Ostatní nabídky a inzerce

8.3.2018

 • Nabídka krátkodobé brigády

  Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání nabízí možnost krátkodobé brigády v termínu od 3. do 10. dubna (mimo víkend) a od 23. do 27. dubna 2018. Jedná se o organizační zajištění distribuce zkušební dokumentace na střední školy po celé ČR.

  Odměna 150 Kč za hodinu. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, příjemné vystupování, dobré vyjadřovací schopnosti, pečlivost, spolehlivost.

  Kontakty: S případnými dotazy se prosím obracejte na Ing. Ivo Leinvebera, tel. 602 440 486.

  Strukturované životopisy zasílejte na adresu nejpozději do 23. 3. 2018.

 • Firma Fruitisimo je leaderem freshových barů založená v roce 2003 s celoevropským přesahem, která neustále expanduje a rozšiřuje tím své týmy o šikovné kolegy s možností stálého profesního růstu. nabídka


 • Průvodce / Průvodkyně ve vzdělávacím centru

  Zajímá Tě prostředí svobodné demokratické školy? Trávíš rád čas s dětmi a mladými lidmi ve věku 10-15 let? Dokážeš rychle reagovat na změny? Dokázal bys doučovat nebo vést kurzy matematiky, českého jazyka nebo přírodních věd?

  Do týmu Svobodné školy Praha hledáme pedagoga /pedagožku, který/ která: rád / ráda tráví čas s mladými lidmi do 15ti let a dokáže jim být nejen starším parťákem, ale i mentorem, fandí svobodě, demokracii, osobní odpovědnosti a sebeřízenému učení, důvěřuje dětem a přistupuje s respektem ke vzdělávací strategii, kterou si dítě samo zvolí, dokáže reagovat flexibilně na studijní i jiné potřeby dětí, dokáže poskytovat popisnou zpětnou vazbu a individuální přístup k jednotlivým dětem, má čas alespoň třikrát týdně v čase 8:45-10:30 nebo 10:30-12:30, důvěřuje prostředí svobodné firmy: rád se řídí sám, nese odpovědnost a nepotřebuje být úkolován, je studentem VŠ nebo absolventem VŠ v oboru: vychovatelství, speciální pedagogika, psychologie, učitelství, sociální práce anebo jiné (na vzdělávání a výchovu mládeže zaměřené) obory.

  Zkušenosti s výukou dětí nebo pedagogické vzdělání jsou velkou výhodou.

  Co nabízíme:

  pracovní atmosféru svobodné firmy,

  inovativní pracovní prostředí a koncept,

  získání zkušenosti z chodu svobodné demokratické školy,

  pracovní úvazek a honorář dle domluvy na HPP, DPP, DPČ nebo IČ

  možnost využít prostory školy (Praha 7) pro soukromé vzdělávací aktivity během odpoledne,

  nástup možný ihned.

  V případě, že Tě nabídka zaujala, pošli nám své CV do 10. března 2018 na adresu: sarka@svobodnaskolapraha.cz, do předmětu zprávy napiš “průvodce”.

  K životopisu připoj dokument s odpověďmi na tyto otázky:

  Co by se dle Tvého názoru měli mladí lidé do života naučit? Co pro Tebe znamená pojem “svobodné vzdělávání” a jaké silné a slabé stránky má dle Tvého názoru tento koncept? Proč bys chtěl/a pracovat ve Svobodné škole Praha?

  www.svobodnaskolapraha.cz


 • Jmenuji se Jakub a jsou mi 4 roky. Chodím moc rád do školičky a potřeboval bych k sobě přítele, který by mi ve školičce pomáhal s zvládat denní aktivity.

  Jsem zdravý kluk plný života a radosti, miluji čísla, tvary, barvy, vzorce a spoustu dalších věcí, jen mě život vybavil mírnou formou dětského autismu, nedokážu se sám soustředit na běžné potřeby (oblékání, jídlo a toaleta) a tak nemohu být ve školičce sám jako ostatní dětičky

  Do školičky chodím 4 krát týdně dopoledne, ale rád bych zůstával do odpoledne

  Školička je na Praze 4, v rodinné vilce s Montessori principy. Nemusíš se bát, paní ředitelka Ti pomůže v čem bude třeba a pokud ještě studuješ, dá ti k tomu potvrzení praxe.

