Rychlé odkazy


Aktuality

Náhradní termín zápisu do 1. ročníků a úvodní soustředění

Vítáme u nás všechny nové studentky a studenty prvních ročníků. Doufáme, že na naší fakultě budete spokojeni a prožijete krásná studentská léta. Součástí úvodního soustředění bude i představení studentských organizací.

Zemřel profesor Petr Charvát

S hlubokou lítostí oznamujeme, že odešel drahý kolega, pedagog a výjimečná osobnost české vědy. Profesor Petr Charvát byl archeolog, orientalista a historik, stejně jako dlouholetý vysokoškolský pedagog Pedagogické fakulty

v Praze.

Dětský koutek v hlavní budově FF UK

V hlavní budově FF UK je nabízen vhodný prostor pro krátkodobý odpočinek a pobyt dětí pedagogů, studentů a zaměstnanců Filozofické fakulty UK, Pedagogické fakulty UK a Právnické fakulty UK.

Staň se buddíkem zahraničních studentů

Buddy program propojuje místní a zahraniční studenty Univerzity Karlovy, kdy místní student, tedy „buddík“, se dobrovolně rozhodne být pomocníkem, průvodcem a přítelem pro zahraničního studenta, kterého si sám vybere.

VII. Setkání s Hejného metodou

Zveme vás na sedmé pokračování konference Setkání s Hejného metodou. Konference je určena všem učitelům 1. a 2. stupně ZŠ

i učitelům MŠ, kteří buď učí Hejného metodou, nebo se o ní chtějí více dozvědět, ale i dalším pedagogickým pracovníkům či studentům.

Teorie a praxe hudební výchovy VIII

Mezinárodní doktorandská konference Teorie a praxe hudební výchovy tradičně umožňuje setkání a výměnu odborných zkušeností doktorandům a jejich školitelům ze zemí V4. Součástí dvoudenní konference je i zvaná přednáška z oblasti metodologie hudebněpedagogického výzkumu, několik workshopů a večerní koncert.

Všechny aktuality >
Kalendář
Září 2023
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Dovednosti pro 21. století

22. září 2023

Zveme vás na konferenci Dovednosti pro 21. století, kterou pořádá Pražský inovační institut!

Všechny události >