15. října 2020

Naše fakulta spustila vlastní trasovací systém pro studenty i zaměstnance. Chceme tak zajistit co nejbezpečnější prostředí pro studenty i zaměstnance, kteří naši fakultu navštěvují. V případě, že máte pozitivní výsledek testu, na testy se chystáte nebo jste v povinné karanténě, můžete vyplněním krátkého formuláře přispět ke snadnějšímu kontaktování vašeho okolí.

Jsi student?

Přišla ti zrovna SMS nebo e-mail, který říká, že jsi COVID pozitivní? Chápeme, že nejdříve zavoláš partnerovi, rodině, kamarádům. Moc tě ale prosíme, aby sis následně udělal/a čas i na náš formulář. Je to důležité. Pokud tvůj pohyb na fakultě vyhodnotíme jako rizikový, tak tě po vyplnění bude kontaktovat tvá studijní referentka a s tou budeš řešit, jak dál postupovat.

Vyplň ho zde, zabere to jen chvilku: bit.ly/3k09JEd

A prosíme tě:

Pokud jdeš na testy, oznam následně své studijní referentce výsledek testu.

Děkujeme.

Jste zaměstnanec fakulty?

Přišla Vám zrovna SMS nebo e-mail, který říká, že jste "COVID pozitivní"? Jste v karanténě nebo máte příznaky a jdete na testy? Moc prosíme, abyste si udělal/a čas na náš formulář. Je to důležité. Pokud Váš pohyb na fakultě vyhodnotíme jako rizikový, tak Vás po vyplnění bude kontaktovat paní Daňková z personálního oddělení a spolu vyřešíte, jak dále postupovat.

Vyplnění formuláře zabere jen chvilku. Stačí kliknout na tento odkaz: bit.ly/3j0HS5E

Děkujeme Vám!

#pedfspolu