19. října 2023

Zajímá vás rozmanitost v třídních kolektivech? Zapojte se do projektu School4All.

V rámci výzkumného projektu na Katedře psychologie PedF UK chceme zjistit, jaké faktory pomáhají třídním kolektivům pozitivně zvládat žákovskou rozmanitost. Za tímto účelem hledáme třídní učitele 7.-8. ročníku ZŠ nebo 1.-2. ročníku SŠ, kteří jsou ochotni se podílet na celém průběhu výzkumu.

Výzkumný soubor tvoří 35 tříd ZŠ a SŠ, ve kterých proběhne dotazníkové šetření mezi studujícími a vyučujícími. V 10 vybraných třídách navíc proběhnou individuální rozhovory, fokusní skupiny a pozorování, a to opakovaně za účelem mapování změn v čase.

Více informací najdete na webu projektu, a pokud máte zájem zúčastnit se výzkumného šetření, prosíme o vyplnění formuláře.