Nabídky zaměstnání ze škol

 • Základní škola Kostelec nad Černými lesy přijme učitele matematiky, fyziky a anglického jazyka s nástupem v září 2019. Nabídky posílejte na reditelna@zskncl.cz.

 • ZŠ Vrané nad Vltavou (Praha – Západ) hledá do svého týmu pro školní rok 2019/2020 učitele/ku pro 1.stupeň. Hledáme kolegy, kteří rádi učí a dokážou děti nadchnout pro získávání znalostí. Nabízíme práci v příjemném a podporujícím kolektivu, možnost získání obecního bytu, dobrou dostupnost (4 km z Prahy, vlakem z Kačerova). Více na 606 920 474, https://www.zsvrane.cz/volne-pracovni-pozice/

 • Gymnázium, SOŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově  postižené, Praha 2, Ječná 27, hledá od 1.9. 2018 učitele/ku 1. stupně, učitele/ku matematiky, IVT, ČJ a Angličtiny pro 2. stupeň. Dále hledáme vychovatele do školního internátu a školní družiny. Nabízíme tvůrčí pracovní prostředí a velmi vstřícný kolektiv. Požadujeme pracovitost a laskavý přístup k dětem. Vzdělávání na naší škole probíhá mluvenou řečí a při malém počtu žáků ve třídách. Bližší informace podá na tel.č. 608210365 pan Moučka, martin.moucka@jecna27.cz.

 • Kolektiv pracovníků Základní školy v Kolíně III, Masarykova 412 přijme do svých řad od září učitele/ku Aj.

  Nabízíme příjemný mladý kolektiv, slušné zacházení, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na obědy v ŠJ, příspěvek na rekreaci, na sportovní vyžití.

  Pracovní poměr za MD, úvazek 1,0 možno i zkrácený.

  Kontakt:

 • Základní škola Český Brod, Tyršova 68, okres Kolín, přijme od 1. 9. 2019 učitele/učitelku AJ a VV. Nabízíme práci v příjemném kolektivu. Město Český Brod má v současné době volné byty, které jsou v případě zájmu k dispozici. Další informace podáváme v ředitelně školy nebo na tel. 602373396.

 • The International Montessori School of Prague hledá asistentku/asistenta pedagoga do třídy batolat na plný úvazek. Pokud máte respektující přístup k dětem, chuť pracovat s dětmi od 15 měsíců do 3 let, zájem získat nové dovednosti a domluvíte se anglicky, máme pro Vás zajímavou práci v mezinárodním prostředí. Více informací a kontakt naleznete zde: bit.ly/asistentpedagoga.


 • Bilingvní MŠ v Jesenici u Prahy, 15 min. autobusem z Opatova, přijme českou učitelku do anglického programu. Požadujeme pedagogické vzdělání a komunikativní angličtinu, nabízíme mezinárodní přátelský kolektiv, krásné prostředí a výbornou kuchyni! CV zasílejte na hr@sunnycanadian.cz, více o nás na www.sunnycanadian.cz


10.5.2019

 • ZŠ Pražačka, Pražačka 3 - Žižkov, přijme pro školní rok 2019 /2020 učitele/ učitelky 1.stupně a s aprobací Př - Ch - Tv s nástupem koncem srpna 2019. Pracovní pozice jsou na plné úvazky, případně dle dohody. V případě zájmu zasílejte CV na e - mail : novakova@zsprazacka.cz nebo kontaktujte vedení školy ne tel: 271770828.

 • SOŠ CL, Praha – Ruzyně hledá od září 2019 učitele/ku anglického jazyka na 18 h. týdně, Pož.: VŠ vzdělání, vhodné i pro studenty magisterského studia. CV na adresu: info@skolacivilniholetectvi.cz

 • Hledáme lektora/ku pro pobočky: Praha 6,8,10, Chomutov, Kralupy nad vltavou

  Jedná se o skupinovou výuku předškolních hudebních programů pro děti od 4 měsíců do 6 let. Děti se účastní s rodiči. Výuka probíhá v dopoledních i odpoledních hodinách, v pravidelných časech a dnech. Pracovní poměr může být sjednán na DPP nebo ŽL v rozsahu 2 až 15 hodin týdně, v závislosti na Vašich časových možnostech. Den v týdnu a čas výuky, stejně tak počet hodin za týden, lze sjednat dle dohody.

  Vhodné nejen pro maminky na RD, studenty, pedagogy ale i muzikanty jako doplněk k hlavní pracovní činnosti. Jedná se nám o dlouhodobou spolupráci!

  Nástup v září 2019, proškolení před prázdninami.

  Nabízíme:

  ➢ firemní školení – metodické, organizačné – administrativní,

  ➢ metodickou podporu po celou dobu spolupráce,

  ➢ vybavení veškerými pomůckami,

  ➢ dobré finanční ohodnocení 400 až 500 Kč/h,

  ➢ možnost podílet se na rozvoji organice,

  ➢ bonusy za práci na sociálních sítích, jednorázových akcích atd.

  Požadujeme:

  V kurzech Robátka a První krůčky k hudbě, pro děti od 4 měsíců do 4 let

  ➢ kvalitní, intonačně přesný zpěv,

  ➢ umění rytmizovat,

  ➢ kreativnost a samostatnost,

  ➢ vztah k dětem této věkové skupiny,

  ➢ zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost a organizační předpoklady,

  ➢ pedagogické nebo hudební vzdělání je výhodou, nikoliv nutností.

  V kurzech Rytmické krůčky, pro děti ve věku od 4 do 6 let

  ➢ výše uvedené,

  ➢ základní znalost hry na klávesový nástroj a flétnu

  Následná možnost rozšíření výuky o instrumentální obory, děti od 6 let, mládež i dospělé.

  ➢ výborná znalost hry na daný hudební nástroj,

  ➢ pedagogické nebo hudební vzdělání nutností.


  Rytmické krůčky a instrumentální obory, jen na některých pobočkách!


  Vaše CV posílejte na e-mail: yamahaclass@email.cz, nebo pro více informací

  volejte paní Evu Klesovou na tel.: 602 863 506. Těšíme se na Vás!

 • Učitel/ka 1. stupně

  Informace o pracovním místě:

  Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11 nabízí na doplnění svého pedagogického sboru od školního roku 2019/2020 pracovní pozici učitel/ka 1. stupně.

  Úvazek: 1,00, Platová třída: 12.

  Vhodné i pro čerstvé absolventy.

  Nástup: 26. 8. 2019

  Požadujeme:

  Ukončené vysokoškolské vzdělání pro učitele 1. stupně.

  Nabízíme:

  příjemné prostředí, nenárokové složky platu dle skutečně odvedené práce (3-4 krát ročně odměny), podporující pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání. Z FKSP lze čerpat příspěvek na sport, kulturu a penzijní připojištění.

 • 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace

  přijme na celý úvazek (možno i na částečný) pro školní rok 2019/20 kvalifikovaného učitele/ učitelku 1. stupně ZŠ a kvalifikovaného učitele/učitelku 2. stupně předmětů Č, M, D, Aj, Nj, Vv, Tv, Hv

  Služební byt k dispozici.

  Nabídku zasílejte na e-mail : nebo je možno kontaktovat ředitele školy na telefon 354 43 06 43 nebo mobilní telefon 778 428 608.

 • Nabídka pracovní pozice Asistent na VŠ v oboru„Tělovýchova a sport“ (úvazek 1,0)

  Požadavky:

  Ukončené VŠ vzdělání oboru Tělovýchova a sport, zkušenosti s vedením skupinových lekcí se zaměřením na Aerobic, Pilates, Body, Jóga, TRX, Kruhový trénink, BOSU, Dynamic training, Alpinning apod., vítaná je kombinace s tanečními prvky jako je Zumba, Port de Bras apod.; cizí jazky, práce na PC (web, prezentace), bezúhonnost.

  Výhodou – sjezdové a běžecké lyžování, kanoistika (vodní turistika), snowboarding

  Předpokládaný nástup: 1. 9. 2019

  Přihlášky:

  Přihlášky společně s životopisem, přehledem dosavadní pedagogické činnosti, s doklady o vzdělání a o nabytí akademických titulů doručte nejpozději do 29. 5. 2019 na adresu: VŠCHT Praha, Personální odbor, Technická 3, 166 28 Praha 6.4.5.2019

 • Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 3 přijme od 1. 9. 2019 na plný úvazek kvalifikovaného učitele/ku pro střední školy vyučujícího matematiku.

  Kontakt: , tel:739012619, www.edusum.cz

 • ZŠ Brána jazyků s RVM, Praha 1( www.branajazyku.cz) hledá učitele/učitelku Nj - částečný úvazek na 1. stupni a učitele/učitelku Aj na 2. stupeni (možná kombinace obou předmětů nebo jednotlivě v kombinaci s jinými předměty). Nástup od 26.8.2019. V případě zájmu zašlete své CV na: reditel@branajazyku.cz, nebo kontaktujte ředitele školy: Petr Tlustý - 731 491 458

 • Mezinárodní škola Riverside School Prague hledá od září 2019 učitele houslí pro skupinovou výuku na 1-2 dny v týdnu, výuka probíhá v anglickém jazyce. Pozice je vhodná pro absolventy i studující. V případě zájmu prosím kontaktujte Vladimíru Daškovou - vladimiradaskova@riversideschool.cz.

 • Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín – Libverda, p. o. přijme na pozici učitele odborných předmětů ve střední škole dva učitele/dvě učitelky:

  Učitel/ka veterinárních předmětů – nejlépe veterinární lékař (MVDr.), absolvent Veterinární a farmaceutické univerzity Brno.

  Učitel/ka odborných předmětů – absolvent pedagogické fakulty s aprobací BIO, CHE, FYZ, MAT, VYT nebo vysokoškolák, absolvent zemědělských oborů, přírodovědných oborů atp.

  Své nabídky zasílejte na níže uvedené kontakty nebo volejte přímo na telefon ředitele školy 603 859 653.

  Nástup možný od 1. 9. 2019.

  Pro zájemce možnost poskytnout služební byt.

  Standardní platové podmínky dle platného nařízení vlády.

  Podpora osobnostního rozvoje, účast na zahraničních projektech, možnost realizace vlastních aktivit spojených se zaměřením školy.

  E-mail: , www.libverdadc.cz

 • PAVEL HOKR – hudební škola PŘIJMEME UČITELE (LEKTORY) KLAVÍRU OD ZÁŘÍ 2019

  podmínky: Pravidelně po celý školní rok Pracovní doba cca 13:30-18:30 1 - 5 výukových dnů týdně, záleží na dohodě

  Odměna 1200 Kč za výukový den (5 hodin) + prémie 200 Kč

  Učebny: Praha - Klánovice, Praha - Vinoř, Třebotov

  požadavky: výborná komunikace s dětmi, praxe s dětmi repertoár populární hudby a písniček pro děti přístup a způsob výuky je popsán na www.pavelhokr.cz výhodou zobcová flétna, zpěv

  Přijímací pohovory plánujeme na květen.

  V případě zájmu prosím pošlete mail. Budeme Vás kontaktovat s termíny pohovorů. kontakt: pavelhokr@centrum.cz


 • Česko-kanadská ZŠ a Gymnázium v Jesenici, Osnici, 15 min od metra Opatov, hledá do svého mezinárodního týmu učitele/ku na 1. st. ZŠ. Požadujeme angličtinu na komunikativní úrovni, kterou využijete na denní bázi. CV zasílejte na hr@sunnycanadian.cz, více o nás na www.sunnycanadian.cz.

 • Nabízíme brigádu v soukromých dětských jeslích v Praze 10. Zájemci pište na nebo volejte 606487124.

 • Hledáme do našeho týmu na nový školní rok 2019/ 2020 kvalifikovanou učitelku pro MŠ na HPP do ZŠ a MŠ Sdružení, Praha 4. Nástup konec srpna - přípravný týden. Zaměření na dramatickou výchovu výhodou, nikoliv však podmínkou. V případě zájmu pošlete váš  životopis na adresu: zastupkyne@zssdruzeni.cz, nebo volejte +420 734 853 417.

 • Základní škola, Praha 8, Burešova 14, v blízkosti metra Ládví , přijme od školního roku 2019/2020 učitele/ku pro 1. stupeň a asistenta/ku pedagoga (úvazek 0,75). Nabízíme tvůrčí pracovní prostředí, vstřícný kolektiv, možnost dalšího vzdělávání.  Děkujeme za nabídky. Kontakt: hochova@zsburesova.cz, tel: 773960745

 • Mateřská škola Hroncova Praha 4 hledá do přátelského kolektivu p. učitelku(le), kvalifikovanou i studující. Nástup 09/2019, plný pracovní úvazek.

  Požadujeme příjemné, profesionální vystupování a vynikající vztah k dětem.

  Nabídky zasílejte na info@mshroncova.cz, tel. 602 204 272.  


 • Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082, příspěvková organizace

  hledá nové kolegy/kolegyně do pedagogického sboru.

  Rádi mezi sebou uvítáme učitele pro I. i II. stupeň – aprobace matematika, fyzika, zeměpis, informatika.

  Nabízíme:

   mladý kolektiv

   příspěvek na dovolenou

   učebny vybavené interaktivními tabulemi nebo dataprojektorem

   podporu dalšího vzdělávání

   dobré platové podmínky

   nástup 26.8.2019 nebo podle dohody

  Nabídky s životopisem zasílejte na emailovou adresu: zs7mb@seznam.cz

  telefonický kontakt: 326 733 971


 • HLEDÁME TŘÍDNÍHO UČITELE DO 1. TŘÍDY PRO ŽÁKY ZÁKLADNÍ ŠKOLY WALDORFSKÉ


  Pracujeme s žáky se zdravotním znevýhodněním (zejména, specifické poruchy učení, poruchy pozornosti, hyperaktivita, mentální postižení, autismus). Žáky vzděláváme dle principů a metod waldorfské pedagogiky.


  Požadujeme:

  • kvalifikaci podle zákona 563/2004 Sb. v platném znění (§ 8 odst. 2) nebo osobu v procesu získávání požadované kvalifikace

  • základní seminář pro učitele na waldorfské škole – nejlépe absolvovaný nebo s vizí studia v průběhu zaměstnání

  • zájem o waldorfskou pedagogiku a ochotu se dále vzdělávat

  Nabízíme:

  • tvůrčí práci v otevřeném a vstřícném kolektivu

  • osobní ohodnocení

  • v případě dobrých pracovních výsledků smlouvu na dobu neurčitou

  V případě, že vás nabídka osloví, kontaktujte:


  Magdalénu Vančatovou (ředitelka školy)

  Danu Špičkovou (zástupkyně)

  tel.: 604 208 127, 272 930 617

  tel.: 778 528 016, 272 930 617

  vancatova@waldorfska.cz

  spickova@waldorfska.cz


 • 20.základní škola Plzeň, Brojova 13 přijme na plný úvazek a pracovní poměr na dobu neurčitou od 28.8.2019

  učitele/absolventa fakulty s aprobací Tělesná výchova – Technické práce nebo Technické práce – Informatika. 


  Mgr. Bc. Pavel  K o c i á n

  Brojova 13

  326 00 Plzeň

  Tel.: 378028531

  Mobil.: 724602773

  E-mail:22.4.2019

 • Česko-kanadská ZŠ a Gymnázium v Jesenici u Prahy hledá na 2019/20 pro 2. st. ZŠ učitele M, ČJ, ICT a ZSV. Gymnázium nabízí pozici učitele ICT a M, kde oceníme zkušenosti s maturitou a přípravou na VŠ. Požadujeme pedagogické vzdělání a komunikativní angličtinu, nabízíme mezinárodní přátelský kolektiv, krásné prostředí a výbornou kuchyni! CV zasílejte na hr@sunnycanadian.cz, více o nás na www.sunnycanadian.cz

 • Karlínské gymnázium Praha 8, Pernerova 25 přijme od šk.r. 2019/2020 aprobovaného učitele/učitelku M – Ch popř. tyto předměty v kombinaci s Tv, Z (nástup možný od 1. 8. 2019, nejedná se o zástup za MD)

  Nabídky posílejte na adresu

 • Základní škola s RVJ K Milíčovu v Praze 11 hledá od září 2019 pedagoga 1. stupně se znalostí NJ a vyučujícího NJ do bilingvních tříd.

  Jsme fakultní školou PEDF UK. Připravujeme žáky 2. stupně na jazykový diplom DSD I.

  Vhodné i pro studující. Plný nebo částečný úvazek.

  V případě zájmu kontaktujte vedení školy: nebo na mobilu 602 320 412.

 • ZŠ a MŠ gen. F. Fajtla DFC, Praha 9 – Letňany, přijme pro školní rok 2019/2020 kvalifikované učitele/ky 1. stupně a 2. stupně, ČJ, M, AJ, NJ, a MŠ.

  Pracovní pozice jsou na plné pracovní úvazky, nebo případně dle dohody.

  V případě zájmu zasílejte svoje CV na e-mail: reditelna@zsfajtla.cz.

 • SOŠ Praha 9 hledá učitele MAT (komb. s NJ, ZEM, ZPV) na plný úvazek od 1.9.2019.

