30. listopadu 2021

Ohlédnutí za Zlatými promocemi

V sobotu 30. 10. 2021 se po 50 letech konaly Zlaté promoce pro absolventy z roku 1971. Tento den si užili i absolventi z roku 1970, kterým byla v 2020 Zlatá promoce zrušena kvůli epidemiologickým opatřením.

I přes letošní epidemiologickou situace, která nebyla natolik závažná jako minulý rok, se promoce konaly a všichni absolventi si mohli po padesáti letech úžít atmosféru Velké auly Karolina, předání svých diplomů, proslovy prorektora a děkanů. A hlavně to pro ně bylo výjimenčné setkání se svými bývalými spolužáky.

„Jsem vám velmi vděčná. Ani já sama jsem neměla konkrétní představu o průběhu a atmosféře. Ale bylo to famózní!!! Naprosto všichni jsme byli nadšeni, vychutnávali jsme atmosféru i celou Aulu, dobili si baterky a odcházeli se zážitkem na celý zbytek života,“ děkovala po promoci jedna z absolventek.

Zlaté promoce roku 2021 si můžete připomenout krátkým videem nebo fotografiemi nafocenými univerzitním fotografem Vladimírem Šigutem.

Další promoce jsou plánovány na jaro 2022 pro absolventy z roku 1972. Pokud jste absolventkou nebo absolventem naší fakulty z tohoto roku, a chtěli byste se své Zlaté promoce účastnit, napište nám na e-mail .