• Kalendář

Kalendář

Pozvánka na konferenci Vysokoškolské poradenství – aktuální trendy a výzvy


Termín: 22. 5. 2024

Místo konání: PedF UK, M.Rettigové 4, Praha 1


Program zveřejněn! Najdete ho na tomto odkazu.


Poradenství pro studenty vysoké školy je dnes běžnou součástí činnosti vysokých škol. Cílem konference je zprostředkovat zkušenosti poradenských pracovníků a podpořit další rozvoj v této oblasti. Zaměříme se na podporu všech ohrožených skupin studentů na vysoké škole – ať už se jedná o studenty se specifickými potřebami, studenty se socioekonomickým znevýhodněním, studenty v tíživé sociální situaci a životních krizích. Poradenské služby jsou také dostupné vysokoškolským pracovníkům – pro jejich podporu ohrožených studentů, ale také pro jejich osobní a profesní růst, případně při řešení problémových situací.


Zvláštní důraz bychom chtěli věnovat i novým výzvám poradenství na vysokých školách v kontextu krizové intervence, ale i otázkám podpory oblasti duševního zdraví studujících i pracovníků univerzit a vysokých škol.Podrobnější informace zde.

Přihlášení pasivní účasti: https://forms.gle/X3NEtaG9doSUqZfW8 (do 15. 5. 2024)Konferenci organizuje Akademická poradna PedF UK s podporou projektu Cooperatio – Psychological Sciences.

Začátek akce 22. května 2024
Konec akce 22. května 2024
Druh akce Kurzy, workshopy, semináře
Webové stránky https://pages.pedf.cuni.cz/vsporadenstvi/
Místo konání akce PedF UK, M.Rettigové 4, Praha 1
Cílová skupina Akademická obec i veřejnost
Rezervace Nutná
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: