• Kalendář

Kalendář

DTP Autumn 2021

Pedagogická fakulta, ve spolupráci s partnerskou organizací Children’s Identity & Citizenship European Association (CiCea) implementuje prestižní mezinárodní projekt zaměřený na výchovu k občanství a hodnotám, Erasmus+Jean Monnet Network, s názvem Citizenship Education in the Context of European Values.


V rámci tohoto projektu se uskuteční ve dnech 2.–3. prosince mezinárodní tréninkový program pro studenty doktorského studia DTP Autumn 2021 s podtitulem "RESEARCHING CITIZENSHIP IN CHANGING TIMES".


Program připravený WG 6 - Doctoral students je primárně zaměřen na doktorandy v oblasti občanství a občanské společnosti, kteří jsou zváni k přihlášení do 15. listopadu zde.


O projektu:

Do projektu je zapojeno 27 zahraničních univerzit z 19 zemí a působí v něm 78 vědeckých pracovníků různých specializací, od zkušených akademiků až po Ph.D. studenty.


Network má ambici stát se platformou pro sdílení znalostí a spolupráci expertů v oblasti výchovy k občanství a hodnotám, do které chce přinést aktuální prvky a trendy.


Výstupy projektu mají přispět ke zvýšení kvality a inovacím výuky v této oblasti.


Projekt byl připraven na katedře preprimární a primární pedagogiky, pod vedením její vedoucí a externího projektového manažera, spolufinancován je Evropskou komisí – European Education and Culture Executive Agency – v rámci programu Jean Monnet.Začátek akce 2. prosince 2021 v 9:00
Konec akce 3. prosince 2021 v 15:00
Druh akce Konference
Organizátor Katedra preprimární a primární pedagogiky
Cílová skupina Akademická obec
Rezervace https://citedev.eu/training-programme/
Sdílet na: