Nabídky zaměstnání ze škol

15.2.2020

 • ZŠ Bohutín, okres Příbram, přijme od školního roku 2020/2021 učitele/učitelku 2. stupně se zaměřením M, Fy, Ch, Př, TV, AJ


  Vítáme kolegy, kteří chtějí vést děti k přemýšlení, kreativitě, využívání metod RWCT, badatelství apod., mají vstřícný a pozitivní přístup k dětem, rodičům i kolegům, týmového ducha a ochotu dále se rozvíjet a vzdělávat.

  Nabízíme příjemné a přátelské pracovní prostředí, vstřícný kolektiv s možností osobního rozvoje, kolegiální podporu, možnost růstu a seberealizace, 12. platovou třídu, plat dle praxe a zkušeností od 30 930,- Kč, osobní příplatek, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou a další benefity z FKSP. Dbáme na dobré vztahy mezi kolegy a pohodovou atmosféru.

  Požadujeme:

  kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.

  V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis na naši e-mailovou adresu: zsbohutin@zsbohutin.cz

  Pro další informace nás můžete kontaktovat i telefonicky.

  Kontaktní osoba: Mgr. Lada Králová, ředitelka školy, tel. 318 676 217, 739 039 560, webové stránky školy: www.zsbohutin.cz


 • Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Mladá Boleslav, příspěvková organizace

  nabízí od 1. 9. 2020 na SŠ (obory obchodní akademie a ekonomické lyceum) místo učitele českého jazyka s jakoukoli aprobací, např. společenské vědy, německý jazyk, informační a komunikační technologie (na plný, popř. na částečný úvazek).

  Kontakt: Ing. Renáta Vícová

  ředitelka školy

  email: vicova@oamb.cz

  telefon: 326 718 050 (060)

 • Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace

  Přijme učitele/učitelku 1.stupně

  Pracovní poměr na plný úvazek od 1.9.2020 na neurčito

  Vhodné i pro začínající pedagogy nebo studenty učitelského oboru.

  Možnost získání bytu v místě.

  Zájemci o uvedenou pracovní pozici zašlou své písemné podklady (motivační dopis, strukturovaný životopis) na e-mailovou adresu kancelar@zskostel.cz

  Kontaktní osoby: Mgr. Dana Fecková ZŘŠ,

  p. Lucie Čepičková, tel. 373 036 102

 • Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace

  Přijme učitele/učitelku 2. stupně těchto předmětů ČJ, D, M, F

  Pracovní poměr na plný úvazek od 1.9.2020 na neurčito

  Vhodné i pro začínající pedagogy nebo studenty učitelského oboru.

  Možnost získání bytu v místě.

  Zájemci o uvedenou pracovní pozici zašlou své písemné podklady (motivační dopis, strukturovaný životopis) na e-mailovou adresu kancelar@zskostel.cz

  Kontaktní osoby: Mgr. Dana Fecková ZŘŠ,

  p. Lucie Čepičková, tel. 373 036 102

 • Jazyková škola se sídlem na Praze 2  hledá učitele anglického jazyka pro kurz 1x90 min 2x/týdně. Jedná se o kurz  začátečníků ve firmě na P7 . Možná i další spolupráce. V případě zájmu kontaktujte  koordinátorku jazykové výuky Petru Maslákovou na tel: 603 595 670 nebo pište na petra.maslakova@slune.cz

 • Inzerát  Asistent pedagoga


  GENIUS mateřská škola o.p.s. hledá kvalifikovaného asistenta/ku pedagoga na plný, poloviční a nebo částečný úvazek k dítěti se speciálními vzdělávacími potřebami. 


  Jsme inovativní mateřská škola s dlouholetou tradicí. Zaměřujeme se na všestranný rozvoj schopností a dovedností za pomoci moderních i časem prověřených vzdělávacích metod. Věříme, že každé dítě má mít možnost rozvíjet svůj přirozený talent.


  Co vás čeká

  Asistent pedagoga působí ve třídě nebo studijní skupině.


  Náplní práce asistenta pedagoga je zejména: spolupráce s učitelem na přímé výchovné a vzdělávací činnosti u žáků a u žáka se speciálními vzdělávacími potřebami, pomoc při komunikaci mezi učiteli a žáky a při komunikaci mezi učiteli a zákonnými zástupci žáků, individuální i skupinová podpora žáků při přípravě na výuku, u žáků se zdravotním postižením rovněž pomoc při sebeobsluze.


  Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  Praxi s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami

  Vzdělání odpovídajícího směru - kurz Asistent pedagoga lze dokončit i při práci

  Respektující přístup k dětem a rodičům


  Co vám můžeme nabídnout

  Zajímavé platové ohodnocení

  Hezké a příjemné pracovní prostředí

  Nadšený pracovní kolektiv

  Malá skupinka dětí

  Podnikové stravování

  Možnost vzdělávat se a rozvíjet v oboru v přední MŠ v ČR

  Školení a semináře

  Nástup možný ihned jak na pobočku Strašnice, tak i na pobočku Smíchov.


  Kateřina Harcombeinfo@genius-school.cz • ZŠ v Praze 10 přijme od nového školního roku kvalifik. učitele/ku 1.st. a dále učitele/ku českého jazyka, anglického jazyka, matematiky, přírodopisu a informatiky. Nástup od srpna 2020.  Životopisy zasílejte na info@zsjakutska.cz.


 • Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1 přijme od března 2020 učitele/učitelku českého jazyka a literatury. Úvazek činí 14 hodin týdně a pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků oboru Český jazyk a literatura. Více informací poskytne Mgr. Jarmila Hlináková; hlinakova. jarmila@kavalirka.cz, tel.: 257220314

 • ASISTENT/KA PEDAGOGA pro 1. stupeň ZŠ

  Soukromá ZŠ Heřmánek v Praze 8 hledá asistenta/ku pedagoga pro chlapce cizince a malý kolektiv žáků 2. třídy. Chlapec rozumí česky. Hlavní náplní je podpora kolektivu mladších dětí, podněcování jejich motivace k práci a smysluplného trávení času ve škole, rozvoj vzájemných vztahů s důrazem na začlenění všech žáků. Dále účast na častých akcích mimo školu a jejich organizační zajištění.

  Práce na poloviční úvazek.

  Požadujeme min. kurz asistenta pedagoga.

  Nabízíme plat 12 500 Kč hrubého / měsíc za 0,5 úvazek. Příležitosti profesního rozvoje. Práci v malých třídních kolektivech a možnost individuální práce v hodinách.


  UČITEL NA 1. STUPNI ZŠ

  Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele pro 1. stupeň, který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky, rozvíjet v nich přirozenou zvídavost, vést je k samostatnosti a vlastní sebemotivaci. Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.

  Výhodou je znalost metody výuky Montessori, matematiky podle p. prof. Hejného, ale není podmínkou.

  Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.

  Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje - kurzy z oblasti H-mat matematiky či Montessori matematiky. Škola je zapojená do projektu H-mat zaměřeného na metodickou podporu učitelů lektory metody H-mat. Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.  UČITEL NA 1. STUPNI ZŠ pro 4. třídu

  Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele pro 4. třídu, který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky při samostatných projektech a aktivitách. Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.

  Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.

  Výhodou je znalost metody výuky matematiky podle p. prof. Hejného, ale není podmínkou.

  Hlavní částí úvazku je výuka matematiky a češtiny ve 4. třídě, doplněno vlastní specializací na celém 1. stupni (např. prvověda, angličtina, dramatická výchova, pracovní výchova, apod.). Výhodou je zájem o ekologii a přírodovědu.

  Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje - kurzy z oblasti H-mat matematiky či Montessori semináře. Škola je zapojená do projektu H-mat zaměřeného na metodickou podporu učitelů lektory metody H-mat.

  Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.  UČITEL ZŠ - PŘÍRODOVĚDA, EKOLOGIE

  Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele přírodovědy se vztahem k ekologii, který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky při samostatných projektech a aktivitách. Nový kolega bude vést všechny hodiny přírodovědy ve 4.-9. třídě, pracovní výchovu se zaměřením na školní zahradu, pobyt venku, návštěvy muzeí. Dále řídit školní ekotým a projekt „Les ve škole“ (k dispozici jsou přehledné roční plány pro venkovní i vnitřní aktivity).

  Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.

  Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.

  Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje – kurzy, Montessori semináře. Práci v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.


  UČITEL MATEMATIKY (FYZIKY) NA 2. STUPNI ZŠ

  Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele matematiky (příp. fyziky), který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky při samostatných projektech a aktivitách.

  Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.

  Práce na plný úvazek nebo částečný úvazek, dle dohody.

  Výhodou je znalost metody výuky matematiky podle p. prof. Hejného (učebnice od vydavatelství H-mat pro 2. stupeň), ale není podmínkou.

  Hlavní částí úvazku je výuka matematiky v 8. - 9. třídě, příp. fyziky. Možnost doplnit úvazek např. výukou i mladších ročníků.

  Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje - kurzy z oblasti H-mat matematiky či Montessori matematiky. Škola je zapojená do projektu H-mat zaměřeného na metodickou podporu učitelů lektory metody H-mat. Práce v malých třídních kolektivech, možnost individuální práce v hodinách a uplatnění vlastních vizí ve výuce. Důraz klademe na budování dobrých vztahů s dětmi a komunikaci s rodiči.


  Prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu, na jejichž základě Vás pozveme na osobní pohovor s vedením školy.

  Kontakt

  Kontaktní osoba: Ing. Barbora Kubíčová

  Tel.: +420 734 201 411

  E-mail: barbora.kubicova@skolahermanek.cz

  Adresa společnosti

  Heřmánek Praha, základní škola

  Rajmonova 1199/4

  182 00 Praha 8 Ládví

  www.skolahermanek.cz


 • Gymnázium Evolution Jižní Město Praha 4 hledá učitele/ky ANGLICKÉHO JAZYKA / SCIENCE od září 2020. Nabízíme: zázemí zavedené soukromé vzdělávací instituce s 27letou tradicí a statutem IB školy (mezinárodní maturita dle www.ibo.org), podporu od zkušených kolegů, týmovou spolupráci v mezinárodním pedagogickém sboru, příjemnou pracovní atmosféru menšího soukromého gymnázia, pracoviště 7 min od stanice metra Opatov. Zájem o učení Humanities a Literature výhodou. Více informací o nás: www.gevo.cz/jiznimesto. Životopis zašlete, prosím, na: lucie.votavova@gevo.cz. Těšíme se na vás! 🙂

 • Přijmeme kolegu učitele/učitelku/vychovatele

  Do našeho týmu soukromé školky Začít spolu 4medvědi přijmeme vřelou osobu k dětem předškolního věku. Hledáme člověka, kterého baví pracovat, je všestranný, pečlivý, kreativní a chce se realizovat při práci s dětmi. Nástup dle dohody od 1. 4. 2020. 


  Požadavky:

  Kvalifikace pro práci v dětské skupině, ideálně pedagog, popř. vám zajistíme rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.


  Nabízíme:

  Stabilizovaný kolektiv milých dětí a spolupracující rodiče, plně vybavenou a přehlednou třídu, inspirující pracovní atmosféru a možnost tvořivě přispět do chodu školky. Pracovní smlouva - zkrácený úvazek. Příjemný kolektiv, profesionální tým učitelů. Možnost dalšího vzdělávání s příspěvkem zaměstnavatele. Dobré platové ohodnocení a obědy od zaměstnavatele. Pracoviště Praha 4, metro C Budějovická.


  Zájemci mohou posílat motivační dopis a CV panu Střeštíkovi na email: jarda@4medvedi.cz, který se s Vámi rád sejde i osobně. Více info o zařízení na www.4medvedi.cz.

 • Do naší Montessori mateřské školy, sídlící v nádherném prostředí Hostavického parku hledáme průvodce na plný úvazek, průvodce na částečný úvazek, brigádníka. Nabízíme práci, která dává smysl, velký prostor pro vlastní realizaci a osobní růst.


  Strukturovaný životopis zasílejte na email:

  martina.vostrakova@be-happy.cz

  Bližší informace u ředitelky Martiny Vostřákové na tel.: 776765119

 • Soukromá mezinárodní ZŠ a Gymnázium Sunny Canadian International School přijme do svého týmu učitele/ku na 1. st. ZŠ s nástupem možným IHNED.

  Požadujeme:

  ·         česká národnost

  ·         pedagogické vzdělání / praxe

  ·         komunikativní angličtina výhodou

  Nabízíme:

  ·         nadstandardní pracovní prostředí

  ·         malý počet dětí ve třídě

  ·         mezinárodní kolektiv, pozitivní a přátelská atmosféra 


  Sídlíme v Jesenici - Zdiměřicích, 15 min. MHD ze stanice metra Opatov.

  Více o nás na www.sunnycanadian.cz.

  Své CV zašlete na hr@sunnycanadian.cz.


  • HLEDÁME ASISTENTA/ASISTENTKU ŘEDITELKY ŠKOLY SOUKROMÁ STŘEDNÍ ŠKOLA DANAÉ, s. r. o., Praha 8 hledá asistenta/asistentku ředitelky školy na zkrácený úvazek 10 hodin týdně. Pracovní doba každé úterý školního roku od 12 do 18 hodin a dále dle dohody, případně z domova.  Práce je vhodná pro studenty a absolventy se zaměřením na školský management. Požadujeme: • velmi dobrou znalost práce na PC  • pečlivost, důslednost, ale i schopnost týmové spolupráce a osobní odpovědnosti • systematičnost a schopnost řešit samostatně úkoly a problémy • znalost administrativní agendy • znalost ČJ (mluvená a psaná forma) • flexibilita, loajalita • dobré komunikační dovednosti Nástup ihned nebo dle dohody. Své CV prosím zasílejte na e-mail eva.vokalova@danae.cz. Doplňující informace získáte na telefonním čísle 602 360 166. Reakcí na tuto inzerci dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů do doby ukončení výběrového řízení. • Základní škola a mateřská škola Svárov (okr. Kladno) přijme:

  Þ učitele/ učitelky všeobecně vzdělávacích předmětů pro 2. stupeň (i částečný úvazek)

  Þ učitele/ učitelku pro 1. stupeň (i částečný úvazek)

  Þ vychovatele/ vychovatelku do školní družiny

  · nástup: od 1. 9. 2020

  · nabízíme:  příjemné pracovní prostředí, prostor pro seberealizaci, společnou tvorbu charakteru 2. stupně ZŠ, další sebevzdělávání

  · doprava PID ze Zličína linkou 307


  Bližší informace získáte u ředitelky školy Mgr. Šárky Janouškové na telefonu 776 698 196.

  Své životopisy a případné dotazy posílejte na adresu: zsmssvarov@seznam.cz.


 • ZŠ Purkrabka, soukromá škola pro 1. stupeň s rodinnou atmosférou  hledá UČITELE/KU PRO BUDOUCÍ 1. TŘÍDU.

  Chcete učit smysluplně a s radostí, v menším kolektivu dětí (max. 16) a ve svobodném a podporujícím pracovním prostředí? Neváhejte nás kontaktovat!

  Více na http://www.skolapurkrabka.cz/o-skole/volnamista

  Kontakt na ředitele: Martin Šnajdr, 725 110 264

  martin.snajdr@ skolapurkrabka.cz    
26.1.2020

 • ZŠ Vrané nad Vltavou (okr. Praha-západ) hledá od dubna 2020 pedagoga s aprobací DĚJEPIS.

  Hledáme kolegu, který:

  • rád učí a dokáže děti nadchnout pro získávání znalostí

  • má kladný vztah k dětem a respektuje jejich individualitu

  • je aktivní, kreativní, energický, otevřený novým pedagogickým technikám a postupům

  • je ochoten dále se vzdělávat a pracovat na svém rozvoji

  • má týmového ducha

  Nabízíme:

  • práci v příjemném a podporujícím kolektivu

  • prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj • možnost získání nově zrekonstruovaného obecního bytu

  • dobrou dostupnost (4 km z Prahy, vlakem z metra C Kačerov)

  • pracovní pozice je vhodná i pro absolventy bakalářského studia

  Základní škola Vrané nad Vltavou

  U Školy 208

  252 46 Vrané nad Vltavou

  www.zsvrane.cz

  tel.: 606 920 474,

 • Základní škola a mateřská škola Trstěnice, okres Svitavy, přijme

  od poloviny dubna 2020 UČITELE ČJ A D.

  od školního roku  2020/21 UČITELE M, F, Z.

  od školního roku  2020/21 UČITELE 1. STUPNĚ.

  Pro více informací volejte na tel. č. 605073621 - Simona Kubešová, ředitelka.

  Případné životopisy zasílejte na e-mail: reditel@zstrstenice.cz


 • MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.

  hledá pro doplnění svého pedagogického sboru učitele informatiky na zkrácený úvazek 8 hod. týdně (možnost i DPP).

  Práce je vhodná i pro studenty.

  Nabízíme velmi příjemný kolektiv spolupracovníků, zázemí moderní umělecké školy s 30 letou tradicí, nadstandartní IT vybavení, mnoho kulturních akcí pořádaných školou, kvalitní stravování.

  Zájemci nás mohou kontaktovat na tel č. 602 442 456 nebo mailem


  Nástup ihned nebo dle dohody.


 • Gymnázium Evolution Sázavská Praha 2 hledá učitele/ku ANGLICKÉHO JAZYKA na 18 vyučovacích hodin týdně  pro různé ročníky 8letého gymnázia.Nabízíme: zázemí zavedené soukromé vzdělávací instituce s 27letou tradicí a statutem IB školy, podporu od zkušených kolegů, týmovou spolupráci v mezinárodním pedagogickém sboru, příjemnou pracovní atmosféru menšího soukromého gymnázia, pracoviště v centru Prahy, nástup dle dohody. Více informací o nás: www.gevo.cz. Životopis zašlete, prosím na: lucie.votavova@gevo.cz. Těšíme se na vás! 🙂


 • EDUCA Pardubice – Střední odborná škola, s.r.o. přijme učitele pro výuku odborných předmětů v oboru INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

  Náplň práce

  - výuka odborných předmětů IT – Hardwarové vybavení, Kancelářský software, Operační systémy, Architektura sítí, Programování

  - práce ve školním systému, e-learningu

  Očekáváme

  - předpoklady pro výkon povolání (pedagogické vzdělání – není podmínkou)

  - samostatnost i týmovou spolupráci, loajalitu, systematičnost, kreativitu

  - komunikační a tvůrčí schopnosti

  - vysokou míru odpovědnosti

  Nabízíme

  - různorodou práci s mladými lidmi

  - prostor k seberealizaci a kreativitě

  - práci v příjemném týmu a prostředí

  - nástup srpen-září 2020

  - finanční ohodnocení dohodou

  V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na email . V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat.

 • Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa učitel / učitelka anglického jazyka

  Předpoklady:

  • Vysokoškolské vzdělání v akreditovaném studijním programu pro Anglický jazyk

  Termín podání přihlášek: do 28. února 2020

  Termín nástupu: 1. září 2020

  Základní předpoklady a kvalifikační požadavky:

  • státní občanství ČR

  • trestní bezúhonnost

  • VŠ vzdělání v anglickém jazyce

  • komunikační a organizační schopnosti Nabízíme:

  • platové ohodnocení podle platných právních předpisů, platový stupeň dle započitatelné praxe v souladu se zákoníkem práce, nařízením vlády č. 564/2006 Sb., nařízením vlády č. 222/2010 Sb. vždy v platném znění, ročně 40 dní řádné dovolené

  • zajímavou práci ve školním prostředí

  • nástup od 1. září 2020

  Přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat:

  • strukturovaný životopis

  • motivační dopis

  • kopii osvědčení o nejvyšším vzdělání

  • výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)

  Přijímací řízení:

  • 1. kolo – vyhodnocení přihlášek (jednotliví uchazeči budou na základě vyhodnocení přihlášek informováni o případném termínu pohovoru)

  • 2. kolo – pohovor

  Přihlášku do výběrového řízení zašlete do 28. 2. 2020 do 12 hodin na adresu:

  Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě

  Leandra Čecha 152

  592 31 Nové Město na Moravě

  (obálku označte v levém horním rohu „učitel / učitelka anglického jazyka“)

  nebo elektronicky na adresu:


15.1.2020

 • EDUCAnet – gymnázium, SOŠ a ZŠ Praha, s. r. o.hledá učitele nebo učitelku na 1. stupeň ZŠ s nástupem od února 2020 nebo od 1. 8. 2020. Nabízíme výborné platové podmínky, benefity (stravenky, PC, mobilní telefon, další vzdělávání), stabilní pracovní prostředí a výborný kolektiv. Kontaktní osoba: PhDr. Veronika Bártová, veronika.bartova@educanet.cz • ZŠ Brána jazyků s RVM, Praha 1, hledá asistenta/ku pedagoga na částečný úvazek 0,5 k chlapci ve 2. třídě a školního asistenta/ku pro podporu žáků ohrožených školním neúspěchem na částečný úvazek 0,5. Nástup od 3.2.2020 Studentům vyjdeme vstříc úpravou rozvrhu dle jejich možností.


  V případě zájmu volejte: 731 491 458, Petr Tlustý, ředitel školy nebo pište:

 • ZŠ a MŠ Klecany, okr. Praha - východ přijme od 1.2.2020 vyučujícího 1. stupně na poloviční úvazek nebo se speciální pedagogikou na celý úvazek.  Nabízíme velmi příjemný kolektiv spolupracovníků, zázemí moderně se rozvíjející školy, velmi dobré spojení z Prahy - Kobylis, velice kvalitní stravování, možnosti dalšího profesního rozvoje. Zájemci nás mohou kontaktovat na tel č. 773482483 nebo mailem

 • MŠ, Praha 8, Bojasova 1 v blízkosti stanice metra C hledá asistenta pedagoga na 20-35,5 hod. denně s nástupem únor 2020.

  Pedagogické vzdělání nebo kurz asistenta pedagoga je předpokladem pro tuto pozici. Vhodné pro studenty PdF.

  Nabízíme benefity FKSP - ošacení, příspěvek na stravování, FOKUSS PAS, pěkné pracovní prostředí, 8 týdnů dovolené v létě, přátelský kolektiv.

  CV zasílejte na adresu:


 •  Gymnázium Evolution Sázavská Praha 2 hledá učitele/ku chemie na 5 vyučovacích hodin týdně (PO 12:15 až 14:00, ST 10:20 - 14:45) - úvod do chemie pro 2.ročník 8letého gymnázia a chemie odpovídající 1. a 3.ročníku 4letého gymnázia.

  Nabízíme: 

  zázemí zavedené soukromé vzdělávací instituce s 27letou tradicí a statutem IB školy, podporu od zkušených kolegů, týmovou spolupráci v mezinárodním pedagogickém sboru, příjemnou pracovní atmosféru menšího soukromého gymnázia, pracoviště v centru Prahy, nástup dle dohody. Více informací o nás: www.gevo.cz. Životopis zašlete, prosím na: lucie.votavova@gevo.cz. Těšíme se na vás! 🙂


 • HLEDÁME VEDOUCÍHO ODPOLEDNÍCH KLUBŮ


  • Baví tě pracovat s dětmi?

  • Zajímáš se o problematiku žáků se speciálními vzdělávacími potřebami?

  • Chceš získat praxi v oboru a zároveň slušně placenou práci na částečný úvazek?


  Nabízíme Ti samostatnou a kreativní práci se silnou metodickou i osobní podporou.


  V rámci nového dvou a půl letého projektu vytváříme na pěti pražských školách odpolední kluby, které budou pomáhat žákům se školní přípravou. Kluby budou otevřeny všem dětem, speciální pomoc nabídnou žákům se sociálním znevýhodněním nebo odlišným mateřským jazykem. V případě potřeby budeme pomoc směřovat i do rodinného prostředí dítěte.


  Co se bude v klubech odehrávat?

  • Doučování a pomoc se školní přípravou – skupinová i individuální

  • Pravidelné volnočasové aktivity, kroužky

  • V návaznosti na činnost klubu individuální intervence v rodinách


  Na každé z pěti škol budou působit tři kluboví vedoucí, kteří budou ve spolupráci s metodiky organizovat odpolední kluby. V rámci těchto klubů budou pomáhat dětem, komunikovat s pedagogy a rodiči, zaznamenávat a vyhodnocovat své aktivity.


  Co od vedoucího klubu potřebujeme:

  spolehlivost, orientaci v problematice, schopnost plánovat, dobrý vztah k dětem

  zdravotní způsobilost

  bezúhonnost

  dobrou znalosti českého jazyka

  pedagogické vzdělání (alespoň střední, nejlépe vyšší odborné nebo vysokoškolské; vhodné i pro studenty VŠ)


  Co Vám můžeme nabídnout:

  Smlouvu na 2,5 roku (1. 1. 2020 až 30. 6. 2022)

  Práci na 12 hodin týdně, ve všední dny v odpoledních hodinách

  DPČ na 48 hodin měsíčně (odpovídá cca čtvrtinovému úvazku, 0,28)

  Odměnu 200,- Kč na hodinu; tj. 9 600,-Kč hrubého / měsíc + sociální a zdravotní pojištění hrazené zaměstnavatelem


  Kontakt:

  Nová škola, o.p.s. | www.novaskolaops.cz | Křižíkova 344/6, Praha 8 - Karlín


  Další informace o projektu a této pozici poskytne

  Mgr. Jan Zajíc | jan.zajic@novaskolaops.cz | 608 278 361


 • ZŠ Příbram VIII, Školní 75 přijme UČITELE/UČITELKU 2. STUPNĚ S MOŽNÝMI APROBACEMI ČJ, VV, DĚ.

  Nástup v průběhu 2.pololetí 2019/2020 (zástup za MD). Dlouhodobá spolupráce možná. Lze dohodnout i částečný úvazek.

  Strukturované životopisy zasílejte na eml adresu5.1.2020

 • Gymnázium Čakovice nabízí volné místo učitele/učitelky matematiky. Jedná se o částečný úvazek 10 hodin týdně od 1. 2. 2020 nebo 1. 3. 2020 dle dohody. V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na iva.noskova@gymcak.cz.  

 • Nabídka pracovní pozice učitel/ka 1. stupně základní školy

  Od 1. 2. 2020 přijmeme do našeho kolektivu učitele/učitelku 1. stupně základní školy. Jsme škola se samostatnými ročníky do 5. třídy.

  Jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc do července 2020.

  Nabízíme poloviční úvazek – 11 hodin týdně ve dnech pondělí, úterý, čtvrtek.

  Hledáme zodpovědného učitele/učitelku s čistým trestním rejstříkem, kvalifikovaného, nebo

  studenta učitelství 1. stupně ZŠ.

  Nabízíme práci ve třídách s menším počtem žáků, dobré materiální vybavení, vstřícné kolegyně i vedení školy. Možnost dalšího profesního růstu, práci s digitálními technologiemi, bee-boty, výuku venku. Škola je zapojena do různých projektů (SRP, ABAKU, Celé Česko čte dětem, Škola podporující zdraví, Záložka do knihy spojuje školy, Zdravá pětka, Šablony II) a nabízí možnost seberealizace každého učitele.

  Zájemci mohou zaslat svůj životopis na adresu:

  telefon: 734 314 891

  ředitelka školy: Mgr. Jana Kadlčíková

 • Lektor/lektorka češtiny pro žáky s odlišným mateřským jazykem (OMJ) na základní škole  Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – vhodné i pro studenty Mgr. studia s pedagogickým zaměřením (odpovídající požadavkům zákona č. 563/2004 Sb.)

  • zkušenost se skupinovou výukou češtiny žáků s OMJ

  • nástup k 1. 2. 2020

  • rozsah výuky: 4 hodiny denně/5 dní v týdnu (2 třídy) po dobu deseti měsíců, příp. dle dohody

  • komunikační a organizační schopnosti

  • znalost vedení pedagogické dokumentace

  • aktivní přístup k práci, flexibilita, samostatnost, pečlivost

  • psychická odolnost


  Nabízíme:

  • až 21 000 Kč hrubého/měsíc

  • získání pedagogické praxe

  • pracoviště v centru Prahy (Základní škola T. G. Masaryka, Ortenovo náměstí 34, 170 00 Praha 7)

  • zajímavou pracovní příležitost

  • rozsah výuky dle domluvy

  • pracovní poměr na dohodu o pracovní činnosti (max. 80 hod. v měsíci)


  Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na e-mail pouzarovae@praha7.cz nejpozději do 20. 1. 2020.


 • Soukromá mezinárodní MŠ, ZŠ a Gymnázium přijme do svého týmu učitele/ku na 1. st. ZŠ a učitelku MŠ, s nástupem nejlépe IHNED.

  Požadujeme:

  ·         česká národnost

  ·         pedagogické vzdělání / praxe

  ·         komunikativní angličtina

  ·         flexibilita


  Nabízíme:

  ·         nadstandardní pracovní prostředí

  ·         mezinárodní kolektiv

  ·         pozitivní a přátelská atmosféra

  ·         výborná kuchyně


  Sídlíme v Jesenici - Zdiměřicích, 15 min. MHD ze stanice metra Opatov.

  Více o nás na www.sunnycanadian.cz. Své CV zašlete na hr@sunnycanadian.cz.

 • TALENTOVANÝ UČITEL NĚMECKÉHO JAZYKA - gymnázium v centru Prahy


  Na pozici učitele německého jazyka přijmeme studenta VŠ s vysokou mírou odpovědnosti a pracovním nadšením, trpělivostí a kreativitou. Klademe důraz na vytváření partnerského prostředí pro studenty s cílem podpořit a rozvíjet jejich znalosti.

  Místo výuky: Praha 1 v blízkosti metra Můstek/Národní třída

  V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici, zašlete prosím CV na e-mail: info@acga.cz, nebo volejte 731 007 800.

  Pozice vhodná i pro VŠ studenty. Částečný úvazek 0,5.

  Pracovní poměr od ledna 2020. Těšíme se na setkání s Vámi.


 • ZŠ Pražačka, Praha 3 přijme učitele/učitelku Ma , Fy, Pčtm na zástup po dobu nemoci

  Hledáme učitele / učitelku Ma, Fy, Pčtm - dílny na plný úvazek jako zástup po dobu nemoci.

  Lze dohodnout i částečný úvazek.

  Termín nástupu –  4. 2. 2020 do konce školního roku 2019/20 tj. do 26. 6. 2020.

  Bližší informace  - Mgr. Eva Nováková, tel: 271 770 828, e- mail: novakova@zsprazacka.cz.

 • Základní škola Praha 9 – Satalice

  přijme kvalifikovaného/ou učitele/ku anglického jazyka. Nástup možný od 1. 1. 2020. Nabídky se vzděláním zasílejte na mail kancelar@skolasatalice.cz  

  přijme kvalifikovaného/ou školního/ní psychologa/žku na zkrácený úvazek dle dohody. Nástup možný od 1. 1. 2020. Nabídky se vzděláním zasílejte na mail kancelar@skolasatalice.cz

 • Základní škola Úvaly přijme učitele/učitelku matematiky pro 2. stupeň

  KOHO HLEDÁME:

  • Člověka, který nám pomůže vychovávat děti pro budoucnost a pro svět, ve kterém budou žít

  • Člověka, který se nebojí změn a baví ho jeho práce

  • Zajímá se o moderní metody výuky

  • Člověka, který je k dětem partnerský a vstřícný

  • Týmového hráče

  • Výhodou zkušenosti s metodou prof. Hejného

  CO NABÍZÍME:

  • Příjemné prostředí

  • Dynamickou moderní školu

  • Bezva kolektiv

  • Výzvy pro další rozvoj a seberealizaci

  • Možnost zapojení se do kopy projektů

  • Materiální a lidské zázemí


  NABÍZÍME SLUŽEBNÍ BYT, nástup možný ihned


  Své životopisy zasílejte na zivotopisy@zsuvaly.cz

  Více informací najdete na www.zsuvaly.cz

  Pomozte nám vybudovat TOP tým pro TOP školu! • DVOJJAZYČNÁ MONTESSORI ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUHOVKA přijme nového kolegu / kolegyni na pozici UČITEL/KA 1.STUPNĚ.


  Pozice je vhodná pro ty z vás,


  • kteří jsou kvalifikovanými učiteli pro 1. stupeň (nebo dokončují studium) a zároveň mají minimální či žádnou zkušenost s výukou dle Montessori filozofie a kurikula

  • kterým jsou blízké alternativní způsoby výuky a jsou motivovaní pro to, stát se ve výhledu nejbližších let učitelem/učitelkou v bilingvní Montessori třídě.

   

  Co konkrétně by Vás na této pozici čekalo:


  • Pomoc českému a anglickému třídnímu učiteli ve třídě cca 22 dětí

  • Podpora dětí při jejich individuální práci

  • Spolupráce při návrhu speciálních Montessori pomůcek pro výuku

  • Příprava na budoucí roli třídního učitele (seznamování se s Montessori metodou)

  • Aktivní účast na školních akcích, aktivitách, výletech apod.

   

  Bez čeho to nepůjde:


  • Pedagogické vzdělání – dokončené nebo započaté (ideálně 1. stupeň ZŠ)

  • Český jazyk na úrovni rodilý mluvčí

  • Anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni (každodenní využití)

  • Zkušenost s alternativními styly výuky či přímo s Montessori konceptem je velkou výhodou

  • Ochota se dále vzdělávat v oblasti Montessori

  • Ochota k dlouhodobé spolupráci

  • Velmi dobrý všeobecný přehled

  • Soulad osobních hodnot s hodnotami Duhovky a Montessori filozofií

   

  Pro více informací kontaktujte Blanku Horáčkovou (HR manažer) na blanka.horackova@duhovkagroup.cz.


  Více informací naleznete také zde: https://www.duhovkagroup.cz/o-duhovce/kariera/ucitelka-pro-1-stupen-bilingvni-zs/
6.12.2019

 • HLEDÁME VEDOUCÍHO ODPOLEDNÍCH KLUBŮ


  • Baví tě pracovat s dětmi?

  • Zajímáš se o problematiku žáků se speciálními vzdělávacími potřebami?

  • Chceš získat praxi v oboru a zároveň slušně placenou práci na částečný úvazek?


  Nabízíme Ti samostatnou a kreativní práci se silnou metodickou i osobní podporou.


  V rámci nového dvou a půl letého projektu vytváříme na pěti pražských školách odpolední kluby, které budou pomáhat žákům se školní přípravou. Kluby budou otevřeny všem dětem, speciální pomoc nabídnou žákům se sociálním znevýhodněním nebo odlišným mateřským jazykem. V případě potřeby budeme pomoc směřovat i do rodinného prostředí dítěte.


