyní zvažovat možnosti praktické výuky u studentů dalších ročníků, např. ve formě blokové výuky soustředěné především do přidělených oborových půldnů. Prosíme o sdělení na adresu paní Terezie Šturmové ( ) do 28. 4. 2021, ve kterých předmětech bude praktická výuka dalších ročníků realizována a kolik studentů je v těchto předmětech zapsáno.

Zároveň prosíme, aby vedoucí kateder aktualizovali obratem seznamy zaměstnanců, kteří mají výjimku pro přístup do budov fakulty.

Testování zaměstnanců

Testování zaměstnanců fakulty bude i nadále probíhat ve stejných časech a na místech jako obvykle.

Provoz budov

Magdalény Rettigové

Myslíkova

Celetná

Brandýs nad Labem

Podatelna je otevřena pondělí – čtvrtek 9:00–15:00.

Úřední hodiny na pracovištích jsou pondělí a středa 9:00–14:00.

Více informací v tomto opatření.