7. října 2023

Dramatické workshopy při KPPP

Milé studentky, milí studenti,

rádi bychom Vás srdečně pozvali k účasti na workshopech dramatické výchovy, které jsou určeny všem zájemcům z řad studentů učitelství 1. stupně ZŠ.

Připravované workshopy budou vedeny odborníky na dramatickou výchovu, kteří působí v umělecké sféře, často jako pedagogové pražské DAMU. Lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti v různých oblastech dramatické výchovy, Vás postupně seznámí například s loutkou a jejím využitím ve výuce, strukturovaným dramatem jakožto prostředkem výuky nejrůznějších školních látek, nebo přednesem a jeho možnostmi při práci s dětmi prvního stupně.

První workshop se koná v sobotu 7. 10. v 8:00 pod vedením Doc. Mgr. Jiřího Lössla, a bude zaměřen na prostor, pohyb a tělo, jakožto prostředky umělecké komunikace.

Následující workshop se bude konat v sobotu 18. 11. v 9:00 a povede jej Mgr. Jana Machalíková. Ta Vás seznámí s rozmanitými možnostmi využití loutky ve školní výuce.

Potvrzení účasti prosím zašlete na email dramatickeworkshopy@gmail.com.

Těšíme se, že se s Vámi na dramatických workshopech potkáme!