16. září 2024

Prohlášení děkana k povodňové situaci

Vážení studující,

s velkou lítostí sledujeme aktuální situaci spojenou se záplavami a chceme vyjádřit podporu všem, kteří jsou jimi postiženi – ať už osobně nebo skrze své blízké.

Pokud byste potřebovali jakoukoli pomoc, neváhejte se na mne obrátit na e-mailové adrese: dekan@pedf.cuni.cz. Zároveň vám připomínám možnost využít služeb naší akademické poradny, jejíž informace naleznete na stránce: pedf.cuni.cz/PEDF-2089.html. Jsme připraveni vám pomoci.

Rád bych vás také ujistil, že budovy Pedagogické fakulty nejsou aktuálně ohroženy a v tuto chvíli neplánujeme žádné omezení či změny akademického roku.

Intenzivně řešíme situaci ohledně probíhajících státních závěrečných zkoušek. Pokud vám aktuální situace komplikuje jejich konání, neváhejte mne prosím kontaktovat.

Antonín Jančařík

děkan Pedagogické fakulty UK