2. července 2024

Zemřela doktorka Kateřina Novotná

S hlubokou lítostí oznamujeme, že odešla drahá kolegyně, vyučující a absolventka naší fakulty Mgr. Kateřina Novotná, Ph.D. Spolupracovala na projektech v Ústavu výzkumu a rozvoje vzdělávání, od roku 2023 působila i na Katedře anglického jazyka a literatury. O formativním hodnocení nejen učila, ale také ho uplatňovala ve svém osobním a profesním životě. Přála si rozvíjet potenciál všech žáků a studentů – věřila, že každý může uspět. Snad i proto patřila mezi oblíbené a inspirativní pedagogy.

S velkým nadšením se pouštěla do nových výzev s touhou systematicky zlepšovat naše školství. Svou profesionalitou, ale také lidskostí, obětavostí, drobrosrdečností a dobrou náladou si získala srdce všech, kteří se s ní setkali.