3. června 2019

Dne 27. 5. se v zadním traktu budovy fakulty konala vernisáž semestrálních prací studentů Katedry výtvarné výchovy. Úvodního slova se ujala vedoucí katedry Doc. PhDr. Marie Fulková, Ph.D., kromě přivítání všech přítomných také avizovala budoucí spolupráci katedry s univerzitou z Jižní Karolíny. Poté MgA. Pavla Gajdošíková představila studentské práce, jež spojovalo jedno společné téma. Sen. Studenti využívali k tvorbě prací nejrozličnější techniky, a tak jsme mohli zhlédnout i krátká videa, která studenti vytvářeli v hodinách animace. V další části expozice jsou k vidění sešity a pohledy, jejichž tvorby se ujali studenti bakalářského studijního programu. Studenti oborů magisterských pro výstavu připravili zajímavé časopisy, které máme dokonce možno si zakoupit.

Expozice je k vidění až do 30. června 2019, a tak všem doporučujeme ji navštívit.

Fotogalerie ZDE