  Tel. 734 703 557 nebo e-mail: sekretariat.sosls.cz12.4.2019

 • Zdravotnická škola v Praze 1 přijme kvalifikovaného učitele IKT. Úvazek celý. Složení úvazku: výuka IKT+ IT podpora. Nástup koncem srpna 2019. Životopis zašlete na adresy tichy@szspraha1.cz a privorova@szspraha1.cz

 • Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie Kladno, Cyrila Boudy 2954, Kladno,

  hledá

  Učitele matematiky a výpočetní techniky

  • Plný i částečný úvazek.

  • Možnost kombinace i jinými předměty, zejména jazyky

  • Skvělé dopravní spojení s Prahou i okolím.

  • Jsme moderně vybavená škola se 4 studijními obory.

  • Přátelský kolektiv.

  • Vhodné pro absolventy.

  • Neváhejte a kontaktujte nás.


  Bližší informace

  tel: 312 247 170

  email: opatrny@sosik.cz

  www.sosik.cz

 • Hledáme pedagoga (event. studenta 5. ročníku) s aprobací tělesná výchova a zeměpis na plný úvazek od 1. 9. 2019!

  Příjemný kolektiv, příjemné klima školy, slušní studenti. Bližší informace na tel. kontaktu 724 526 215, 257 323 577.

  Střední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3 (studijní obory s maturitou – Právní a diplomatické služby, Právní akademie a Právní a sociální služby)

  www.stredniskoladrtinova.cz

 • Základní škola Stará Boleslav, Jungmannova 164, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, okres Praha – východ hledá pro školní rok 2019/2020 učitele/učitelky I. stupně a učitele/učitelky II. stupně se všemi aprobacemi. Nabízíme možnost ubytování. Tel. kontakt: 326 911 188, 731 478 631


  Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: , datovou schránkou: kjemjv4, nebo poštou.


 • SOŠ Drtinova na Andělu  (právní a diplomatické služby) hledá vyučující/ho tělesné výchovy a zeměpisu na plný i částečný úvazek. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Nabídka je vhodná i pro studenty posledních ročníků. Životopisy zasílejte na botlik.sosdrtinova@gmail.com, případně volejte na 728 757 548.


 • Učitel/ka 2. stupně ZŠ - M - ZŠ Jablonec nad Nisou – Kokonín


  Základní škola Jablonec nad Nisou – Rychnovská 216, příspěvková organizace přijme učitele/učitelku matematiky (v kombinaci s fyzikou, tělesnou výchovou, pracovními činnostmi, případně jiným předmětem) na 2. stupeň. Nabízíme velmi dobré pracovní podmínky, přátelský kolektiv zvláště pro mladé kolegy a dobré platové ohodnocení. Všechny třídy jsou vybaveny interaktivními tabulemi či dataprojektory.

  Úvazek: 1

  Nástup: 26. 8. 2019

  Kontaktní osoba: Mgr. Lea Šmídová, ředitelka školy

  telefon: 483 302 140

  mobil: 775 995 216

  e-mail:


 • Základní škola, Praha 4, Bítovská 1 (u metra Budějovická) přijme nové kolegy a kolegyně.

  Počet dětí u nás ve škole stále stoupá. Z tohoto důvodu rozšiřujeme pedagogický sbor.

  Hledáme kvalifikované kolegy pro výuku žáků v těchto oborech:

  - 1. stupeň, M, ČJ, AJ, TV

  Požadovaný nástup: září 2019

  Nabízíme služební byt, stabilní pracovní tým, příjemné klima ve škole, plnou podporu profesního rozvoje, kartu Multisport, návštěvu divadel a další benefity až při osobním jednání :-). Těšíme se na Vás.

  Zájemci mohou zasílat životopis na 


 • ZŠ Hostivice, Praha-západ /dostupnost MHD – 15 min./, přijme od září 2019 učitele/učitelku  1. stupně – pro 1. a 2. ročník a pro 2. stupeň  s aprobací  M, TV, PC, INF.

  Nabízíme možnost ubytování v bytě 2+kk. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na:  email   Info@zs.hostivice.cz    tel. 220 981 137

 • Základní a Mateřská škola Česká Bělá (okres Havlíčkův Brod) hledá od srpna 2019 učitele fyziky a anglického jazyka (druhý stupeň ZŠ). Možnost zkráceného i plného úvazku. Požadujeme kvalifikaci dle zákona, čistý trestní rejstřík a zdravotní způsobilost. Je možnost přijmout i studenta navazujícího magisterského programu. Životopis posílejte na email: reditel@zsms-cb.cz. Nebo volejte na telefon 569 444 188. Nabízíme: školu s malým počtem žáků ve třídách, příspěvek na stravování a rekreaci.


 • 2. ZŠ Bezručova Říčany, p. o. přijme:

  • učitele matematiky a informatiky na 2. st. (úvazek 1,000)

  • učitele chemie a přírodopisu na 2. st. (úvazek: 1,000)

  • učitele českého jazyka a dějepisu se schopností výuky výtvarné výchovy na 2. st. (úvazek: 1,000)

  • učitele polytechnické výchovy na 2. st. (úvazek: do 0,500)

  • asistenty pedagoga na 1. a 2. st. (úvazky: 0,750 a 0,500)

  • asistenta pedagoga do ŠD (úvazek: 0,800)

  Nabízíme náborový příspěvek po dobu tří let – 24 000 Kč a příspěvek na dopravu.

  Nabízíme příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv.

  Termín nástupu: 27. 8. 2019

  Kontakt: 323 602 217, 775 101 151; reditel@2zs.ricany.cz
 • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická,Příbram I, Jiráskovy sady 113

  přijme od školního roku 2019/2020  učitele  fyziky, matematiky a anglického jazyka

  s příslušnou odbornou způsobilostí pro výuku ve střední škole a vyšší odborné škole.

  email – szs@szs.pb.cz

  tel. 318 623231 – sekretariát

  tel. 318 624067 – ředitel školy


3.4.2019

 • Soukromá komunitní ZŠ Spolu růst v centru Prahy přijme od srpna 2019 učitele prvního stupně na plný nebo částečný úvazek. V naší škole doprovázíme děti, aby dokázaly využít své síly, nadání a potenciál při vzdělávání, osobním růstu i v každodenním životě. Základem učebního procesu je zážitková výuka. Využíváme moderních metod - projektová výuka s integrovanou angličtinou v tematických blocích, principy z Feursteinovy metody, matematika podle Hejného, čtení genetickou metodu, písmo Comenia script. Ve výuce se děti běžně setkávají s brain stormingem, myšlenkovými mapami, s inscenační a simulační metodou a metodou dramatizace. 


  Nabízíme kreativní pracovní prostředí, malý kolektiv dětí, nadstandardní finanční ohodnocení, další vzdělávání a školení.


  Požadujeme otevřený přístup k popsaným metodám vzdělávání, kreativitu a ochotu se dále rozvíjet. Vysokoškolské vzdělání v oboru učitelství, popř. speciální pedagogiky, psychologie, nebo jiné humanitně zaměřené VŠ vzdělání výhodou.


  Detailní informace na www.spolurust.cz . Váš životopis včetně motivačního dopisu prosím zašlete na mail: barbora.kubicova@spolurust.cz

 • Gymnázium, Turnov, Jana Palacha 804, příspěvková organizace hledá psychologa na pracovní pozici ŠKOLNÍ PSYCHOLOG

  s předpokládaným nástupem od 1. 9. 2019 a úvazkem 0,5.


  Kritéria pro přijetí na nabízenou pracovní pozici jsou:

  1.Ukončené vysokoškolské vzdělání v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie.

  2.Zdravotní způsobilost pro výkon profese.

  3.Trestní bezúhonnost, doložená výpisem z rejstříku trestů.

  4. ákladní znalost práce na počítači (WORD, EXCEL…).

  Pracovní náplň:

  1.Zkoumání klimatu ve třídách, chování žáků, vytváření diagnostiky a poskytování konzultace pro žáky, pedagogy a rodiče ve škole nebo mimo školu.

  2.Spolupráce se zdravotnickými a jinými organizacemi mimo školní zařízení.


  Kontakt:

  Gymnázium Turnov

  Jana Palacha 804

  email: gytu@gytu.cz

  tel.: 778 538 639.


 • Nabídka zaměstnání:

   UČITEL(ka) ANGLICKÉHO JAZYKA - nástup: 1.9.2019

   UČITEL(ka) MATEMATIKY, INFORMATIKY - nástup: 1.9.2019

   VYCHOVATEL(ka) do domova mládeže - nástup: 1.9.2019

  Požadujeme:

  – trestní bezúhonnost, chuť do práce, flexibilitu

  Nabízíme:

  – plný pracovní úvazek

  – práci ve třídách s menším počtem žáků

  – příjemný a vstřícný pracovní kolektiv

  – možnost ubytování i stravování

  – nádherné prostředí zámeckého areálu

  Kontakt:

  e-mail: zahrskola@seznam.cz

  Ing. Lenka Nosková, ředitelka školy, tel: 602962624, e-mail: noskova@zahrskola.cz


 • Obchodní akademie, Lysá nad Labem, Komenského 1534, přijme od 26. 8. 2019 (přípravný týden)  na částečný úvazek (max. 12 - 17 hodin týdně přímé vyučovací povinnosti) kvalifikovaného pedagoga ČJ a humanitních předmětů


  Požadujeme kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., čistý výpis z rejstříku trestů a zdravotní způsobilost. Nabízíme přátelský pracovní kolektiv, příspěvek na stravování a rekreaci.


  V případě zájmu zašlete životopis nejpozději do 30. 6. 2019 na e-mail: oalysa@oalysa.cz nebo kontaktujte ředitelku školy na tel. čísle 325 553 021, 724 373 918.


 • Základní škola v Praze 8 na metru hledá na plný úvazek s nástupem od září 2019 kvalifikovaného pedagoga 1.stupně se znalostí Aj a učitele Čj (nejlépe s VV). Nabízíme přátelský pracovní kolektiv, dobře vybavené školní zázemí, dobrou práci umíme velmi dobře finančně ohodnotit. V případě potřeby můžeme výhledově zajistit ubytování. V případě zájmu kontaktujte vedení školy - tel. 775254994, reditelka@zs-strozziho.cz, zastupkyne@zs-strozziho.cz.


 • Základní škola, Praha 8, Na Šutce 28 přijme učitele/-ku pro I. stupeň na plný úvazek, vhodné i pro studující. Nástup září 2019. Kontakt: 774 432 909, rambouskova@zssutka.cz29.3.2019

 • Jste učitelem nebo učitelkou matematiky, informatiky či fyziky? Výborně! Právě Vás totiž hledáme pro Gymnázium Dačice od příštího školního roku 2019/2020.

  Nabídnout Vám můžeme

   skvělý kolektiv učitelů a s ním řadu společných akcí,

   vstřícné a motivující vedení, které Vás podpoří,

   práci s moderními technologiemi (tablety, macbooky, apple tv aj.),

   příležitosti k dalšímu vzdělávání v oboru,

   pracovní iPad 2018, zvýhodněný telefonní tarif,

   příspěvek na stravování i na dovolenou.

  Hledáme člověka, který

   má vysokoškolské pedagogické vzdělání,

   disponuje hlubokými znalostmi svého oboru a rád pracuje s lidmi,

   k práci přistupuje aktivně a kreativně,

   jako učitel dokáže být vlídný, ale i důsledný,

   nechce ustrnout na místě, ale chce se dále vzdělávat,

   je ochoten zapojit se do mimoškolních akcí.

  Kontaktujte prosím

  Mgr. Milana Točíka, tel. +420 775 675 726, e-mail: reditel@gymn-dacice.cz.


 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1

  přijme od 1.9.2019 učitele/ku francouzštiny/OSZ, zástup za MD.

  Zájemci pište na renata.schejbalova@gymstola.cz


 • DOCEO, jazyková škola s právem jazykové státní zkoušky, hledá lektory českého jazyka pro cizince. Aktuálně zástupy, od září pravidelné hodiny podle Vašich možností: 4-8 vyuč. hodin 1-5x týdně. Klienti jsou budoucí studenti VŠ. Nabízíme práci v příjemném prostředí na Praze 3, možnost nacvičit, procvičit a upevnit si učitelské dovednosti. Požadujeme kreativitu, dochvilnost a spolehlivost. Kontakt: 702 015 449, jaroslava.kosova@gmail.comwww.oca-praga.cz 


 • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Příbram I, Jiráskovy sady 113

  přijme od školního roku 2019/2020  učitele  fyziky, matematiky a anglického jazyka

  s příslušnou odbornou způsobilostí pro výuku ve střední škole a vyšší odborné škole.

  email – szs@szs.pb.cz


  tel. 318 623231 – sekretariát

  tel. 318 624067 – ředitel školy


22.3.2019

 • Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram nabízí pracovní uplatnění na pozici

   učitel/učitelka I. stupně základní školy

   učitel/učitelka II. stupně základní školy (všechny aprobační předměty s výjimkou Hv)

  pracovní poměr: částečný úvazek (dle dohody)

  plný (22 hodin přímé pedagogické činnosti)

  nástup možný od 1. 9. 2019


  Kontakt:

  Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram

  tel: 318 521 070 (ředitel školy, příp. zástupce ředitele pro II. stupeň)

  email:

  www: 1zs.dobris.cz


 • Od září 2019 hledáme nové posily do našeho kolektivu Základní školy Gen. Klapálka v Kralupech nad Vltavou. Na druhém stupni uvítáme pedagoga matematiky a fyziky. Na stupni prvním se rádi seznámíme také s novou paní učitelkou, panem učitelem.

  Nabízíme velmi přátelský kolektiv, podporu v začátcích, osobní ohodnocení, společná neformální setkávání a relaxační pobyty, podporu dalšího vzdělávání a přizpůsobení rozvrhu individuálním požadavkům.


  Nabídky, prosím, zasílejte na adresu:

  nebo na tel. č. 604275011, www.zsgenklapalka.cz.


 • ZŠ Pošepného náměstí v Praze 4 - Chodov přijme na plný úvazek učitele/ku 1. stupně pro projekt alternativní výuky "Začít spolu". Nástup 26. 8. 2019 (přípravný týden). Možnost zajištění ubytování, umístění dítěte do školních mikrojeslí. Škola dále hledá pro školní rok 2019/2020 vedoucí vychovatelku ŠD a vychovatelku (i na zkrácený úvazek). Svoje životopisy zasílejte na e-mail grafnetrova@zsposepneho.cz.


 •   Základní škola v Praze 8 na metru hledá na plný úvazek s nástupem od září 2019 kvalifikovaného pedagoga 1.stupně se znalostí Aj a učitele Čj (nejlépe s VV). Nabízíme přátelský pracovní kolektiv, dobře vybavené školní zázemí, dobrou práci umíme velmi dobře finančně ohodnotit. V případě potřeby můžeme výhledově zajistit ubytování. V případě zájmu kontaktujte vedení školy - tel. 775254994, reditelka@zs-strozziho.cz, zastupkyne@zs-strozziho.cz.


 • EDUCAnet - gymnázium, SOŠ a ZŠ Praha s.r.o. přijme od 1.4.2019 učitele/učitelku německého jazyka na 16hodin/týden. CV zasílejte na email: jakub.pour@educanet.cz.

  Pro školní rok 2019/2020 hledáme učitelé s aprobací:1. ICT2. Matematika 3.Fyzika4. Anglický jazyk


 • Hledáme kreativní kolegyni nebo kolegu do našeho nadšeného Montessori týmu od konce srpna 2019. Jedná se o pozici učitele v 1. třídě Montessori v ZŠ Korunovační, Praha 7. Aprobace učitelství 1. stupně ZŠ je podmínkou, již absolvovaný některý z Montessori kurzů výhodou. Nabízíme podporující  pracovní prostředí, tvořivou práci a možnost dalšího vzdělávání v oblasti Montessori pedagogiky. V případě zájmu kontaktujte Monte koordinátorku Ivu Schmittovou na tel. 603 104 072 nebo emailem na

 • Hledáme inovativního, kreativního a entuziastického kolegu/kolegyni na pozici učitele anglického a španělského jazyka  na částečný úvazek

  na soukromém  gymnáziu v centru Prahy od září 2019.

  Pokud byste se rádi stali součástí našeho pedagogického týmu, chtěli se podílet se na atmosféře, úrovni a dobrém jménu naší školy, kontaktujte nás: GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1, s.r.o., Pštrossova 13/203, Praha 1; Mgr. M. Musil - ředitel školy; e-mail:

  musil@gjp1.cz; http://www.gjp1.cz; tel.: 608701730


 • Základní umělecká škola Kynšperk nad Ohří hledá do svého týmu UČITELE VÝTVARNÉHO OBORU

   Nabízíme pracovní úvazek dle domluvy, minimálně 0,5.

   Nástup 1. 9. 2019

   Hledáme aktivního výtvarníka a kreativního člověka.

   Hledáme učitele, který je přístupný novým poznatkům a neodmítá se dále vzdělávat.

   Hledáme člověka, který dokáže vnímat a přijímat dětský pohled na svět a nebojí se skrze umění řešit i problémy v sociální rovině.

   Hledáme kolegu s týmovým duchem a ochotou přispět k dobré atmosféře v naší sborovně.


  Budete-li mít zájem o další informace, případně o prohlídku školy, neváhejte oslovit ředitelku Bc. Alenu Konečnou, DiS., telefon: 725 054 850, e-mail: .


  Uchazeči o nabízenou pracovní pozici mohou zaslat svůj strukturovaný životopis do 15. 5. 2019

  na výše uvedenou e-mailovou adresu. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru.15.3.2019

 • Základní škola, Praha 4, Donovalská 1684 přijme:

  UČITELE/KU pro 1. stupeň,  nástup 1.9. 2019. Podmínkou je VŠ pedagogického směru, pedagogická praxe vítána. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: zemanovas@donovalskazs.cz

  UČITELE/KU M,F,  nástup 1.9. 2019. Podmínkou je VŠ pedagogického směru, pedagogická praxe vítána. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: zemanovas@donovalskazs.cz

  UČITELE/KU Ch,  nástup 1.9. 2019. Podmínkou je VŠ pedagogického směru, pedagogická praxe vítána. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: zemanovas@donovalskazs.cz

  UČITELE/KU Tv,  nástup 1.9. 2019. Podmínkou je VŠ pedagogického směru, pedagogická praxe vítána. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: zemanovas@donovalskazs.cz

 • Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára v Praze 4 přijme od nového školního roku 2019/2020 učitele matematiky a fyziky. Požadujeme pedagogickou kvalifikaci pro výuku na střední škole. Nabízíme stabilní a zajímavou práci s mladými lidmi, v přátelském kolektivu.

  Nástupní plat od 28.630 Kč do 37.330 Kč (podle započítané praxe) a po 3 měsících zkušební doby k tomu navíc osobní příplatek 2.800 Kč, s perspektivou dalšího růstu.

  Životopis zašlete na e-mail: reditel@spsgocar.cz, informace na tel. 261 212 572.

 • Dobrý den - hledáme učitele matematiky - od HNED do konče června 2019. Případná další spolupráce v novém školním roce možná. 

  Info na zajicova@mouss.cz nebo na www.mouss.cz

  Těšíme se na vás

  Mgr. Bc. Marie Zajícová

  ředitelka MOUSŠ

  MOUSŠ Praha 4 s.r.o. Táborská 350/32 140 00 Praha 4 www.mouss.cz


 • ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad hledá od školního roku 2019/20 učitelské posily. Hledáme učitele, kteří mají v kombinaci některý z uvedených předmětů - ČJ, AJ, MAT, HV a učitelství pro 1. stupeň.

  Jsme mladý kolektiv, který hledá nové cesty ve vzdělávání. Životopisy posílejte na krecova@zsbustehrad.cz.

 • Sme súkromná anglická mateřská jazyková škola KLC KRYŠTOF na Prahe10 a hľadáme osobu s pedagogickým vzdelaním (študentov, resp. absolventov), ktorá by párkrát počas týždňa strávila čas s deťmi z cudziny, aby sa zdokonaľovali v českom jazyku. Predstavujeme si vytvorenie prirodzeného prostedia a podávanie informácií deťom prostredníctvom hier a aktivit, nie klasické učenie.

  V prípade záujmu a viac informácií nás prosím kontaktujte ontheway@klckrystof.cz

  a neváhajte nám zaslať Váš životopis.

 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 přijme od nového školního roku učitelku tělesné výchovy v kombinaci s Bi, Ch, nebo M

  Zájemci pište na

  Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1

  přijme od nového školního roku učitele/ku matematiky v kombinaci s ICT, fyzikou, biologií nebo chemií.

  Kontakt:


 • Gymnázium Chodovická (Praha 9) přijme od školního roku učitele/učitelku FYZIKY, INFORMATIKY - lze i na částečný úvazek. Tel. 281 926 531, 724 114 852.


8.3.2019

 • Konzervatoř Plzeň hledá učitele s aprobací český jazyk a občanská nauka na poloviční úvazek. Životopisy zasílejte do 15.4.2019 na:

  Nástup od 1.9.2019.

 • ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad hledá od školního roku 2019/20 učitelské posily. Hledáme učitele, kteří mají v kombinaci některý z uvedených předmětů - ČJ, AJ, MAT, HV A UČITELSTVÍ PRO 1. STUPEŇ.

  Jsme mladý kolektiv, který hledá nové cesty ve vzdělávání.

  Životopisy posílejte na krecova@zsbustehrad.cz.

 • Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice přijme od školního roku 2019/2020 učitele/-ku prvního stupně a druhého stupně (M, AJ, Př, Z, NJ, ČJ, Inf).   Líbeznická škola nabízí:

  • Nadstandardní platové ohodnocení

  • Zázemí zavedené instituce

  • Moderní prostředí

  • Dobrý kolektiv učitelů

  • Jistou profesní perspektivu

  Životopis zasílejte na email dunajova@zslibeznice.cz  


3.3.2019

 • ZŠ Bohutín, okres Příbram, přijme od školního roku 2019/2020 učitele/učitelku s aprobací M, Fy, Che, vhodná i kombinace s jinou aprobací, např. Tv, Pč, Inf apod.

  Vítáme kolegy, kteří chtějí vést děti k přemýšlení, kreativitě, využívání metod RWCT, badatelství apod., mají vstřícný a pozitivní přístup k dětem, rodičům i kolegům, týmového ducha a ochotu dále se rozvíjet a vzdělávat.

  Nabízíme vstřícný kolektiv s možností osobního rozvoje, kolegiální podporu, možnost růstu a seberealizace, příjemné pracovní prostředí, 12. platovou třídu, plat dle praxe a zkušeností od 28.630,- Kč, příspěvek na stravování, FKSP.


  Požadujeme: kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.


  V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis na naši e-mailovou adresu:


  Pro další informace nás můžete kontaktovat i telefonicky.

  Kontaktní osoba: Mgr. Lada Králová, ředitelka školy

  tel. 318 676 217, 739 039 560

  webové stránky školy: www.zsbohutin.cz


 • Jsme velká škola v Roztokách u Prahy, která hledá od září 2019 posily do našeho týmu : učitele 1.stupně, učitele 2.stupně s aprobací F, AJ. 


  Nabízíme výbornou dostupnost z Prahy ( 15 minut autobusem od metra Dejvická nebo 15 - 20 minut vlakem z Masarykova nádraží, Holešovic, Libně, Hostivaře, Kralup n.Vl. ), příjemný a podporující kolektiv, dobrou vybavenost, podporu učitelům, vstřícné prostředí a benefity FKSP.


  Očekáváme odpovídající vzdělání a spolehlivost. Hledáme kolegy, kteří rádi učí, mají kladný vztah k dětem a respektují jejich individualitu, jsou aktivní, otevření novým pedagogickým technikám a postupům, jsou ochotni se dále vzdělávat a pracovat na svém rozvoji a mají týmového ducha.


  Kontakt: info@zsroztoky.cz nebo 601 124 207.

 • Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402, 397 11 Písek

  Učitel - učitelka odborných předmětů SŠ - Elektrotechnika


  Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek přijme učitele odborných předmětů pro obor vzdělání:

  26-41-M/01 – Elektrotechnika, který umí studenty nadchnout pro svůj obor; má přirozenou autoritu a respektuje individualitu studentů; je aktivní, kreativní, zodpovědný, otevřený novým technikám, technologiím a postupům, umí pracovat samostatně, má kladný vztah k dospívající mládeži.


  Požadavky na vzdělání:

  1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů odborných předmětů pro střední školy, nebo

  2) odborné vysokoškolské vzdělání (VŠ - FEL apod.), které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů Elektrotechnika, Mikroprocesorová technika, Elektronická měření, Měřicí systémy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících. V případě částečného úvazku lze požadované vzdělání dle § 22 zákona o pedagogických pracovnících splnit dodatečně.


  Ohodnocení: platové ohodnocení dle platných platových tarifů a praxe

  Pracovní podmínky: práce ve zkušeném týmu pedagogů, moderně vybavené odborné učebny

  Benefity: školní stravování, příspěvek z FKSP na rekreaci, podpora odborného růstu a další vzdělávání, prázdniny

  Typ pracovního poměru: pracovní poměr, popř. DPP, DPČ

  Délka pracovního poměru: plný nebo částečný úvazek s možností nástupu – září 2019

  Kontaktní osoba: Zájemci, kteří splňují výše uvedené požadavky, budou pozváni na přijímací pohovor na základě elektronicky zaslaného CV na e-mail: .

 • Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402, 397 11 Písek

  Učitel - učitelka odborných předmětů SŠ – Informační technologie

  Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek přijme učitele odborných předmětů pro obor vzdělání:

  18-20-M/01 – Informační technologie, který umí studenty nadchnout pro svůj obor; má přirozenou autoritu a respektuje individualitu studentů; je aktivní, kreativní, zodpovědný, otevřený novým technikám, technologiím a postupům, umí pracovat samostatně, má kladný vztah k dospívající mládeži.


  Požadavky na vzdělání:

  1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů ICT pro střední školy, nebo

  2) odborné vysokoškolské vzdělání (VŠ – Fakulta aplikovaných věd, Fakulta informatiky, FEL apod.), které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů Programování a vývoj aplikací, Hardware, Informační a komunikační technologie a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících. V případě částečného úvazku lze požadované vzdělání dle § 22 zákona o pedagogických pracovnících splnit dodatečně. Nutná znalost programovacího jazyka C, C#, popř. PHP a SQL.


  Ohodnocení: platové ohodnocení dle platných platových tarifů a praxe

  Pracovní podmínky: práce ve zkušeném týmu pedagogů, moderně vybavené odborné učebny

  Benefity: školní stravování, příspěvek z FKSP na rekreaci, podpora odborného růstu a další vzdělávání, prázdniny

  Typ pracovního poměru: pracovní poměr, popř. DPP, DPČ

  Délka pracovního poměru: plný nebo zkrácený úvazek s možností nástupu – září 2019

  Kontaktní osoba: zájemci, kteří splňují výše uvedené požadavky, budou pozváni na přijímací pohovor na základě elektronicky zaslaného CV na e-mail: uhlik@sps-pi.cz.

 • HLEDÁME UČITELE/UČITELKY MATEMATIKY A INFORMATIKY

  Soukromá umělecká střední škola hledá pro doplnění svého pedagogického sboru

  POŽADUJEME

  - VŠ vzdělání magisterského stupně s aprobací učitelství pro SŠ (nebo s pedagogickým minimem)

  - Praxe výhodou, ale ne podmínkou

  NABÍZÍME

  - Práce na HPP

  - Průběžná školení pro zvyšování kvalifikace

  - Mladý a kreativní kolektiv

  - Moderní vybavení a materiální zabezpečení (interaktivní tabule, projektory atd.)

  BENEFITY

  - Notebook

  - Příspěvek na stravování

  - Vernisáže a kulturní akce pořádané školou

  Nástup dle dohody.


  Své CV prosím zasílejte na e-mail personalni@volny.cz

  Doplňující informace získáte na tel. čísle 603 472 386.


 • ZŠ a MŠ Na Balabence na Praze 9 hledá kolegyně a kolegy na 1. stupeň a 2. stupeň s aprobacemi ČJ, AJ, TV, VV, . Nástup možný po domluvě.

  Výhodou je příjemný kolektiv kolegyň a kolegů, dobrá dopravní dostupnost a řada benefitů.

  Vhodné pro absolventy i studenty posledního ročníku. Po dohodě možné ubytování.

  V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mail - , kam můžete zasílat i své životopisy. Těšíme se na Vás

 • ZŠ Erudio hledá posily pro svůj tým

  Učitel(ka) 1.stupeň ZŠ

  Pedagog do školky


  Jak si Vás představujeme?

  • Rád/a pracujete s dětmi a umíte je zaujmout

  • Jste aktivní, máte plno energie, dobré nápady a chuť je realizovat

  • Neztrácíte dobrou náladu, je na Vás spoleh a pracujete týmově

  • Jste otevřen/a nových vzdělávacím směrům a přístupům

  • Jste nadšencem v oboru přírodních věd

  • Umíte anglicky

  • Splňujete požadavky na pedagogické vzdělání pro učitele 1. stupně ZŠ


  Co nabízíme?

  • Příjemné a inspirativní pracovní prostředí ve zcela nové budově s množstvím didaktických pomůcek

  • Třídy s nízkým počtem žáků

  • Malý anglicko-český kolektiv nadšených spolupracovníků

  • Možnost osobního růstu

  • Nástup pro školní rok 2019/2020


  Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte e-mailem na25.2.2019

 • Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570 přijme od 1.9. 2019 dva nové učitele ZŠ s aprobací  matematika, fyzika, výpočetní technika a tělesná výchova. Aprobace je  možná samozřejmě i samostatně nebo v kombinaci s jakoukoliv další aprobací. Nastavení konkrétního úvazku proběhne po vzájemné dohodě. Informace na tel.: 605 245 477, nabídky můžete zasílat na:   zshusovata@seznam.cz    


 • Obchodní akademie na Praze 3 přijme od 1. 9. 2019 učitele českého jazyka, ruského jazyka, německého jazyka a zeměpisu. Bližší informace na emailu .


20.2.2019

 • Hledáme paní učitelku na částečný nebo plný úvazek pouze na 3 měsíce / duben - červen / ke 3 lertým dětem.Vhodné pro studentku pedagog.oboru. Možnost plného úvazku od září 2019.Mateřská škola Kostelní 7 PRAHA 7, tel.233 374 436 , ms.kostelni@cvolny.cz.Info u p.ředitelky Hany Hamšíkové nebo zástupkyně Jarmily Veverkové.


15.2.2019

 • ZŠ a MŠ Klecany hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na výuku fyziky na 12 hodin týdně od   1. 3. 2019 do konce školního roku. Možnost prodloužení praxe i na další období. Nabízíme příjemný pracovní kolektiv. Velmi dobré spojení. V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy Mgr. Jaroslavu Barešovou na tel. 773 482 483 nebo mailem jaroslava.baresova@zsmsklecany.cz

 • Moderní, inovativní, perspektivní a přátelská základní škola na jižním okraji Prahy (Dolní Břežany) hledá od září 2019 pedagogy s aprobacemi:

  ·       1. stupeň

  ·       2. stupeň: matematika, fyzika, český jazyk, anglický jazyk a německý jazyk

  Kontakt: Ing. Iva Fischerová (tel.: 604 798 498; fischerova@skolabrezany.cz)

 • Základní škola, Praha 3 hledá asistenta pedagoga pro klidného žáka v druhém ročníku na 0,25 úvazku s nástupem ihned a dále učitelku/učitele 1. stupně ZŠ s nástupem od září 2019. Zájemci se mohou ozvat na email:  strestikova@lobkovicovo.cz

 • Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická školy, Praha 1, Alšovo nábřeží 6 přijme kvalifikovaného učitele Anglického jazyka.


  Životopis zasílejte na adresy: tichy@szspraha1.cz a privorova@szspraha1.cz2.2.2019

 • Gymnázium pod Svatou Horou Příbram hledá do svého týmu od školního roku 2019/2020 vyučující matematiky, českého jazyka, anglického jazyka a tělocviku (v libovolné kombinaci). V případě zájmu kontaktujte Mgr. Pavla Karneta, ředitele školy emailem na adrese gshpb@gshpb.cz nebo telefonicky na čísle 318 679 028.

 • Základní škola Volyně (www.zsvolyne.cz) hledá učitele tělesné výchovy pro 2. stupeň s nástupem od 1. 9. 2019 (plný, možno i částečný úvazek). Kontakt na zástupce ředitele: krumlova@zsvolyne.cz

 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 přijme učitelku tělesné výchovy

  Úvazek 15 hod. týdně, nástup ihned, smlouva na dobu určitou do 30.6.2019 – zástup za nemoc.

  Zájemci pište na

 • Základní škola, Praha 9 přijme do svého týmu nové kolegy na 2. stupeň - s aprobacemi:   M, F, Ch, Hv a Tv - možné i odděleně. Nabídky s životopisem nám prosím zasílejte na: .

 • Lesní MŠ Stromeček v Měšicích hledá pedagoga

  Od dubna 2019 se v naší lesní školce uvolní pozice pedagoga.

  Rádi mezi nás přijmeme otevřeného a schopného člověka, který doplní náš veselý tým.

  Jsme lesní MŠ, proto potřebujeme člověka, který je rád s dětmi v přírodě a těší ho objevovat vše nové.

  Jsme rejstříková MŠ, proto náš nový člen týmu by měl mít kvalifikaci pro práci předškolního pedagoga (případně tento obor dokončovat) a měl by být znalý či alespoň ochotný se zaučit v administrativě s pedagogickou dokumentací. Nabízíme možnost plného či zkráceného úvazku, od září 2019 také možnost kariérního růstu.

  Těšíme se na Váš/Tvůj životopis a motivační dopis na emailu lesnims.stromecek@seznam.cz


 • Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250 dočasně přijme od 12. 2. 2019 učitele tělesné výchovy jako zástup za nemocného vyučujícího. Vhodné pro studenty tělesné výchovy v předposledním a posledním ročníku studia. V případě zájmu prosím pište na e-mail: vinohradnik@gymnchod.cz.

 • Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace přijme učitele odborných předmětů na střední zdravotnické škole

  nástup 1. 8. 2019

  Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním oboru Učitelství odborných předmětů pro střední zdravotnické školy

  Písemné žádosti:

  Bližší informace: Bohdana Kudláčová, 518 612 778/118


27.1.2019

 • ZŠ Purkrabka hledá učitele/učitelku pro 1. stupeň

  Soukromá ZŠ pro 1. stupeň ve Škvorci (Praha-východ, www.skolapurkrabka.cz) nabízí místo pedagoga na plný/zkrácený úvazek na dobu určitou. Po dohodě příp. na dlouhodobější spolupráci.

  Nabízíme možnost realizovat se a rozvíjet v otevřeném a inspirativním prostředí malé venkovské školy (5 tříd, 14-16 dětí ve třídě), přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity.

  Je pro nás důležité:

  • přirozený zájem o vedení dětí, pedagogická zkušenost

  • autenticita a kvalita vztahů

  • provázanost respektu k celku a respektu ke svobodě a individualitě jednotlivce

  • ochota spolupracovat v týmu a učit se

  • otevřenost pro alternativní pedagogické přístupy

  Ukončené vzdělání dle požadavků zákona není podmínkou.

  Kontakt: ředitel školy Martin Šnajdr, tel. 725 110 264, email


 • Křesťanská střední škola, základní škola a mateřská škola Elijáš, Praha 4 - Michle přijme na částečný úvazek učitel/ku II. stupně; aprobace: Matematika nebo Fyzika (ideálně kombinace). Přijmeme i absolventy nebo studenty.Malý počet žáků ve třídách, velmi příjemný kolektiv i prostředí.Životopisy zasílejte na barbora.klodova@elijas.cz18.1.2019

 • Naléhavě hledáme spolehlivé, kreativní a hravé studenty se smyslem pro humor, výbornou angličtinou pozitivním vztahem k dětem jako lektora AJ. Výuka dvou malých skupinek dětí z I.a ze II.třídy probíhá na ZŠ v Praze 4, blízko metra,2x týdně 2vyučovací hodiny (45minut/150,-Kč), vždy v úterý a ve čtvrtek cca od 12:00 do 13:30. Kurz byl zahájen už v září a suplování za lektorku, které se pro příští pololetí mění rozvrh bude už od 5.2. a potrvá do 30.5.2019 (od 11.2. do 17.2.2019 jsou jarní prázdniny). Děti jsou velice šikovné a učenlivé. Pracují podle britských učebnic, které jsou základní osnovou učiva po dobu dvou let…Lektory dle potřeby rádi zaškolíme, aby dosavadní styl výuky zůstal zachován. Odpovíme všem a předem děkujeme za včasné a opravdu míněné nabídky!!!

  Ing.J.G.Vostatková

  +420 604 201 008

  j.vostatkova@seznam.cz

 • Jazykové studio ANGLIČTINA RADOTÍN hledá lektorku či lektora angličtiny od února 2019. Hledáme spolehlivou kolegyni či kolegu s VŠ vzděláním/přípravou na zaměstnání se zaměřením na výuku angličtiny a ideálně s praxí v jazykových školách nebo v soukromé výuce. Nabízíme částečný úvazek 1 - 2 týdně vždy několik hodin v jednom bloku. Jedná se o výuku dětí i dospělých, individuální i skupinovou výuku. Kurzy začínají v týdnu od 4. února 2019. Jazykové studio se nachází v Praze 5 - Radotíně, 10 minut od Smíchovského nádraží. V případě zájmu nás kontaktujte na email. adrese: verakunt@yahoo.com. Více o našem jazykovém studiu najdete na www.anglictina-radotin.cz. Těšíme se na Vás! JS Angličtina Radotín Nám. Osvoboditelů 69, Praha 16 T: 777 057 013 E: verakunt@yahoo.com www.anglictina-radotin.cz https://www.facebook.com/pg/JazykoveStudioAnglictinaRadotin

 • Základní škola Heřmánek, Praha 8, Rajmonova 1199 hledá k okamžitému nástupu kolegu kolegu - speciálního pedagoga (výchovný poradce) na jakýkoliv úvazek - popř. studenta VŠ pro doučování a podporu čtení.V případě Vašeho zájmu, zavolejte, prosím, na tel. číslo zástupkyně ředitele školy Ing. Černé - 606 416 930, popř. kanceláře školy 724 692 084 - uvítáme jakoukoliv pomoc.

 • Základní Škola Čáslav Sadová (www.sadovka.cz) hledá učitele/ku matematiky pro II. st. s nástupem od 1.2.2019 (plný, možno i částečný úvazek). Podrobnosti emailem: reditel@sadovazs.cz

 • ZŠ Vrané nad Vltavou (4km od Prahy) aktuálně hledá do svého týmu:

  Učitele na 1.stupeň a učitele na 2.stupeň s aprobací ICT, matematika, český jazyk, chemie, německý jazyk.

  Pro školní rok 2019/2020 přijmeme učitele pro 1.stupeň a učitele pro 2.stupeň s aprobací ICT, matematika, chemie, fyzika, německý jazyk, český jazyk, anglický jazyk, zeměpis, tělesná výchova.

  Hledáme kolegy, kteří:

  rádi učí a dokážou děti nadchnout pro získávání znalostí

  mají kladný vztah k dětem a respektují jejich individualitu

  jsou aktivní, kreativní, energičtí, otevření novým pedagogickým technikám a postupům

  jsou ochotni dále se vzdělávat a pracovat na svém rozvoji

  mají týmového ducha


  Nabízíme:

  práci v příjemném a podporujícím kolektivu

  prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj

  možnost získání obecního bytu

  možnost zkráceného úvazku

  dobrou dostupnost (4 km z Prahy, vlakem z metra C Kačerov)

  pracovní pozice je vhodná i pro absolventy bakalářského studia


  Neváhejte nás kontaktovat na r , telefon: 606 920 474.

  www.zsvrane.cz


 • Mateřská škola, Praha 8, Na Pěšinách 13 přijme od 1.2.2019 učitelku, výši úvazku budeme řešit dohodou.

  Kontakt: reditelka@msnapesinach.cz

 • Ředitelka Základní školy a mateřské školy Telecí hledá vhodného zájemce na pracovní pozici:


  UČITEL / UČITELKA PRO I. STUPEŇ ZŠ s termínem nástupu od 1. 2. 2019

  Nabízíme:

   pracovní poměr na dobu určitou, v případě zájmu a kvalitně odvedené práce možnost pracovního poměru na dobu neurčitou

   pracovní úvazek 1,0

   příjemné rodinné prostředí

   dobrý kolektiv

   prostor pro vlastní nápady a kreativitu


  Požadavky:

   odborná kvalifikace v souladu se zákonem č. 563/2004Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění - požadovaná aprobace: učitelství pro I. stupeň ZŠ

   zájem o aktivity školy

   spolehlivost, zodpovědnost, kreativitu


  Zájemci mohou zasílat své žádosti (motivační dopis a strukturovaný životopis včetně uvedení dosaženého vzdělání – odborné kvalifikace) na email: skola@zsteleci.cz nebo doručit poštou či osobně na adresu: Základní škola a mateřská škola Telecí , Telecí 178 56994 Telecí


  Termín pro podání žádosti: do konce ledna 2019

  Případné informace na tel. č.: 736 751 655 – ředitelka školy


 • UČITEL/KA PRO1 A 2. STUPEŇ ZŠ

  Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz,  úvazek: 1,0.   Plat dle tarifních tabulek. Kvalifikační předpoklady dle školského zákona č. 561/2004 Sb.ve znění pozdějších předpisů, možnost doplnění kvalifikace v průběhu pracovního poměru (aprobace nerozhoduje, výhodou je ČJ, AJ, a humanitní vědy), speciální pedagogika nutná (možnost doplnění studia v rámci DVPP). Dále požadujeme kladný vztah k dětem, odolnost vůči stresu, ochotu se dále vzdělávat.

  Práce v příjemném pracovním kolektivu, vhodné i pro absolventy, možnost nástupu dle domluvy.

  Životopis a motivační dopis zasílejte na email: zuzana.vuckova@zdcpraha.cz,

 • Přijmeme učitelku, učitele I. stupně ZŠ - SKALSKO, okres Mladá Boleslav

  Učitelku, učitele I. stupně ZŠ přijme Základní škola a mateřská škola Skalsko. Nástup od 1. 9. 2019, případně dle dohody i dříve. Nabízíme trvalé zaměstnání (nejedná se o zástup). Absolvent PF vítán. Nabízíme možnost získání obecního bytu, příspěvky na stravu a jiné benefity.

  Životopis zašlete na: zsskalsko@centrum.cz

  Tel.: 737 388 336 

 • Do lesní školky V Hájence (Praha 9, Xaverovský háj) hledáme průvodce s radostí, tvořivostí a zkušenostmi s dětmi předškolního věku. Vzdělání je výhodou, ne však podmínkou. Hledáme průvodce na pozici asistenta, i na pozici lektora. Pro více informací se ozvěte na email vhajence@email.cz. V příloze zašlete též svůj životopis a motivační dopis. (www.vhajence.com)

 • ZŠ pro žáky s poruchami zraku, Praha 2, přijme asistenta pedagoga, nástup možný ihned. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů podle zákona o pedagogických pracovnících a zájem o práci s dětmi.

  V případě zájmu zasílejte CV na kontaktní e-mail: info@skolazrak.cz.


12.1.2019

 • Nabízíme práci v soukromé MŠ v Satalicích (13 min od Mas. a Hl.nádraží vlakem)Hledáme studentku s dobrou znalostí angličtiny na pátky od 7:30 - 18h. Popřípadě i středy od 14:30 do 18h. Děti 2-5 let. Pro podrobnosti volejte Janu 776 240 018 nebo piště littlemeskolka@gmail.com.
7.1.2019

 • Sháníme lektorku AJ pro dvě malé skupinky dětí na ZŠ v Praze 4, kam by docházela 2x týdně. Jedná se hlavně o čtvrtky. Výuka probíhá ve stejném čase, tj. cca od 12:00 do 13:30, což jsou 2 miniskupinky dětí z I. a II. třídy ZŠ, každá z nich po 45minutách. Za 45min. výuky lektor dostane 150,-Kč. Škola, kde výuka probíhá je hned u metra (asi 5minut). Se vším, těm, kteří by projevily opravdový zájem, dobrý vztah k dětem, znalost angličtiny a jistou kreativitu při výuce, rádi pomůžeme ale chceme vybrat opravdu toho nejlepšího!

  Ing.J.G.Vostatková

  +420 604 201 008

 • Základní škola v Praze 4 přijme od 4. 2. 2019 na plný úvazek učitele/učitelku pro 2. stupeň - aprobace přírodopis, zeměpis, anglický jazyk.

  Podrobnosti e-mailem: , popř. na tel.č. 226 809 704.

 • Nabízíme brigádu v dětských jeslích v Praze 10. Rozsah 2x týdně odpoledne. Jedná se o práci s dětmi 1-4 roky. Výborná praxe pro Vaši profesi. Kontakt

 • WALDORFSKÁ MŠ HLEDÁ UČITELKU

  Waldorfská mateřská škola Maitrea ve Slušticích (Praha-východ) hledá učitelku na plný nebo kratší úvazek. Vhodné i pro studenty, možný je třeba i 1 den v týdnu. Více o nás na http://www.skolka-maitrea.cz

  Nabízíme:

  • krásné a přátelské prostředí

  • spolupracující tým pedagogů

  • inspirativní vzdělávací přístupy

  Kontakt: tel.: 724 269 298, email: t.smolkova@seznam.cz


30.12.2018

 • Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206 přijme ihned do svého týmu dva učitele 1. stupně. Nabízíme podporu ze strany vedení školy, spolupracující menší pedagogický sbor, možnost seberealizace a dlouhodobého perspektivního uplatnění. Uvítáme motivované kolegy/kolegyněochotné uplatňovat ve výuce moderní metody a formy práce. Spolupráce je možná na plný i částečný úvazek se zohledněním studijních povinností. Vhodné pro spřátelenou dvojici studentů s možností společného cestování do zaměstnání. Výborné spojení rovněž v rámci Pražské integrované dopravy.Kontakt: info@zsmsvelvarska.cz733 704 654602 548 904www.zsmsvelvarska.cz 18.12.2018

 • Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s., Kodaňská 54/10, Praha 10, součást společenství škol (www.bankovniakademie.cz) hledá do svého středu nové kolegy a kolegyně na pozici učitele hudební výchovy, anglického jazyka a španělského jazyka!

  Výuka HV: Po vzájemné dohodě by se jednalo o práci na pracovní smlouvu (zkr. úvazek) nebo dohodu o provedení práce.

  Výuka AJ: předpokládáme práci na dohodu o provedení práce (4h/týdně). Osvědčení CERMAT výhodou.

  Výuka ŠJ: jedná se o práci na dohodu o provedení práce (3h/týdně).

  Předpokládáme velmi dobré komunikační schopnosti a nadšení pro frontální i projektovou výuku. Vhodné pro zkušené pedagogy i absolventy pedagogických fakult. Méně početné skupiny, interaktivní výuka. Přátelské interpersonální klima. Nástup 1. 2. 2019 nebo dohodou. Těšíme se na budoucí spolupráci!

  POŽADUJEME:

  - pedagogické vzdělání v daném oboru

  - bezúhonnost (výpis z trestního rejstříku)


  NÁPLŇ PRÁCE:

  - výuka na osmiletém gymnáziu a střední odborné škole zaměřené na bankovnictví


  NABÍZÍME:

  - příjemné pracovní prostředí, moderně vybavené učebny (pracoviště Praha 10 – Vršovice)

  - odpovídající finanční ohodnocení


  BENEFITY:

  - příspěvek na penzijní připojištění

  - stravenky, závodní stravování

  - možnost dalšího vzdělávání, firemní kurzy, společenské akce

  - MultiSport karta

  Strukturovaný životopis v ČJ zasílejte do 31. 12. 2018 na adresu .

 • Soukromá základní škola VĚTRNÍK na Praze-východ, přijme do týmu nové kolegy, učitele 1. stupně a učitele 2. stupně ZŠ.

  Nabízíme:

  Nabízíme přátelské a velmi osobní prostředí menší školy, možnost profesního růstu, prostor pro vlastní projekty a nápady, nadstandardní platové ohodnocení, úzkou spolupráci celého týmu školy.

  Požadujeme:

  Požadujeme dokončené vzdělání pro tuto pozici dle zákona, dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup k práci, výuce i dalšímu sebevzdělávání, schopnost a ochotu učit se novým přístupům a metodám, příjemné vystupování a radost z práce s dětmi.

  Přijďte se podívat, jak se učí u nás, a rozhodněte se sami, zda by se Vám taková práce líbila.

  Kontaktujte nás: , telefon: 739 285 517

 • Sunny Canadian International School Mateřská škola hledá suplující/ho učitele/ku do MŠ pro posílení našeho mezinárodního týmu. V měsíci lednu nebo únoru zástup za kolegyni, dále pak dle domluvy možnost dlouhodobé spolupráce. Hledáme milou, veselou, přátelskou, empatickou osobnost s kladným vztahem k dětem. Požadujeme Aj na komunikativní úrovni. Pedagogické vzdělání a hra na hudební nástroj výhodou. Jsme česko-kanadská škola v Jesenici u Prahy, 15 min. autobusem od metra Opatov. CV zasílejte na ms@sunnycanadian.cz, tel: 734 246 216. Více o nás na www.sunnycanadian.cz

 • Ponukam vypomoc v materske skolce na Praze 4 Modřany – jesle a skolka Bubáček.

  Mobil: 603994906 – Bajzová Eva, reditelka skolky

 • Gymnázium Karla Sladkovského v Praze hledá učitele/učitelku hudební výchovy v rozsahu 8 hodin týdně.

  Kontakt na ředitele Mgr. Tomáš Hušek 777964592

 • Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Praha 4 , Jeremenkova 1003


  Pro školní rok 2018/2019 hledáme

  - učitele/ku prvního stupně s nástupem ihned

  - učitele/ku anglického jazyka s nástupem ihned/od 1. 2. 2019

  - učitele/ku českého jazyka - zástup za MD od března 2019


  Pro školní rok 2019/2020 hledáme

  - učitele/ku matematiky, fyziky - zástup za MD od září 2019

  Podmínkou je kvalifikace podle zákona o pedag.pracovnících, čistý TR a způsobilost k výkonu práce.

  Vítáme i studenty vyšších ročníků fakult. Požadujeme respektující přístup k žákům, rodičům i kolegům.

  Nabízíme přátelské a tvůrčí prostředí v sehraném týmu, zaměstnanecké benefity, příležitost pro DVPP.

  Mimopražským nabízíme ubytování.


  - školníka a správce sportovního areálu a tělocvičen, obě pozice lze kumulovat

  V případě zájmu pošlete profesní životopis na skola@zsjeremenkova.cz a kontaktujte ředitelku školy.

 • Pro naše vědecké kroužky pro děti v ZŠ (děti 6-12 let) v Praze hledáme šikovné lektorky a lektory.

  Kroužek probíhá 1x týdně, celkem je 14 lekcí během pololetí. Možnost více kroužků v týdnu.

  Vhodné pro studenty, absolventy či doktorandy SŠ i VŠ, aktivní pedagogy i rodiče na rodičovské dovolené, vedoucí kroužků pro děti nebo učitele kroužků.

  Nemusíte se bát náročnosti, např. prozkoumáme rostlinou i živočišnou buňku, vytvoříme nenewtonskou kapalinu, pronikneme do mechaniky dýchání i atomu a zabrousíme i do historie k Archimédovi a jeho vynálezům.


  NABÍZÍME:

  • vedení odpoledních kroužků VĚDA NÁS BAVÍ pro děti na 1. stupni ZŠ

  • mzda 180 až 380 Kč/hod (dle praxe a místa pracoviště)

  • materiál a návody na pokusy

  • proškolení

  • možnost využít jako povinnou praxi (dodáme potvrzení)

  • příplatek za více kroužků


  V případě zájmu pošlete životopis na lektori@vedanasbavi.cz

 • Učitelku, učitele II. st., nejlépe ČJ, NJ, D (není podm.) přijme ZŠ J.

  Matiegky Mělník od 1. 2. 2019. Požadujeme autoritu u žáků.

  Nabízíme perspektivní trvalé zaměstnání (nejde o zástup), kreativní kolektiv, podporu vedení. Životopis zašlete na skuta@zsjm‑me.cz. Tel.: 315 62 30 15, 602 15 91 91.

 • Hledáme do našeho týmu SPC pro děti a mládež s vadami řeči kolegu/kolegyni speciálního pedagoga (státnice logo a surdo) na částečný úvazek. Jedná se především o diagnostiku. Kontakt na emailu laudova@alternativnikomunikace.cz, nebo telefonu 604 459 699.


2.12.2018

 • Montessori ZŠ v Praze 4 hledá asistenta - ergoterapeuta

  Do naší Montessori ZŠ Vrbičky (www.uvrbicek.cz) hledáme osobního asistenta k chlapci v 5. ročníku s LMR a obtížemi v řeči, nástup ihned.

  Nabízíme:

  • přátelské prostředí soukromé malotřídní školy,

  • spolupracující tým pedagogů, inspirativní vzdělávací přístupy,

  • metodická podpora školní speciální pedagožky ve vzdělávání žáka,

  • práce s žákem max. 6 hodin denně zaměřená na rozvoj samostatnosti v činnostech praktického života, pracovních a tvořivých činnostech, a na rozvoj komunikace,

  • pracovní smlouva, čistá měsíční mzda 18 000,- Kč, vyšší k jednání dle zkušeností a kvalifikace.

  Přejeme si:

  • trpělivou osobnost s láskou k dětem,

  • otevřenost novému, spolupracující přístup,

  • zkušenost v oblasti ergoterapie, s prací s lidmi s mentálním postižením v oblasti nácviku praktických dovedností (nakupování, cestování MHD apod.),

  • případné další vzdělávání podpoříme.


  Kontakt:

  V případě zájmu pošlete, prosím, krátký životopis na adresu: .


 • ZŠ Brána jazyků s RVM, Uhelný trh 4, Praha 1 - 10 min od PedF (www.branajazyku.cz) hledá od 1.1.2019 učitele/ku Aj na 2. stupeň.

  Celkem 20 h, možné rozdělit i mezi více zájemců.

  V případě zájmu volejte:

  731 491 458, Petr Tlustý, ředitel školy

 • ZŠ Praha 8, Na Šutce 28 přijme učitele/ku s aprobací Che-M nebo Fy – M, možno i na částečný úvazek. Nástup od února 2019 nebo dle dohody.

  Kontakt: zssutka@zssutka.cz, tel.: 724 207 62326.11.2018

 • FAKULTNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA S ROZŠÍŘENOU VÝUKOU JAZYKŮ PŘI PEDF UK PRAHA 5 - SMÍCHOV, DRTINOVA 1 (V LOKALITĚ ANDĚL) HLEDÁ OD 1. ÚNORA 2019 UČITELE CHEMIE A MATEMATIKY (MOŽNO I JEDNOTLIVĚ, IDEÁLNÍ PRO

  STUDENTY FAKULTY).

  PROSÍME ZÁJEMCE, ABY SE INFORMOVALI NA TELEFONU 257327427, NA E-MAILU SRAMEK.LIBOR@ZSDRTINOVA.CZ NEBO OSOBNĚ VE ŠKOLE.

  MGR. LIBOR ŠRÁMEK, ŘEDITEL ŠKOLY

 • Hledáme dobrovolníky/ stážisty. Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

  Nabízíme možnost účastnit se vzdělávacích projektů a školení,

  získáni zajímavých kontaktů.

  Pro více info viz. příloha. Lze získat potvrzení o výkonu

  praxi/potvrzení o dobrovolnické činnosti.


  Kontaktní osoba: Vilena Taraskina, email:

 • HLEDÁME UČITELKU MŠ

  Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1 v blízkosti stanice metra C Ládví přijme do svého kolektivu učitelku na plný pracovní úvazek. Vhodné i pro studenty dálkového studia. Nástup dle dohody. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, velmi dobré materiální vybavení tříd, vstřícný kolektiv.

  Požadujeme vzdělání – pedagogicka předškolního věku SŠ/VŠ nebo nekvalifikovanou uchazečku se SŠ vzděláním – vychovatelka, pedagog volného času, Dále flexibilitu, kladný vztah k dětem, spolehlivost.


  V případě zájmu zasílejte CV na adresu: , volejte na tel.č.: 739 768 328.

 • Dobrý den, dovoluji si Vás oslovit s nabídkou možnosti zaměstnání či brigády pro studenty PedF, obor speciální pedagogika. Dlouhodobě se potýkáme s nedostatkem speciálních pedagogů a asistentů pedagoga do speciálních tříd. Budeme rádi, když nám zprostředkujete kontakt se studenty, kteří mají zájem pracovat s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami v mateřské škole.

  Mgr.Alena Lucová, ředitelka, tel.797976493

  MŠ Laudova se speciálními třídami

  Laudova 3/1030

  16300 Praha 6 –Řepy

  IČO 70974161

  www.mslaudova.cz

 • Dobrý den, pro naši mateřskou školu na Praze 6 http://www.sbihava.cz/, hledám na zkrácený úvazek 0,25 učitelku/ učitele, na 15,5 hodin za 14 dní. ( studentku, studenta). Práce jeden týden 2x druhý týden 3x v odpoledních hodinách. Zájemce prosím na mail:

 • ZŠ Slovenská 27, Praha 2 přijme učitele/ku I. Stupně, nástup od 1. 2. 2019.

  Možnost ubytování, popř. možnost služebního bytu.

  Životopisy zasílejte na e-mail:

 • Kouzelné školy – mateřská a základní škola

  Hledá do svého týmu kolegu na pozici: Učitel/ka pro 1. stupeň ZŠ Montessori


  Požadujeme:

  Pedagogické vzdělání – 1. stupeň ZŠ

  Respektující, přívětivý a klidný přístup k dětem

  Schopnost práce v týmu a organizace připraveného prostředí a výuky

  Bezúhonnost

  Znalost Montessori metody výhodou


  Nabízíme:

  Příjemné pracovní prostředí a milý kolektiv

  Možnost uhrazení Národního diplomového kurzu společnosti Montessori ČR

  Firemní benefity

  Nástup ihned nebo dohodou, možnost prodloužení na dobu neurčitou


  Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte do 10. 12. 2018 na adresu .

  Pracoviště: Praha 10 – Vršovice.


  Kouzelné školy – mateřská a základní škola vznikly v roce 2009 jako školská právnická osoba s cílem využívat při vzdělávání metodu Montessori, a tím rozvíjet přirozené nadání každého dítěte. Naší vizí jsou spokojené a vyrovnané děti, které navštěvují školu s radostí a nadšením, a které si současně odnesou pevný základ pro další vzdělávání.

  Kouzelné školy – mateřská a základní škola jsou nejmladším členem unikátního projektu Společenství škol (mateřská, základní, víceleté gymnázium, střední odborná a univerzita), které ve svém principu umožňuje vzdělání napříč generacemi.

  Motto: "Pomáháme dětem poznávat svět."
19.11.2018

 • ZŠ Praha 8 hledá pedagoga s kvalifikací pro 1.stupeň se znalostí AJ (nebo studujícího) s nástupem co nejdříve. Hledáme kolegu/kolegyni do milého pedagogického sboru, nabízíme dobré platové podmínky, možnost profesního růstu, velmi příjemné pracovní prostředí a dobře vybavenou školu pomůckami. Zájemci se mohou ozvat na tel. 720652987 nebo mail:


  Mgr. Petra Jehnová, ředitelka školy

  ZŠ a MŠ Petra Strozziho

  Za Invalidovnou 3

  186 00 Praha 8 - Karlín

  tel.: 284 818 097

  www.zs-strozziho.cz

 • BANKOVNÍ AKADEMIE – Gymnázium a Střední odborná škola, a.s.

  vypisuje výběrové řízení na pozici Učitel/ka 8-letého gymnázia a SOŠ


  Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s., Kodaňská 54/10, Praha 10, součást společenství škol (www.bankovniakademie.cz) hledá do svého středu nové kolegy a kolegyně na pozice středoškolských učitelů. V rámci rozšiřování pedagogického sboru přivítáme aktivní a dynamické jedince s různými aprobacemi (ČJ, Mat+Fyz, ŠJ). Předpokládáme práci na plný nebo zkrácený úvazek, případně dohodu o provedení práce; velmi dobré komunikační schopnosti a nadšení pro frontální i projektovou výuku. Vhodné pro zkušené pedagogy i absolventy pedagogických fakult. Méně početné skupiny, interaktivní výuka. Přátelské interpersonální klima. Nástup od 2. 1. 2019 nebo dohodou. Těšíme se na budoucí spolupráci!


  POŽADUJEME:

  - pedagogické vzdělání v daném oboru

  - bezúhonnost (výpis z trestního rejstříku)


  NÁPLŇ PRÁCE:

  - výuka na osmiletém gymnáziu a/nebo střední odborné škole


  NABÍZÍME:

  - příjemné pracovní prostředí v centru Prahy (pracoviště Praha 10 – Vršovice)

  - odpovídající finanční ohodnocení


  BENEFITY:

  - penzijní připojištění

  - stravenky

  - možnost dalšího vzdělávání, firemní kurzy, společenské akce

  - masáže

  - MultiSport karta


  Strukturovaný životopis v ČJ zasílejte do 30. 11. 2018 na adresu personalni@vsfs.cz.

 • Škola Kavčí hory hledá na zástup na základní i střední škole na Praze 4 učitele matematiky na částečný nebo plný úvazek s nástupem ihned.

  Kontaktní osoba J. Kolářová - j.kolarova@ksidlisti.cz, 241 090 231.
11.11.2018

 • ZŠ TRNKA rozšiřuje od školního roku 2019/2020 svůj tým a hledá:

  UČITELE/UČITELKU ZEMĚPISU PRO 2. STUPEŇ ZŠ

  UČITELE/UČITELKU ANGLICKÉHO JAZYKA PRO 2. STUPEŇ ZŠ

  UČITELE/UČITELKU ČESKÉHO JAZYKA PRO 2. STUPEŇ ZŠ

  UČITELE/UČITELKU DĚJEPISU PRO 2. STUPEŇ ZŠ

  UČITELE/UČITELKU FYZIKY PRO 2. STUPEŇ ZŠ

  UČITELE/UČITELKU INFORMATIKY PRO 2. STUPEŇ ZŠ

  UČITELE/UČITELKU MATEMATIKY PRO 2. STUPEŇ ZŠ

  UČITELE/UČITELKU OBČANSKÉ VÝCHOVY PRO 2. STUPEŇ ZŠ

  UČITELE/UČITELKU PŘÍRODOPISU PRO 2. STUPEŇ ZŠ


  V ZŠ TRNKA (Dobříš) se ve školním roce 2019/2020 otevírá jedna třída 2. stupně (6. třída), proto nabízíme částečný úvazek, který v dalších letech bude narůstat (každý rok přibude jedna třída) - pozice je tedy vhodná i pro STUDENTY. Rozložení práce v týdnu bude na vzájemné dohodě, v úvahu připadá i bloková forma výuky.

  Co vám můžeme nabídnout?

  • smysluplnou týmovou práci

  • malý sehraný kolektiv

  • příjemné podporující prostředí

  • možnost podílet se na rozvoji a směřování školy

  • podporu v profesním rozvoji a sebevzdělávání, pravidelné supervize

  • otevřenou komunikaci

  • spolupráci s rodiči žáků

  • ve třídě max. 16 dětí

  • dobrou dostupnost z Prahy

  Co očekáváme od vás?

  • souznění s hodnotami a principy ZŠ Trnka

  • ochotu používat formy aktivního učení

  • touhu stále se rozvíjet a pracovat na sobě

  • kreativitu a týmového ducha

  • respekt k dětem, rodičům i kolegům

  • osobní nasazení a angažovanost


  Pokud máte zájem, můžete naší školu navštívit, poznat naše klima, domluvit osobní schůzku s paní ředitelkou. Pro více informací pište na: reditel@zstrnkadobris.cz nebo nám rovnou můžete poslat mail obsahující vaše CV a důvody, proč si myslíte, že bychom našli společnou řeč.

  Tým ZŠ TRNKA

  WWW.ZSTRNKADOBRIS.CZ


 • ZŠ a ZUŠ Líbeznice hledá učitelku či učitele prvního stupně na plný úvazek. Líbeznická škola nabízí stále se zlepšující zázemí zavedené instituce, dobrý kolektiv učitelů, slušné platové ohodnocení a jistou profesní perspektivu. Nástup je možný (a dokonce vítaný) hned. Kontakt: Silvia Dunajová, 283 981 085, dunajova@zslibeznice.cz

 • ZŠ a ZUŠ Líbeznice hledá učitelku či učitele druhého stupně na plný úvazek (M, AJ, Př, Z, NJ, ČJ). Líbeznická škola nabízí stále se zlepšující zázemí zavedené instituce, dobrý kolektiv učitelů, slušné platové ohodnocení a jistou profesní perspektivu. Nástup je možný (a dokonce vítaný) hned. Kontakt: Silvia Dunajová, 283 981 085, dunajova@zslibeznice.cz

 • Integrovaná střední škola technická Mělník přijme ihned učitele matematiky na částečný úvazek či DPP. Možnost ubytování ve školním zařízení. Od září možnost plného úvazku. Nadstandardní podmínky pro sport, ve škole působí SCM.

  Mgr. Vladimír Wasyliw

  ředitel ISŠT Mělník

  K Učilišti 2566, 27601 Mělník

  tel.: 720 967 202

 • Nadšeného pedagoga/průvodce rádi přijmeme do lesní školky Lesíček na Praze 4. Budete mít příležitost podílet se na dalším směřování školky, profesně růst, dělat smysluplnou práci v přátelské a pozitivní atmosféře. Možnost plného/částečného úvazku. Nástup: únor 2019. Více na www.lesicek.cz/inzerat

  Své CV s motivačním dopisem zašlete na

 • ZŠ Klecany (Praha - východ) přijme učitelku / učitele fyziky a přírodopisu jako zástup za RD (do června 2021).


  Nabízíme:

  12 hodin fyziky (6. - 9. ročník) od pondělí do čtvrtka

  8 hodin přírodopisu (6. a 7. ročník) v pondělí, ve středu a ve čtvrtek

  lze i každý předmět zvlášť.

  Nástup od prosince 2018, po dohodě i dříve.


  Proč k nám nastoupit?

  • Odborné učebny s interaktivními tabulemi

  • Vybavené kabinety

  • Dobrá dostupnost (14 min. na metro Kobylisy s intervaly po 8 minutách)

  • A také přátelští a ochotní kolegové, vstřícné vedení a výborná školní jídelna


  kontakt: jaroslava.baresova@zsmsklecany.cz; + 420 773 482 4835.11.2018

 • Mateřská škola Nad Parkem, Praha-Zbraslav, nabízí volnou pozici učitelky mateřské školy na poloviční nebo částečný úvazek (v odpoledních hodinách nebo dle dohody). Životopis posílejte, prosím, na .

 • SŠ letecké a výpočetní techniky Odolena Voda, okr. Praha – východ přijme od 1.1. 2019 učitele/ku matematiky, s aprobací s F, CH, VT, EKO na plný nebo částečný úvazek.

  Možnost ubytování. Dobrá dopravní dostupnost z Prahy. V případě zájmu volejte mob. 606 426 950 nebo pište na

 • ZŠ Rakovského, Praha 12 přijme třídní učitelku/učitele do přípravného ročníku. Pracovní doba 8-12:30, velmi malý počet dětí ve třídě, dobrý kolektiv. Nástup po dohodě kdykoliv.

 • ZŠ Vrané nad Vltavou hledá od školního roku 2018/2019 pedagogy s touto aprobací:

  2.stupeň: ICT • matematika • učitele na 1.stupeň

  Hledáme kolegy, kteří:

  • rádi učí a dokážou děti nadchnout pro získávání znalostí

  • mají kladný vztah k dětem a respektují jejich individualitu

  • jsou aktivní, kreativní, energičtí, otevření novým pedagogickým technikám a postupům

  • jsou ochotni dále se vzdělávat a pracovat na svém rozvoji

  • mají týmového ducha

  Nabízíme:

  • práci v příjemném a podporujícím kolektivu

  • prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj

  • možnost získání obecního bytu

  • možnost zkráceného úvazku

  • dobrou dostupnost (4 km z Prahy, vlakem z metra C Kačerov)

  • pracovní pozice je vhodná i pro absolventy bakalářského studia


  Základní škola Vrané nad Vltavou

  U Školy 208

  252 46 Vrané nad Vltavou

  www.zsvrane.cz

  tel.: 606 920 474,

 • Hledáme kolegyni/kolegu na 1. stupeň do ZŠ Mládí v Praze 13.


  Nástup od prosince 2018 či ledna 2019.


  Jde o základní školu rodinného typu ve vilové zástavbě bývalé obce Stodůlky

  Skvělý kolektiv a vstřícné vedení školy

  Žáci bez vážných kázeňských problémů a vstřícní rodiče

  Plat mezi 26000 až 32000 Kč při plném úvazku podle uznatelné praxe

  Pravidelné odměny, příspěvek na stravování z FKSP

  Možnost dalšího vzdělávání

  Kontaktní mail: skola@zsmladi.cz

  Kontaktní osoba: PhDr. Jaroslav Vodička • Gymnázium Nový PORG, se sídlem v Praze 4-Krči, přijme od 1.2.2019 učitele českého jazyka a literatury. Jedná se o dočasný zástup (do konce školního roku), jsme ale otevřeni i dlouhodobější spolupráci na částečný úvazek. Nabídnout můžeme plný i částečný úvazek, studenty se zájmem o literaturu, podporu zkušených kolegů, příjemné prostředí školy a zajímavé finanční podmínky. Prostě samá pozitiva a sociální jistoty 😉. Pozice je vhodná pro absolventy, doktorandy i studenty posledních ročníků. Více info ráda podám na tel. 778 405 949 nebo na mailu hr@novyporg.cz, Zuzana Urbánková. Těším se na Vaše reakce.


25.10.2018

 • Základní škola v Praze 9 - Horní Počernice, hledá asistenta pedagoga ke klidnému a nekonfliktnímu žákovi na 2. stupni. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Jsme škola rodinného typu, nabízíme přátelský přístup a řadu benefitů. Vaše nabídky prosím zasílejte na . Vyjdeme Vám vstříc s individuálními požadavky a těšíme se na spolupráci.

 • Hledáme do kolektivu na plný/zkrácený úvazek kvalifikovanou učitelku základní školy (pro 1. stupeň) a kvalifikovanou učitelku mateřské školy. Nástup ihned. Nabízíme příjemné prostředí, možnost dalšího růstu. Strukturovaný životopis zašlete na emailovou adresu: . Telefon: 774 445 994.

 • Nabízíme místo kvalifikovaného učitele českého jazyka na 1. a 2. stupni základní školy. Nástup možný ihned. Kreativní práce v tvořivém týmu, škola zaměřená na jazykovou výuku.

  Nabízíme náborový příspěvek 20 000,- Kč a možnost služebního bytu s regulovaným nájemným. V případě zájmu volejte na 244 001 200, nebo 775 714 380.

  Vaše životopisy můžete také zasílat na email:

 • SOŠ CL, Praha – Ruzyně hledá od listopadu 2018 učitele/ku anglického jazyka na 17 h. týdně, možné domluvit i kratší úvazek. Pož.: VŠ vzdělání, vhodné i pro studenty magisterského studia. CV na adresu:

 • ZŠ Praha 9 - Satalice okamžitě přijme učitele pro 2. stupeň ZŠ ochotného učit Matematiku a Chemii. Životopis prosíme na horackova.iveta@skolasatalice.cz.

  Základní škola, Praha 9 - Satalice, K Cihelně 137

  K Cihelně 137/8

  190 15 Praha-Satalice

  tel. 720 031 517

 • Základní škola Bakov nad Jizerou

  Palackého 278

  294 01 Bakov nad Jizerou


  volné pracovní místo pedagoga:

  matematika - fyzika, nástup možný ihned

  český jazyk - dějepis, nástup možný 01/2019


  Místo je vhodné pro absolventy, plný úvazek.

  Platové ohodnocení dle vzdělání či praxe.

  tel. 731561544

  e-mail: grunwaldova@zs.bakovnj.cz
18.10.2018

 • Hledáme veselého pedagoga/pedagožku do firemní rejstříkové MŠ na Praze 10.


  MŠ je určená pro 35 dětí ve věku 2- 6 let.


  Náplň práce:

  - plánování a realizace samotného vzdělávání (tvorba TVP, příprava didaktických pomůcek)

  - evaluace

  - podílení se na školkových aktivitách a rozšiřujících programech (návštěvy seniorů, plavání)


  Požadavky:

  - min. SŠ vzdělání pro předškolní pedagogiku

  - hra na hudební nástroj výhodou

  - znalost anglického jazyka výhodou

  - milé a vstřícné jednání vůči dětem


  Nabízíme:

  - smlouvu na HPP

  - stravu na pracovišti zdarma

  - dovolená dle zákona

  - příspěvek na další vzdělávání


  V případě zájmu o výše nabízenou pozici, zasílejte své životopisy na email: .

 • Základní škola Pečky, okres Kolín (www.zspecky.cz) shání pro školní rok 2019/2020 kvalifikované učitele následujících aprobací : matematika, fyzika, český jazyk a anglický jazyk. V případě zájmu zasílejte nabídky a životopisy na mail .

 • Ředitel Základní umělecké školy Roudnice n. L. přijme pedagoga/pedagožku hudebního oboru na pracovní pozici: zástupce ředitele ZUŠ

  (druhý zástupce ředitele s omezeným rozsahem pravomocí) s nástupem od 1. 2. 2019

  Nabízíme:

  - práci na plný úvazek na dobu neurčitou

  - dobré finanční ohodnocení

  - práci v mladém kolektivu

  - zaškolení do funkce

  - možnost absolvování studia pro rłdłcł pracovníky škol

  Požadujeme:

  Základní umělecká škola Roudnice n. La, Rvačov 112 IČO: 46773576, tel.: 416 837 299, email: web: zus-roudnicenl.cz

  - ukončené vzdělání (konzervatoř, AMU, nebo příslušný obor na PedF)

  - počítačová gramotnost, organizační a komunikační dovednosti

  - přítomnost na pracovišti pět dní v týdnu

  - osobnostní a zdravotní způsobilost

  - bezúhonnost

  V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis s motivačním dopisem nejpozději do 18. listopadu 2018 na adresu: Základní umělecká škola Roudnice n. L., Rvačov 112, 413 01 Roudnice n. L, nebo na e-mail: Zájemcům bude hromadně odpovězeno až po uzávěrce dopisů, vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu jednání.


 • Hledáme učitelku/učitele do firemní školky na Praze 4- Budějovická

  Školka je zřízena pod dotací MPSV a má kapacitu pro 24 dětí ve věku 1-5 let.

  Náplň práce:

  - plánování a realizace samotného vzdělávání (tvorba TVP, příprava didaktických pomůcek, evaluace)

  - podílení se na školkových aktivitách a rozšiřujících programech (návštěvy seniorů, plavání)

  Požadavky:

  - min. SŠ vzdělání pro předškolní pedagogiku

  - hra na hudební nástroj výhodou

  - anglický jazyk výhodou

  - milé a vstřícné jednání vůči dětem

  Nabízíme:

  - smlouvu na HPP

  - stravu na pracovišti zdarma

  - dovolená + sick days

  - příspěvek na další vzdělávání

  - nástup ihned, nejpozději od 1.12.2018

  V případě zájmu o výše nabízenou pozici, zasílejte své životopisy na email: .


 • Hledáme lektora anglického jazyka pro výuku na Univerzitě obrany, při detašovaném pracovišti Chocerady (státní zámek Komorní Hrádek).

  Kvalifikační předpoklad – vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu.

  Mzdové rozpětí: 12. platová třída (dle započitatelné praxe).

  Podnikové stravování, indispoziční volno (5 sick days) , 25 dnů dovolené, čerpání benefitů z fondu kulturních a sociálních potřeb.

  Předpokládaný termín obsazení místa – 1. 12. 2018 nebo v nejbližším možném termínu.

  V případě zájmu zasílejte, prosím, CV na adresu:11.10.2018

 • Naléhavě hledáme spolehlivé, kreativní a hravé studenty se smyslem pro humor a pozitivním vztahem k dětem pro dvě malé skupinky dětí z I. a II. třídy ZŠ. Výuka začne již 16.10. (v úterý) a probíhá na ZŠ v Praze 4, blízko metra, 2xtýdně 2vyučovací hodiny (45minut/150,-Kč), vždy v úterý a ve čtvrtek od 12:00 do 13:30. Děti jsou velice šikovné a učenlivé. Pracují podle britských učebnic, které tvoří základní osnovu učiva po dobu 2let... Lektory dle potřeby jako vždy rádi zaškolíme a ve všem pomůžeme...Pokud budete mít zájem, volejte prosím +420 604 201 008, Ing.J.G.Vostatková, nebo mail: .

 • Hledáme vychovatele/ku na plný úvazek do školní družiny na Praze 5. Nástup - prosinec.

  V případě zájmu volejte na tel 774913125

 • ZÁKLADNÍ ŠKOLA ZVOLE HLEDÁ UČITELE

  Od února 2019 přijmeme na 1. stupeň ZŠ Zvole (okres Praha - západ) paní učitelku/pana učitele na plný úvazek.

  Pokud Vás láká malá vesnická škola s pohodovým kolektivem a vstřícným vedením, napište na nebo zavolejte na 257 760 304. Těšíme se na Vás! :-)


6.10.2018

 • Hledáme lektora či lektorku (z řad studentů starších ročníků PedF) českého jazyka pro cizince v mezinárodní jazykové škole v Praze 1.

  Momentálně nabízíme individuální výuku. Příjemné prostředí, různé úrovně, dlouhodobá spolupráce.

  Začít můžete v podstatě hned http://www.bohemianschool.cz/, tel.774 488 285.

 • 1. základní škola Říčany hledá kvalifikovaného učitele/učitelku na 1. stupeň od prosince 2018.

  Nabízíme náborový příspěvek 24 tisíc vyplácený po dobu tří let a následně stabilizační příspěvek ve výši 14 tisíc a příspěvek na dopravu do zaměstnání.

  Kontakt: Mgr. Pavel Bednář, , 323 602 794

 • Základní škola, Praha 4, Táborská 45 přijme učitele německého jazyka na částečný úvazek (8 hodin). Vhodné i pro studenty. Nástup ihned. Kontakt: PhDr. František Prokop, tel. 602 581 433, .

 • Hledáme učitele tělocviku a občanské výchovy

  ZŠ a MŠ Dolní Břežany (Praha – západ) přijme ihned učitele/učitelku tělesné výchovy a učitele/učitelku občanské výchovy. Pro výuku tělesné výchovy má škola mimořádně příznivé podmínky – nová moderní sportovní hala a multifunkční hřiště. Více na www.skolabrezany.cz.

  Zájemci prosím kontaktujte Ing. Fischerovou ( ; tel.: 604 798 498)


24.9.2018

 • HLEDÁME UČITELKU MŠ

  Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1 v blízkosti stanice metra C Ládví přijme do svého kolektivu učitelku na plný pracovní úvazek. Vhodné i pro studenty dálkového studia.

  Nástup dle dohody.

  Nabízíme příjemné pracovní prostředí, velmi dobré materiální vybavení tříd, vstřícný kolektiv a jako benefit možnost ubytování.

  Požadujeme vzdělání – pedagogicka předškolního věku SŠ/VŠ nebo nekvalifikovanou uchazečku se SŠ vzděláním – vychovatelka, pedagog volného času, Dále flexibilitu, kladný vztah k dětem, spolehlivost.


  V případě zájmu zasílejte CV na adresu: , volejte na tel.č.: 739 768 328.

 • Hledáme přátelskou a spolehlivou paní učitelku


  Soukromá Montessori miniškolka na Vyšehradě hledá do svého týmu přátelskou, zodpovědnou a spolehlivou učitelku. Hledáme kolegyni na 3-4 dny v týdnu, pečujeme o 12 dětí ve věku 2 až 4 roky. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a možnost dalšího vzdělávání. Požadujeme odpovídající kvalifikaci, praxe v MŠ/jeslích výhodou.

  Nástup: listopad 2018, po dohodě i dříve

  Životopisy prosím zasílejte na , více informací Lenka Chylková tel: +420 721 809 579

 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 přijme

  :: učitele/ku fyziky

  Úvazek 14 hod., rozvrh úterý, středa, čtvrtek, nástup ihned.


  :: učitele/ku tělesné výchovy

  Plný úvazek, lze rozdělit i na dva částečné, nástup ihned, smlouva na dobu určitou – zástup za nemoc.


  Zájemci pište na

 • Taneční centrum Praha, konzervatoř-gymnázium hledá pro školní rok 2018/2019 pedagoga českého jazyka a literatury.

  Zájemci volejte na číslo 220 611 980 nebo pište na

 • Střední škola multimediální a propagační tvorby s.r.o., Praha 11, u metra Háje, www.eduso.cz, přijme učitele angličtiny. Nástup možný ihned. Platové podmínky dohodou.

  Kontakt: , tel.: 739 228 295

 • Volné místo učitele českého jazyka (10), občanské nauky (3), ZPV ekologie (1), dějepisu (1) a psychologie (1) s možností ubytování. SOU potravinářské, Šenflukova 220, 254 01 Jílové u Prahy, Tel.: 241 950 776, Mobil: 736 622 550.17.9.2018

 • FZŠ a MŠ Barrandov II hledá kvalifikovanou učitelku/učitele pro 1. stupeň se znalostí Hejného metody. Nabízíme příjemný kolektiv, možnost dalšího vzdělávání, zapojení do projektu kolegiální podpory. Rádi se s vámi osobně setkáme.


  Kontakt: miroslava.illova@fzsbarr.cz, 724 328 34112.9.2018

 • Gymnázium, SOŠ, Základní a Mateřská škola Pro sluchově postižené v Praze 2 hledá vychovatelku do školní družiny (až plný úvazek), asistentku pedagoga (až plný úvazek) a logopedku na 0.4 úvazku v dopoledních

  hodinách. Info. Moučka 608210365,

 • SOŠ CL, Praha – Ruzyně hledá od listopadu 2018 učitele/ku anglického jazyka na 17 h. týdně. Pož.: VŠ vzdělání, splnění kvalif. předpokladů učitele SŠ dle zák. č. 563/2004 Sb. v platném znění, morální bezúhonnost. CV na adresu:

 • Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára hledá učitele anglického jazyka na částečný úvazek (cca 15 hodin). Nástup říjen 2018. Pracovní dny úterý, středa, pátek. Nabídky posílejte na .

 • ZŠ Petrovice, okres Příbram, hledá učitele/učitelku na plný úvazek.

  Nástup ihned, smlouva na dobu určitou (na 3 roky – zástup za mateřskou), plat dle tabulek.

  Kontakt: Mgr. Hana Vošahlíková, , tel. 727 961 131.

 • Hotelová škola Radlická, Radlická 115, Praha 5 přijme aprobovaného učitele/učitelku českého jazyka a literatury (plný úvazek) a matematiky (plný úvazek). Životopis zasílejte na . Nástup možný ihned. • Střední odborné učiliště kadeřnické, Praha 8 Karlín hledá učitele AJ na plný, případně částečný úvazek. Nástup od 1.9.2018.

  Kontakt:

 • Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené hledá učitele angličtiny pro 6. ročník ZŠ ( žáci s vadami řeči)

  úvazek: 3 vyučovací hodiny

  termín nástupu: 1. 9. 2018

  platové ohodnocení : dle zařazení do platové třídy

  ostatní benefity: příspěvek na rekreaci, školní stravování


  vyřizuje: Martina Vochomůrková


  tel. 739 571 511

  e-mail:

  Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené

  Výmolova 169

  150 00 Praha 5 • ZŠ Jílovská na Praze 4 Novodvorské shání do svého týmu kolegu na první stupeň (19 hodin týdně) a také nějakou posilu do školní družiny.

  Více informací na www.zsjilovska.cz

  Nebo na emailu nebo telefonu 603 865 565

  Škola vyniká dobrým kolektivem pedagogů. Pojďte to zkusit.

 • 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace přijme na celý úvazek (možno i na částečný) pro školní rok 2018/19

  kvalifikovaného učitele/ učitelku 1. stupně ZŠ a kvalifikovaného učitele/učitelku 2. stupně aprobace Aj - Nj


  Jde o zástup za mateřskou dovolenou.

  Služební byt 2 + 1 k dispozici.

  Nabídku zasílejte na e-mail : nebo je možno kontaktovat ředitele školy na telefon 354 43 06 43 nebo mobilní telefon 778 428 608.
 • Přijmeme učitelku (učitele) na ZŠ pro druhou třídu, počet žáků 15. Jsme soukromá škola rodinného typu. Nástup možný ihned. Kontakt: kladno@1kspa.cz.

 • Gymnázium, SOŠ, Základní a Mateřská škola Pro sluchově postižené v Praze 2 hledá učitelku na 1.stupeň.

  Info. Moučka 608210365,

 • EDUCAnet - gymnázium, SOŠ a ZŠ Praha s.r.o - nabízí tyto pracovní pozice: učitel/učitelka německý jazyk - český jazyk - dějepis - ZSV.

  Roztylská 1860/1, 148 00 Praha 4, , 774 773 367

 • Od školního roku 2018/19 hledáme do týmu keramiké dílny při ZŠ Brána jazyků v Ostrovní ulici č. 16, Praha 1 kreativního a spolehlivého lektora odpoledních keramických kurzů.

  V případě zájmu nás kontaktujte na

  Další informace na www. keramika-branajazyku.cz

 • Do malého týmu v soukromé MŠ Písnička na Vinohradech, hledáme posilu!!

  Nabízíme:

  - dlouhodobou práci na DPP nebo HPP

  - přátelský kolektiv a milé prostředí

  - práce v centru Prahy

  - nástup možný IHNED

  Požadujeme:

  - zodpovědnost, trpělivost a kladný vztah k dětem

  - absolventa/ku či studenta/ku oboru předškolní pedagogika

  V případě zájmu, prosím, zašlete své CV na email: .cz nebo volejte 721 290 787.

  Budeme se těšit!


 • SOŠ CL, Praha – Ruzyně hledá od září 2018 učitele/ku německého jazyka na 18 h. týdně, možné po dohodě i celý úvazek.

  Pož.: VŠ vzdělání, splnění kvalif. předpokladů učitele SŠ dle zák. č. 563/2004 Sb. v platném znění, morální bezúhonnost.

  CV na adresu:

 • Na pozici učitele MATEMATIKY (možná kombinace s dalším předmětem)přijmeme kvalifikovaného učitele s vysokou mírou odpovědnosti a

  pracovním nadšením, trpělivostí a kreativitou. Klademe důraz na vytváření partnerského prostředí pro studenty s cílem podpořit a rozvíjet jejich znalosti.

  Místo výuky: Praha 1 v blízkosti metra Můstek/Národní třída

  V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici, zašlete prosím CV na e-mail: , nebo volejte 731 007 800.

  Pozice vhodná i pro VŠ studenty. Částečný nebo plný úvazek.

  Možné zprostředkování ubytování. Pracovní poměr od 3. 9. 2018 na dobu určitou/neurčitou. Těšíme se na setkání s Vámi.


 • Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici ředitelky/ředitele do rejstříkové MŠ v Praze.


  Náplň práce:

  - vedení provozního chodu školky

  - vedení vzdělávání

  - zodpovědnost za veškerou agendu spojenou s rejstříkovou provozovnou


  Požadujeme:

  - pedagogické vzdělání do MŠ dle zákona o pedagogických pracovnících

  - zkušenost s obdobnou pozicí či pozicí zástupkyně ředitele/ředitelky

  - vystudovaný školský management výhodou či probíhající studium

  - anglický jazyk výhodou


  Nabízíme:

  - práce v soukromé rejstříkové školce

  s moderním prostředím

  - pracovní smlouva na HPP

  - dovolená + sick days

  - strava na pracovišti zdarma

  - možnost dalšího vzdělávání


  V případě zájmu pošlete svůj životopis na email: .

 • Gymnázium GMVV Praha hledá studenta na výuku fyziky – částečný úvazek.

  Info:

 • Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s., Kodaňská 54/10, 101 00 Praha 10, součást společenství škol ( ) hledá do svého středu kolegu nebo kolegyni na pozici středoškolského učitele předmětu VV. Spolupráce formou dohody. Vhodné pro zkušené pedagogy i absolventy pedagogických fakult. Méně početné skupiny, interaktivní výuka. Přátelské interpersonální klima. Nástup od nového školního roku. Kontaktujte nás, prosím, na e-mail: .

 • Základní škola v Týnci nad Sázavou přijme od 27.8. 2018 učitele/ku nebo studenta zeměpisu, dějepisu, přírodopisu nebo hudební výchovy, práce na plný nebo po domluvě na částečný úvazek. Nástup 27.8. 2018. Zájemci, pište na .

 • Do soukromé mateřské školky v Praze Modřanech hledáme učitele/učitelku na VPP či DPP na dopolední výuku. Podmínkou je anglický jazyk, spolehlivost a hezký vztah k dětem. Výhodou hra na hudební nástroj. Časem možno i HPP. Odměna 12.000 čistého /80 hodin měsíčně. Více informací na emailu:

 • ZŠ Brána jazyků s RVM, Praha 1 (10 min chůze od fakulty) hledá od 1.9.2018 učitele/ku matematiky a učitele/ku Čj, oba na částečný úvazek (cca poloviční).

  Dále hledáme školního asistenta/ku na 16 až 20 h týdně. Požadované vzdělání Bc. nebo SŠ pedagog. směru, případně kurz pro asistenty.

  V případě zájmu kontektujte ředitele školy: Petr Tlustý, , 731 491 458


 • Do ZŠ Mládí, Praha 13 hledáme kolegyni / kolegu se zájmem o dějepis.


  Možnost na částečný úvazek (pouze dějepis) nebo plný úvazek po doplnění dalších předmětů (Nj, Vo...) dle Vašich potřeb.

  Nástup od září nebo i později.


  Co nabízíme?

  Výši úvazku dle domluvy

  Rodinná ZŠ ve vilové zástavbě bývalé obce Stodůlky

  Skvělý kolektiv a velmi vstřícné, empatické vedení školy

  Žáci bez vážných kázeňských problémů

  Vstřícní rodiče

  Plat mezi 26000 až 32000 Kč při plném úvazku

  Pravidelné odměny

  Příspěvek na stravování z FKSP

  Možnost dalšího vzdělávání


  Kontaktní mail:

  Kontaktní osoba: PhDr. Jaroslav Vodička

 • Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V Úžlabině 320 přijme od školního roku 2018/2019 učitele/učitelku odborných předmětů na plný nebo částečný úvazek. Nástup možný od 1. 9. 2018 nebo od 1. 10. 2018. Oblasti výuky:


  - základní a pokročilá práce s kancelářskými aplikacemi (cvičení),

  - základy vektorové a rastrové grafiky (cvičení),

  - úvod do databází (cvičení),

  - úvod do programování – algoritmizace (teorie),

  - základní pojmy informatiky a ICT, HW, SW, úvod do ICT bezpečnosti (teorie).


  Výuka předmětů z výše uvedených oblastí dle vzájemné dohody. Pozice vhodné i pro začínající učitele, absolventy nebo studenty VŠ. Své profesní nabídky s životopisem zasílejte na e-mail: .


 • OD ZÁŘÍ 2018 PŘIJMEME NA JAHODOVCE VYUČUJÍCÍ NEBO VYUČUJÍCÍHO ODBORNÉ ANGLIČTINY 😊


  Rozsah úvazku 75% (16hodin výuky týdně).

  Odborný jazyk oborů sociální práce, sociální pedagogika. Vyučuje se dle skript VOŠSP.

  Požadovaná kvalifikace - VŠ magisterský stupeň, studovaný obor anglický jazyk nebo učitel anglického jazyka. Pedagogické zkušenosti výhodou.


  🍓 NABÍDKY ZASÍLEJTE NA

 • Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení a mateřská škola logopedická Schola Viva, o.p.s.

  Erbenova 16, 787 01 Šumperk, tel.: 583 214 153, tel./fax: 583 217 488,

  e-mail: viva@schola-viva.cz, http://www.schola-viva.cz


  Nabídka volného pracovního místa

  Pracovní pozice:

  Učitel/učitelka – speciální pedagog

  Předpokládaný nástup: 27. 8. 2018, smlouva na dobu určitou do 26. 8. 2019


  Požadavky na uchazeče o práci:

  - kvalifikační předpoklady dle zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících včetně novel

  - ukončené pedagogické vzdělání – speciální pedagogika/nejlépe v kombinaci s učitelstvím 1. stupně – titul Mgr.

  - bezúhonnost

  - čistý trestní rejstřík

  - zdravotní způsobilost


  Žádost o pracovní místo, strukturovaný životopis a kopii dokladů nejvyššího vzdělání (diplom, včetně vysvědčení o závěrečné zkoušce) zasílejte na uvedenou adresu nebo e-mail:

  Do předmětu e-mailu uveďte: Žádost o pracovní místo


  Adresa pro zaslání žádosti:

  ZŠ a MŠ Schola VIva

  Erbenova 16

  787 01 Šumperk


  Kontaktní osoba:

  Mgr. Miroslav Haltmar, MBA, MSc. – tel. 583 214 153


 • Mateřská škola, Praha 8, Na Pěšinách 13 přijme od 1. 9. 2018 asistenta pedagoga na 0,75 úvazek (30 hodin/týden).

  Požadovaná kvalifikace - kurz asistenta pedagoga, mzdové podmínky dle platových předpisů.

  Možnost rozvržení pracovní doby po dohodě se zájemcem.

  KONTAKT:

  Pro více informací nás prosím kontaktujte na:

  Bc.Vladimíra Sidelka, ředitelka školy

  Mateřská škola, Praha 8, Na Pěšinách 13

  e-mail:

  www.msnapesinach.cz

 • Pracovní pozice:

  Učitel/učitelka – speciální pedagog

  Předpokládaný nástup: 27. 8. 2018, smlouva na dobu určitou do 26. 8. 2019


  Požadavky na uchazeče o práci:

  - kvalifikační předpoklady dle zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících včetně novel

  - ukončené pedagogické vzdělání – speciální pedagogika/nejlépe v kombinaci s učitelstvím 1. stupně – titul Mgr.

  - bezúhonnost

  - čistý trestní rejstřík

  - zdravotní způsobilost

  Žádost o pracovní místo, strukturovaný životopis a kopii dokladů nejvyššího vzdělání (diplom, včetně vysvědčení o závěrečné zkoušce) zasílejte na uvedenou adresu nebo e-mail:

  Do předmětu e-mailu uveďte: Žádost o pracovní místo

  Adresa pro zaslání žádosti:

  ZŠ a MŠ Schola VIva

  Erbenova 16

  787 01 Šumperk

  Kontaktní osoba:

  Mgr. Miroslav Haltmar, MBA, MSc. – tel. 583 214 153


 • Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 přijme učitele/ku biologie, plný úvazek, nástup 1.9.2018. Zájemci, pište na .

 • SOŠ Drtinova na Andělu (právní a diplomatické služby) hledá vyučující/ho českého jazyka a zsv na plný úvazek, po domluvě možné úvazek zkrátit. Více informací rádi sdělíme. Životopisy zasílejte na . Nebo volejte na 728 757 548.

 • Základní škola a Mateřská škola Nová Cerekev přijme pro školní rok 2018/19 učitele, učitelku na II. stupeň základní školy na výuku přírodovědných předmětů nejlépe aprobace fyzika – přírodopis nebo přírodopis – zeměpis. Nabízíme pracovní poměr na plný úvazek. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail Pro více informací můžete volat na číslo 702 164 133.

 • ICT UČITEL/ UČITELKA

  Hledám kolegu pro vyučování na Střední průmyslové škole a Vyšší odborné škole, Jana Palacha 1840, Kladno 272 01, do hodin teorie a cvičení předmětů Elektronické počítače, Výpočetní technika, Programování. Pedagogické vzdělání není podmínkou.

  Požadavky:

  • kancelářské programy MS Office a free alternativy

  • základy algoritmizace (diagramy, časová náročnost)

  • základy programování v jazyku C a C++

  • základy programování webových stánek (HTML, PHP)

  • úvod do databází

  • teorie hardwaru a softwaru ICT (vývoj počítačů, architektury,sestava PC)


  Časová náročnost a forma: dohodou 0.1 – 1 úvazek (1-20 hodin týdně)

  Finanční ohodnocení: dohodou až 300 Kč na hodinu


  Kontakt:

  Ján Hýbl

  E-mail: hybl@spskladno.cz


 • Základní škola nám. Jiřího z Poděbrad příjme pro nový školní rok učitele pro 1. stupeň se základní znalostí AJ. Jedná se o výuku ve

  třídě s metodou CLIL.

  Kontakt: , zástupce ředitele


 • ZŠ na Praze 6 hledá učitele/učitelku 1. stupně (program Začít spolu s možností zaškolení) na plný, případně zkrácený úvazek od září 2018. Příjemné prostředí, dobrá spolupráce s rodiči, nabídka dalšího vzdělávání. Dále hledáme vychovatelku do školní družiny, asistentku pedagoga.


  Kontaktní osoba : Šmejkalová Lenka

  Telefon : 778 403 042

  Web : www-zs-ns2.cz

  Email :


  Jsme ZŠ s rozšířenou výukou jazyků na Praze 6 (v blízkosti metra Dejvická, Hradčanská) a hledáme od září 2018 učitele/učitelku španělštiny pro žáky 6. - 9. ročníku na zkrácený úvazek 13h týdně. Vhodné i pro rodilé mluvčí.

  Kontaktní osoba : Šmejkalová Lenka

  Telefon : 778 403 042

  Web : www-zs-ns2.cz

  Email : • SOŠ pro administrativu Evropské unie se sídlem v Praze 9 hledá od 1.9. vyučujícího španělského jazyka na plný úvazek.


  Požadavkem pro přijetí je splnění kvalifikačních předpokladů učitele SŠ dle zák. č. 563/2004 Sb. Požadujeme morální bezúhonnost, spolehlivost.

  Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích, možnost dalšího vzdělávání včetně účasti na akcích a aktivitách školy v tuzemsku i zahraničí.

  Příspěvek od zaměstnavatele na rekreaci nebo penzijní připojištění.

  Petra Bílá| zástupce ředitele

  Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie

  Lipí 1911 | 193 00 Praha 9 – Horní Počernice

  | www.skola-eu-praha.cz

 • ZŠ KUNCOVA, PRAHA 13, STODŮLKY - ŠKOLA S ROZŠÍŘENOU VÝUKOU MATEMATIKY, JAZYKŮ, VÝTVARNÉ A TĚLESNÉ VÝCHOVY přijme od KONCE SRPNA 2018 kvalifikované učitele s aprobací M, NEJLÉPE M – Z A M - PČ s možností ubytování. DO 1 ROKU MOŽNOST PŘIDĚLENÍ NOVÉ GARSONIÉRY PŘÍMO VE ŠKOLE.

  Více o škole na www.zskuncova.org

  [1] nebo na tel. 235 520 991, 235 520 975, nebo na mob. telefonu ředitele školy : 604 953 992

 • Hledáme do kolektivu na plný úvazek kvalifikovanou učitelku mateřské školy. Nástup v srpnu 2018. Nabízíme příjemné prostředí, možnost dalšího růstu. Strukturovaný životopis zašlete na emailovou adresu: nebo . Telefon: 774 445 994, 774 445 992.

 • Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé SOU hledá od září 2018 učitele anglického jazyka na plný nebo částečný úvazek. Dále učitele matematiky a fyziky také na plný nebo částečný úvazek. Příjemné pracovní prostředí, malý, mladý kolektiv, respektování individuálních potřeb zaměstnance, možnost zvyšování kvalifikace průběžnými školeními. Oceňujeme samostatnost, kreativitu, spolehlivost a dáváme prostor pro sebevzdělávání. Hra na hudební nástroj vítána - možnost zapojení do učitelské kapely :-) Více informací na tel. 603 251 175 nebo na emailu .


  Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé SOU s.r.o.

  Trhanovské nám. 129/8

  102 00 Praha 10

  www.pcssou.cz

  www.gymnaziumbc.cz

 • Střední škola na Praze 11 - Jižním Městě, www.eduso.cz, přijme od září 2018 učitele tělesné výchovy na plný pracovní úvazek. Požadujeme vysokoškolské vzdělání. Platové ohodnocení dle dohody.


  Kontakt: , Smejkalová Jitka tel.: 739 228 295.

 • Základní škola a mateřská škola Krušovice přijme učitele/učitelku na 1. stupeň ZŠ, na celý úvazek. Výhledově možnost získání bytu. Jsme malotřídní, moderně vybavená škola nedaleko Rakovníka. www.zskrusovice.wbs.cz .

  Kontakt na vedení: nebo tel. 313 564 428.


27.6.2018

 • Základní škola speciální a Praktická škola dvouletá přijme

  - speciálního pedagoga na plný úvazek od 1. 9. 2018 Požadavky: ukončené studium VŠ –Bc, Mgr.obor speciální pedagog.

  - asistenta pedagoga na poloviční úvazek od 1. 9. 2018 Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání

  na pracoviště Praktické školy dvouleté –Lyceum Pod Marjánkou 2, Praha 6 Břevnov.

  Kontakt: , 603 578 345Mgr. Radmila Bémová

 • MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby hledá pro rozšíření svého pedagogického sboru učitele/učitelku anglického jazyka.

  POŽADUJEME

  - VŠ vzdělání magisterského stupně s aprobací učitelství AJ pro SŠ (nebo s pedagogickým minimem)

  - Praxe výhodou, ale ne podmínkou

  NABÍZÍME

  - Práce na HPP

  - Průběžná školení pro zvyšování kvalifikace

  - Účast na zahraničních stážích

  - Mladý a kreativní kolektiv

  - Moderní vybavení a materiální zabezpečení (interaktivní tabule, projektory atd.)

  BENEFITY

  - Notebook

  - Příspěvek na stravování

  - Vernisáže a kulturní akce pořádané školou

  -

  Své CV prosím zasílejte na e-mail .

  Doplňující informace získáte na tel. čísle 725 767 922.

 • Čtyřleté Gymnázium Jana Palacha Praha 1, s.r.o. (Pštrossova 13, Praha 1) hledá asistenta či asistentku pedagoga pro studenta s Aspergerovým syndromem ve 4. ročníku. Student je velmi příjemný, společenský, zodpovědný, samostatný a má smysl pro humor. Jsme moderní gymnázium všeobecného zaměření, s příjemným kolektivem pedagogů a otevřeným přístupem k inkluzivnímu vzdělávání. Jedná se o práci na částečný úvazek (0,75, potřeba účasti na přímé výuce cca 4-6 hod denně). Těžiště práce je v pomoci s organizací povinností v maturitním ročníku včetně maturity. Na škole je fungující poradenské pracoviště, které asistentovi poskytne podporu při jeho práci. Nástup od nového školního roku 2018/19. Dotazy prostřednictvím emailu nebo telefonu rádi zodpovíme. Životopisy zasílejte na (PhDr. Nora Jakobová, školní psycholožka), tel.: 773 836 163

 • Na ZŠ Jiřího z Poděbrad hledáme vychovatelku do školní družiny, na částečný úvazek (cca 0,75 - 21 hodin týdně - dalo by se upravit) od 1.9.2018.

  Blanka Španingerová, vedoucí vychovatelka ZŠ Jiřího z Poděbrad, Praha 3

 • Základní škola Bylany, okres Kolín přijme od školního roku 2018/2019 kvalifikovanou učitelku/učitele pro 1. stupeň.

  Zájemci o bydlení je k dispozici nově zrekonstruovaný prostorný byt 2+1. Kontakt: nebo

  tel. 607822004.

 • ZŠ a MŠ Straky přijme od 27. 8. 2018 uč. pro 1.stupeň - k dispozici školní byt - přilehlý rodinný domek. Vhodné pro učitelský pár. Klidné rodinné prostředí málotřídky, 100% úv.

  Kontakt.tel.: 605 084 371.

 • KONZERVATOŘ A VOŠ JAROSLAVA JEŽKA, Praha 4, hledá pedagoga s aprobací IKT na úvazek 6 hodin s nástupem od 1. 9. 2018.

  Svůj životopis s doloženým vzděláním, prosím, zasílejte na E-mailovou adresu:

 • Základní škola Karla Vokáče Strašice, Strašice 531, 338 45

  Přijme učitele II. stupně těchto aprobací FYZ, MAT, INF, NEJ

  Jsme vesnická základní škola rodinného typu s velmi dobrou atmosférou jak mezi učiteli, tak i mezi žáky. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, možnost individuálního rozvoje, realizaci vlastních představ a nápadů, případně možnost přidělení obecního bytu.

  Vhodné i pro studující v posledních ročnících VŠ.

  více informací: , nebo telefon: 721300740

 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 přijme učitele/ku hudební výchovy

  Úvazek 20 hodin týdně, lze rozdělit i 2 x 10 hodin, nástup 1.9.2018.

  Zájemci pište na


 • Komunitní třída na Praze 2 hledá pedagoga na plný úvazek

  Nabízíme místo učitele/učitelky 1. stupně ve třídě individuálního vzdělávání na Praze 2. Důležitá je pro nás otevřenost a tvořivost a zároveň schopnost navázat na dosavadní práci ve třídě a v průběhu následujících let ji společně s námi dále rozvíjet. Info na tel. 603 752 468 Vanda Švihlová (www.zivedeti.cz)

  + jedná se o třídu sdruženého domácího vzdělávání na Praze 2

  + v roce 2017/18 probíhá první ročník s 11 dětmi, v dalším školním roce bude mít skupina nejvíce 19 dětí

  + postup vzdělávání je dle rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání

  + tematická výuka a další prvky moderních vyučovacích metod

  + matematika se vyučuje převážně Hejného metodou

  + individuální přístup k dětem

  + slovní hodnocení bez známek

  + malá třída (15-19 dětí)

  + věkově smíšená třída - ve školním roce 2018/19 to bude první a druhý ročník
20.6.2018

 • Do našeho mezinárodního týmu MŠ Sunny Canadian International School rádi přijmeme novou kolegyni / kolegu s komunikativní znalostí anglického jazyka, která(ý) má zájem předávat své zkušenosti a radosti dětem na začátku jejich vzdělávací cesty. Nástup konec srpna 2018. Naše školka se nachází v blízkosti Průhonického parku a města Jesenice. Kontaktujte nás a domluvte si návštěvu. Tak nás nejlépe poznáte. Kontaktujte nás a pište nám na ; +420 734 466 583; www.sunnycanadian.cz Těšíme se na Vás!

 • PRO UČITELKU MŠ UBYTOVÁNÍ V PRAZE 8

  MŠ, Praha 8, Bojasova 1 se sídlem v blízkosti stanice metra C Ládví, přijme učitelku na HPP, plný úvazek (vhodné i pro studentky dálkového studia).

  Nástup 27.8.2018.

  Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, školu s vlastním lesíkem, velmi dobré materiální vybavení tříd, vstřícný kolektiv.

  Benefity: možnost ubytování, levné stravování, ošacení, vitamíny, kulturní a sportovní akce

  Požadujeme: vzdělání - předškolní a mimoškolní pedagogika SŠ/VŠ, flexibilitu, kladný vztah k dětem, zodpovědnost, kreativitu.

  V případě zájmu zasílejte CV na adresu: .cz nebo volejte na tel.č: 739 768 328.


 • Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1 hledá asistenta pedagoga

  Nabízíme pracovní pozici: asistent/ka pedagoga na 0,75 úvazku.

  Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, kurz asistenta pedagoga výhodou.

  Možnost dokončení kurzu i v průběhu zaměstnání.

  Nástup 1. 9. 2018.

  V případě zájmu zasílejte CV na adresu: , volejte na tel.č: 739 768 328.


 • Mateřská škola Čakovice I přijme od září či srpna 2018 paní učitelku. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle: 739 016 447, popř. e-mailem:

  V případě, že byste se chtěli o MŠ dozvědět více: https://ms-cakovice1.webnode.cz/

 • Základní škola Velké Poříčí, okres Náchod

  tel.: 491 482 286, e-mail:

  Přijme pro školní rok 2018 – 19 učitele(ku) na 1. stupeň ZŠ.

  V případě zájmu kontaktujte (viz. tel. nebo email).

  RNDr. Jan Strašil – ředitel školy

 • Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kladno, Cyrila Boudy 2954 (se studijními obory Technické lyceum, Ekonomické lyceum, Stavebnictví, Obchodní akademie)

  nabízí pro školní rok 2018/2019 volné místo asistenta pedagoga na plný nebo částečný úvazek.


  Kontakt

  e-mail:

  telefon: 312 247 170


 • ZŠ a MŠ Osvračín (okres Domažlice) hledá od školního roku 2018/2019 učitelku 1. stupně ZŠ s Aj. Možnost i zkráceného úvazku.

  CV zasílejte na kontaktní email - (Mgr. Vlasta Pflugová - zastupující ředitelka ZŠ a MŠ Osvračín)

 • Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1 hledá asistenta pedagoga

  Hledáme asistenta pedagoga do naší školy na 0,75 úvazku, požadujeme SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou, kurz asistenta pedagoga výhodou. Možnost dodělání kurzu i v průběhu zaměstnání. Nástup 1. 9. 2018. V případě zájmu zasílejte CV na adresu: , volejte na tel.č: 739 768 328.

 • GYMNÁZIUM JANA PALACHA PRAHA 1 s. r. o. hledá do svého týmu entuziastického, progresivního kolegu/kolegyni na výuku hudební

  výchovy a vedení školního sboru od 1. 9. 2018 a to na poloviční

  úvazek. V případě zájmu nás prosím kontaktujte: Mgr. Michal Musil, ředitel školy - ; 224 223 623, 608 701 730

 • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště příspěvková organizace Cesta brigádníků 693, 278 01 Kralupy nad Vltavou

  hledá pro příští školní rok učitele/učitelku chemie, odborných chemických předmětů a laboratorních cvičení oborů chemik operátor – farmaceutická výroba a analýza potravin. Nástup 27. 8. 2018.

  Kontakty:

  telefon: 315 723 415

  www.edukra.cz


 • Od 1. 9. 2018 přijmeme alespoň na částečný úvazek učitele/učitelku chemie (min. 10 hodin)

  V případě zájmu o částečný úvazek je možné upravit pracovní dobu na základě dohody (rozložení do méně dní, méně hodin každý den,…).

  Nabízíme nadstandardní možnosti využití výpočetní techniky (interaktivní tabule, tablety pro žáky, iPady, jazykovou laboratoř Robotel, vizualizéry).

  Škola opakovaně získala titul Ekoškola a je fakultní školou PedF UK.

  Účastníme se mnoha projektů (Centrum kolegiální podpory v přírodovědných předmětech, Erasmus+, Šablony), jsme SMART centrum interaktivní výuky.

  Naše škola se nachází v Praze 9 – Horních Počernicích přímo na konečné stanici autobusové linky 223 (10 minut z Černého Mostu) a 10 minut pěšky od vlakové stanice Praha, Horní Počernice (20 minut jízdy z Masarykova nádraží nebo z Hlavního nádraží).

  Kontakty: tel.: 281 92 32 96, e-mail:
 • Požadovaná profese:

  Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů na střední škole

  Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách (23301)

  Pracoviště a kontakty

  Firma: TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o., IČ 25109138

  Místo výkonu práce: TRIVIS - SŠV a VOŠ PKaKŘ Praha, s.r.o. - 001, Hovorčovická č.p. 1281/11, Praha 8, okr. Hlavní město Praha

  Komu se hlásit: Mgr. Jiří Fuchs, ředitel, tel.: +420 724 978 148, e-mail: fuchs@trivis.cz


  Doba zaměstnání: od 3.9.2018 do 30.6.2019


  Poznámka k volnému místu:

  Učitel/ka matematiky

  Učitel/ka IT

  Učitel/ka angličtiny


  MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hovorčovická č.p. 1281/11, Kobylisy, 182 00 Praha 82

  KONTAKT: Fuchs Jiří Mgr., tel.: 724 978 148, e-mail: fuchs@trivis.cz

  Poslední změna: 6.6.2018 2:06:14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8, číslo volného místa: 14 573 040 702, poslat dotaz zaměstnavateli:

12.6.2018

 • Základní škola Praha - Dolní Chabry přijme asistentku pedagoga (20 hodin týdně) a vychovatelku školní družiny na částečný úvazek.

  Oba úvazky je možné spojit. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a stabilní kolektiv.

  Nástup v srpnu 2018. Své nabídky včetně životopisu zasílejte na email: nebo na tel. 734859225.

 • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 přijme učitele/ku anglického jazyka

  Úvazek 10 hodin týdně, nástup 1.9.2018, zástup za mateřskou dovolenou.

  Zájemci pište na

 • Základní škola speciální a Praktická škola, Praha 6, Rooseveltova 8 přijme od 1. 9. 2018 speciálního pedagoga na plný úvazek pro pracoviště Praktická škola – Lyceum, Pod Marjánkou 2, Praha 6, Břevnov.

  Požadavky: ukončené studium VŠ - obor speciální pedagogika

  Kontakt:

  Mgr. Radmila Bémová, tel.: 724 219 335

 • Nabízíme letní brigádu v dětské skupině. DS navštěvují děti od 1roku. DD skupina se nachází na adrese: Obecní 94, Doubravčice, 282 01. V případě zájmu volejte na tel.: 605 87 88 25.

 • Do kolektivu MŠ Zvoneček, Mělník hledáme učitelku na plný úvazek s odborným SŠ nebo VŠ vzděláním.

  Nabízíme dobré platové podmínky, profesní růst a práci v kreativním kolektivu.

  Nástup 27. 8. 2018

  Kontakt: mszvonecek@email.cz, Bc. Ivana Hořejší

  tel. 731 110 933


 • V soukromé MŠ Písnička (Lucemburská, Praha 3), bychom rádi náš malý pedagogický kolektiv rozšířili o paní učitelku na poloviční nebo celý úvazek. Nástup je možný ihned nebo po domluvě. Své CV nám prosím pošlete na .

 • Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov, hledá od září 2018 na plný úvazek učitele/učitelku tělesné výchovy a matematiky (popřípadě v aprobaci s IVT, FY, NJ). Nástup možný od 27. srpna 2018. Možnost ubytování. Pracovní smlouva na jeden rok s výhledem na dobu neurčitou. CV zasílejte na kontaktní email - .

 • Fakultní škola PEDF UK v Praze EDUCAnet - gymnázium, SOŠ a ZŠ Praha s.r.o hledá do týmu od školního roku 2018/19 nadějného, akčního pedagoga se zájmem o moderní výuku. Jsme moderní škola, která nabízí učitelům možnost dalšího profesního růstu, placených školení a benefitů. Pokud je Váš obor ČJL - ZSV - BI - CHEM - ZEM, hledáme právě Vás.

 • ZŠ s RVJ Bronzová 2027, Metro B, hledá od školního roku 2018/2019 pedagogy s aprobací:

  1. stupeň - paní učitelka do 1. třídy, MAT, AJ

  Možnost i pro studenty.

  Zasílejte své životopisy na

 • Škola s rozšířenou výukou matematiky, jazyků, výtvarné a tělesné výchovy, Základní škola, Praha 13, Kuncova 1580 ( u metra Stodůlky), přijme z důvodu navyšování kapacity od konce srpna 2018, kvalifikované učitele s aprobací M, Z, Pč s možností ubytování.

  Více o škole na www.zskuncova.org nebo na tel. 235 520 991 nebo 235 520 975.


6.6.2018

 • ZŠ a MŠ Husinec – Řež hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Učitel/Učitelka pro 1. stupeň základní školy. Škola se nachází v krásném prostředí na břehu Vltavy. Jste-li člověk, který bere svou práci jako poslání, dokáže děti nadchnout a motivovat svým pedagogickým přístupem, tak jste ten pravý, koho hledáme.


  Náplň práce

  • vedení třídy žáků na 1.stupni,

  • účast na společenských akcích třídy a školy,

  • spolupráce s ostatními kolegy a vedením školy,

  • průběžná komunikace s rodiči.

  Koho hledáme

  • člověka, který má skutečně zájem o děti a o to co potřebují,

  • člověka, který má k dětem partnerský a laskavý přístup,

  • člověka se zájmem a přehledem v oblasti účelného využívání pestrých vyučovacích metod a motivačních prvků aktivizujících zájem žáků o vzdělávání.

  Požadavky

  • odbornou způsobilost pro učitelství na 1. stupni ZŠ (vysokoškolské magisterské vzdělání pedagogického zaměření),

  • trestní bezúhonnost,

  • nadšení pro práci s dětmi,

  • ochotu dále se vzdělávat,

  • dobré komunikativní a organizační schopnosti,

  • znalost anglického jazyka vítána.


  Co nabízíme

  • smysluplnou a zajímavou práci,

  • zajímavé platové ohodnocení,

  • možnost využít zaměstnanecký byt,

  • podporu osobního rozvoje a vlastní iniciativy,

  • důvěru ve vaše schopnosti,

  • možnost dalšího vzdělávání,

  • inspirativní prostředí malé školy u Vltavy,

  • moderní a rozrůstající se školu s rodinnou atmosférou,

  • výborné dopravní spojení s Prahou a Kralupy nad Vltavou.  Životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: ou@husinec-rez.cz nebo telefonicky kontaktujte starostku obce Husinec na tel. čísle 606 032 556 nebo místostarostku obce na tel. čísle 602 330 325 pro domluvení osobního setkání.

  Informace o škole naleznete na www.husinecrez.cz.


 • Malá škola rodinného typu ZŠ Církvice, okres Kutná Hora hledá od školního roku 2018/19 paní učitelku ke druháčkům.

  Prosím ozvěte se na Ludmila.hruskova@zscirkvice.cz nebo telefonní číslo 723305303.

 • ZŠ Žernosecká, Praha 8 hledá kvalifikovaného učitele/ku AJ, vychovatelku do ŠD a asistenta/asistentku pedagoga.

  Kontakt: zs.zernosecka@seznam.cz, 777 774 618.

 • Inzerent: Základní škola Chomutov, Písečná 5144

  Název pozice: 1) učitel/učitelka 1. stupně

  Pracoviště: Základní škola Chomutov, Písečná 5144

  Termín nástupu: 1. 9. 2018

  Náplň práce: 1) učitel/učitelka 1. stupně;

  Požadavky: Požadujeme odpovídající vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost,

  tvořivost a respektující přístup.

  Nabízíme: Nabízíme příjemný a přátelský kolektiv.

  Uzávěrka přihlášek: neuvedeno

  Poznámka: Více informací o činnosti školy najdete na www.zspisecna.cz


  Nabídky se životopisem zasílejte na mzalud@zspisecna.cz

 • Taneční centrum Praha, konzervatoř-gymnázium hledá na příští školní rok 2018/2019 pedagoga českého jazyka a literatury.

  Úvazek je možné upravit na 12 hodin týdně.

  Zájemci volejte na číslo 220611980 nebo pište na tcp@tanecnicentrum.cz

 • GYMNÁZIUM KADAŇ

  Hledáme nadšeného učitele anglického jazyka na gymnázium s výbornými studenty na plný úvazek. V případě potřeby můžeme sehnat i bydlení. Plat je zvyšován o odměny, které jsou udělovány za Vaši práci. Odměny mohou dosáhnout výše až 2 průměrných měsíčních platů. Dále nabízíme realizaci v projektech Erasmus apod.


  Další informace:

  www. gymnazium-kadan.cz

  reditel@gymnazium-kadan.cz

  tel.: 777881975
ARCHIV


Poslední změna: 15. květen 2019 13:07 
Sdílet na: