Profesní sdílení zkušeností se zaváděním studentských portfolií

Katedra preprimární a primární pedagogiky UK a spolek Otevřeno vás zvou na konferenci Profesní sdílení zkušeností se zaváděním studentských portfolií.

Den se školní psychologií

Katedra psychologie PedF UK ve spolupráci

s Českomoravskou psychologickou společností vás zvou na konferenci Den se školní psychologií. Tématem konference je Školní psycholog 2030+.

Myth and Reality in Late Antiquity and the Middle Ages

Pedagogická fakulta UK pořádá letní školu Myth and Reality in Late Antiquity and the Middle Ages: Ancient Origins and Modern Interpretations, a to ve spolupráci s univerzitami v Saarbrückenu a Sofii. Letní škola se věnuje roli mytologie ve veřejném prostoru.

SVOČ v didaktice matematiky 2024

Dvacátý první ročník Soutěže vysokoškoláků ve vědecké odborné činnosti v didaktice matematiky.

13. června 2024

Resilience doma i v práci: Jak si udržet schopnost zvládat změny a výzvy

Zveme vás na veřejnou přednášku světově uznávaného výzkumníka v oblasti sociální

a psychologické resilience Michaela Ungara.

13. června 2024

Letní piknik

Jako každý rok se i letos bude konat Letní piknik, na který zveme pracovníky a studenty nejen naší fakulty, kteří si chtějí na chvíli odpočinout a zakončit semestr v okruhu svých spolupracovníků, spolužáků a kamarádů. Těšíme se na vás 6. 6. ve 14:00 na Andělu.

6. června 2024

Procházka Prahou kafkovskou

Franz Kafka zemřel právě před sto lety: 3. června 1924. Procházka připomene některá ze známých, méně známých a možná i neznámých míst „Prahy kafkovské“. Připravil a provází Radim Kopáč. Sejdeme se v 15 hodin na Staroměstském náměstí před palácem Kinských!

3. června 2024

Supporting Gender Equality and Diversity in Education

Join us to learn about this emerging research area. Review models of gender identity development, reflect over your own life and training experiences, and identify recommended ways to support individuals, including educators and scholars, to make schools more equtable for all genders.

3. června 2024

Revize RVP ZV: umění a kultura

Zveme vás na další besedu vztahující se k revizi rámcového vzdělávacího programu. Jako další se tématu ujaly katedry hudební a výtvarné výchovy, které se společně zaměří na kurikulární pojetí hudební a výtvarné výchovy tak, jak bylo představeno v aktuálně připomínkované revizi RVP ZV.

28. května 2024

Finále celostátní školní ligy v matematické hře Abaku

Naše fakulta hostí 11. ročník celostátní školní ligy v matematické hře Abaku. Finále se zúčastní celkem 20 škol, které se do turnaje kvalifikovaly na základě celkového počtu spočítaných příkladů v online části soutěže, která probíhala od září roku 2023 do dubna roku 2024.

23. května 2024