  Chceš prožívat život se mnou a pomoci mi naučit se ho zvládat sám? Maminka s tátou čekají že se jim ozveš na telefon nebo email ( , 725 570 483 nebo 725 718 843) • BAUER MEDIA v. o. s., nejvýznamnější vydavatel časopisů v ČR hledá vhodné uchazeče na pozice:

  Hledáme stážistu - tku pro online oddělení!

  Hledáme někoho, kdo má zájem o online média a tvorbu webů! Hledáme nadšence, který zná online prostředí a chce se dál rozvíjet a učit.

  Potřebujeme posilu do rozšiřujícího se oddělení online a má základní znalosti PHP, Wordpressu a Photoshopu. Uvítáme pokročilé znalosti problematiky HTML, CSS, JavaScript a jQuery.

  Nabízíme zázemí prestižní společnosti a možnost profesního rozvoje s možností následného zaměstnání.

  CV zasílejte na email: kkotrbova@bauermedia.cz

  Bauer Media v.o.s

  Moulíkova 1b/3286

  150 00 Praha 5
12.2.2018

 • Dobrovolnice a dobrovolníci na 20. ročníku největšího filmového festivalu o lidských právech MFF Jeden svět. Hledáme šikovné a aktivní lidi na pomoc s organizací. Festivalové projekce budou probíhat od 5. do 15. března 2018. To je jedenáct dní plných filmů a debat, během kterých budeme potřebovat pomoc těch, kteří mají zájem o festivalové dění, a hlavně chuť se do něj aktivně zapojit.

  Studenti si budou moci vybrat, na kterém typu projekcí by rádi pracovali, podle svých časových možností a zaměření:

  - Projekce pro školy - pouze ve všední dny dopoledne, účastní se jich školy z Prahy a okolí se žáky od osmi do osmnácti let

  - Projekce pro veřejnost – klasické festivalové projekce, odpoledne a večer, také o víkendech.

  Pomoc bude potřebná především při koordinaci projekcí v pražských kinech (Světozor, Lucerna, Atlas, Evald, Městská knihovna, Francouzský institut, Ponrepo a Bio Oko). Studenti vaší fakulty si zde mohou vyzkoušet, co obnáší organizace mezinárodního filmového festivalu a potkat se s řadou zajímavých lidí z kulturního, pedagogického a lidskoprávního odvětví. Jako poděkování za pomoc při přípravě festivalu dostanou aktivní dobrovolníci a dobrovolnice festivalovou akreditaci zdarma.

  Studenti, kteří by měli o tuto praxi zájem, nechť rovnou vyplní přihlašovací formulář, nebo se ozvou našim koordinátorkám:


  Dopolední projekce pro školy / Tereza Králová / / +420 723 855 524

  Odpolední a večerní projekce pro veřejnost / Ivana Linhartová / / +420 737 703 306


17.1. 2018

 • Linka bezpečí zahajuje 23. 2. Výcvik v Telefonické krizové intervenci. Výcvik má časovou dotaci 140 hodin, ve kterých je zahrnuto plných 30 hodin náslechů přímo na Lince bezpečí a je zakončen zkouškou 21. 4. 2018. Kurz je akreditovaný u MPSV. Více info na našich stránkách. http://spolek.linkabezpeci.cz/nabidka-kurzu/vycvik-v-telefonicke-krizove-intervenci/ Hlásit se můžete zde: vzdelavani@linkabezpeci.cz.

  Další plánované podzimní kurzy:

  · Jak pracovat v sociálních službách s emocemi klienta i svými: 27. 2. 2018

  · Práce s klientem v akutní krizi 19. 3. 2018

  · Výcvik v Chatové krizové intervenci 26. – 27. 5. 2018


13.1.2018

 • Jsme česká potravinářská firma, která pomáhá lidem na cestě ke zdravému životnímu stylu. Od roku 1991 se zabýváme vývojem, výrobou a prodejem cereálních potravin.

  Specialista prodeje pro nové příležitosti B2B - podrobnosti


 • Společnost Saller hledá nového kolegu/novou kolegyni do centrály v Německu. Pozice je vhodná i pro absolventy. Podrobnosti


16.12.2017

 • Dobrý den, rádi bychom Vašim studentům nabídli zajímavou flexibilní brigádu.

  Jedná se o pozici Specialisty zákaznické odpory, který pomáhá klientům, kteří se se svým vozidlem ocitli v nesnázích.

  Více informací naleznou vaši studenti ZDE.

 • HLEDÁME DOBROVOLNÍKY DO TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRKY


  Od 1. 1. 2018 se Domov svaté Rodiny stává z rozhodnutí zřizovatele střediskem Arcidiecézní charity Praha. Při té příležitosti se zapojujeme do Tříkrálové sbírky a dovolujeme si Vás oslovit s prosbou o pomoc při jejím uskutečnění.


  • Hledáme dobrovolníky - koledníky, kteří vytvoří skupinu (přátel či rodiny) o nejméně 3 lidech, z nichž jeden (vedoucí) musí

    být starší 15 let s občanským průkazem.

  • Sbírka proběhne v období od 2. do 9. ledna 2018.

  • Dobrovolníci si volí den a dobu koledování nejlépe na území Prahy 6 v období od 2. do 9. 1. 2018, kdy se kasičky odevzdají.


  Vedoucí skupiny ať se přihlásí kontaktní osobě, od níž obdrží kasičku a průkaz s plnou mocí opravňující k výběru peněz, placky s logem sbírky, drobné dárkové předměty a korunky pro koledníky.

  Kasičky se vyzvedávají po domluvě na adrese Libocká 6/43 Praha 6 - Liboc.


  Výtěžek v pražské arcidiecézi podpoří např. osoby se zdravotním postižením, nové komunitní centrum, azylový dům pro matky s dětmi a další lidi v nouzi.


  Kontaktní osoba

  Tomáš Biňovec

  tel.: 235 002 532

  mob.:734 435 114

  e-mail:reditel@domovsvaterodiny.cz • PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMAČKY Z MATEMATIKY PODLE PARAMETRŮ STÁTNÍCH ZKOUŠEK CERMAT S EFEKTIVNÍ METODIKOU VYUČOVÁNÍ – VZOROVÉ PŘÍKLADY S VÝKLADEM UČITELE

   SYSTEMATICKY – PRAVIDELNĚ A CÍLENĚ – STRUKTUROVANÉ TRVALÉ UPEVNĚNÍ UČIVA

   NÁCVIK ÚSPĚŠNÉ STRATEGIE A TAKTIKY - VYZKOUŠENÝ POSTUP KE ZVLÁDNUTÍ TESTU

  NEJDE JEN O TZV. TESTOVÁNÍ DĚTÍ TZV. NASLEPO, ALE O PROBÍRÁNÍ VŠECH TYPŮ PŘÍKLADŮ Z PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK PODLE DOSTUPNÝCH KRITÉRIÍ SPOLEČNOSTI CERMAT

  KONTAKT:

  TELEFON: 727 831 321

 • Populární pražské nakladatelství hledá svědomitou pracovnici/svědomitého pracovníka na cca 2 dny v týdnu.

  Nakladatelství Pierot působí na českém knižním trhu již od roku 1993. Zaměřujeme se především na původní, ale i převzaté tituly zejména z oblasti cvičebnic a doplňkových učebnic pro základní školy, populárně-naučné literatury a beletrie.

  Klíčové činnosti:

  - Příprava marketingových podkladů

  - Příprava podkladů pro jednání

  - Vyhledávání a zpracování informací (v českém a anglickém jazyce)

  - Úprava webových stránek

  - Doplňování databází

  - Administrativní podpora back officu (kontaktování zákazníků telefonicky i e-mailem)

  Kvalifikační požadavky:

  - SŠ/VŠ

  - Znalost PC, MS Office (Word, Excel, Outlook)

  - Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

  - Analytické myšlení

  - Pozitivní vztah a základní orientaci v literatuře

  - Anglický jazyk- úroveň středně pokročilý, znalost Francouzského jazyka výhodou, ale ne podmínkou

  Nabízíme:

  - Zajímavé pracovní prostředí

  - Dlouhodobou spolupráci

  - Atraktivní finanční ohodnocení

  NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

  Místo výkonu práce: Štefánikova 16/29, Praha 5

  Kontaktní informace: www.pierot.biz

  V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese:

  Kontaktní osoba: Eliška Šulcová

 • Nabízíme smysluplnou práci formou brigádypéče o domácnosti seniorů v Praze. Stanete se součástí nové služby „Rodinná asistentka“. Naučíme Vás vše potřebné, aby byla Vaše práce co nejlepší.

  Jaké znalosti a dovednosti byste měla mít

  · zkušenosti s péčí o seniory (např. o rodinného příslušníka), není nezbytnou podmínkou

  · výhodou je vzdělání nebo studium v oboru zdravotnictví, pedagogika, sociální práce,

  · čistý trestní rejstřík,

  · potvrzení lékaře pro práci se seniory,

  · trpělivost, pozitivní myšlení, chuť pomáhat a dobré srdce,

  · znalost práce s počítačem a připojení k internetu

  Co vám můžeme nabídnout

  Nabízíme Vám práci, která má smysl a která Vás může uspokojovat.

  Mzdu 130 Kč – 150 Kč za hodinu práce. Nejsme zprostředkovatelé, platí vás přímo senioři a my si nebereme žádnou provizi.

  Časovou flexibilitu – sama si určíte, kdy chcete pracovat. Službu si dohodnete přímo s babičkou nebo dědečkem a máte tak možnost vyplnit si volný čas při studiu.


  KONTAKT:

  info@rodinneasistentky.cz

  rodinneasistentky@gmail.com

  Mgr. Markéta Henzlová,

  ředitelka projektu

  tel.: 776 894 949

 • Nabízíme pro studenty možnost zajímavé praxe jako dobrovolník v neziskové organizaci Asistence o.p.s. Našimi klienty jsou lidé s tělesným nebo kombinovaným postižením ve věku 16 - 64 let. Dobrovolníci pomáhají ve volném čase našich klientů - doprovází jednotlivé klienty na kulturní a společenské akce (divadlo, kino, koncerty apod.), na sportovní aktivity - boccia, atletika - tréninky, návštěvy fotbalu atd., na volnočasové kroužky, pomáhají s přípravou do školy, s doučováním jazyků apod. Účastní se i skupinových výletů po Praze nebo mimo Prahu. Dobrovolník se zapojuje podle svých časových možností, může pravidelně např. 1x týdně nebo i nárazově podle potřeby.


  Každý náš dobrovolník projde kvalitním školením s naším kolegou, který sám využívá pomoc osobního asistenta po celý den -jízda v terénu, přesuny z vozíku, komunikace s člověkem s postižením apod., které je dobrovolníkům poskytováno zdarma.

  Pokud máte čistý trestní rejstřík a a chuť se zapojit a získat nové zkušenosti a praxi, tak neváhejte kontaktovat koordinátorku dobrovolníků a praxí Martinu Částkovou - dobrovolnici@asistence.org nebo tel. 603 569 690

  Více informací o oraganizaci: www.asistence.org [1]-- 

  Martina Částková, koordinátorka dobrovolníků a praxí

  Asistence, o.p.s.