  Co se bude v klubech odehrávat?

  • Doučování a pomoc se školní přípravou – skupinová i individuální

  • Pravidelné volnočasové aktivity, kroužky

  • V návaznosti na činnost klubu individuální intervence v rodinách


  Na každé z pěti škol budou působit tři kluboví vedoucí, kteří budou ve spolupráci s metodiky organizovat odpolední kluby. V rámci těchto klubů budou pomáhat dětem, komunikovat s pedagogy a rodiči, zaznamenávat a vyhodnocovat své aktivity.


  Co od vedoucího klubu potřebujeme:

  spolehlivost, orientaci v problematice, schopnost plánovat, dobrý vztah k dětem

  zdravotní způsobilost

  bezúhonnost

  dobrou znalosti českého jazyka

  pedagogické vzdělání (alespoň střední, nejlépe vyšší odborné nebo vysokoškolské; vhodné i pro studenty VŠ)


  Co Vám můžeme nabídnout:

  Smlouvu na 2,5 roku (1. 1. 2020 až 30. 6. 2022)

  Práci na 12 hodin týdně, ve všední dny v odpoledních hodinách

  DPČ na 48 hodin měsíčně (odpovídá cca čtvrtinovému úvazku, 0,28)

  Odměnu 200,- Kč na hodinu; tj. 9 600,-Kč hrubého / měsíc + sociální a zdravotní pojištění hrazené zaměstnavatelem


  Kontakt:

  Nová škola, o.p.s. | www.novaskolaops.cz | Křižíkova 344/6, Praha 8 - Karlín


  Další informace o projektu a této pozici poskytne

  Mgr. Jan Zajíc | jan.zajic@novaskolaops.cz | 608 278 361


 • Nabízená pozice:   Školní asistent na základní umělecké škole

  Vhodné také pro ped. studenty, absolventy Bc. ped. studia, pro pedagogy seniory nebo s lehkým postižením

  ZUŠ v Praze 6  přijme pracovníka do pozice:     Školní asistent

  Druh pracovního vztahu:     Dohoda o provedení práce nebo o pracovní činnosti.

  Úvazek:     0,3 až 0,5  (možno kombinovat)     Směnnost:     odpolední a podvečerní provoz

  Podmínka:     čeština rodilý mluvčí nebo C2


  Přibližná náplň práce:

  podpora pedagogům při administrativě a organizaci, nepedagogická podpora, zprostředkování komunikace, dohled, pomoc při mimoškolních aktivitách, pomoc žákům na vystoupeních, podpora žáků při manipulaci, apod.


  Kontaktní místo:  kancelář ZUŠ Charlotty Masarykové  www.zusmasaryk.cz

  Telefon:  235 362 409          E-mail: zusmasaryk@zusmasaryk.cz


 • Hledám za sebe náhradu v rozsahu 10 hodin týdně výuky MA, FY na ZŠ v Praze 9. Email: petrmenzel@menzel.io, tel. 727866605

 • ZŠ Generála Janouška, Praha-Černý Most hledá od 1.2.2020 nové učitele těchto aprobací: Čj, D, Z, Aj, výchova k občanství (možno i samostatně). Životopisy posílejte na adresu koleckova@zsgenjanouska.cz


 • VOŠG a SPŠG v Praze 1 hledá na plný úvazek učitele nebo učitelku českého jazyka a literatury a základů společenských věd, a to s větším podílem hodin českého jazyka a literatury.


  Požadujeme vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu učitelství pro střední školy s aprobací odpovídající oběma vyučovacím předmětům (případně soudobé plnění podmínky magisterského vzdělání v uvedeném oboru a aprobaci), pozitivní a motivující přístup k práci s mladými lidmi, schopnost kvalitní přípravy žáků k maturitním zkouškám, schopnost týmové spolupráce a zájem o život školy i mimo rámec přímé pedagogické povinnosti.

  Nabízíme práci v příjemném kolektivu a v zajímavém a kultivovaném prostředí uměleckoprůmyslové školy s dlouholetou tradicí, která sídlí na pražské Malé Straně. 


  V případě Vašeho zájmu zašlete svůj profesní životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu. V případě, že splníte požadavky na tuto pedagogickou pozici, budete pozváni k osobnímu pohovoru.


  kontakt:


  Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická, Praha 1, Hellichova 22

  Radek Blahák

  blahak@hellichovka.cz

  257 312 390

 • Gymnázium prof. Jana Patočky přijme učitele/učitelku anglického jazyka.

  Nástup možný ihned.

  Nabízíme přátelské pracovní prostředí, lokalita v samém centru Prahy - výborná dopravní dostupnost, moderně vybavené jazykové učebny a jiné výhody.

  Pro více informací volejte +420 731 377 187 nebo rovnou zasílejte své životopisy na reditelka@gpjp.cz.

  Vhodné i pro studenty vyšších ročníků univerzity.


 • Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace přijme na plný úvazek

  učitele/učitelku Českého jazyka a literatury

  s nástupem od 1. února 2020


  Kvalifikační předpoklady

   dle zákona č.563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění

  Informace na tel. 516 474 878 kl.121 - Ing. Mária Bašná, basna@stredni-skola.cz.

  V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem, kopií dokladů o vzdělání a souhlasem se zpracováním osobních údajů mailem nebo na adresu:

  Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace, Tyršova 500/6, 679 61 Letovice
24.11.2019

 • Nově vzniklá soukromá ZŠ Poznávání, s. r. o. hledá učitele 1. stupně do svého pracovního týmu.

  Jsme základní škola, která

  • vzdělává děti moderními vzdělávacími metodami zaměřenými na rozvoj individuálního potenciálu každého dítěte;

  •  propojuje vzdělávání s praktickým poznáváním založeným na rozvoji kompetencí

   (v souladu s principy laboratorních škol - jsme první laboratorní škola v Praze, druhá v ČR);

  • podporuje učitele prostřednictvím školního poradenského centra.

  Hledáme kreativního a inovativního učitele/učitelku s nástupem od ledna 2020 a nabízíme

  •  smysluplnou práci v malém kolektivu dětí (max. 19 ve třídě);

  •  systematickou spolupráci s odborníky z poradenského centra;

  •  pravidelná školení a systematický rozvoj v inovativních výukových metodách.

  Více o nás, našich principech a hodnotách najdete na webu  www.skolapoznavani.cz.

  Sídlíme v Praze 3, Vlkova 31. V případě zájmu nás kontaktujte na l.krejcova@skolapoznavani.cz nebo 732 643 901 / 704 817 378.

 • HLEDÁME UČITELE/UČITELKY CHEMIE

  MICHAEL – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.

  hledá pro doplnění svého pedagogického sboru učitele chemie na zkrácený úvazek a to:

  Pondělí od 8.00 – 13.30 hod

  Úterý od 11.00 – 12.30 hod

  I jednotlivě.

  Práce je vhodná i pro studenty magisterského studia.

  Nástup ihned nebo dle dohody.

  Své CV prosím zasílejte na e-mail zizkoval@skolamichael.cz

  Doplňující informace získáte na tel. čísle 725 767 922.


 • Dobrý den, hledám za sebe náhradu od února 2020 do velmi příjemného pražského gymnázia na Vysočanech na pozici školní psycholog. Bude-li pro vás nabídka zajímavá, budu ráda, postoupíte-li tuto informaci vašim čerstvým absolventům nebo absolvujícím. Na škole je velmi vstřícné vedení, psycholog má vlastní samostatnou kancelář a volnou ruku. Prace je na půl úvazku a je vhodná také pro absolventy. V případě dalších dotazů se na mě obraťte (na mailu: dima.salibova@gymspit.cz), ráda cokoliv zodpovím. V případě zájmu lze CV poslat přímo vedení školy (antonin.zajic@gymspit.cz). Děkuji. • Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 4, V Zápolí 21/1250, Praha 4

  Hledáme zaměstnance pro tyto pracovní pozice:

  ASISTENT PEDAGOGA NA INTERNÁTĚ

  - odpolední AP – prac. doba: pondělí až čtvrtek 13:00 – 19:00 hod., pátek 13:00 – 16:00 hod.

  - noční AP – prac. doba: 20:00 – 8:00 hod., 3x týdně


  ASISTENT PEDAGOGA VE VÝUCE

  - pracovní doba: 8:00 – 13:00 hod., 3 dny v týdnu

  - zatím 0,5 úvazku, možnost získání celého úvazku

  Práce s žáky s mentálním postižením, více vadami a autismem.

  Požadované vzdělání:

  – SŠ, VOŠ nebo VŠ s pedagogickým zaměřením

  – jakákoli SŠ, VOŠ nebo VŠ s doplněným kurzem asistenta pedagoga


  Práce na pracovní smlouvu nebo DPP, celý i částečný úvazek.


  UČITEL – SPECIÁLNÍ PEDAGOG

  – nástup v září 2020, možnost zatím pracovat na pozici asistenta pedagoga (získání zkušeností s cílovou skupinou)

  – úvazek 1,00, pracovní smlouva

  Požadované vzdělání:

  – magisterské: speciální pedagogika – učitelství, jiné učitelské + celoživotní vzd. speciální pedagogika


  Možno i s probíhajícím, ještě neukončeným, vzděláním příslušného oboru (sociální pedagogika, kurz AP, speciální pedagogika apod.)

  Kontakt: Miroslava Jindráková, t.: +420 733 797 309, jindrakova.skolapraha4@diakonie.cz • Mateřská škola, Praha 8, Na Pěšinách 13 přijme na zkrácený úvazek asistenta/ku pedagoga.

  ÚVAZEK 0,75, přímá práce od 7:30 do 12:30hod. V případě zájmu volejte na: 739 041 658.


 • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, náměstí E. Beneše 2353, Kladno přijme na plný nebo částečný úvazek:

  učitele/učitelku matematiky SŠ

  Nadstandardní finanční ohodnocení. K dispozici je služební byt.

  Nástup možný ihned.

  Nabídka platí i pro studující aprobace matematika.

  Tel.: 606 742 974 - Mgr. Kolářová. Životopis prosím zašlete na: zivotopis@sosasoukladno.cz.6.11.2019

 • PŘIJMEME NOVÉ LEKTORY PRO INDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ DĚTÍ I DOSPĚLÝCH

  KOHO HLEDÁME?

  Nové posily na individuální doučování. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu!

  Lektorství u nás můžete skloubit se školou nebo prací. Nabízíme Vám dlouhodobou spolupráci a podporu při organizaci výuky.

  Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou. Pro začátek nám stačí nadšení, zodpovědný přístup a perfektní znalost předmětu, který chcete učit.

  Pokud máte ukončené středoškolské vzdělání a je Vám více než 18 let, zašlete nám svůj životopis na e-mail: lektordoucovani@skolapopulo.cz spolu s informacemi, jaké předměty dokážete vysvětlit ostatním.

  PROČ PRACOVAT U NÁS?

  •výdělek odpovídající Vaší praxi

  •stále rosteme, proto s námi můžete počítat dlouhodobě

  •časově flexibilní práce, kterou snadno skloubíte se školou nebo s jiným zaměstnáním

  •potvrzení o praxi

  POŽADUJEME

  •perfektní znalost vyučovaného předmětu

  •schopnost předat své znalosti

  •odpovědný a pozitivní přístup

  +420 730 701 601

  www.skolapopulo.cz

  lektordoucovani@skolapopulo.cz

 • Jsme soukromá škola a gymnázium a do našeho mezinárodního týmu přijmeme učitele/ku na 1. st. ZŠ.


  Požadujeme pedagogické vzdělání/praxi, komunikativní angličtinu. Sídlíme v Jesenici – Zdiměřicích, 15 min busem ze st. metra Opatov. Více o nás na www.sunnycanadian.cz.


  CV zašlete na hr@sunnycanadian.cz. TĚŠÍME SE NA VÁS!

 • Základní škola s rozšířenou výukou jazyků na Praze 4, Jeremenkova 1003 hledá na zástup za dlouhodobě nemocnou učitelku studenta/studentku na výuku českého jazyka a výchovu k občanství na 2. stupni ZŠ.

  Bližší informace podá zástupkyně školy.


  RNDr. Ilona Denisová

  zástupkyně ředitele školy

  ZŠ s RVJ, Praha 4, Jeremenkova 1003

  ilona.denisova@zsjeremenkova.cz

  tel. 775 168 755

 • Do českého programu – předškolní děti přijmeme učitelku české národnosti. Jedná se o zástup za MD, nástup ideálně 2/2020.

  Požadujeme pedagogické vzdělání/praxi, AJ výhodou. Nabízíme krásné prostředí a výborný kolektiv.

  Sídlíme v Jesenici – Zdiměřicích, 15 min busem ze st. metra Opatov. Více o nás na www.sunnycanadian.cz.

  CV zašlete na hr@sunnycanadian.cz. TĚŠÍME SE NA VÁS!

 • ZŠ Jeseniova, Jeseniova 96/2400 Praha 3 nabízí pracovní  pozice:

  asistent pedagoga (celý úvazek a poloviční úvazek)

  asistent pedagoga do školní družiny (poloviční úvazek)

  školní asistent (celý úvazek)

  vychovatelka školní družiny /1/2 úvazek)

  učitel/ka anglického jazyka pro 2.stupeň (celý úvazek)

  Více informací na babusova@zsjeseniova.cz, 222 103 41330.10.2019

 • ZŠ Stross / Letohradská – třídy s prvky waldorfské pedagogiky

  hledá učitele/učitelku angličtiny na částečný úvazek

  Nabízíme:

  - vzájemnou inspiraci, spolupráci a otevřenou komunikaci v rámci kolegia.

  - podporu a vedení v přípravě hodin a plánů výuky.

  - možnost postupného navyšování úvazku.

  - možnost spolupodílet se na tvorbě koncepce angličtiny v naší škole.

  - vzdělávání se ve waldorfské a intuitivní pedagogice, i dalších oblastech moderní pedagogiky.

  - podporu přátelské komunikace s dětmi - děti nám tykají (a my jim také).


  Hledáme člověka, který:

  - rád hledá rozmanité cesty k naplnění potřeb jednotlivých dětí.

  - vítá spolupráci s kolegou přímo v hodinách.

  - dokáže pracovat systematicky i tvořivě.

  - umí přijímat výzvy a zároveň si zachovat zdravý odstup.

  - dokáže vstřícně a otevřeně komunikovat s dětmi, rodiči i kolegy.

  - má zkušenost s výukou angličtiny, ideálně dětí mladšího školního věku.


  Motivační dopisy a životopisy zasílejte na:

  magdalena.flekova@zsstross.cz

 • Moderní, perspektivní, nadstandardně vybavená a přátelská základní škola na jižním okraji Prahy – Základní škola Dolní Břežany – přijme učitele/učitelku 2. stupně  (i studenta) s aprobací přírodopis.


  Kontakt: Ing. Iva Fischerová (tel.: 604 798 498; fischerova@skolabrezany.cz)

  www.skolabrezany.cz17.10.2019

 • Dětská skupina na Praze 4 pro 24 dětí od 1-5 let hledá pedagoga/pedagožku.

  Náplň práce:

  • přímá pedagogická činnost

  • tvorba TVP

  • podílení se na přípravě akcí dětské skupiny

  • pravidelná evaluace dětí

  • vedení kroužku

  Požadujeme:

  • min. SŠ pedagogické vzdělání pro MŠ

  • anglický jazyk výhodou

  • vstřícný vztah k menším dětem

  • kvalitní komunikační dovednosti ve vztahu k dětem, rodičům i kolegům

  Nabízíme:

  • pracovní smlouva na HPP

  • dovolená dle ZP, sick days, strava na pracovišti zdarma, MultiSport karta

  • příspěvek na další vzdělání

  • firemní akce

  • stabilní zázemí společnosti s historií na trhu

  V případě zájmu zašlete svůj životopis na email chadimova@firemniskolky.cz.

  Pro více informací volejte na telefon 773 665 885.


  Dětská skupina na Praze 4 pro 24 dětí od 1-5 let hledá pečující osobu

  Náplň práce:

  • práce s dětmi od 1 roku

  • podílení se na přípravě akcí dětské skupiny

  • příprava a výdej stravy

  Požadujeme:

  • zdravotní/sociální vzdělání pro dětské skupiny či akreditovaný kurz chůvy

  • anglický jazyk výhodou

  • vstřícný vztah k menším dětem

  • kvalitní komunikační dovednosti ve vztahu k dětem, rodičům i kolegům

  Nabízíme:

  • pracovní smlouva na HPP

  • dovolená dle ZP, sick days, strava na pracovišti zdarma, MultiSport karta

  • příspěvek na další vzdělání

  • firemní akce

  • stabilní zázemí společnosti s historií na trhu

  V případě zájmu zašlete svůj životopis na email .

  Pro více informací volejte na telefon 773 665 885.

 • Střední odborná škola Říčany s.r.o. přijme učitele/učitelku matematiky, informatiky a základů přírodních věd na částečný úvazek (vhodné také pro studenty VŠ). Nástup ihned. Kontakt: e.wernerova@sosricany.cz

 • Dobrý den, nabízím plný úvazek (21 hodin PPČ) matematiky ve Střední odborné škole uměleckořemeslné s.r.o., Praha 9 Vysočany.

  Pro umělecké řemeslníky, kteří z matematiky nematurují požadujeme základy.

  Dobrý kolektiv.

  Info: https://www.umeleckoremeslna.cz/

  Nástup možný ihned nebo nejpozději 1. 12. 2019 (1. 1. 2020)


10.10.2019

 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1

  přijme ihned učitele/učitelku biologie a chemie, lze rozdělit na dva poloviční úvazky.

  přijme ihned učitele/ku němčiny, úvazek 12 hod. týdně zástup za dlouhodobě nemocnou kolegyni.


  Zájemci pište na renata.schejbalova@gymstola.cz
2.10.2019

 • SOŠ multimediální a propagační tvorby  v Praze 4 přijme učitele českého jazyka na plný nebo i částečný úvazek. Nástup dle dohody. Škola je v blízkosti metra Háje.

  Platové podmínky dohodou. Životopisy posílejte prosím  na jitka.smejkalova@eduso.cz, tel.: 739 228 295

 • ZŠ T. G. Masaryka Jihlava, příspěvková organizace


  • nabídka pracovní pozice:

  • učitel /učitelka pro 1.st.ZŠ, 1. ročník

  • Termín nástupu: 1.12.2019

  • Kontaktní údaje:

   Mgr. Andrea Frolíková

  • reditelka@zstgm-ji.cz

  • 567 570 270


 • Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram nabízí pracovní uplatnění na pozici

  učitel/učitelka I. stupně základní školy

   učitel/učitelka II. stupně základní školy (český jazyk, občanská výchova, dějepis)

  pracovní poměr: částečný úvazek (dle dohody) plný (22 hodin přímé pedagogické činnosti)

  nástup možný od 1. 12. 2019

  Kontakt:

  Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram

  tel: 318 521 070 (ředitel školy, příp. zástupce ředitele pro II. stupeň)

  email: skola@1zs.dobris.cz

  www.1zs.dobris.cz

 • První jazyková ZŠ Horáčkova, Praha 4 (blízko metra Pankrác) hledá nového kolegu - učitele/učitelku fyziky a informatiky na částečný úvazek (12 hodin). Nástup možný ihned. V případě zájmu pošlete mail na adresu skola@horackova.cz nebo telefonujte 261 225 848 linka 23

 • ZŠ Jiřího z Poděbrad hledá vychovatelku do školní družiny na zástup za nemoc, částečný úvazek, nástup ihned.

  Blanka Španingerová, vedoucí vychovatelka ŠD Jiřího z Poděbrad, Praha 3

  spaningerovab@seznam.cz 


 • LEKTOR FRANCOUZŠTINY

  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu kreilova@zkousky-nanecisto.cz.

  Budeme rádi, když nám o sobě rovnou něco napíšete. :)

  Hledáme lektora francouzského jazyka do naší rodinné jazykové školy na Smíchově.

  Nabízíme příjemné prostředí, přátelský kolektiv a odpovídající ohodnocení.

 • ZŠ Vrané nad Vltavou (Praha – Západ) v těsné blízkosti Prahy s dobrou dopravní dostupností (4 km z Prahy, vlakem z Kačerova), naléhavě hledá do svého týmu  učitele/ku pro 1.stupeň a učitele/ku ČJ, TV a NJ na 2. stupni, úvazek dohodou. Hledáme kolegy, kteří rádi učí a dokážou děti nadchnout pro získávání znalostí. Nabízíme práci v příjemném a podporujícím kolektivu, k dispozici obecní byt. Více na 606 920 474, https://www.zsvrane.cz/volne-pracovni-pozice/


21.9.2019

 • Základní škola Vratislavova 13, Praha 2 shání studenty/tky na pozice asistentů pedagoga.

  Požadujeme kladný vztah k dětem, nekonfliktnost, ochotu učit se novým věcem, mlčenlivost.

  Nabízíme: praxi, dlouhodobější spolupráci, podporu osobnostního rozvoje, dostupnost poradenských služeb ve škole

  Životopisy a motivační dopisy k výběrovému řízení zasílejte na email: reditel@vratislavova.cz


 • ZŠ a MŠ Hradec nad Svitavou, okres Svitavy hledá učitele II. stupně, nejlépe s možností výuky Nj, Ov, Z, Tv, Aj.Rozvrh studentům upravíme dle jejich možností. Bližší informace získáte na telefonním čísle: 736 629 436


 • Park Lane International School v Praze je mezinárodní škola poskytující vzdělání v angličtině dětem všech národností od 3 do 18 let. Výuka je vedena podle anglických osnov, nedílnou součástí kurikula je také kvalitní český program.


  Na prvním stupni základní školy hledáme učitele českého jazyka, které láká práce v mezinárodním, inspirativním výukovém prostředí. Chtějí se podílet se na tvorbě a realizaci vzdělávacích plánů, snaží se uplatňovat moderní výukové postupy a baví je předávat nejen znalosti, ale i hodnoty.


  Požadujeme


  - kvalifikaci v oboru učitelství českého jazyka (učitelství pro 1.stupeň ZŠ výhodou)

  - výbornou znalost anglického jazyka

  - dobrou znalost práce na PC (MS Office, PowerPoint), znalost Mac OS výhodou

  - týmového hráče se zodpovědným a aktivním postojem

  - pozitivní přístup, vynikající komunikační dovednosti, kreativitu a pečlivost

  - nástup od listopadu 2019


  Nabízíme


  - práci v přátelském kolektivu v prostředí mezinárodní školy

  - profesionální přístup a podporu

  - motivující finanční ohodnocení

  - prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj

  - podporu při dalším vzdělávání

  - přístup k širokému spektru vzdělávacích materiálů, aktuální výukové postupy

  - moderní vybavení učeben

  - osobní počítač a tablet

  - bezplatné stravování, multisport karta aj.  V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete prosím aktuální strukturovaný životopis a motivační dopis v AJ i ČJ. Těšíme se na Vaše reakce. • Anglicko-česká MŠ YMCA, Praha 1 hledá asistenta pedagoga na 50% a případně 50% učitelku mateřské školy, nástup ihned (Stávající učitelka odchází na rizikové těhotenství). Finanční ohodnocení dle kvalifikace, zajímavé benefity.Kontakt: Mgr. Pavla Ptáčková 777265332, info@skolkaymca.cz
11.9.2019

 • Střední odborné učiliště kadeřnické hledá učitele tělesné výchovy. Možný plný i částečný úvazek. Nástup možný ihned.

  Podrobné informace na mailu: blanka.gamanova@souhair.cz

  nebo telefonicky 605807655

 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1

  hledá na zástup za nemocnou kolegyni učitelku tělesné výchovy na období od 6. 11. 2019 asi do konce března, plný úvazek, lze rozdělit na dva částečné.

  Zájemci pište na

 • SOš Drtinova na Andělu hledá na záskok vyučujícího matematiky od přelomu září/října do listopadu na plný nebo částečný úvazek. 

  Vhodné i pro studenty v rámci plnění praxe. Nabízíme metodickou podporu.

  Životopisy zasílejte na botlik.sosdrtinova@gmail.com, případně volejte na 728 757 548.

 • ZŠ a MŠ ANGEL v Praze 12 (Modřany) přijme kvalifikované učitelky do MŠ na plný a na zkrácený úvazek do třídy s programem Začít spolu. Dále přijmeme učitelku do bilingvní třídy MŠ - nutná velmi dobrá znalost AJ, nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení. Vhodné i pro studentky a absolventky. Kontakt: hruskova@zsangel.cz, tel: 606454894


 • ZŠ a MŠ Antonína Čermáka, Praha 6 hledá asistenta pedagoga do mateřské školy Janákova k milému, kontaktnímu tříletému chlapci. Možno na plný i zkrácený úvazek. Pro více informací mě prosím kontaktujte  na mailu • Jazyková škola Rezonance, škola rodinného rázu, s tahem na branku a individuálním přístupem k dětem i lektorům. Jsme otevření nápadům na mimoškolní aktivity, učíme strukturovaně, sugestivně leč s lehkostí.

  Do našich rozvojových kurzů AJ pro děti uvítáme čs. učitele/učitelku/šikovnou studentku AJ na 4 hodiny týdně, v úterý/čtvrtek od 13:00-14:45.  v Praze 3. Vítáme spolehlivost, class a time management, laskavý leč důsledný přístup k dětem, více osobně.

  Jedná se o 1. a 2. třídu, počet žáků max 10 ve třídě. Používáme učebnice Let's Explore a Happy Street od Oxfordu. Sazba za 45 min/340 Kč. Práce na smlouvu. Možnost profesního i platového růstu a většího úvazku po zapracování. Začínáme 17. září. Kontakt: 775 238 245 nebo simona@re-zo-nan-ce.cz

  Těšíme se na Vás!


 • Dobrý den, jsme malá soukromá školka a jesličky. Nabízíme brigádu pro studenty pedagogických škol.

  Jsme v Rudné u Prahy, což je 20 minut vlakem ze Smíchova. Jsme veselá školka, směny dle dohody.


  --

  Kristýna Pragerová DIS.

  Školka Flupík

  Dětská skupina FLUPÍK z.s. IČ 05661790

  Manažer výukového centra Helen Doron Early English Rudná

  Oblouková 1453, 252 19 Rudná

  mobil: 776 755 630, 775 011 500

  www.flupikrudna.cz

 • ZŠ a MŠ Chodov, Květnového vítězství 57, Praha 4 (500 m od metra C Opatov)hledá stážistu na pozici  ASISTENT PEDAGOGA .Upřednostňujeme spolupráci na celý školní rok. Lze využít i dvojici studentů.Finanční ohodnocení  - 8. pl. třída 1. st (21840 Kč)V případě zájmu, prosím, kontaktujte 222 365 075, nebo na email chodov@zskv.cz


 • MŠ se speciálními třídami Duha, Praha 5 - Košíře, přijme studentku speciální pedagogiky (popř. předškolní pedagogiky) do třídy zřízené podle §16 odst.9 Školského zákona na 0,4 úvazku (2x týdně, popř. dle dohody). Nástup možný ihned. V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy Mgr. Ludmilu Maškovou, skolka.duha@seznam.cz, telefon: 602 859 251.
2.9.2019

 • Hledám učitele matematiky, který umí učivo vysvětlit. Práce s dětmi 10-13let,odpoledni výuka, malé skupinky(12detí max.), Praha 6Dejvice,vyborna platové ohodnocení, práce v pondělí nebo/a čtvrtek v čase 14.45-17.45.Kontakt -

 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 přijme od 1.1.2020 učitele/ku matematiky a biologie, lze rozdělit na dva poloviční úvazky – matematika a biologie, zástup za mateřskou dovolenou.

  Zájemci pište na

 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 přijme od 1.9.2019 učitele/ku angličtiny, úvazek 14 hod. týdně zástup za dlouhodobě nemocnou kolegyni.

  Zájemci pište na

 • ZŠ Praha 8, Na Šutce 28, škola s rozšířenou výukou matematiky přijme učitele/ku s aprobací ČJ - NJ na plný i na částečný úvazek. Nástup dle dohody. Kontakt: zssutka@zssutka.cz, telefon: 724 207 623

 • Nabízíme práci učitele českého jazyka a literatury na Gymnáziu Na Zatlance v Praze 5. Celkem 12 - 15 hodin. Rádi přijmeme tvořivého kolegu nebo kolegyni, kterou zajímá moderní výuka a nové pedagogické postupy. Prosím, ozvěte se na : reditelka@zatlanka.cz, 226 802 622

 • Hledáme učitele BiE, Che, Fy buď dohromady na 0,9 úvazku nebo zvlášť: BiE 9 hodin, Fy 4 hodiny, Che 6 hodin týdně. Vhodné pro absolventa nebo studenta.

  Ing. Soňa Froňková, Ph.D.

  ředitelka školy

  Střední škola dostihového sportu a jezdectví

  U Závodiště 325/1

  159 99 Praha 5 – Velká Chuchle

  tel.: 257 941 094, 731 502 870

  mail.:

 • PRVNÍ JAYZKOVÁ ZŠ HORÁČKOVA, Praha 4 hledá od 23. září 2019 studenta/ku PedF, ideálně obor AJ, pro výuku odpoledních kurzů Angličtiny.

  Dobrá dostupnost z centra (cca 5 minut od metra Pankrác), příjemný kolektiv, dobré platové ohodnocení, učebnice Wattsenglish.

  Kontakt: K. Soukupová, tel:  603735427, email: soukupova@horackova.cz

  https://www.horackova.cz


27.8.2019

 • Hledáme učitele Českého jazyka na naší střední školu. Jedná se o 20. hodin týdně. Vhodné i pro studenty navazujícího Magisterského studia. Popřípadě šikovné studenty v bakalářském studiu. Samozřejmě pokud by byla možnost absolventa budeme radši na plný úvazek. Jinak by mohl být i externista-externisté, kteří by si úvazek rozdělili.

  Bc. Lukáš Maříkzástupce ředitele školy

  Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o.

  Františka Kmocha 1823, 434 01 Most

  GSM: +420 739 448 675

  E-mail: lukas.marik@bukaschool.cz

 • Masarykovo klasické gymnázium Říčany u Prahy hledá vyučující Čj (16 hodin), VV ( 7 hodin) od 1.9.2019. www.mkg.cz, mruzkova@centrum.cz, mobil: 728208243.

 • Jazyková škola JS FAN přijme do svého týmu nové lektory, kteří se nebojí práce s dětmi. Kurzy probíhají jednak v našem sídle Květnového vítězství 1738/14, Praha 4, jednak v mateřských školách po celé Praze. Kurzy začínají 23.9.2019 a probíhají po celý školní rok. Výuka hravou metodou. Jsme regionálním zástupcem Wattsenglish pro Prahu a člen asociace cambridgeských škol v ČR. Starší děti každoročně připravujeme ke skládání cambridgeských zkoušek.

  Nabízíme: příznivé platové ohodnocení; zaučení do požadované metodiky; přátelské, férové a kamarádské prostředí rodinného podniku; možnost ušít si rozvrh na míru; mladý kolektiv lektorů; příležitost učit se novým věcem a profesně růst; široké portfolio výukových materiálů, kterými je naše škola vybavená.

  Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání (18 +); perfektní znalosti jazyka (jazykové certifikáty, zahraniční pobyty výhodou a praxe výhodou); trestní bezúhonnost; kladný vztah k dětem a nadšení pro práci s nimi; smysl pro zodpovědnost a pro pořádek; samostatnost a komunikativní přístup; svědomitost, spolehlivost a loajálnost.

  V případě zájmu zašlete své CV na office@jsfan.cz

 • Základní škola a Mateřská škola Doksy u Kladna hledá:

  -          Učitele/učitelku 1. stupně – 0,5 úvazku

  nabízíme:  přátelské prostředí, FKSP - příspěvky na obědy, rekreace, vitamíny, kulturní a sportovní akce. 

  Uvítáme zkušené pedagogické pracovníky, absolventy i studenty. Požadujeme:  samostatnost, zodpovědnost a nadšení pro práci s dětmi. 

  V případě zájmu zasílejte životopisy nebo nás kontaktujte na tel: 608223772 Mgr. Jana Kindlová

 • Základní škola nám. Curieových na Praze 1 hledá učitele/učitelku českého jazyka na částečný úvazek (8-12 hodin týdně), který může být doplněn do plného úvazku (22 hodin týdně).

  Jsme základní škola v centru Prahy s rozšířenou výukou jazyků a programem pro děti s mimořádným nadáním. Ve škole rozvíjíme potenciál dětí a realizujeme podpůrná opatření pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami mimo jiné i v rámci Feuersteinova instrumentálního obohacování. K dispozici učitelům, rodičům i dětem je také speciální pedagog, školní psycholog a pedagogičtí asistenti. Upřednostňujeme projektovou a prožitkovou výuku a flexibilitu v naplnění různorodých vzdělávacích potřeb dětí.

  Zaměstnanecké výhody: obědy ve školní jídelně, zvyšování kvalifikace, FKSP

  Místo je vhodné i pro absolventy bez praxe.

  V případě zájmu prosím kontaktujte zástupkyni ředitelky školy Ivetu Trefnou e-mailem na iveta.trefna@zscurie.cz<mailto:iveta.trefna@zscurie.cz> nebo telefonicky na  773 548 332.

 • Nabízíme brigádu v dětských jeslích v Praze 10, 100m od stanice metra Skalka. Jedná se o práci s dětmi ve věku 1-4roky. Rozsah brigády je 2 dny v týdnu (čtvrtek, pátek). V případě zájmu nás kontaktujte.Pavlína Kořenková, tel.606487124jesle Skalkajesleskalka@seznam.cz


 • SPoSŠ Česká Lípa hledá od září 2019 učitele/učitelku německého jazyka a učitele/učitelku českého jazyka na plný nebo částečný úvazek. Nabízíme přátelské a vstřícné prostředí, prostor vyjádřit svůj názor a podílet se na nových projektech a v neposlední řadě příležitost učit se novým věcem. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 776133897 nebo na matouskova_sspos@seznam.cz (www.sposs.cz).

 • Základní škola Dr. Edvarda Beneše Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace, hledá na plný pracovní úvazek vyučujícího předmětů 2. stupně ZŠ: matematika, fyzika, informatika

  Nástup do pracovního poměru: od srpna 2019

  Kontaktní osoba: Mgr. Brigita Šulcová, ředitelka školy

  Telefon: 775 677 724

  E-mail: brigita.sulcova@zsbenese.cz


 • Střední odborná škola informatiky a spojů a SOU, Jaselská 826, Kolín hledá pro školním rok 2019/20 vyučující na částečný úvazek:

  1. učitele anglického jazyka na 13 hodin

  2. učitele španělského jazyka na 8 hodin

  Kontaktní e-mail: hynek.kohout@soskolin.cz

 • Mateřská škola Beranov, Kobyliská 1201/3, přijme učitelku na plný úvazek. Nástup 1. 9. 2019.

  Nabízíme příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv.

  Požadujeme kvalifikaci pedagogika předškolního věku SŠ/VŠ.


  V případě zájmu zasílejte CV na adresu: reditelka@ms-beranov.cz,

  telefonujte na číslo. č.: 775 482 355.19.8.2019

 • ZŠ Brána jazyků s RVM, Praha 1, hledá na zástup na měsíc září (možno i déle) učitele/učitelku Nj pro 2. stupeň na 12 až 20 h týdně. Vhodné i pro 1 až 2 studenty PedF.

  V případě zájmu kontaktujte ředitele školy: Petr Tlustý, mob.: 731 491 458, reditel@branajazyku.cz


8.8.2019

 • Obchodní akademie, Lysá nad Labem, Komenského 1534, přijme od 26. 8. 2019 (přípravný týden)  na plný úvazek kvalifikovaného pedagoga ANJ a odborných předmětů

  Smlouva na dobu určitou (zástup za nemocnou kolegyni), později možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou (hodiny ANJ a odborných předmětů se budou navyšovat). Požadujeme kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., čistý výpis z rejstříku trestů a zdravotní způsobilost. Nabízíme přátelský pracovní kolektiv, příspěvek na stravování a rekreaci.

  V případě zájmu zašlete životopis nejpozději do 20. 8. 2019 na e-mail: oalysa@oalysa.cz nebo kontaktujte ředitelku školy na tel. čísle 325 553 021, 724 373 918.

 • Do malého týmu v soukromé MŠ Písnička na Vinohradech, hledáme posilu!! Nabízíme: - dlouhodobou práci na DPP nebo HPP - přátelský kolektiv a milé prostředí - práce v centru Prahy - nástup možný dle dohody Požadujeme: - zodpovědnost, trpělivost a kladný vztah k dětem - absolventa/ku či studenta/ku oboru předškolní pedagogika V případě zájmu, prosím, zašlete své CV na email: skolka-pisnicka@seznam.cz nebo volejte 722 062 544,721 290 787. Budeme se těšit!


 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1

  přijme od 1.9.2019 učitele/ku němčiny, zástup za dlouhodobě nemocnou kolegyni.


  Zájemci pište na renata.schejbalova@gymstola.cz


29.7.2019

 • Gymnázium Evolution hledá učitele/ku na částečný úvazek:

  • MATEMATIKA v ANGLIČTINĚ - 9 hodin týdně na kampusu Sázavská Praha 2 a/nebo 6 hodin na kampusu Tererova Jižní Město

  • CHEMIE - 7hodin týdně na kampusu Sázavská Praha 2

  • MAT + FYZ - 6 hodin týdně na kampusu Sázavská Praha 2


  Nabízíme: podporu od zkušených kolegů, výuku v menších skupinách, možnost školení v rámci programu mezinárodní maturity (IB), příjemnou pracovní atmosféru menšího soukromého gymnázia, nástup od září 2019. Více informací o gymnáziu: www.gevo.cz. Více informací o nabídce: lucie.votavova@gevo.cz. Těšíme se na vás! 🙂


 • Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady přijme učitele/ku s aprobací anglického jazyka


  s nástupem od 1. 9. 2019.


  Bližší informace na tel: 312316902 nebo sykora@zstgmpodebrady.cz


 • Mateřská škola, Praha 13, Mezi Školami 2323

  Od 26. 8. 2019 přijme naše mateřská škola učitelku na plný úvazek (popř. od 1. 9. 2019). Případné studium umožníme dokončit.

  Naše mateřská škola se nachází blízko stanice metra Hůrka. Má vlastní skleník, zelenou učebnu.

  Rádi Vás všechno naučíme, se vším pomůžeme a zároveň se rádi inspirujeme Vaší prací i nápady.

  Kontakt:

  251 615 496 – Pavla Benešová

  mskolami2323@seznam.cz


22.7.219

 • PRVNÍ JAYZKOVÁ ZŠ HORÁČKOVA, Praha 4 hledá od září 2019 studentku PedF na pozici Vychovatelka školní družiny. Úvazek dohodou – je potřeba pokrýt 20 hodin týdně, možno domluvit i méně.

  Dobrá dostupnost z centra (cca 5 minut od metra Pankrác), příjemný kolektiv, práce s menšími skupinkami dětí, volnost ve vytváření programu…

  Kontakt: 728520058

  https://www.horackova.cz/  


  PRVNÍ JAYZKOVÁ ZŠ HORÁČKOVA, Praha 4 hledá od září 2019 absolventa/absolventku PedF na pozici učitele/učitelky pro I. stupeň.

  Zájemci mohou zaslat životopis ředitelce školy libichova@horackova.cz nebo si přímo domluvit osobní schůzku na tel. čísle 261 225 862.

  Dobrá dostupnost z centra (cca 5 minut od metra Pankrác), příjemný kolektiv.


  https://www.horackova.cz/

 • ZŠ s RVJ, Praha 4, Jeremenkova 1003 hledá od školního roku 2019/2020:

  Učitele anglického jazyka pro I. a II. stupeň ZŠ

  Učitele informačních a komunikačních technologií pro ZŠ

  Učitele českého jazyka pro II. stupeň ZŠ

  Nabízíme: Benefity z FKSP, možnost získání služebního bytu, ochotný a milý kolektiv

  Svoje životopisy prosím zasílejte na: jan.vondrous@zsjeremenkova.cz

  nebo volejte na 775 714 380

   

  Mgr. Jan Vondrouš,

  Zástupce ředitelky školy

  ZŠ s RVJ Praha 4, Jeremenkova 1003

  Jan.vondrous@zsjeremenkova.cz

  775 714 380

 • Základní škola Jeseniova, Praha 3 nabízí od 1.9. 2019 pro dosud studující či absolventy tyto pracovní pozice:

  učitel/ka 1.stupně

  vychovatel/ka ŠD  (1/2 úvazek)

  vychovatel/ka pro školní přístav

  asistent/ka pedagoga

  V případě zájmu zasílejte životopis na adresu: babusova@zsjeseniova.cz, tel: 222 103 413, 606 284 173.

 • Ředitel Základní umělecké školy Roudnice n. L. přijme učitele/učitelku hudebního oboru na pracovní pozici:

  učitel hry na klavír

  s nástupem od 1. 9. 2019

  Nabízíme:

  - práci na plný pracovní úvazek, nebo dle domluvy pracovní poměr na dobu neurčitou

  - podporu pedagogické kreativity dobré finanční ohodnocení

  Požadujeme:

  - vedení výuky na hlavním pracovišti i odloučených pracovištích

  - ukončené odborné vzdělání, nebo studium konzervatoře či PedF bezúhonnost a zdravotní způsobilost

  - časovou flexibilitu


  V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis s průvodním dopisem nejpozději do 31, 7. 2019 na adresu: Základní umělecká škola Roudnice na L., Rvačov 112, 413 01 Roudnice n. LŮ nebo na e-mail:


 • SHŠ Bukaschool  s.r.o. Most hledá učitele/učitelku Českého jazyka, matematiky, ekonomiky a účetnictví, výpočetní techniky, techniky administrativy, obchodní korespondence. Nabízíme práci v mladém sehraném kolektivu a prostor pro vlastní rozvoj. Práce na plný úvazek. Platové ohodnocení  28.000,- – 40.000,-Kč. Požadováno vysokoškolské vzdělání. Vhodné i pro studující budoucí učitele. Nástup od 26.8.2019. V případě zájmu zašlete svůj životopis info@bukaschool.cz

 • ZŠ Vrané nad Vltavou (Praha – Západ) v těsné blízkosti Prahy s dobrou dopravní dostupností (4 km z Prahy, vlakem z Kačerova), hledá do svého týmu pro školní rok 2019/2020 učitele/ku pro 1.stupeň. Hledáme kolegy, kteří rádi učí a dokážou děti nadchnout pro získávání znalostí. Nabízíme práci v příjemném a podporujícím kolektivu, k dispozici obecní byt. Více na 606 920 474, https://www.zsvrane.cz/volne-pracovni-pozice/

 • EDUCA Pardubice – Střední odborná škola, s.r.o. přijme učitele pro výuku předmětů MATEMATIKA, FYZIKA


  Náplň práce

  - výuka přírodovědných předmětů (matematika, fyzika)

  - práce ve školním systému, e-learningu

  Očekáváme

  - předpoklady pro výkon povolání – pedagogické vzdělání

  - samostatnost i týmovou spolupráci, loajalitu, systematičnost, kreativitu

  - komunikační a tvůrčí schopnosti

  - vysokou míru odpovědnosti

  Nabízíme

  - práci s mladými lidmi

  - prostor k seberealizaci a kreativitě

  - práci v příjemném týmu a prostředí

  - nástup srpen-září 2019

  - finanční ohodnocení: od 28.000,-- Kč  V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na email . V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat.

 • Základní škola a Mateřská škola Nechanice hledá do svých řad:

  -          Učitele/učitelku 1. stupně – (1. třída)

  -          Asistenta/asistentku pedagoga pro žáka na 1. stupni

  -          Asistenta/asistentku pedagoga pro žáka na 2. stupni


  nabízíme:  přátelské prostředí

  uvítáme zkušené pedagogické pracovníky, absolventy i studenty 4. ročníků, na pozici asistenta pedagoga patřičné vzdělání (pedagogické vzdělání nebo kurz pro asistenty pedagogova)  S poděkováním

  Mgr. Hana Špatenková

  ředitelka

  Základní škola a Mateřská škola, Nechanice

  Pražská 2, 503 15 Nechanice

  Tel.: 724 218 892

  E-mail: spatenkova@zsnechanice.cz

 • UČITEL MATEMATIKY (FYZIKY) NA 2. STUPNI ZŠ

  Soukromá ZŠ Heřmánek hledá učitele matematiky (příp. fyziky), který rád učí malé třídní kolektivy a dokáže individuálně řídit žáky při samostatných projektech a aktivitách. Pozice vhodná i pro studenty nebo absolventy.

  Výhodou je znalost metody výuky matematiky podle p. prof. Hejného (učebnice od vydavatelství H-mat pro 2. stupeň), ale není podmínkou. Ve školním roce 2019/20 je škola zapojená do projektu H-mat zaměřeného na metodickou podporu učitelů lektory metody H-mat.

  Hlavní částí úvazku je výuka matematiky v 8. - 9. třídě, příp. fyziky. Základní úvazek cca 12 hodin výuky za týden. Možnost doplnit úvazek např. výukou i mladších ročníků.

  Nabízíme zajímavé platové ohodnocení, příležitosti profesního rozvoje - kurzy z oblasti H-mat matematiky či Montessori matematiky. Práci v malých třídních kolektivech a možnost individuální práce v hodinách.


  Prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu, na jejichž základě Vás pozveme na osobní pohovor s panem ředitelem.

  Kontakt

  Kontaktní osoba: Ing. Olga Černá

  Tel.: +420606416930

  E-mail:

  Adresa společnosti

  Škola Heřmánek

  Rajmonova 1199/4

  182 00 Praha 8 Ládví

  http://www.prorodinu.cz/


 • ASISTENT/KA PEDAGOGA pro 2. stupeň ZŠ

  Soukromá ZŠ Heřmánek v Praze 8 hledá asistenty/ky pedagoga pro chlapce cizince a malý kolektiv žáků 7. a 8. třídy. Nutná komunikace v angličtině. Hlavní náplní je podpora kolektivu starších dětí, podněcování jejich motivace k práci a smysluplného trávení času ve škole, rozvoj vzájemných vztahů s důrazem na začlenění žáka cizince. Dále účast na častých akcích mimo školu a jejich organizační zajištění.

  Práce na poloviční úvazek.

  Požadujeme min. kurz asistenta pedagoga.

  Nabízíme plat 12 500 Kč hrubého / měsíc za 0,5 úvazek. Příležitosti profesního rozvoje. Práci v malých třídních kolektivech a možnost individuální práce v hodinách.


  Prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu, na jejichž základě Vás pozveme na osobní pohovor s panem ředitelem.

  Kontakt

  Kontaktní osoba: Ing. Olga Černá

  Tel.: +420606416930

  E-mail:

  Adresa společnosti

  Škola Heřmánek

  Rajmonova 1199/4

  182 00 Praha 8 Ládví

  http://www.prorodinu.cz/

 • Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze nabízí nadaným dětem nadstandardní vzdělávací přístup, jehož cílem je naplnění vědomostních, poznávacích, emocionálních a sociálních potřeb žákyň a žáků. Máme na zřeteli celkový rozvoj osobnosti nadaného dítěte se zvláštním důrazem na podporu jeho kladného sebehodnocení, přirozené touhy po vědění, zkoumání a úspěchu ve společnosti. Podporujeme demokratické prostředí, kladení otázek a odpovědí. Rozvíjíme umění prezentovat své znalosti i schopnost naslouchat druhým, diskutovat.


  Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze hledá do svého týmu:


  Učitel/Učitelka pro 1. stupeň ZŠ


  Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání pedagogického směru, aprobace pro učitelství na I. stupni ZŠ výhodou

  • Schopnost a kompetentnost k výuce anglického jazyka na prvním stupni výhodou

  • Vřelý a empatický vztah k dětem založený na vzájemném respektu a úctě

  • Zodpovědnost, spolehlivost, loajalitu

  • Schopnost samostatné i týmové práce


  Nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek

  • Nadstandardní platové ohodnocení a podmínky

  • Prostor pro tvořivou práci a profesní seberealizaci

  • Mobilní telefon

  • Možnost dotovaného stravování ve školní jídelně


  Náplň práce:

  • Interaktivní, kreativní výuka nadaných dětí

  • Tvorba a naplňování vzdělávacího programu pro nadané děti Cesta k úspěchu


  V případě zájmu prosíme o zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na: • Gymnázium Kodaňská (Praha 10) hledá nového vyučujícího českého jazyka. Moderní učebny, méně početné skupiny, benefity. Nástup 26. 8. 2019. Životopis zasílejte na adresu

 • Nabízíme tato volná pracovní místa:

  Učitel / učitelka pro 1. stupeň základní školy

  Vzdělání : požadujeme splnění kvalifikace pro práci učitele na 1. stupni základní školy

  Učitel / učitelka pro 2. stupeň základní školy

  Vzdělání : požadujeme splnění kvalifikace pro práci učitele na 2. stupni základní školy

  (zaměření nejlépe matematika, informatika, tělesná výchova, český jazyk, německý jazyk).

  Úvazek : plný

  Nástup : od školního roku 2019/2020

  Nabízíme podporu začínajícím učitelům, přátelské pracovní prostředí a skvělý kolektiv.

  Náborový příspěvek 20 000 Kč a možnost pronájmu obecního bytu!

  Životopis zasílejte na email: reditel(zavináč)zszitomirska.info

  Kontaktní telefon : Mgr. Jiří Slavík, ředitel školy 731 514 872

  www.zszitomirska.info


 • Základní škola Bylany, okres Kolín přijme od školního roku 2019/2020 učitelku/učitele pro 1. stupeň na plný nebo částečný úvazek. Zájemci o bydlení je k dispozici nově zrekonstruovaný prostorný byt 2+1 s nájmem 1 000,- Kč měsíčně.   Kontakt: zs.bylany@centrum.cz nebo tel. 607822004.


 • ZŠ Benešovo náměstí 590, Pardubice přijme učitele/ku I. stupně. Nástup od 26. 8. 2019.


  Životopisy zasílejte na e-mail:  jicinska.ema@benesovka.cz


  Jedná se o plný úvazek.


 • MŠ Kamarád Jesenice, Praha západ hledá učitelku do smíšené třídy k dětem 3- 6 let.Příjemné prostředí moderní školky, možnost zkráceného úvazku. Nástup 26.8. 2019

  Volejte 602 392 698, Gabrielová


 • Křesťanská střední škola,  základní škola a mateřská škola Elijáš, Praha 4 - Michle přijme od září 2019. Velmi příjemný kolektiv i prostředí. Životopisy zasílejte na reditel@elijas.cz


 • Základní umělecká škola, příspěvková organizace, Ostrov,

  přijme od 26.8.2019 učitele výtvarného oboru na poloviční úvazek.

  Od dalšího školního roku bude možnost plného úvazku.

  Zájemci, prosím, zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu:

  reditelka@zusostrov.cz

  Konkurs proběhne 15.7.2019. Čas obdrží každý uchazeč na email, ze kterého zaslal dopis a životopis.

  V případě jakýchkoliv dotazů, volejte prosím, na tel. ředitelky školy 776 080 097.

 • Přijmeme průvodkyni na zkrácený úvazek do Montessori třídy 1,5 - 3 roky na Praze 4. 

  Do našeho týmu hledáme vřelou osobu se zájmem o montessori pedagogiku, respektujícímpřístupem k dětem a chutí stát se součástí příjemného kolektivu. Úvazek 24 hodin/týdně, pondělí - středa, 8:00 - 15:30 hod.

  Nabízíme: práci ve školce s 10. letou tradicí a dobrým jménem, stabilizovanou třídu dětí (s max. počtem 8 dětí na 2 dospělé osoby), spolupracující rodiče, plně vybavenou třídu s montessori pomůckami, inspirující pracovní atmosféru a možnost tvořivě přispět do chodu školky. Možnost dalšího vzdělávání s příspěvkem zaměstnavatele, obědy od zaměstnavatele.

  Nástup od srpna 2019 s možností začít spolupráci i dříve.Zájemci mohou posílat motivační dopis a CV Kájině Šponarové, kajina@4medvedi.cz, 739 205 767 , která se s vámi ráda sejde i osobně.--

  Jaroslav StřeštíkŠkolka Začít spolu 4medvědi www.4medvedi.cztel: 776496700
 • SŠSaŘ Stochov přijme učitele Zeměpisu, ČJ, M a AJ. Požadavky: splnění kvalifikačních předpokladů podle zákona 563/2004 Sb., zaslání CVV a motivačního dopisu. Platové podmínky dle praxe od 28630 Kč až 37330 Kč. Kontakt: Ing. Jaroslava Pichová, ředitelka školy, tel. 312651338, email: pichova@ssars.cz, www.ssars.cz

 • Smart Academia základní škola, s.r.o. hledá do svého malého kolektivu učitele 1. stupně, ideálně se znalostí AJ, pro školní rok 2019/2020. (www.smartacademia.cz)

  Kontakt Radka Mejtská tel. 723 385 771, mail . Těšíme se 😊

 • Středni škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava

  Uvítáme nové kolegy, absolventy pedagogických fakult nasledujících aprobaci:

  - FYZIKA

  - VÝPOČETNÍ TECHNIKA

  - ANCLICKÝ JAZYK

  Bližší informace na , tel.: 567 574 615

  www.ssptaji.cz

 • ZŠ Kostomlaty nad Labem přijme učitele/ku Tělesné výchovy pro II. stupeň s nástupem od 26.8.2019 na plný nebo zkrácený úvazek. Životopis zasílejte na info@zskostomlaty.cz, informace: 775 054 469.

 • MANAŽERSKÁ AKADEMIE- SOŠ JIHLAVA HLEDÁ UČITELE ANGLICKÉHO JAZYKA

  Jedná se o plný úvazek, nástup od 1. září 2019.

  Nabídky zasílejte na:

  nebo volejte 721 974 099

 • Jsme bilingvní škola v Jesenici, Osnici u Prahy, 15 min. od metra Opatov, a do našeho mezinárodního týmu přijmeme učitele/ku TV + přírodopisu pro 2. st. ZŠ.

  Požadujeme pedagogické vzdělání a schopnost domluvit se anglicky. Nabízíme možnost každodenního využití Aj, krásné prostředí i výbornou kuchyni. Těšíme se na Vás!

  Více o nás na www.sunnycanadian.cz. CV prosím zašlete na hr@sunnycanadian.cz.

 • ZŠ Na Šutce 28/440, Praha 8 přijme zájemce na pozici – VYCHOVATELKA ŠKOLNÍ DRUŽINY.

  Délka úvazku – dohodou, plat podle platných tarifů + osobní.

  Nástup od září 2019.

  Příjemné prostředí, dobré zázemí a přátelská atmosféra.

  Renata Fryčová

  vedoucí ŠD

  mob: 774432908

 • ZŠ Slovenská 27, Praha 2 přijme učitele/ku I. stupně. Nástup od 26. 8. 2019.

  Možnost ubytování, popř. možnost služebního bytu.

  Životopisy zasílejte na e-mail:


4.6.2019

 • Základní škola a Mateřská škola Černovice, přísp. org. Bělohrobského 367, 394 94 Černovice přijme s nástupem od 1. 9. 2019 zaměstnance na místo učitel/ka matematiky (plný pracovní úvazek)

  Požadavky:

   odborná kvalifikace podle § 20 zákona č. 563/2004 o pedagogických pracovnících – VŠ vzdělání pedagogického směru

   trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost

   amostatnost, flexibilita, spolehlivost


  Nabízíme:

   nadstandartní příplatky, služební byt


  Bližší informace u ředitele školy, tel. 565 492 127 e-mail: zs.cernovice@worldonline.cz


 • Jsme Základní škola v Mladé Boleslavi, která hledá od září 2019 učitele (učitelku) matematiky a fyziky (dohoda možná i jednotlivě - úvazek doplníme jinými předměty).

  Nabízíme práci v uznávané a vyhledávané škole, dobrém kolektivu s vstřícným přístupem vedení školy k možnostem a potřebám vyučujících.

  Učebna a laboratoř jsou nadstandardně vybaveny, škola dlouhodobě spolupracuje s firmou Škoda auto a. s., která podporuje rozvoj STEM předmětů a vytváří tak nadstandardní podmínky z hlediska vybavení pomůckami a prostředky IT. Vedení města pomáhá školám svými benefity (příspěvek na dopravu, hrazené jazykové vzdělávání a karty ITIC, o dalších benefitech se vyjednává).

  Vedení školy podporuje profesní a osobnostní rozvoj pedagogů a individuální aktivitu finančně odměňuje.

  Škola stojí blízko dálnice Praha - Liberec, z Prahy do Mladé Boleslavi funguje výborné autobusové spojení z Černého Mostu se zastávkou v blízkosti školy.

  Preferujeme ukončené vysokoškolské vzdělání pedagogického směru, možná je i dohoda s vysokoškolákem, odborníkem z praxe, který má zájem učit, nebo studujícím, který VŠ stále studuje. Ve všech případech zajistíme metodickou podporu a pomoc uvádějícího učitele, mentora.

  Máte-li zájem stát se součástí našeho kolektivu, pište na pavlikova@5zsmb.cz nebo volejte na 326 211 170 nebo 732 936 902. Více informací o nás na 5zsmb@5zsmb.cz.ARCHIV


Poslední změna: 19. únor 2020 20:30 
Sdílet na: