Nabídky zaměstnání ze škol


21.3.2018

 • ZŠ Resslova 10, Praha 2, přijme od 1. 9. 2018 vyučující 1. stupně. Jsme menší škola v centru Prahy, s přátelským kolektivem a výbornou dopravní dostupností. V případě zájmu pište na nebo .

 • ZŠ Praha 9 - Satalice přijme od šk. roku 2018/2019 učitele Matematiky, Českého jazyka, Dějepisu, Hudební výchovy, Občanské výchovy a Chemie. Nabízíme moderní pracovní prostředí v příjemné malé městské části. Životopisy zasílejte na emailovou adresu: .

 • Přijmeme kolegu učitele/učitelku/vychovatele

  Do našeho týmu soukromé školky Začít spolu 4medvědi přijmeme vřelou osobu k dětem předškolního věku. Hledáme člověka, kterého baví pracovat, je všestranný, pečlivý, kreativní a chce se realizovat při práci s dětmi. Nástup od 1. 8. 2018.

  Požadavky:

  Kvalifikace pro práci v dětské skupině, ideálně pedagog, popř. vám zajistíme rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

  Nabízíme:

  Stabilizovaný kolektiv milých dětí a spolupracující rodiče, plně vybavenou a přehlednou třídu, inspirující pracovní atmosféru a možnost tvořivě přispět do chodu školky. Pracovní smlouva - zkrácený úvazek. Příjemný kolektiv, profesionální tým učitelů. Možnost dalšího vzdělávání s příspěvkem zaměstnavatele. Dobré platové ohodnocení a obědy od zaměstnavatele. Pracoviště Praha 4, metro C Budějovická.

  Zájemci mohou posílat motivační dopis a CV Petře Glombové, petra@4medvedi.cz, která se s Vámi ráda sejde i osobně. Více info o zařízení na www.4medvedi.cz.

 • PRO UČITELKU MŠ UBYTOVÁNÍ V PRAZE 8

  Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1, se sídlem v blízkosti stanice metra C Ládví, přijme učitelku na HPP, plný úvazek (vhodné i pro studentky dálkového studia).

  Nástup ihned

  Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, školu s vlastním lesíkem, velmi dobré materiální vybavení tříd, vstřícný kolektiv.

  Benefity: možnost ubytování, levné stravování, ošacení, vitamíny, kulturní a sportovní akce

  Požadujeme: vzdělání - předškolní a mimoškolní pedagogika SŠ/VŠ, flexibilitu, kladný vztah k dětem, zodpovědnost, kreativitu.

  V případě zájmu zasílejte CV na adresu: , volejte na tel.č: 739 768 328.


16.3.2018

 • Nabídka zaměstnání – učitel českého jazyka na ZŠ

  Základní škola Milín, okres Příbram, hledá do svého týmu od školního roku 2018/2019 učitele českého jazyka na 2. stupni, zájemci je možné poskytnout služební byt. O škole se můžete informovat na webu www.zsmilin.org.

  V případě zájmu kontaktujte ředitele školy Mgr. Pavla Kopeckého – , tel. 601 094 981. Těšíme se na Vás!

 • Soukromá školka v Praze 1 hledá výpomoc pro práci s dětmi + úklid. Rozsah práce dle dohody, nejedná se o HPP.

  Kontakt: Ing. Bc. Luděk Knesl, , tel: 777140347.

 • Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola, Žižkovo náměstí 1, Praha 3 hledá od září 2018 učitele pro výuku předmětu ČESKÝ JAZYK A LITERATURA, ideálně v kombinaci s ANJ (není podmínkou).

  Kontakt: PhDr. Jitka Mrázková, 732862693, , www.sups.cz

 • Učitel/ka biologie a chemie - Nový PORG

  V současné době se snažíme obsadit pracovní pozici učitele biologie/chemie na našem osmiletém gymnáziu s nástupem od srpna 2018. Pozice je vhodná pro akčního člověka, který se nebojí výuky s propojením do praxe, má rád práci v terénu, umí improvizovat. Na oplátku můžeme nabídnout prostředí, ve kterém je výuce přírodních věd věnována velká pozornost a podpora, vč. velmi dobrého materiálního vybavení. Běžná výuka je u nás doplňována celou řadou praktických a terénních aktivit, expedic, tematických Science café se zajímavými osobnostmi z oblasti vědy apod. Samozřejmostí je podpora služebně zkušenějších kolegů/odborníků ve svém oboru, široké možnosti dalšího profesního vzdělávání a velmi dobré platové podmínky. Bližší info o této pracovní pozici naleznete zde: http://www.porg.cz/cz/prace/3980-ucitel-bi-chem-np.

 • Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice u Bechyně přijme nejpozději od 1.9.2018

  na plný úvazek kvalifikovaného učitele/ učitelku 2. stupně ZŠ – Ma, Aj, Tv, Vv, Ch, prac. činnosti apod.

  (event. prac .poměr na dobu neurčitou).

  Velký, slunný byt (v majetku OÚ Sudoměřice u Bechyně) k dispozici ihned po nástupu,

  dále možno čerpat benefity z FKSP.

  Životopisy zasílejte na

  Telefon: 381 211 139


 • ZŠ a MŠ Kamenný Přívoz, P-Z, přijme kvalifikované pedagogy pro I. stupeň ZŠ. MOŽNOST POSKYTNUTÍ SLUŽEBNÍHO BYTU.

  Příjemné rodinné prostředí v malé moderní škole, krásné přírodní okolí řeky Sázavy, výborné pracovní podmínky.

  Kontakt: , tel. 601 339 045

 • ZŠ a MŠ U Santošky 1, Praha 5, přijme od září učitele/ku matematiky a učitele/ku 1. stupně na plný úvazek. Vstřícné prostředí, příjemný kolektiv. Nabídky s životopisem zasílejte na: , případně telefonujte: 777788272.

 • MŠ v Klínci, Praha západ,( přímé spojení autobusem, 20 min ze smíchovského nádraží) hledá od 1.9.2018 pedagoga předškolního vzdělávání do jednotřídní MŠ.

  tel:737303320 - Martina Kumštátová

  mail:8.3.2018

 • Na soukromou zdravotnickou VOŠ v Praze 4 přijmeme učitele AJ na DPP.

  Rozsah cca 8 hodin týdně, odměna dle dohody.

  Požadujeme ukončené magisterské (nebo probíhající navazující magisterské) studium učitelství angličtiny, orientace ve zdravotnické AJ vítána.

  Kontakt: , tel. 775 554 635, SVOŠZ MEDEA, s.r.o.

 • Základní škola Eden v Praze 10 přijme učitele/učitelku 1. st. s nástupem ihned. Nabízíme pedagogickou podporu a možnost seberealizace. Požadujeme respektující přístup k dětem a zájem o jejich rozvoj. V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy Janu Churáčkovou – , 272738443.

  PhDr. Bc. Jana Churáčková, ředitelka ZŠ Eden, Praha 10, Vladivostocká 6/1035, www.zseden.cz

 • Učitel českého jazyka a literatury: Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára v Praze 4 přijme od 1.9.2018 na plný pracovní úvazek učitele českého jazyka a literatury. Požadujeme příslušnou pedagogickou kvalifikaci. Životopis zašlete na e-mail: , informace na tel. 261 212 572.

  Nástupní plat po zkušební době podle započítané praxe a výše osobního příplatku: 28.520 – 36.430 Kč (z toho osobní příplatek po 3 měsících 2.500 Kč)

 • ZŠ a MŠ Pernink, příspěvková organizace přijme od nového školního roku 2018/2019

  - na plný úvazek kvalifikované učitele/ učitelky 2. stupně ZŠ (popř. zahájené dálkové magisterské studium) pro výuku Čj,AJ,D,M,Ch,Z, IVT,HV

  - kvalifikovaného učitele/ učitelku 1. stupně ZŠ ( zástup za MD)

  Vítána: - oborová a časová flexibilita, kreativita, schopnost spolupracovat v malém kolektivu, komunikace v NJ/AJ – příhraniční spolupráce (není podmínkou)

  Nabízíme: - prostředí malé školy v krásné oblasti Krušných hor v centru zimních sportů

  - možnost dalšího profesního rozvoje v případě dlouhodobé spolupráce

  - školní byt 3+1 nebo sdílené bydlení

  - 50% náhrada nákladů na dojíždění z okolí Ostrova a Karlových Varů

  Info o škole: www.zspernink.cz

  CV zasílejte na

  Kontakt: 606 096 297,353892213

  Mgr. Dana Osičková,ředitelka školy


 • Pro našeho klienta, soukromou školu s Montessori konceptem hledáme vychovatele/vychovatelky do školní družiny.

  Náplní práce je péče o děti v družině, plánování aktivit, neautoritativní přístup k dětem, umění pracovat s dětmi individuálně.

  Práce možná na plný i zkrácený pracovní úvazek. Pracovní doba při zkráceném úvazku 13-18 hod.

  Požadujeme probíhající nebo dokončené studium speciální pedagogika, vychovatelství, pedagog volného času (Bc., Mgr., CŽV) Vhodné i pro absolventy, studenty, rodiče na MD.

  Nabízíme možnost práce na zkrácený/plný úvazek, možnost profesního růstu, příspěvek na stravování, přátelský kolektiv

  Místo výkonu práce Praha 9.

  Kontakt: Mgr. Ludvika Naušová, Future recruitment, s.r.o., , tel. 735 751 917

 • Základní škola v Praze 8 na metru hledá na plný úvazek kvalifikovaného pedagoga na 1.stupeň se znalostí Aj s nástupem od září 2018. Nabízíme přátelský pracovní kolektiv, dobře vybavené školní zázemí, dobrou práci umíme velmi dobře finančně ohodnotit. V případě potřeby můžeme výhledově zajistit ubytování. V případě zájmu kontaktujte vedení školy - tel. 775254994, , .

 • Rozrůstající se soukromá česko-kanadská škola v Jesenici u Prahy přijme ihned učitele/lku 1. stupně, učitele/lku němčiny pro 1. a 2. stupeň ZŠ a učitele/lku matematiky pro 2. stupeň ZŠ, a další učitele/učitelky MŠ a ZŠ na školní rok 2018/2019.

  Požadujeme pedagog. zkušenosti, flexibilitu, komunikativní znalosti AJ.

  CV zasílejte na nebo volejte 733 177 763.


 • ZÁKLADNÍ ŠKOLA HROZNĚTÍN, OKRES KARLOVY VARY PŘIJME OD ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019 PEDAGOGA NA 1. STUPEŇ a PEDAGOGA NA 2. STUPEŇ, APROBACE ČJ A NJ

  Bližší informace obdržíte na čísle 353 618 116.

  Je možné též napsat na adresu .

  Naše webové stránky – www.zshroznetin.net.

 • ZŠ a MŠ Brandýs n.L.- St. Boleslav Palachova 337 nabízí od nového školního roku uplatnění absolventům VŠ učitelského směru – ideálně v kombinaci 1.stupeň, matematika, zeměpis, fyzika.

  Bližší informace na tel. 723 481 713. Zájemci se mohou hlásit na mail: .

 • Učitele/ku 1.st. (zástup do června nebo trvalý PP, pro absolventy VŠ i SŠ), obdobně vychovatele/ku ŠD (0,5) naléhavě hledá ZŠ v Praze 8-Ďáblicích. Nástup možný ihned. Nabídky s životopisem zasílejte: , případně telefonujte: 601 214 822, www.skoladablice.cz.

 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 přijme učitele/ku anglického jazyka

  Plný úvazek, zástup za mateřskou dovolenou, nástup 1.5.2018.

  Zájemci pište na

 • UČITEL/KA V MEZINÁRODNÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE!


  ● Je rozvoj předškolních dětí Vaším posláním?

  ● Chcete se realizovat a podílet se na rozvoji globálního produktu, který může zlepšit předškolní vzdělávání?

  ● Umíte anglicky?

  ● Máte pedagogické vzdělání (střední nebo vysokou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika)?


  Pak hledáme právě Vás!

  Lipa Preschool je soukromá česko-anglická školka pro děti od 18 měsíců do 6 let. Pracujeme podle unikátních osnov, které přímo pro nás vytvářejí a sestavují odborníci na předškolní vzdělávání po celém světě.

  Děti v naší školce experimentují, tančí, hrají si, poznávají svět kolem sebe, ale především jsou spokojené a šťastné – a to nám dělá největší radost.


  Jaká bude Vaše náplň práce?


  ● Být našim dětem vzorem, kamarádem i pedagogickou autoritou

  ● Tvorba měsíčních plánů na základě našeho ŠVP

  ● Denní komunikace s rodiči

  ● Vymýšlení zábavných a vzdělávacích aktivit pro děti

  ● Spolupráce při pořádání rodičovských schůzek, akcí pro děti i rodiče, letní/zimní besídky atd.


  Co Vám nesmí chybět?


  ● Kvalifikace dle požadavků MŠMT

  ● Chuť přidat se k nám na společnou cestu k lepšímu vzdělání předškolních dětí

  ● Inovativní myšlení a pozitivní přístup k práci

  ● Angličtina na min. úrovni B2 (každodenní komunikace s rodiči v AJ)


  Oceníme, ale nevyžadujeme:

  ● Učitelská praxe

  ● Řidičský průkaz sk. B

  ● Výtvarné či hudební schopnosti


  Co nabízíme?

  Jsme firma mnoha možností, toto jsou jen střípky toho, co Vám Lipa dokáže nabídnout:


  ● Možnost podílet se na rozvoji globálního produktu, který může zlepšit celé předškolní vzdělávání

  ● Příležitost k profesní a osobní seberealizaci

  ● Mezinárodní a inspirující prostředí s kolegy z celého světa

  ● Práce na hlavní pracovní poměr

  ● Samozřejmostí je také vzdělávání našich pedagogů (jazykové, profesní vzdělávání), teambuildingy a MultiSport karta s příspěvkem zaměstnavatele


  Pokud Vás nabídka zaujala zašlete svůj životopis na nebo volejte na 723 187 425.


 • Hledáme paní učitelku do mateřské školy.

  Nabízím práci studentce v oborech předškolní nebo speciální pedagogika na částečný úvazek v Mateřské škole Vodnická, která se nachází v MČ Praha - Újezd u Průhonic s výbornou dostupností autobusy 136 nebo 213, z centra metrem trasy C do stanice Opatov. (MŠ Vodnická je detašované pracoviště MŠ Formanská) Do budoucna možnost získání celého úvazku a dalšího vzdělávání.

  Požadujeme základní znalosti v oboru, nadšení pro budoucí profesi, spolehlivost.

  Nabízím možnost získání praxe v oboru, krátký úvazek lze přizpůsobit dohodou podle rozvrhu studentky.

  Těšíme se, že praxi získáte právě u nás.

  Kontakty: , 737 212 528.


 • - Hledáme učitelku na plný úvazek do Dětského studia na Praze 6.

  - Požadujeme pedagogické vzdělání (stačí započaté)

  - Pracovní doba: 8 hod/denně

  - Náplň práce: vedení třídy 12 dětí od 2 do 4 let, příprava programu a materiálů, péče o děti, komunikace s rodiči

  - práce v malém přátelském kolektivu, možnost studijního volna

  Kontakt: 777227419 nebo email:

 • Naše mateřská škola hledá kvalifikovanou posilu do svého týmu. Nástup již od 5/2018. Nabízíme milý, vstřícný a temperamentní kolektiv. Neváhejte a podívejte se na naše stránky. Pokud Vás zaujmou, ozvěte se. Rádi Vás u nás provedeme. Skřítkové z Mezivrší

  Mateřská škola, Praha 4, Mezivrší 15, "U Tří skřítků v Mezivrší", Mezivrší 32/15, 147 00 Praha 4 - Braník

  , www.msmezivrsi.cz

 • ZŠ CHÝNĚ HLEDÁ:

  Učitele prvního stupně do svého nového vzdělávacího programu. Letos jsme začali děti v Chýni vzdělávat jinak. Pro příští školní rok hledáme další kolegy, kteří s námi budou posouvat hranice možného ve státní škole. Začínáme v 8.15. Máme ve třídě 20 dětí. Nabízíme zázemí nově postavené budovy školy. Propojujeme děti v ročnících. Vyučujeme matematiku Hejného metodou. Učíme v blocích, děláme tématické dny.

  Oceňujeme samostatnost, sebevzdělávání, kreativitu, využívání nových pedagogických přístupů. Jsme tým, sdílíme, inspirujeme se, jsme spolu rádi.

  Hledáme učitele s jasnou myslí a otevřeným srdcem.

  Pokud jste zvědaví, chcete se na něco zeptat či se jen chcete přijet podívat, napište na nebo 603 276 273 (raději sms).

 • Od září 2018 hledáme do nové firemní školky na Praze 4- Budějovická paní učitelku/pana učitele. Zařízení má kapacitu pro 20 dětí ve věku 1,5-5 let. Směnný provoz (směny dle dohody). Provozní doba: 7:30-17:30.

  Požadujeme:

  • Vzdělání- SŠ/VŠ předškolní pedagogika

  • Ochotu učit se novým věcem.

  • Dovednost hry na hudební nástroj velkou výhodou.

  • Anglický jazyk výhodou.

  Nabízíme:

  • Práce na HPP

  • Strava na pracovišti zdarma

  • Dovolená + 2 sick days

  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Moderní a nové prostředí


  Zájemci, prosím zašlete svůj životopis na email:

  Pro případné dotazy se neváhejte telefonicky obrátit na číslo: 773 665 885.

 • Hledáme asistentku do dětského klubu s denním programem mateřské školky s prvky montessori. Věnujeme se dětem ve věku od 2 do 4 let. Kapacita 8 dětí zajišťuje výjimečný individuální přístup. Rozvíjíme společně s dětmi jejich samostatnost, soběstačnost, originalitu a především individualitu.

  Nabízíme:

   pozitivní a přátelská atmosféra

   příležitost uplatňovat vlastní nápady

   práci na částečný úvazek na 2 – 3 dny v týdnu od 8 do 12:30 hodin

   možnost práce na dohodu o provedení práce nebo na fakturu

   čistý trestný rejstřík

   plat - 100 Kč na hodinu

   nástup možný od 1. 3. 2018

   adresa: Bubenečská 321/33, 160 00 Praha 6 – Bubeneč Očekáváme:

   kladný vztah k dětem, empatii, trpělivost, nadšení pro práci s dětmi, zodpovědnost, umění naslouchat, komunikativnost, spolehlivost

   kreativitu a otevřenost ke změnám

   praktické myšlení

   respektující přístup k dětem, kolegům a rodičům

 • Gymnázium Mnichovo Hradiště hledá učitelku/učitele českého jazyka a literatury a základů společenských věd (občanské výchovy).

  Nástup od 1. 9. 2018

  Nabízíme: přátelské prostředí malé školy, zajímavou zkušenost z výuky ve věkově rozmanitých třídách od primy po maturanty, práci v místě s dobrou dopravní dostupností (po dálnici do Prahy 40 minut, na půl cesty mezi Mladou Boleslaví a Turnovem)

  Bližší info o škole: www.gmh.cz

  V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy: , tel. 326 771601

 • Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040, příspěvková organizace přijme od školního roku 2018/2019 učitele s aprobací

  ČJ 2. stupeň ZŠ.

  Případní zájemci mohou zaslat strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: nebo se informovat telefonicky na čísle 326 997 473.

  326 733 867; 326 733 912

  www.8zsmb.cz,12.2.2018

 • Dětské jesle v Praze 10 přijmou brigádnici k péči o děti - denně od 15-18h.

  Zájemci pište na z

 • ZŚ a MŠ U Santošky 1/1007 přijme učitele/ku Aj na plný úvazek. Nástup ihned. V případě zájmu zasílejte CV na adresu: , volejte na tel.č: 777 788 272.

 • HLEDÁME UČITELE – UČITELKU MATEMATIKA – FYZIKA – IKT

  ZDRAVOTNICKÉ LYCEUM A STŘEDNÍ A VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA nástup - září (srpen)2018

  NABÍZÍME

  MOŽNOST ZÍSKÁNÍ SLUŽEBNÍHO BYTU V BLÍZKOSTI ŠKOLY

  MODERNÍ ŠKOLNÍ PROSTŘEDÍ

  SLUŠNÉ ZACHÁZENÍ A STABILNÍ PRACOVNÍ KOLEKTIV

  SZŠ a VOŠZ MLADÁ BOLESLAV

  B. Němcové 482, 293 01

  +420 326 327 144


8.2.2018

 • ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN IV., PROKOPA VELIKÉHO 633 přijme od nového školního roku 2018/2019 kvalifikovaného učitele/učitelku matematiky a fyziky - 2. stupeň ZŠ.

  Kontakt: tel. 321 721 190, mail: zskolin@iol.cz.


 • Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320 přijme od školního roku 2018/2019 kvalifikovaného učitele/učitelku anglického jazyka na plný úvazek. Své profesní nabídky s životopisem zasílejte na e-mail: .


  Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320 přijme od školního roku 2018/2019 učitele odborných předmětů na plný nebo částečný úvazek v těchto oblastech: programování (C#), tvorba webu, operační systém Linux. Výuka předmětů z výše uvedených oblastí dle vzájemné dohody. Pozice vhodné i pro začínající učitele nebo absolventy VŠ. Své profesní nabídky s životopisem zasílejte na e-mail: .


  Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320 přijme od školního roku 2018/2019 učitele odborných elektrotechnických předmětů (elektronika, elektrotechnika, základy elektrotechniky, řídicí technika, robotika) na plný nebo částečný úvazek. Výuka předmětů z výše uvedených oblastí dle vzájemné dohody. Pozice vhodné i pro začínající učitele nebo absolventy VŠ. Své profesní nabídky s životopisem zasílejte na e-mail: .


  Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320 přijme od školního roku 2018/2019 učitele praktického vyučování na plný nebo částečný úvazek: HW (sestavování PC, údržba PC, tiskáren, notebooků), základy elektrotechniky a elektroniky (návrh, simulace, výroba plošných spojů, měření), simulace programem Multisim, návrh a výroba jednoduchých zařízení s mikroprocesorem, strojní a ruční obrábění (základy). Minimální požadované vzdělání: SŠ s maturitou elektrotechnického zaměření. Pozice vhodná i pro začínající učitele nebo absolventy VŠ. Své profesní nabídky s životopisem zasílejte na e-mail: .

 • Gymnázium Praha 7, Nad Štolou hledá učitele/ku češtiny (14 hod.) a dějepisu (8hod.), nástup možný ihned.

  Gymnázium Nad Štolou, Nad Štolou 1, 170 00 Praha 7, tel: 233 381 616, 739 465 755, fax: 233 378 808

  e-mail: z

  web: http://www.gymstola.cz

 • PRO UČITELKU MŠ UBYTOVÁNÍ V PRAZE 8

  MŠ se sídlem v blízkosti stanice metra C Ládví, přijme učitelku na HPP, plný nebo částečný úvazek

  (vhodné i pro studentky dálkového studia).

  Nástup ihned

  Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, školu s vlastním lesíkem, velmi dobré materiální vybavení tříd, vstřícný kolektiv.

  Benefity: možnost ubytování, levné stravování, ošacení, vitamíny, kulturní a sportovní akce

  Požadujeme: vzdělání - předškolní a mimoškolní pedagogika SŠ/VŠ, flexibilitu, kladný vztah k dětem, zodpovědnost, kreativitu.

  V případě zájmu zasílejte CV na adresu: , volejte na tel.č: 739 768 328.31.1.2018

 • GYMNÁZIUM LOVOSICE hledá učitele/ku pro druhý / třetí stupeň (aprobace: Chemie - Biologie) - podrobnosti

 • Malá komunitní škola (nezisková organizace chcipomoci.info o.p.s.), která shání asistenta k dětem. Podrobnosti

 • Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, Znojemská 76, Jihlava

  • Od září 2018 přijmeme na plný úvazek učitele/učitelku AJ, popř. v kombinace s NJ či RJ.

  • Nástup možný od srpna, nabízíme dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, velmi dobrý kolektiv zaměstnanců, příjemné pracovní prostředí menší školy.

  • Možnost odborné praxe ještě během školního roku 2017/18.

  Kontakt: FARMEKO - Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední odborná škola, Jihlava

  mail:

  mob.: 607 132 044 - PhDr. Jana Klimešová; 604 809 492 - Ing. Klofáčová

 • Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1, se sídlem v blízkosti stanice metra C Ládví, přijme učitelku na HPP, plný nebo částečný úvazek (vhodné i pro studentky dálkového studia).

  Nástup 01.01.2018.

  Nabízíme příjemné pracovní prostředí, školu s vlastním lesíkem, velmi dobré materiální vybavení tříd, vstřícný kolektiv.

  Benefity: možnost ubytování, levné stravování, ošacen, vitamíny, kulturní akce

  Požadujeme: vzdělání - předškolní a mimoškolní pedagogika SŠ/VŠ, flexibilitu, kladný vztah k dětem, zodpovědnost, kreativitu.

  V případě zájmu zasílejte CV na adresu: , volejte na tel.č: 739 768 328.

 • Základní škola Kounice, okres Nymburk přijme od 1. září 2018 kvalifikovanou učitelku/kvalifikovaného učitele ZŠ.

  Nabízíme podporu začínajícím učitelům, přátelské pracovní prostředí a skvělý kolektiv.

  Životopis prosím zasílejte na email:

 • SOŠ CL, Praha – Ruzyně hledá učitele/ku českého jazyka.

  Nyní naléhavě na DPP, jako zástup za dlouhodobě nemocnou kolegyni (plný pracovní úvazek, ev. možnost mírně zkráceného úvazku), s výhledem na uzavření pracovního poměru.

  Požadavky: magisterské studium v daném oboru (vhodné i pro studující posledního ročníku magisterského studia), morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

  Prosíme o zaslání CV na adresu:


23.1.2018

 • ZŠ Plamínková, Fr. Plamínkové, Praha 7 hledá 2 vychovatele na ŠVP pro čtvrté třídy v termínu 5 - 10.červen 2018 (úterý a neděle), Špindlerův mlýn, Hotel Esprit, podpis smlouvy s agenturou CK2.

  Kontaktní osoba Mgr. Michala Velingerová email: Tel 775 989 666

 • Masarykovo klasické gymnázium Říčany hledá vyučující Fy od 1. 9. 2018 na 15 hodin/týdně.

  Kontakt: , Tel.: 323 632 590

 • Pro novou mezinárodní základní školu Square, která se otvírá v září 2018 v pražských Nuslích hledáme nové kolegy se zájmem vést třídy prvního stupně, odborné předměty nebo odpolední aktivity. Více informací o škole najdete na www.skolasquare.cz V případě zájmu pošlete svůj životopis a důvod „proč byste se k nám chtěli přidat, v čem jste jedineční“ na

 • Jesle a školky Bambíno v Dejvicích a na Vinohradech hledají do svých řad studenty nebo absolventy na dlouhodobou spolupráci jako výpomoc k dětem nebo do administrativy. Více informací o nás najdete na www.skolkybambino.cz

  V případě zájmu pošlete svůj životopis a představu o spolupráci na

 • Učitel - ka pro 2.stupeň ZŠ - nástup srpen 2018

  Česko-britská ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o. je Fakultní škola Univerzity Karlovy v Praze, Pedagogické fakulty. Svoji činnost vykonává v budově UK Pedagogické fakulty Praha, na adrese Královická 915, Brandýs nad Labem.

  Do svého týmu ZŠ TT hledá učitele 2.stupně, nejlépe s aprobací získanou studiem na:

  Katedře anglického jazyka a literatury v kombinaci s českým jazykem, výtvarnou výchovou, hudební výchovou, matematikou, nebo informačními technologiemi.

  Studenti se mohou hlásit i z jiné Katedry, například Katedry matematiky a didaktiky matematiky na 2.stupni ZŠ, Katedry českého jazyka a literatury s kombinací, např. český jazyk - dějepis, český jazyk – základy společenských věd, a dalších oborů učitelství pro 2.stupeň základní školy, podmínkou je však znalost anglického jazyka slovem i písmem.

  Vyučujeme metodou CLIL. V každém ročníku působí vedle učitelů také rodilí mluvčí, kteří úzce spolupracují jak s třídním učitelem, tak s učiteli odborných předmětů – nutná znalost anglického jazyka. Metodou CLIL vyučujeme předměty v hodinových dotacích.

  Nabízíme profesionální prostředí, nadstandardní podmínky, speciální bonusy, hrazená školení atd. Očekáváme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu, profesionální avšak empatický přístup, spolehlivost.

  Svůj životopis s průvodním dopisem zasílejte prosím na e-mailovou adresu

  Další informace Vám rádi poskytneme telefonicky na čísle: 739047470, nebo při osobní návštěvě.

  Těšíme se na Vás – www.tiptoes.cz

 • Základní škola v Praze 8 hledá na plný úvazek kvalifikovaného pedagoga na 1.stupeň se znalostí Aj s nástupem dle dohody, nejlépe ihned. Nabízíme přátelský pracovní kolektiv, dobře vybavené školní zázemí, dobrou práci umíme velmi dobře finančně ohodnotit. V případě potřeby můžeme výhledově zajistit ubytování.

  V případě zájmu kontaktujte vedení školy - tel. 775254994, , .


17.1.2018

 • PRO ROZŠÍŘENÍ PEDAGOGICKÉHO SBORU HLEDÁME UČITELE - NÁSTUP OD 1. 9. 2018

  Gymnázium Hostivice, příspěvková organizace zřizovaná Středočeským krajem přijme učitele těchto aprobací:

  • Chemie

  • Fyzika

  • Hudební výchova

  • Výtvarná výchova

  • Český jazyk a literatura

  • Základy společenských věd

  • Anglický jazyk

  • Německý jazyk

  Nabízíme celý nebo částečný úvazek. Požadavky: magisterské studium v daném oboru (vhodné i pro studující bakalářského či magisterského studia), morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: , bližší informace na tel.: 220 571 420.


13.1.2018

 • LEAP CZ s.r.o. (Lifelong English Achievement Project) is a well-established and highly reputable leader in After-School English Programs in Prague kindergartens and elementary schools. LEAP is looking for an experienced, dedicated and responsible teacher’s aide at our English Learning & Fun (ELF) Program in Prague 3 from February-May 2018.


  We require:

  • a native Czech speaker with excellent English skills (primarily speaking and listening)

  • at least some experience working with young learners (3-6 year olds)

  • at least a 4-month commitment, February-May 2018


  We offer:

  • a supportive and friendly team

  • part-time teaching hours (8 hours a week, Tuesdays and Thursdays, 11:50-15:30, 4 teaching hours/day)

  • small class size (max 16 students) with a native English teacher

  • all necessary resources available

  • teacher training and induction prior to starting

  • an established and user-friendly course curriculum

  • a competitive salary (175,-Kc/45 minutes)


  For more information about our ELF Program go to www.leapcz.com. 
If you would like to apply for a position, please contact the Program Director, Deanna Barešová, at 608 238 133 or dbaresova@yahoo.com.

 • Učitel/ Učitelka základní školy 1. stupně

  Pro našeho klienta, soukromou základní školu, zaměřenou na moderní styl výuky respektující individuální přístup k dětem, hledáme UČITELE, UČITELKU, kreativní, pracovitou, perspektivní osobu, která má vřelý a empatický vztah k dětem založený na vzájemném respektu a úctě. Podrobnosti ZDE

 • Výchovný ústav a dětský domov se školou Moravský Krumlov

  Nabízí pracovní pozici: Vychovatel - podrobnosti

 • Jsme střední průmyslová škola v centru Prahy, od února hledáme učitele/učitelku angličtiny, od částečného až k plnému úvazku 21 hodin.

  Nabídky s životopisem zasílejte na adresu .


 • Pedagog soukromé anglické MŠ Praha 6 – v blízkosti ul. Evropská. Jsme malá soukromá anglická školka, která klade důraz na individuální přístup k dítěti a vzájemný respekt.

  Do našeho týmu hledáme pedagoga na zkrácený pracovní úvazek s dobrou znalostí anglického jazyka. Nabízíme flexibilní pracovní dobu dle domluvy, velmi přátelské prostředí, malé skupinky dětí.

  Očekáváme dobrou znalost anglického jazyka a velmi kladný vztah k dětem. Uvítáme vlastní iniciativu, tvůrčí osobnost a pozitivní energii. Lze dohodnout práci na částečný pracovní úvazek nebo brigádu. Vše dle vzájemné domluvy.

  Nástup možný ihned.

  Kontakt nebo

  Tel. kontakt 723 511 144


 • Jsme česko - anglická škola, která si klade za cíl nejen naučit děti potřebným vědomostem, ale vychovat z nich samostatně myslící, kreativní a zodpovědné děti, které se nebojí mít svůj názor. Ve třídě je max. 16 dětí, kterým je umožněn individuální přístup.

  Hledáme učitelku/učitele, kteří se nebojí učit ,,jinak", nabízíme vstřícný a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, dobré platové ohodnocení. Nástup únor 2018. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na miroslava.dobiasova@educanet.cz. • Hledáme kvalifikovaného uchazeče/uchazečku (i studující) na pozici učitele/ky prvního stupně a speciální pedagožky(pedagoga). Nabízíme příjemnou pracovní atmosféru a moderně vybavenou školu. Možnost i zkráceného úvazku. Kontakt: jana.ceskova@zscakovice.cz

  Základní škola Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500.

 • ZŠ a MŠ Nečín je venkovská škola ve Středočeském kraji asi 10 km od Dobříše. Počet žáků od 1. do 9. třídy se pohybuje mezi 10 – 20, což vytváří výborné podmínky pro individuální práci, navíc zde takřka neexistují vážnější kázeňské problémy. V současné době procházíme výraznou obměnou učitelského sboru, takže bychom v našich řadách rádi uvítali mladé učitele, jimž jsou blízké myšlenky uvedené ve strategických záměrech našeho ŠVP (viz webové stránky). Chtěli bychom přijmout 3 učitele, především s aprobací Čj, Aj, M, I. Pokud končíte studium a bydlíte někde na Příbramsku, Dobříšsku či Sedlčansku, či se zde hodláte usadit, určitě zavolejte na číslo 734388030 nebo 318588186, příp. pošlete e-mail na zs.necin@seznam.cz.


 • ZŠ HEURÉKA v Úvalech u Prahy hledá učitele/učitelku na 1. stupeň ZŠ s nástupem od ledna 2018. Je Vám blízký respektující přístup k dětem, jste tvořiví a samostatní, umíte a chcete úzce spolupracovat s nadšenými kolegy, chcete na sobě pracovat a učit se nové věci, máte zkušenost s dětmi (vlastními, ve škole, v kroužku), nejlépe ve věku 6 až 10 let? Ozvěte se nám.

  Více informací http://www.zsheureka.cz/aktuality/hledame-kolegy/

  Pokud máte zájem s námi tvořit smysluplnou školu, napište nám na mdomincova@cfme.net.

 • KOUZELNÉ ŠKOLY - mateřská a základní škola vypisuje výběrové řízení na pozici učitel/ka 1. st. ZŠ. Požadujeme: pedagogické vzdělání – 1. stupeň ZŠ, znalost Montessori metody výhodou. Nabízíme: nadstandardní platové podmínky, firemní benefity, příjemné pracovní prostředí. Nástup dohodou. Pracoviště Praha 10 - Vršovice. CV s motivačním dopisem zasílejte na adresu personalni@vsfs.cz.

 • Základní škola a Praktická škola, Jičín přijme UČITELE/UČITELKU PRO I. STUPEŇ ZŠ s termínem nástupu od 1. 2. 2018, příp. dle dohody

  Nabízíme: 

  - pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení

  - pracovní úvazek 1,0

  Požadavky:

  - odborná kvalifikace v souladu se zákonem č. 563/2004Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění

  - požadovaná aprobace: učitelství ZŠ nebo SŠ - speciální pedagogika

  - zájem o aktivity školy

  Zájemci mohou zaslat svůj životopis + motivační dopis na mail: skola@soudna.cz

  Bližší informace Vám poskytneme na tel. čísle 493 532 835


4.1.2018

 • Lesní mateřská škola skřítka Pohádky, z. s. přijme do svého týmu pedagoga / průvodce, termín nástupu leden 2018.


  Nabízíme:

  ·         Pracovní úvazek na 2 dny v týdnu, práce na vedlejší pracovní poměr, DOPP

  ·         Pestrou, kreativní práci v příjemném prostředí zvolských lesů

  ·         Přátelský kolektiv průvodců a dobrovolníků

  ·         Další vzdělávání se, doplnění kvalifikace

  ·         Možnost seberealizace

  Požadujeme:

  ·         Zkušenosti s prací s předškolními dětmi a jejich vzděláváním, s respektujícím přístupem

  ·         Dobrou fyzickou a psychickou kondici, umožňující každodenní pobyt v přírodě

  ·         Kladný vztah k dětem a přírodě

  ·         Kreativitu a tvořivost

  ·         Zájem o další vzdělávání se

  ·         Komunikativnost a schopnost práce v týmu


  Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu skritek.pohadka@atlas.cz. S vybranými zájemci se spojíme a domluvíme na osobním setkání.


12.12.2017

 • ZŠ Vrané nad Vltavou (v blízkosti Prahy) hledá učitele/ku 1. stupně ZŠ s kladným vztahem k matematice prof. Hejného. K pracovnímu místu je k dispozici služební byt. Nástup od 1. 2. 2018. Vhodné i pro studenty. V případě zájmu prosím zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu reditelstvi@zsvrane.cz nebo volejte na 257 761 744, 602 483 791.


7.12.2017

 • Mateřská škola Březová-Oleško, Praha-západ, přijme učitelku do mateřské školy. Školka je nová, dvoutřídní, v sousedství lesa, dostupná pražskou PID. Nástup od ledna, případně dle dohody, výše úvazku dle dohody. Plat 24 tis měsíčně (plný úvazek).informace na , tel. 608735939, http://www.msbrezovaolesko.cz/

 • Od 1. 9. 2018 přijmeme na plný úvazek učitele/učitelku na I. stupeň.

  Nabízíme nadstandardní možnosti využití výpočetní techniky (interaktivní tabule, notebooky pro žáky, iPady, hlasovací zařízení, jazykovou laboratoř Robotel, vizualizéry).

  Škola opakovaně získala titul Ekoškola a je fakultní školou PedF UK.

  Účastníme se mnoha projektů (Centrum kolegiální podpory v přírodovědných předmětech, Erasmus+, Šablony), jsme SMART centrum interaktivní výuky.


  Od 1. 2. 2018 přijmeme na částečný úvazek učitele/učitelku chemie (10 hodin)

  Nabízíme nadstandardní možnosti využití výpočetní techniky (interaktivní tabule, notebooky pro žáky, iPady, hlasovací zařízení, jazykovou laboratoř Robotel, vizualizéry).


  Naše škola se nachází v Praze 9 – Horních Počernicích přímo na konečné stanici autobusové linky 223 (10 minut z Černého Mostu) a 10 minut pěšky od vlakové stanice Praha, Horní Počernice (20 minut jízdy z Masarykova nádraží nebo z Hlavního nádraží).

  Kontakty: tel.: 281 92 32 96, e-mail:30.11.2017

 • ZŠ U Obory v Praze - Uhříněvsi přijme kvalifikované učitele, popř. studenty pátého ročníku na pozici: učitel/ka 1. st

  Nabídky zasílejte na: Ivana.vodickova.zs@seznam.cz

 • Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1, se sídlem v blízkosti stanice metra C Ládví, přijme učitelku na HPP, plný nebo částečný úvazek

  (vhodné i pro studentky dálkového studia).

  Nástup 01.01.2018.

  Nabízíme příjemné pracovní prostředí, školu s vlastním lesíkem, velmi dobré materiální vybavení tříd, vstřícný kolektiv.

  Benefity: možnost ubytování, levné stravování, ošacen, vitamíny, kulturní akce

  Požadujeme:  vzdělání - předškolní a mimoškolní pedagogika SŠ/VŠ, flexibilitu, kladný vztah k dětem, zodpovědnost, kreativitu.

  V případě zájmu zasílejte CV na adresu: msbojasova@seznam.cz, volejte na tel.č: 739 768 328.

 • MŠ Pohádka v Praze 12, Imrychova 937/15, Praha 4 - Kamýk

  Hledáme paní učitelku k předškolním dětem, jedná se o zástup po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti. Požadujeme kvalifikaci nebo započaté pedagogické studium.

  Váš životopis, prosím, zasílejte na e-mail: mspohadka@mspohadka.cz

  Nástup možný ihned

 • Čtyřleté Gymnázium Jana Palacha Praha 1, s.r.o (Pštrossova 13, Praha 1) hledá asistenta či asistentku pedagoga pro studenta s tělesným postižením ve 2. ročníku. Jsme moderní gymnázium všeobecného zaměření, s příjemným kolektivem pedagogů a otevřeným přístupem k inkluzivnímu vzdělávání. Jedná se o práci na celý úvazek (1,0, potřeba účasti na přímé výuce cca 4-6 hod denně). Na škole je fungující poradenské pracoviště, které asistentovi poskytne podporu při jeho práci. Nástup dle dohody, možné ihned. Dotazy prostřednictvím emailu nebo telefonu rádi zodpovíme. Životopisy zasílejte na jakobova@gjp1.cz (PhDr. Nora Jakobová, školní psycholožka), tel.: 773 836 163


 • Čtyřleté Gymnázium Jana Palacha Praha 1, s.r.o (Pštrossova 13, Praha 1) hledá asistenta či asistentku pedagoga pro studenta s Aspergerovým syndromem ve 3. ročníku. Jsme moderní gymnázium všeobecného zaměření, s příjemným kolektivem pedagogů a otevřeným přístupem k inkluzivnímu vzdělávání. Jedná se o práci na částečný úvazek (0,75, potřeba účasti na přímé výuce cca 4-6 hod denně). Na škole je fungující poradenské pracoviště, které asistentovi poskytne podporu při jeho práci. Nástup dle dohody, možné ihned. Dotazy prostřednictvím emailu nebo telefonu rádi zodpovíme. Životopisy zasílejte na jakobova@gjp1.cz (PhDr. Nora Jakobová, školní psycholožka), tel.: 773 836 163


 • Jsme soukromá komunitní škola v Praze-Tróji a hledáme asistenta pro individuální práci s dětmi.

  Naším cílem je, aby si děti svět okolo sebe nacházely a objevovaly samy a „řízeně“ se samovzdělávaly. Klademe důraz na individuální rozvoj, a některé děti k tomu potřebují mít k ruce ještě „kamaráda“. Nehledáme učitele, který všechno udělá za děti, ale asistenta, který bude nestranným pomocníkem jejich objevování.

  Máte-li o tuto pozici zájem, kontaktujte nás telefonicky na čísle 731 432 378 nebo e-mailem na adrese .

  Hledáme:

  o studenta VŠ, ideálně se sportovně-pedagogickým, případně psychologickým zaměřením,

  o se zálibou např. v bojových či jiných adrenalinových sportech, branné výchově apod.,

  o samozřejmostí je kladný vztah k dětem, s pochopením pro rošťáctví, neposednost a objevitelského ducha,

  o zodpovědného, trpělivého, fyzicky zdatného muže, se smyslem pro humor a spravedlnost,

  o s možností docházení 3-5 dnů v týdnu.

  Co nabízíme:

  o získání praxe v bezpečném a svobodném vzdělávání,

  o spolupráci v kreativním prostředí,

  o důvěru, zodpovědnost, inspiraci, radost a svobodu,

  o koučink a okruh zajímavých spolupracovníků,

  o odměnu na základě oboustranné dohody,

  o škola se nachází v krásném přírodním parku na rozhraní Tróji a Bohnic.


 • Mezinárodní Montessori škola v Praze hledá do svého týmu kvalifikovaného českého učitele/ku pro první stupeň základní školy. Požadujeme plynulou znalost anglického jazyka a znalost Montessori pedagogiky.

  Pedagogické požadavky:

  - VŠ vzdělání pro 1. stupeň

  - aktivní znalost anglického jazyka

  - znalost Montessori pedagogiky

  - předchozí zkušenost výhodou

  - přirozeně vstřícný přístup k dětem

  - dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování

  Nabízíme:

  - zajímavou a perspektivní práci v přátelském mezinárodním kolektivu

  - zázemí stabilní společnosti

  - příjemné pracovní prostředí

  - vzdělávání v oboru

  Datum nástupu: prosinec 2017 - leden 2018

  V případě zájmu pošlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce emailem na: info@montessori.cz

  Více informací o škole naleznete na našich stránkách:  www.montessori.cz

 • Mezinárodní Montessori škola na Praze 4 hledá do svého týmu asistenta k dítěti se speciálními potřebami, které půjde příští rok do 1. třídy. Nabízíme zajímavou práci v přátelském mezinárodním kolektivu.

  Požadujeme:

  SŠ/VŠ vzdělání pedagogické směru

  Český rodilý mluvčí

  Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  Zkušenost s prací s dětmi se speciálními potřebami výhodou

  Zájem o Montessori pedagogiku výhodou

  Pozice je vhodná pro absolventy

  Práce na plný úvazek, pracovní doba od 8.00 -16.00 hod.

  Nástup možný ihned, nejpozději v lednu 2018.

  V případě zájmu nám prosím zašlete životopis a průvodní dopis na info@montessori.cz.

  Pro více informací o naší škole jděte na: www.montessori.cz

 • Od září hledáme učitele AJ (ideálně s kombinací NJ nebo RJ) - podrobnosti


 • ZŠ Praha 5 - Řeporyje přijme učitele/učitelku dějepisu a informatiky na plný nebo částečný úvazek, možno i studenta/studentku posledního ročníku magisterského studia s nástupem ihned.

  Kontaktní e-mail: weignerova@zs-reporyje.cz, 725 700 400.

 • Pro naši Základní školu Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 1029 hledáme od ledna 2018 pedagoga pro výuku matematiky, fyziky nebo chemie na druhém stupni, částečný nebo plný úvazek. Možno rozvrhnout do tří nebo čtyř dnů a upravit rozvrh dle potřeb. Též hledáme asistenta pedagoga na poloviční úvazek, nástup listopad – prosinec.

  Nabízíme velmi přátelský kolektiv, podporu v začátcích, osobní ohodnocení, společná neformální setkávání, podpora dalšího vzdělávání. Výborná a rychlá dostupnost z Prahy vlakem.

  Nabídky, prosím, zasílejte na adresu:

  michaela.gleichova@zsgenklapalka.cz nebo na tel. č. 604275011, www.zsgenklapalka.cz.

 • Soukromé osmileté gymnázium v Praze přijme od ledna 2018 vyučujícího chemie a přírodopisu na cca 12 hodin týdně. V příštím školním roce je možné úvazek navýšit. Uvítáme i čerstvé absolventy či studující v posledním ročníku VŠ, důležitý je zájem o moderní vyučovací metody. Nabízíme přátelské a podporující prostředí. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte e-mailem: krcmarova@phgymnazium.cz nebo telefonicky: 703141131

 • SOŠ v Praze 9 hledá učitele AJ na zástup za dlouhodobou nemoc v rozsahu 9 vyuč. hodin týdně. Nástup ihned.

  Kontakt: 266 106 279 nebo 734 703 552; e-mail: sekretariat@sosls.cz

 • Anglicko-česká Mateřská škola YMCA, Praha 1 přijme kvalifikovaného asistenta pedagoga na plný úvazek. Nástup možný ihned. V případě zájmu zasílejte CV na kontaktní e-mail: info@skolkaymca.cz, Anglický jazyk výhodou, nikoli podmínkou. Mzda dle platových tarifů. 

  Vhodné pro studenty. www.anglickaskolka-ymca.cz

 • ZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o., Fakultní škola Univerzity Karlovy v Praze, Pedagogické fakulty hledá:

  Speciálního pedagoga – učitele/učitelku česko – britské mateřské školy  - nástup  ihned

  česko-britská MŠ  -  Tip Toes  Preschool hledá do svého týmu  speciálního pedagoga do mateřské školy ve Staré Boleslavi se specializací logopedie a to i na částečný úvazek, či na celý úvazek v rámci pozice učitele/učitelky mateřské školy. Komunikativní znalost aj nutná. Svoji činnost realizuje mateřská škola na adrese Lesní 1595 ve  Staré Boleslavi.

  Nabízíme profesionální prostředí, nadstandardní podmínky, speciální bonusy, hrazená školení atd. Očekáváme vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, schopnost pracovat v týmu, profesionální avšak empatický přístup, spolehlivost.

  V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese director@tiptoes.cz, informace Vám poskytneme kdykoli  telefonicky na čísle: 739047470, nebo při osobní návštěvě.

  (K dispozici je také možnost příjemného ubytování.)

  Těšíme se na Vás – www.tiptoes.cz


 • Přijmeme kvalifikovanou učitelku do státní MŠ na Praze 4 - Pankrác na HPP případně studentku na odpolední směny. Bezva kolektiv, legrace, teambildingové akce, vánoční večírky a rozloučení se školním rokem, jako benefit každý měsíc masáže hrazené zaměstnavatelem, zajímavá školení.

  V případě zájmu více info na tel. čísle 778042226

  Martina Šulcová

 • Potřebovali bychom do naší malé školičky s 1. stupněm výpomoc na částečný úvazek. Podrobnosti.


 • Arcibiskupské gymnázium u metra Nám. Míru přijme od ledna 2018 pedagogický dozor do školní klubovny. Provozní doba klubu je denně 11:00-16:00, pracovní doba je 20-50h/měsíc (dle domluvy) Odměna 200Kč/hod., práce na DPP. PPV je plánován do června 2018 s možností prodloužení.  

  Dozor je zajišťován ve sportovním koutku, klubovně, kuchyňském koutku, zkušebně kapel, šatnách, a přilehlých chodbách. Součástí pracovní náplně je i příprava turnajů ve stolním tenise, deskových her apod.

  Požadujeme právní bezúhonnost, kladný vztah k dětem, přirozenou autoritu, respektující přístup, schopnost nastavovat pravidla a zajistit jejich dodržování.

  Vhodné i pro získání praxe práce s dospívajícími pro studenty pedagogických oborů.

  Případné další dotazy zodpoví A. Hora 226 211 228

  Své nabídky vč. životopisu posílejte na krausova@arcig.cz nejpozději do 15. 11. 2017

  http://www.arcig.cz/clanky/2017/pedagogicky-dozor-skolniho-klubu

 • Jsme mezinárodní škola a hledáme učitelku českého jazyka pro cizince.

  Pracovní doba bude po dohodě, dobré finanční ohodnocení a obědy ve školní jídelně jsou samozřejmostí.

  BARBORA VĚTROVCOVÁ

  Secretary Meridian International School, s. r. o.

  Tel.-Fax.:   +420 286 581 805

  Mobil:        + 420 775 581 801

  FRÝDLANTSKÁ 1350/1,

  182 00  PRAHA 8

  WWW.MERIDIANEDU.CZ [1]

 • Nabídka práce: školní psycholog

  ZŠ Jindřicha Matiegky Mělník přijme školního psychologa na plný pracovní úvazek. Nástup 1. 12. 2017, jedná se o zástup za MD (na 3 roky). Spolupráce školy s psychologem je jednou z priorit školy, pozice je zavedena více než 8 let. Podpora vedení školy, vzdělávání, možnost supervizí, vybavený psychologický kabinet, předání pozice stávající psycholožkou. Požadujeme ukončené Mgr. vzdělání v oboru psychologie, samostatnost, nadstandardní zájem o obor, spolehlivost. Vhodné i pro absolventy. V případě zájmu kontaktujte současnou psycholožku Mgr. Valerii Felcman, tel: 315636433, Felcman@zsjm-me.cz.

 • Mateřská škola Kovářská Praha 9, přijme asistenta pedagoga na ½ úvazek. Nástup možný ihned. Holčička má kombinovanou poruchu. Platové zařazení tř. 8. Nástup možný ihned.

  Kontakt: Ingrid Finková                      

  E mail:

  Adresa: Mateřská škola Kovářská, Kovářská 1790/27, 190 00, Praha 9

 • Hledáme zástup za nemocnou kolegyni 14 h M-F, možné i jen některé hodiny. Vhodné i pro studenty s možností další spolupráce od dalšího školního roku.

  ZŠ Brána jazyků s RVM, Uhelný trh 4, Praha 1 (www.branajazyku.cz).

  Kontakt: , mob.: 731 491 458

 • Sháním šikovné vychovatele, vychovatelky na ½ úvazek a ¾ úvazek do družiny ZŠ Dr. Edvarda Beneše Čakovice, Praha 9.

  Co nabízíme: kreativní práce dětmi, možný pracovní postup, pracovní doba od 11.30, některé dny od 12.30, kolektiv mladých lidí, mentor na zaučení a pomoc, pracovní tablet.

   ½ úvazek, 15 hodin, 8500,- Kč čistého,  ¾ úvazek 21 hodin 14000,- Kč čistého

  Nástup možný ihned!:)

  Životopisy prosím zasílejte na: ty.matejickova@gmail.com

 • Soukromá česko-kanadská škola v Jesenici u Prahy nabízí pro školní rok 2017/2018 pracovní pozici učitele matematiky na 2. stupni ZŠ, nástup možný ihned. Požadujeme odbornost a dobrou znalost angličtiny. Zkušenost v oboru vítána.

  Garantujeme:

  - Možnost dalšího profesního růstu

  - Příjemné mezinárodní prostředí – čeští učitelé i rodilí mluvčí

  - Malý počet žáků ve třídách, moderní vybavení

  CV zasílejte na hr@sunnycanadian.cz, bližší informace na tel. 733 177 763


5.10.2017

 • ZŠ a MŠ Pernink, příspěvková organizace přijme od 1.12.2017, popř. od 1. ledna 2018 učitelku/učitele 1. stupně ZŠ ( možné dálkové magisterské studium)

  Vítána:  

  - oborová a časová flexibilita, kreativita, schopnost spolupracovat   

  Nabízíme:  

  - prostředí malé školy v krásné oblasti Krušných hor v centru zimních sportů  

  - možnost dalšího profesního rozvoje v případě dlouhodobé spolupráce

  - sdílené bydlení

  - 50% kompenzace nákladů na dojíždění z ORP Ostrov, popř.Karlových Varů

  Info o škole: www.zspernink.cz

  CV zasílejte na skolaper@seznam.cz

  Kontakt: 606 096 297,353892213

 • MŠ Kovářská, Praha 9, hledá asistenta pedagoga. Poloviční úvazek, 8. platební třída, nástup ihned. Požadavky: středoškolské vzdělání. Ideální ke studiu nebo pro matky s malými dětmi. Kontakt na paní ředitelku: 737 405 131.

 • HLEDÁME ASISTENTA PEDAGOGA DO MATEŘSKÉ ŠKOLY KOLODĚJE - 30h/týden

  • pro více informací zavolejte panu řediteli Dolanskému na 603 870 762, nebo paní zástupkyni Chalupské na 739 095 355 

  • požadované vzdělání:

  o střední vzdělání s maturitou a odpovídající pedagogické vzdělání (SŠ, VOŠ, VŠ zaměřená na pedagogiku, nebo alespoň kvalifikační kurz pro asistenty pedagoga)

  o střední vzdělání s výučním listem, nebo základní vzdělání, podmínkou je absolvování kvalifikačního kurzu pro asistenty pedagoga

  • přijďte se podívat osobně

  • nástup ihned 

 • Základní škola, Náchod, Komenského 425  přijme na celý pracovní úvazek školního psychologa, nástup možný ihned.

  Kontaktní osoba Mgr. Iva Třísková (ivatriskova@seznam.cz; tel. 737122280)


1.10.2017

 • Mateřská škola Tyršovka v Praze 12 hledá asistenta pedagoga na 0,5 úvazek, jako podpora přímé pedagogické činnosti učitelky mš. Požadujeme kvalifikaci AP a chuť pracovat s dětmi od 2,5 do 6 let.

  Nástup možný ihned.

  Kontakt: reditelka@tyrsovka.cz. Tel.: 605 785 985, 737 381 935.


 • Rozšiřujeme tým lektorů na pražské pobočce Školy Populo. Hledáme sympatické lektory všech předmětů základních a středních škol, a to včetně lektorů cizích jazyků. Podrobnosti

 • Základní škola hledá od listopadu učitele/učitelku chemie a přírodopisu na plný úvazek. Nabízíme třídy s menším počtem žáků a vlídné pracovní prostředí. V případě zájmu kontaktujte vedení školy: reditelka@zs-strozziho.cz, zastupkyne@zs-strozziho.cz, tel.: 720652987, 284810386

 • Základní škola v Praze 8 hledá od ledna pedagoga pro 1. stupeň se znalostí Aj.  Nabízíme nadstandardní platové ohodnocení, velmi dobře vybavenou třídu pomůckami, rozlehlý areál školy využívaný pro výuku a celkově příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu kontaktujte vedení školy: reditelka@zs-strozziho.cz, zastupkyne@zs-strozziho.cz, tel.: 720652987, 284810386  

 • Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320 přijme učitele/učitelku anglického jazyka na plný nebo částečný úvazek. Nástup ihned. Životopis zasílejte na e-mail: hons@uzlabina.cz.ARCHIV


Poslední změna: 21. březen 2018 19:00 
Sdílet na: