11. října 2022

Roční certifikovaný kurz Multimediální učitel

V rámci rozvoje pokročilejších digitálních kompetencí studentů pedagogických oborů připravila Pedagogická fakulta UK a Publicistika roční certifikovaný kurz Multimediální učitel.

Buďte připraveni na výzvy digitální školy.

Do výuky stále častěji proniká multimediální výukový obsah, který může obohacovat tradiční výuku. Když se v covidové době výuka z velké části přenesla do virtuálních učeben, byl kladen vysoký nárok na digitální dovednosti učitelů, stejně jako požadavek, aby tradiční výuku přenesli do on-line prostoru. Učitelé se tak rázem dostali do role pokročilých uživatelů digitálních zařízení a virtuálních tříd, redaktorů vzdělávacích médií a někdy i profesionálních performerů, kteří žáky i v domácím prostředí musí zaujmout a inspirovat kvalitním obsahem.

Kurz je postavený na praktické výuce – získané zkušenosti využijete, ať vás profesní cesta zavede kamkoli.

Podrobné informace získáte na setkání, které se uskuteční 11. října v 15:30 v hlavní budově Pedagogické fakulty UK, Magdalény Rettigové 4, Praha 1.

Pokud o kurz máte zájem, ale nemůžete se setkání zúčastnit, kontaktujte paní Karinu Uherkovou na e-mailu k.uherkova@vosp.cz