29. září 2023

Intranet pedagogické fakulty

Intranet pedagogické fakulty je již spuštěn v ostrém provozu. Jeho struktura i obsah se bude dále rozvíjet, spolu s rozvojem fakulty a požadavků vás, zaměstnanců. Od začátku akademického roku 2023/2024 jsou (budou) z webu ze složky Zaměstnanci odstraněny informace, které jsou již přemístěny na intranet. Požadavky na TPO, SIT a ORP, Helpdesk ESS a SIS a další najdete v sekci Užitečné odkazy.

Připomínáme, že celá fakulta přechází do rektorátního tenantu, a tak je potřeba se přihlašovat přes prohlížeč Edge nebo Chrome číselným e-mailem (12345678@cuni.cz) a následně jako do SIS nebo WhoIs. Dotazy k intranetu směrujte prosím na Barboru Hrdinovou, (oddělení komunikace a marketingu, e-mail: barbora.hrdinova@pedf.cuni.cz).