 • VÝZVA: CEFRES HLEDÁ ASISTENTA / ASISTENTKU ŘEDITELE

  UZÁVĚRKA PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK: 27. listopadu 2017 v 17:00

  PRACOVNÍ SMLOUVA NA DOBU URČITOU (1 ROK) S MOŽNOSTÍ JEDNOHO PRODLOUŽENÍ

  PLNÝ ÚVAZEK (37 hodin týdně)

  Datum nástupu: 1. LEDNA 2018

  MÍSTO VÝKONU PRÁCE: CEFRES, Na Florenci 3, Praha 1

  Asistent(ka) ředitele bude pod vedením ředitele CEFRESu pomáhat ve výkonu jeho funkce.


  Odkaz na nabídku na naší webové stránce:

  http://www.cefres.cz/cs/7214 (v češtině) a

  http://www.cefres.cz/fr/7203 (ve francouzštině).5.10.2017

5.10.2017

 • Do našeho týmu na oddělení exportu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Customer Service Specialist with German Language:

  Náplň práce:

  * zodpovědnost na Helpdesk - písemná i telefonická komunikace s našimi německy hovořícími klienty

  * řešení nejrůznějších dotazů od zákazníků - převážně technického charakteru

  * komplexní podpora německy hovořících zákazníků

  * součinnost se zadáváním reklamací a dohled nad jejich průběhem

  Požadujeme:

  * výbornou znalost německého jazyka (slovem i písmem, ideální pro studenta vysoké školy - lingvistické obory)

  * anglický jazyk pouze výhodou, nikoliv podmínkou

  * prozákaznický přístup

  * zodpovědnost a pečlivost

  *komunikativnost

  *schopnost dotahovat věci do konce

  *chuť učit se novým věcem:)

  Nabízíme:

  * part-time job na oddělení exportu v mladé a úspěšné české firme na Praze 6

  * flexibilní pracovní dobu, ideální pro studenty VŠ

  *motivující platové ohodnocení

  *teambuildingové akce

  * přátelský kolektiv :)

  * nástup možný ihned  


 • Jsme moderní a dynamická společnost s profesionálním zázemím, hledající lektory pro externí spolupráci.

  Po dlouholeté zkušenosti s kompletní organizací kurzů v rámci programu Erasmus+ jsme se rozhodli zapojit i do programu Šablony školám, pro který jsme akreditovali řadu kurzů (např. Pedagogicko-psychologické zaměření; Matematická a čtenářská gramotnost; Informační technologie apod).

  Na pozici lektor dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) požadujeme:

      VŠ vzdělání v pedagogickém směru

      Ochotu školit minimálně 2x měsíčně

      Ochotu vyučovat v Praze i jiných regionech

  V případě dotazů, či zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte nebo rovnou zašlete strukturovaný životopis.

  Ing. Helena Kratochvílová manažer programu Šablony kratochvilova@sablony-kurzy.cz


3.10.2017

 • Nezisková organizace Schola Empirica zs (scholaempirica.org) hledá posily týmu na pozice

  ·        manažer projektů

  ·        manažer projektujunior (vhodné i pro absolventy; lze i na zkrácený úvazek pro studenty).

  Realizujeme české a zahraniční projekty ve vzdělávací a sociální oblasti / v oblasti vzdělávání a sociální práce. Aktuálně se jedná o projekty rozvoje mateřských a základních škol, práci s pedagogy, rodiči a sociálními pracovníky.

  Co nabízíme:

  -> práce na smysluplných projektech

  -> mezinárodní prostředí

  -> možnost kariérního růstu

  -> kancelář na rozhraní Vinohrad a Žižkova, 5 minut od VŠE

  -> dobré finanční ohodnocení

  Co požadujeme:

  -> pečlivost

  -> schopnost rychle zvládat nové věci

  -> znalost angličtiny

  Co je výhodou:

  -> orientace v evropských fondech

  Více o projektech Schola Empirica najdete na www.scholaempirica.org

  V případě zájmu zašlete CV na havrdova@scholaempirica.org, na tento mail se také může obrátit s případnými dotazy.


ARCHIV


Poslední změna: 9. březen 2018 10:42 
Sdílet na: