• Kalendář

Kalendář

Absolventský koncert:The Butterfly Effect

Milí všichni,


je to k nevíře, ale je to tak! Zakončuji svá studia na PedF UK a nebyla bych to já, abych si k té příležitosti nezorganizovala něco velkého. Zvu vás na svůj absolventský koncert! 


Projekt The Butterfly Effect propojuje psychologické a interpretační aspekty hudebních děl. Snaží se nalézt ideální koncept pro soustředěný poslech soudobé hudby v kontextu hudby starších autorů. Propojuje skladby známých skladatelů se svébytným dílem soudobého izraelsko-amerického autora Ofera Ben-Amotse. Dramaturgie je sestavena tak, že skladby reflektují vývoj jednotlivých individualit, a koncert tak vytváří prostor pro sebereflexi vlastních životů.


Ke společnému muzicírování jsem přizvala své skvělé přátele – Veroniku Holcovou (flétna), Václava Peloucha (housle) a Pavla Praženicu (klavír). Koncert odráží cestu, kterou jsem během studií ušla. Bude o vzpomínkách na dětství. O velkých změnách a zlomových momentech. O krásných přátelstvích a lásce. O tom, že věci se dějou a mají svůj čas. Přijďte za námi 7. května do Sukovy síně pražského Rudolfina, celá událost vypukne v 18:24. Prosím vás o rezervaci vstupenek v tomto formuláři.


Těším se, že tento večer strávíte s námi! 

Kateřina Dvorská


Začátek akce 7. května 2024 v 18:24
Konec akce 7. května 2024 v 20:30
Druh akce Koncert
Organizátor Kateřina Dvorská
Místo konání akce Sukova Síň pražského Rudolfina
Cílová skupina Akademická obec i veřejnost
Rezervace http://forms.gle/kpUiRERuHfrvvWbn8
Vstupné zdarma
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: