• Kalendář

Kalendář

Den se školní psychologií

Katedra psychologie PedF UK ve spolupráci s Českomoravskou psychologickou společností vás zvou na konferenci Den se školní psychologií.


TÉMA KONFERENCE: “ŠKOLNÍ PSYCHOLOG 2030+”


Školní psychologie a školní poradenské služby obecně se připravují na velkou změnu v souladu s vládní strategií 2030+. Od 1. 1. 2025 mají být dle novely školského zákona a novely vyhlášky o pedagogických pracovnících zařazeni jako stálá součást školních poradenských pracovišť školní psychologové a školní speciální pedagogové. Jak tato změna ovlivní nastavení systému poradenských služeb? Školní psycholog 2030+ chápeme ale také v souvislosti s nároky na práci a kompetence školního psychologa.


Očekáváme tedy příspěvky věnující se změnám v práci psychologů na školách; sdílení “dobré praxe” při práci s klienty i v rámci ŠPP; příspěvky věnující se potřebám pracovníků ŠPP při práci ve škole.


Součástí konference bude také diskuzní panel ve spolupráci s Asociací školní psychologie, kde budeme reflektovat očekávané legislativní změny a jejich dopad na fungování poradenských služeb ve škole.Odborný tým konference: doc. PhDr. PaedDr. Anna Kucharská, Ph.D., doc. PhDr. Irena Smetáčkov, Ph.D., PhDr. Hana Sotáková, Ph.D.


Přihlášky na konferenci jsou uzavřeny.


Program konference naleznete na tomto odkazu.Začátek akce 17. června 2024 v 9:00
Konec akce 17. června 2024 v 16:00
Druh akce Konference
Organizátor KPSYCH
Webové stránky https://kps.pedf.cuni.cz/den-se-skolni-psychologii/
Místo konání akce Pedagogická fakulta UK, Myslíkova 7, Praha 1
Cílová skupina Akademická obec i veřejnost
Vstupné zdarma
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na: